Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
marti, kā jau iepriekš rakstīju, tad arī ši ziede ir uz bērzu darvas balstīta, kad atbraucu no ziemeļiem vēl nedēļu ožu pēc meža ;)))
7.jūnijs 2011, 19:52 | links
 
TEXAS! par ņabi. Tajā vārdā UHA ir iekļauts arī tas, par ko domāji. Ne uha ne juška bez šņabja un dzēstas pagales nav nekas cits kā zivju zupa:)
7.jūnijs 2011, 19:32 | links
 
pirms kaada laika te kaads bija iemetis linkus uz forshaam filmaam par taigu, kuras vareeja skatiities pa taisno internetaa (es gan peec pirmaas seerijas uzreiz nopumpeeju visas 4, jo filma ljoti laba). un tur vasaras seerijaa bija par to kaa taisa pretodu liidzekljus tur. ja pariezi atceros, tad taa bija beerza darva. pret odiem neaizvietojams liidzeklis, bet miinuss bija smaka, kas pet taigas iezemieshiem likaas nepanesama. ar to tad arii smeereeja visus peec kaartas - beernus, sievas, sunjus utt.
7.jūnijs 2011, 19:31 | links
 
eMKa >.. lai Tev visas zivis ''norautos ''... tfu, tfu , tfu ..... :DDDD
7.jūnijs 2011, 19:14 | links
 
Visi, kas naudiņu iemaksājuši un atsūtīja savus tel.nr. gaidiet zvanu pēc 18.06.
Wilmas tantes ziede brauc un no manis būs miers uz 10 dienām.
Kā man/mums gāja varēsiet lasīt jūlija Copes Lietās vai iekš www.gofishing.lv
Copējiet saprātīgi un lai Jums āķi truli nepaliek :) !
7.jūnijs 2011, 18:53 | links
 
Un vai tie pretodu līdzekli neietekmē zivju copi uz slikto pusi??
4.jūnijs 2011, 10:16 | links
 
taiga vai sanody pump - no Latvijā dabonamiem vislabākie.
4.jūnijs 2011, 10:02 | links
 
Jā, Brālīt, iedomājos - miljons nogribējušos odu mātīšu riņķo apkārt, bet klāt netiek un tad patiesības mirklis, upuris izlien no apburtā loka- zummmmmm :DDD
4.jūnijs 2011, 08:33 | links
 
Man te 2 dienas nācās laivas remontēt gaujas krastā - krūmu ielokā. Tās bij auzas ! Miljons odu bet es viens pats. Tad izfunktierēju. Nopirku tās dūmojošās spirālītes ( 3gb -1 Ls) Salauzu mazākos gabaliņos un izliku aplī ap sevi. Efekts super . Neviena oda . Tas mākonis rinķoja ārpus perimetra - un tad kad gāju uz autiņu - tad gan bij traki .
3.jūnijs 2011, 22:33 | links
 
Urmaas... a tu kā domā ,es droši vien dienēju tikai 50.ajos???
3.jūnijs 2011, 22:05 | links
 
Texas
RU army ne to vien tiku redzējis.Tālākais gals,austrumu virzienā,pabiju Habarovsk ,Kamčatskij poluostrov, utt.Bet tas jau tālajos 80-tajos.
:))
3.jūnijs 2011, 21:54 | links
 
:))))
3.jūnijs 2011, 21:49 | links
 
Texas
Tur no rītiem peļķēs līķus atrod.A mans vēl grib pacopēt!
:DDD
3.jūnijs 2011, 21:46 | links
 
Urmaas ti navernoje moškaru ņivstrečal!!! Aizbrauc pie aigaigara uz ezeriem pacopēt naktī :):):)
3.jūnijs 2011, 21:44 | links
 
Texas
Man par alko reklāmu nemaksā!
:DDD
3.jūnijs 2011, 21:38 | links
 
urmaas,,,,,a šņabis kur?
3.jūnijs 2011, 21:35 | links
 
Tās ķīmijas palīdz tik pie alerģijas.
Labākais līdzeklis ir vakārā iekurts ugunskurs.Uz kura vārās UHA un vēl tiek cepti gaļas izstrādājumi!
:)))
3.jūnijs 2011, 21:29 | links
 
Labs ir "DIFFUS!L REPELENT" palīdz pat pret knišļiem!!!
3.jūnijs 2011, 21:18 | links
 
Es vakar izmēģināju to uzparikti , kuru Vairis 30 tirgoja , pirmās 15 minūtes pilnīgi nekādas reākcijas , odi brūk virsū , kož , spēj tik atkauties , pēc tam , tā kā ar burvja mājienu visi pazuda kā nebijuši . Vispār laba uzparikte , ne kas sev virsū jāpūš , ne jāsmērē , noliec sev blakus un miers .
3.jūnijs 2011, 19:02 | links
 
Komareks Intensiv. Ražo Kalina. Smaržo patīkami cilvēkam. Mieriņš ir uz kādām 4h. Nav novērots ka nepatiktu zivīm.
3.jūnijs 2011, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager