Karūsas

to baboon
Tev baboon ir kāds piedāvājums?Ja nav tad nedzesē muti ka tik kāss nepiemetas.
6.septembris 2009, 09:50 | links
 
Čalīt, tu vēstules vispār lasi???
Tur arī ir piedāvājums.
Ja nezini kur vari vēstuli izlasīt :D:D:D tad varbūt zināsi kur ir sludinājumi??? Ja arī tos nemāki sameklē, tad piedāvājumu nav( ar idiotiem nepinos) !!!
6.septembris 2009, 21:47 | links
 
to baboon
Ok!Atradu.Skaiti karūsas.
7.septembris 2009, 09:07 | links
 
Tad tev vajag, vai nevajag tās karūsas???
Skatos vēstuli VēL JOPROJāM neesi izlasījis....dīvains kadrs esi.... :D
Tel. nr. ar negribeas te raxtīt, jo kur garantija, ka mācēsi man piezvanīt... :D
7.septembris 2009, 11:18 | links
 
Vajadzēs,vajadzēs.Tev viens džeks piezvanīs.(atradu tavu Nr sludinājumos)
7.septembris 2009, 11:28 | links
 
Es sludinājumā speciāli uzraxtīju, lai raxta uz copeslietam !!!!!!!! TāS IR VēSTULES(NOLAADEETAS) KURAS TU NELASI. varbūt vienreiz izlasīsi un tur atbildēsi (cik vajag, kādas vajag, par cik, kurā dienā vajag, kur tu viņjas savāxi, vai kur pievest... ibio...
Tas nr. nav mans! 21111111 - NEIZKLAUSāS DīVAINI...? :D

P.S. dļja osba tupih----> Vēstules var izlasī ieejot savā profilā (kurā tu parasti arī ieej....) un pašā augšā, labajā sturī(ne gluži STūRī, bet turpat ir uzraxts Vestules uzspied un tur būs... saņemtās..izsūtītās .. neko citu tev nevajag :D
AAAA un izlas arī, nevis tikai ieej tur...
7.septembris 2009, 11:39 | links
 
Karūsas vispār ir tādas kā badakāši :D principā tur kur viņas ir ļoti daudz tur ari gadas kad uz tukshu āki ņem kā trakas. Bet no pieredzes saku kad karūsas ļoti labi ņem slieku, mīklu, tieši tā pat kā karpa arī kukurūzu. ķerās kruglosutačna, cik nav nācies copēt ņem gan no rīta gan pa dienu gan vakarā. Ir dienas kad tiešām kā ar nazi nogriezts bet principā mana pieredze rāda kad karūsas vieglāk ķerās nekā jebkura baltā zivs...

P.S ja kādam vajag karūsas varu notirgot :D
8.septembris 2009, 17:12 | links
 
Varbūt kāds var padalīties pieredzē (knifos) kā noķert karūsu ezerā, kurā viņas ir un lielas, bet uz makšķeres neķeras. Toties tīklos ir regulāri.
8.septembris 2010, 12:30 | links
 
Kola, vajag mēģināt pavasarī, kad niedres ir izlīdušas virs ūdens kādus 10cm(var arī ātrāk). Tad lielās parasti velk visur gan sudrabenes, gan parastās.
8.septembris 2010, 15:28 | links
 
kola ar barošanu :)

Ja nopietni, tad tās ir jāpiesien vietai, stāsts iz šīs vasaras.

Dzīvojos pa laukiem kādas 5 dienas, no rītiem un dažreiz vakarā ģāju turpat ūdenskrātuvē copēt, vietu īpaši nemeklēju un neko vairāk nedarīju. Ezers dūņais, ar ļoti tumšu ūdeni (barojas no mazas upītes, kas iztek no meža).

Copēšanas attālum 3m no krasta (bija diezgan neērti ar 6,6m mahu, tāpēc nomainīju pret 3m lazdonīti. Mērķa zivs bija raudas, nu tādas 100 - 200 gr svarā, ar Lazdonīti tik tuvā distancē ļoti interesanti ķert :). Tā nu es katru rītu metu valrieksta bumbiņas barības kā uz raudām, lai izšķist uzreiz (reāli izmanotju ap 0,5 kg barības makškerēšanas reizē pa 2h). Tā nu es velku raudiņas plicēnus pa kādam asarītim, un tad vienā brīdī sāka ķerties karūsas izvilku kādas 7, nebija lielas ap 100 un uz augšu, bet karūsu uz pludu tur jau simts gadus neviens nebija noķēris. Turklāt karūsas nevis smalkās, kas labi ja sasniedz plaukstas izmēru un ir smalkā zvīņām, bet tādas skaistas resnas un lielām zvīņām. vot, tā man izdevās piedabūt karūsas pie āķa :) Ja būtu tā nopietni piesēdies uz nakti vai atnācis agrā rītā un bērni nebūtu arī skraidījuši apkārt un bļaustījušies, gan jau dabūtu arī kādu lielo, bet fakts paliek fakts, ka karūsas pienāca un pat izdevās noķert :)
8.septembris 2010, 15:57 | links
 
kola, man nupat viens onka pašukstēja, ka tepat Rīgā, aiz visiem zināmā monumenta, dīķi ķeroties ļoti smukas karūsas, tu iekšpilsētas copes vietas pārzini, domāju, ka saprati kur.
Bet par tām ezera karūsām....pasākums ir diezgan bezcerīgs, viņas ir, ļoti lielas, bet neķerās, lai gan staigā kopā ar līņiem, kuri savukārt ķerās, savulaik Burtniekā ne vienu vien copes reizi veltīju, lai viņas piemānītu, milzīgus ruduļus ķēru, bet karūsas nevienas
8.septembris 2010, 16:10 | links
 
NG
Pat es no saviem pāķiem sapratu par kuru vietu iet runa:)
8.septembris 2010, 16:20 | links
 
Kola.
Nu čakars būs ar tām lielajām karūsām, atklāti sakot līni ir vieglāk pievilināt vietai un pieradināt.
Es arī te vienā pierīgas ezerā esmu mēģīnājis viņas pieradināt pie vietas nu grūti, sanāca, ka 3 dienas pēc kārtas uz līni braucu, 2 dienas nāca līnis, trešajā dienā sāka karūsas nākt nu no 06-1.2 kg tādas. Bet uz to vietu braukājot tikai reizi nedēļā, tad pārsvarā plicēni un bonusā jau līnis vai karūsa, vispār jau man likās ka grūbas patīk un mannas mīkla uz ļoti maza 14-16 āķa, bailīgas viņas un aizdomīgas ir.
8.septembris 2010, 16:22 | links
 
Drīkst,mans ar' te bišķīt...
Redziet,mans visu vasaru ,te vienā ezerā,tupēja uz līni.Līņi bija,bet karūsas nevienas...jau trešo gadu.A karūsas tur mīt ne no tām knapajām.Labi,neba mans spieda uz karūsām,neba mans par to diži bēdējās,bet...bet,kauč uz cūceni būtu kāda bijusu,vai?Figuški,tas saucās!;)
Iekš' dziļ' bērnīb',miestā bija paliels dīķis,tajā dzīvojās lielās apaļās dzeltenās karūsas.Tagad neatceros,kā mans uzķēra ,ka šamās copēju tikai pa nakti Uz samīcītu baltmaizes mīklu+vārīts kartoškins+kāds piliens vaniļa.Baroju protams.Baroju ar prastiem plaucētiem lopbarības miltiem,kas samīcīti ar cūkas kartoškiem,koroče,kas nu tai laikā bija pieejams.Mjā,bija laiki...
Cik nu bija tā poņa un māka,bet copes gribēšana gan bija ui,liela!
Par spīdekļiem tad tikai varēja sapņot.Pluda antenu-bauzīti notinu ar šokolādes folliju.Pluds iemests.Baterija ieslēgta,kas nolikta krastā uz kāda sprunguļa,tā lai stars trāpa uz aptīto pludiņa antenu.Kulē,viss notiek!;)
Labas bija naktis,kad spīdēja mēness,i redzēt varēja labi,i copes bija biežāk!Tiesa,bija arī siltās nomākušās lietainās naktis,kad cope bija z-bis!;)
Sezonu sāku +- ap 20.maiju,tad kad parādījās pirmie siltie pērkoņi.Liekas,kad copēju kaut kur līdz Jāņiem,līdz tās gāja uz nārstu!
Jopcik,kur tie laiki...
8.septembris 2010, 17:13 | links
 
Ak,jā!Karūsu svars 1-1,5kg!
8.septembris 2010, 17:14 | links
 
Karūsas vislabāk ķerās martā-jūnijā, atkarājās no ūdenstilpnes un rudenī, cope praktiski vislabāk kad siltā dienā iesilst saulīte rīta pusē , tik pat pēkšņi cope sākās un beidzās... vasarā ļoti labi ņem pērkona laikā, nezinu , kas par dullumu viņām uznāk :)))
8.septembris 2010, 17:20 | links
 
šeit rakstīju par lielām karusām :) prasās pēc stingra āķa, jo mēdz tos salauzt ...
8.septembris 2010, 17:21 | links
 
Paldies visiem par atsaucību. Tās karūsas mīt manā raudu ezerā. Cik gadus es tur velku sarkanaces un pa kādam sarkanacim, bet karūsa nekad un nevienam, cik esmu prasījis. Šodien biju aizbraucis palūkot kā tur izskatās pēc lielāka pārtraukuma un uzskrēju vietējiem pušeļiem, kas nupat bija izvilkuši ķīnīzeri. Es jau gribeju šiem sadot pa koko, bet kad ieraudzīju tās karūsas...
NG, par to superbaseinu sen zinu, man viens kaimiņš brauc regulāri un šogad jau dažas bija ohohooo... Tik vai pēc pēdējiem gadsimta plūdiem nav aizskalotas :))))
8.septembris 2010, 17:26 | links
 
lielajos graavjos netālu no manis ir taa, vainu nnem, vai nennem, ja nnem tad velc vienu peec otras, ja nennem, var kaut dziedaat :)

Paarsvaraa lomaa mazas karuusinnas un liiniissi, ir arii pa vidam 500 - 1000 gr karuusas, menesi atpakall vecis uz dziiiiiiiivo tai graavii izvilka 5 kg un 2,5 kg liidaku, es bij ssokaa.
8.septembris 2010, 17:29 | links
 
to kola - un vēl viņas ņem praktiski pie paša krasta zālēm, tā kā nekur žvidzināt tālu nevajag :)
8.septembris 2010, 17:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager