Lomā nepaturamo vēžu atlaišana

Kā pareizi atlaist vēzi?!
Atvainojos, ja šāda tēma jau ir cilāta, neesmu vēl apguvusi visus šīs mājas lapas smalkumus, bet varbūt varu lūgt padalīties pieredzē un zināšanās - esmu dzirdējusi, ka vēzi nedrīkstot vienkārši iemest atpakaļ ūdenī, tas jāliek krastā ar asti uz ūdens pusi, lai viņš pats ierāpo atpakaļ, citādi viņam tur kaut kur saiet gaiss :) vai kas nu notiek, un viņš aizejot bojā. Vai tā tiešām ir?
4.jūlijs 2011, 19:36 | links
 
Tik traki jau nav,ja ilgstoši viņi bijuši ārpus ūdens ,tad gan izberu krastā,tie,kas būs dzīvotāji paši atradīs ceļu uz ūdeni,bet īsāk sakot www.parcopi.lv
4.jūlijs 2011, 21:17 | links
 
nē nav,vari droši atlaist :)
4.jūlijs 2011, 21:17 | links
 
Ja nav ilgi turēti ,-izlaiž burbuļus un aizrāpo....,protams ka labāk tiem palēnām aklimatizēties...-
4.jūlijs 2011, 21:49 | links
 
Nedrīkst mest viņus atpakaļ ūdenī. No trieciena pa ūdeni viņi dabū vai nu sirds klapi vai smadzeņu satricinājumu ........
4.jūlijs 2011, 22:06 | links
 
Tas ir ja met ar galvu lejā, beeet ja ar pēcpusi ,-tad tiek cauri ar attīrošu klizmu...DDD
4.jūlijs 2011, 22:13 | links
 
Toč Toni - par to nebiju padomājis. Un ja uz sānu tad nieres ar tak var atdauzīt .
4.jūlijs 2011, 22:15 | links
 
Un jau nieres čupā...tad šamiem ''pozno pitj boržomi''....DDD
4.jūlijs 2011, 22:22 | links
 
Daugavā , aizvakar , sēžot uz zandartiem , dabūju uz āķa tīkla gabalu , tajā iepinies neliels vēzis , interesanti ka tas bija 9 metru dziļumā . Vai tad vēži tik dziļi mēdz dzīvot ?
4.jūlijs 2011, 22:26 | links
 
Es tak teicu ,ka šamiem ''kirdik''...
4.jūlijs 2011, 22:33 | links
 
Šim nebija kirdik , šis bija dzīvs un vesels .
4.jūlijs 2011, 22:36 | links
 
Nu Ginča ..........!!! vo bļin ļitovec :)))))))

p.s. atsūti man savu tel.
4.jūlijs 2011, 22:36 | links
 
...Un ar pirmo kasu savu mantu ...DDD
4.jūlijs 2011, 22:48 | links
 
:D Tātad man tapa skaidrs, lai vēzi nevajadzētu vest uz Stradiņiem elpināt, tomēr jāievēro zināma piesardzība un jācenšas atlaist krastā ar dupsi uz ezeru! :) Varbūt šī informācija noderēs vēl kādam, kurš arī turpmāk grib ķert dzeloņvaigu vēžus (par tādu brīnumu uzzināju tikai vakar no parcopi.lv lapas un copes lietām, paldies puišiem par info!) , signālvēžus, bet galvenokārt jau daudz, daudz neizturīgākos platspīļniekus!!! :) Paldies visiem! :)
4.jūlijs 2011, 22:49 | links
 
Toni , priekš kam man kasīt savu mantu ? Ko sieva darīs ?
4.jūlijs 2011, 22:59 | links
 
Sieva...?Tu tak par sievas māti ar nesūdzies...DDD
4.jūlijs 2011, 23:06 | links
 
DDDDDDDDDDDDDDDDDD
4.jūlijs 2011, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager