Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Sveiki,

Vēlos pamēģināt ķert butes Rīgas jūras līcī pie Lilastes. Vai gar krastu no Lilastes līdz Zvejniekciemam.
Kur Jūs man ieteiktu braukt?Neesmu līdz šim nekad bijis tajā pusē.
Būtu labi atrast tādu vietu, kur no auto līdz pludmalei nav vairāk par 1 km.
28.augusts 2019, 13:37 | links
 
Vietu var atrast, butes diez vai.....
28.augusts 2019, 13:48 | links
 
Ir arī butes līcī, šogad ir padaudz, bet nav baigi lielās. VAkar aiz saulkrastiem zvejniekiem rūtainajā bija butes, līdaka, lasis un asari. Asari toč ķeras vēl.
29.augusts 2019, 08:01 | links
 
Tīklos viņas tur ir katru gadu, zvejnieki sūdzas ,ka piesārņo tīklu, jo viņas ir pamazas.Lieta tāda ,ka līcī viņas pamatā nenāk tuvāk par 5-10 m dziļumu un no krasta nav sasniedzamas, laikam līcī neskalo barību pie krasta.Neviens jau nesēž ar laivu pāris simtu metru no krasta uz butēm,ja iebrauc ķer asarus.
29.augusts 2019, 12:05 | links
 
Kads nav šogad uz lučiem no laivas jau provējis kaut kur pa līci?

Paldies!
14.janvāris 2020, 18:35 | links
 
Gan jau tur viņi ir...esmu tik no ledus ķēris kad bija ziemas....no laivas arī ir ķerti jūnijā...slieka/baltie + bļitka. tagad labāk uz līdakām braucu...kūpināt var tos lučus..ko vēl jēdzīgu no viņiem pagatavot..hvz....šie jau uz nārstu taisās tagad..
14.janvāris 2020, 21:01 | links
 
Kads nav šogad uz lučiem no laivas jau provējis kaut kur pa līci?

Paldies!

Faz, 14.janvāris 2020, 18:35


Es pavasarī provēju Saulkrastos. Luču nav, ir tikai tie pretīgie buļli/grunduļi
14.janvāris 2020, 22:02 | links
 
Gan jau tur viņi ir...esmu tik no ledus ķēris kad bija ziemas....no laivas arī ir ķerti jūnijā...slieka/baltie + bļitka. tagad labāk uz līdakām braucu...kūpināt var tos lučus..ko vēl jēdzīgu no viņiem pagatavot..hvz....šie jau uz nārstu taisās tagad..

osscar, 14.janvāris 2020, 21:01

cepts lucis arī labs
14.janvāris 2020, 22:27 | links
 
Tas ka viņi ir, tā kā būtu skaidrs, jautājums vai viņi jau ir pietiekami tuvu krasta akmeņiem sanākuši uz nārstu...

Es jau ar ziemā tik esmu ķēris uz ledus...

Bet šogad jau uz līča ledus netiksim.. bet kūpinātu luci dikti gribas, līdz ar to sākam ar kolēģi domāt par to ka jālaiž ar laivu viņus bakstīt..., pietam laiks jau dikti pateicīgs laivošanai... silts! :)
15.janvāris 2020, 11:25 | links
 
Sveicināti.
Vai kādam ir pieredze spiningošanā šādos laika apstākļos posmā no Apšuciema-Engurei? Padalieties, paldies!
25.janvāris 2020, 12:52 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Sveicināti.
Vai kādam ir pieredze spiningošanā šādos laika apstākļos posmā no Apšuciema-Engurei? Padalieties, paldies!
Ptetējā līča krastā spožas un ne tik spožas zivis var noķert. Gan jau ka tavā pieminētajā ar.
25.janvāris 2020, 13:18 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Sveicināti.
Vai kādam ir pieredze spiningošanā šādos laika apstākļos posmā no Apšuciema-Engurei? Padalieties, paldies!
Starp Bērzciemu un Mērsragu! Akmeņaina piekraste un salīdzinoši dziļāks! Esmu spiningojis tur un esmu noķeris! Ja nemaldos Olte tur uz mušu 11kg izvilka!
25.janvāris 2020, 13:19 | links
 
Paldies kolēģi! Ne asakas.
25.janvāris 2020, 13:24 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Paldies kolēģi! Ne asakas.
Ja dosies copēt, atraksti, kā gāja!
25.janvāris 2020, 13:35 | links
 
Pāris stundas Plieņciemā bez rezultata. Jūra mirīga, bet sakulta. Aprunājos ar vietējo pašparēriņu, pēc lieguma neviens spožais nav manīts, tikai ragainie un pa kādai plakanajai. Ne asakas.
25.janvāris 2020, 18:26 | links
 
Labdien, var kāds palīdzēt makšķerēt gribētājam, kurš no Jūras makšķerēšanas nesaprot gandrīz neko. Gribās makšķerēt Jūras līcī, bet uz ko, ar ko un kur nav sajēgas. Iepriekš paldies.
6.marts 2020, 10:50 | links
 
es ar kaut kad iebraukšu līdz maaijam līcī kad palisk biku siltāks , vismaz bērnībā ir luči ķerti arī no laivas /ledus līdz jāņiem. Ņem ziemas pīcku, bļitku, mormeni vai džiggalvu - slieka, baltais vai garnele un eksperimentē. Buutes, buļļi trāpās. iespējams stintes. Ir arī reņģes pavasarī.
6.marts 2020, 11:07 | links
 
prespektīvās vietas sākas ap saulkrastiem un uz augšu, kur akmeņi, sēkļi etc. Nu un pie Rīgas moliem ir reņģe, asaris, vimbas.
Līdakas esmu tik zevjniekiem tīklos redzējsi - man nekad uz rotiņa asarus ķerot nav bijušas. reņģes un alanti/sapali uz rotiņa arī ir bijuši + viena vējzivs jūnijā uzbruka rotiņam asarus ķerot. Karūsas daudz ir tīklos redzētas un buļļi sāk parādīties.
6.marts 2020, 11:14 | links
 
Aizliegumi tagad ir kādi jūras līcī no krasta ķerot?
6.marts 2020, 11:27 | links
 
šķiet ka nekādi. arī laivot var.
nokrasta nezinu - bet ir vasarās daži uz zušiem sēdējuši un pat noķēruši. Pats redzēju ka vienā tveicīgā vasaras dienā viesis no Gruzijas vai kaut kur no tās puses bija aiz saulčiem smukas butes savilcis..starp atpūtniekiem copēja :D bet butes bija labas.teica atbraucis pie mīļākās, izdomājis pacopēt eksperimenta pēc. Bet tā jāzina vietas no krasta kur dziļāks etc, nu un ja daudz akmeņ, gan jau daudz iestādīsi sistēmu. Esmu kaut kad no skultes mola ķēris, bet vai tagad tas pieejams - nezinu.
6.marts 2020, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager