Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Biju aizgājis no rīta līdz jūrai tur tauta uz gruntenēm uz slieku no krasta asari ķēra, nebija daudz zivju uz cilvēku pa divām stundām, kādi 4-6 gab., bet izmērs labs ap 800 - 900 gr., katrā ziņā izmērs lielāks nekā no laivas.
21.augusts 2012, 11:58 | links
 
tā tas diemžēl ir. ja dažus gadus velk maisiem, tad desmitiem gadu pēc tam nevelk neko...
20.augusts 2012, 10:19 | links
 
Nu re...vainīgais rokās...!Oskar,Oskar nu ja tu nebūtu tos lašu murdus izdomājis,tad tagad varētu uz spini tos pumpainos vanckāt!!!:)))))))))))
19.augusts 2012, 21:31 | links
 
Mazs būdams atceros, ka bija pāris gadi mencas daudz. un pēc tam bija zanderu daudz. tagad nav ne vienu ne otru. nezinu vai taisnība, bet vīri stāstija, ka sēja pie striķa armijas šineļa pogu - tipa menca iesūc, nav ēdams, caur žaunā ārā, un sapinas, velc tik laukā :D tas tāds Duntes minhauzena stāsts. vēl atceros no bērnības lasi tīlos nu tādu virs 25 kg.
19.augusts 2012, 21:07 | links
 
Ko tur rēķināt un pārrēķināt, matemātiķu pulciņš te ir vai?
Pie mums Duntē, kad Hieronīms Kārlis Frīdrihs fon Minhauzens , bija pie labas veselības mencas ķēra arī ar maisiem, maisā iebēra sauju renģu uzlēja virsū mēriņu brandavīna un ielika uz desmit mirkļiem jūrā, menca domāja, ka ir haļavnanijs šnabs ar uzkodu un pati maisā salīda, mazās zem Kg pat maisam tuvu nelaida. Vēl Pernigeles krogā to var apliecināt, jo tad visas zivis uz turieni veda.
19.augusts 2012, 20:01 | links
 
Imations.Pārrēķini...mencas bija monstrīgas no 1,5-5 kg.:))))))))Nekas netika tīts,jo auklu vilka ar rokām.Pat Ņevas neturēja to krunku!:)))Ar rokām daudz ātrāk!
19.augusts 2012, 14:39 | links
 
Šodien pie Minhauzena... aptuveni 3kg asareļu....bet nu sīki pēc vella, knapmērs... toties vilnītis labs, pabarojām arī zivis :)))

Bija vēl divi pūšļi, tiem aptuveni tāpat, vienam sliktāk, otram labāk.... ņēma visādu nokrāsu, bet labāk bija uz sarkanu džigagalvu ar slieku.. copējām no 2m līdz 3,5m dziļumā...
19.augusts 2012, 14:22 | links
 
-Un cik ta mugursomas vidēji vienā reizē aiztransportē uz to svēršanas vietu?
18.augusts 2012, 22:43 | links
 
Sk. Zemāk......
......., rēķinot brāķmencas 1kg papildaudzumu nu ap 25% no visa, tad vienas stundas laikā ar cemmeri jāizvelk 60-70 gabali mencu, jeb vidēji katru minūti 1 gab.
Nu ko kruta, ne tikai bija daudz zivju jūrā, bet arī kruti puikas mega ātri tina un iztina cemmeragregātu, tagad pat kaijas nav tādas, kas kg zivi var norīt, knapi renģi norij, bet ja pamet mazo asari vai buti sāk uz tevis vēl ķērkt.
18.augusts 2012, 21:57 | links
 
Jā bija laiki, kad zivis čumēja un mudžēja, citur tādi arī ir.

Saki kartupeļu mais stundas laikā.... Tātad viens kartupeļu mais ir aptuveni trīs, četras mugursomas, vienā mugursomā ir aptuveni 25 kg zivju (mana mērvienība zivju transportēšanai uz svēršanas vietu), maisā vidēji būtu ap 75 kg., jeb aptuveni 50 gab. 1.5 kg mencu, rēķinot brāķmencas
18.augusts 2012, 21:55 | links
 
Nu re ,a veči vēl stāsta ka zivju neesot...BLĒŅAS!
18.augusts 2012, 15:18 | links
 
Varbūt atkārtošos,jo esmu jau rakstījis,bet vēlreiz atceroties padsmitnieka gadus,kad līcis bija pilns ar mencām mums tas bija bizness.Fāteris pie mēreniem vilnīšiem laida vienu jūrā no 14 gadiem.Ar čomu iebraucām un stundas laikā celofāna(kartupeļa maisa lielumā)maisu katrs ,,piecemmerējām"pilnu ar mencām virs kilograma katra!Kilogramnieces metām atpakaļ un tās lielās kaijas ar dzelteno knābi naļetu norija tikai tā!Braucām krastā un maisu tačkā,pēc tam pa VEFa dāčām braukājām un tirgojām(tri štuki rubļ)!Puišeļiem naudiņa pietika i saldējumam i cigaretēm:)))!Nejūtos ne viena priekšā vainīgs par to:))))!Bija forši un senčiem naudu nekāsām,kā tagad izpriecām vien!!!
18.augusts 2012, 12:44 | links
 
Web kamera, kur labi redz Jūru, lai nav jāiet viļņu lielums jāskatās WEB kamera Krimalnieki.
Un jā šodien labs loms - čupiņa ar medūzām.
17.augusts 2012, 21:05 | links
 
Toni toni - romanķiks odnako :))) Tu redz nevarot pieņemt cilvēku filozofiju ka cilvēks nodara otram radījumam pāri dēl savām vēlmēm. Piekrītu . Bet dzīvē - cik vien cilvēks kā radījums ir zināms - tas ir pats negausīgākais ,plēsīgākais ,parazītiskākais radījums ko dies radījis . Neviens radījums savai un citām sugām nav nodarījis lielāku postu kā cilvēks .
17.augusts 2012, 20:27 | links
 
Karoče saprata
Uzpūsta varde.....:-)
17.augusts 2012, 20:08 | links
 
Jeeska,
nēē ,zaļā varde tā gluži nebij, bet nu kaut kas baigi redzēts...:D
17.augusts 2012, 19:59 | links
 
Tonis
5 gadu vecumā es arī tā dariju:-) Tās bija zaļās vardes ks uz āķa ķeras. Krupjus ķēra pļavā:-)
Daddy
Tev gan sūdīgi ķēries....:-)
17.augusts 2012, 19:46 | links
 
man ar shodien viena jaunkundze jautaaja vai nepaardodu. Es teicu, nee, pasham garsho...tagad kuupinaas...Mmm ;))
17.augusts 2012, 19:40 | links
 
...Un vēl mums sētā bij tāds rudais Janka,puika no dziļiem laukiem atbraucis,kas bambusa makšķerkātu lāgā rokā nebij turējis...Tad lūk ,aizvedu es šamo uz Daugavu zināmajās vietās zivis makšķerēt.Bet Jankam ar to copes māku nu galīgi nekā negāja,te pludiņš no trakā piecirtiena pa gaisu aizlidoja,te pats sevi aiz biksēm noķēra...Pa to laiku es jau biju pieķēris kādu duci zivju,bet šamam nekā...Jūtu Janka sāk palikt dusmīgs un aiz dusmām aizķeksē ūdenī peldošu zaļu vardi(varbūt krupi,kas to lai tagad zin...)Manējais to redzot aiz smiekliem plīst vai pušu...Janka paliek aiz dusmām tīrī zilgans,paķer zaļo vardi(varbūt krupi,kas to lai tagad zin...)norauj sausu salma stiebru un sparīgi kā pieredzējis zoofīls stūķē tam abiniekam to salmu pēcpusē iekšā...Nākošajā mirklī jau salma gals rudajam Jankam mutē un pāris pūtienos zaļais abinieks piepūsts apaļš kā bumba....Brītiņu ar gandarījumu palūkojies uz savu mestardarbu,Janka nogulda zaļo ķepurojošos pūslīti uz zeme un ar naidā sašķieptu seju sparīgi uzlec nabaga zaļajam pūslim(varbūt krupim,kas to lai tagad zin...) tieši virsū...un Jankas seja izplūda salkanā smaidā...
17.augusts 2012, 19:39 | links
 
gintsgg
Noteikumu robežās es tantiņām arī apmainu...neuzskatu to par pārkāpumu:-)
17.augusts 2012, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager