Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Aģes upē, atceros no agras bērnības (-50 gadi) zivju bija kā akvārijā, lielas, smukas, pilns... bet neņēma maitas... mēs ar brālēnu tā un šitā, nekā...

fāters ar onkuli (legālo zvejnieku) veda malā lašus manā (6-8g bērna ) augumā, zandartus, zušus... lučus, reņģes neviens neskaitīja, bet man garšoja jau tolaik... mencas varēja piekrastes akmeņos ar rokām ķert...

80tajos bija luču un asaru laiks... es ar pūslīti, čik čik 200m no krasta, pretī Ķīšupei tais akmeņos, 5-6-10kg luču ... tagad fig, pretīgie grunduļi...
22.jūlijs 2022, 14:43 | links
 
naloxon04 [22.07.22]: DSV, bet no tās ostas var brīvi darboties ar spiningu?
Var tur,ja.
Tik nedrīkst teritorijã iet.Tagad sanāk(pëc visādu sëtu bùves),ka labākás vietas palika tieši tur,D
Jãsaprot,ka tá ir sezonas upe.Kad ienāk,tad ir.
Pat senākos laikos,kad zivju bija kā biezs,kad beidzās cope upë,tad pãrgãjām uz molu
22.jūlijs 2022, 12:54 | links
 
DSV, bet no tās ostas var brīvi darboties ar spiningu?
22.jūlijs 2022, 11:17 | links
 
Vecajos,labajos laikos,khe,khe visa cope notika pretīm manai mājai.Tad varëja saskaitīt ap 25-30 laivām,izejamās dienās.
Ir pagājuši tie laiki....
Uz Koklītëm brauca tikai tāpëc,ka tur ir stāvvieta.
Mùs ,puikas,kādreiz paņëma līdzi pabraukt ar motoreni kāds pazīstams onkulīts.Tad,tur bija sīgu vairāk.
Pilna Ķīšupe bija ar laivām.Upe likās lielāka tajos laikos.
Vecajos laikos bija makšķere ar slīdošo pludiņu un ziemas makšķerīte.
20 asarīšus varëja noķert bez problëmām,īsā laikā.Tagad vairs sen tā nav.....
22.jūlijs 2022, 11:15 | links
 
Augustā aizbraukšu ar. Ļoti interesē, kas tur notiek.
22.jūlijs 2022, 11:08 | links
 
Ir doma augusta pirmajās dienās aizbraukt. Patreiz pa Pierīgu darbojos. Būs mazāk darba, aizbraukšu izlūkos

naloxon04, 22.jūlijs 2022, 10:40


Jūras copei baigi laiks jāpieskata... ar krasta vēju ienāk auksts ūdens un zivis aiziet prom, ar jūras vēju mēdz būt lieli viļņi, nepamakšķerēsi... ašukiem vislabākais ir mierīgs laiks (kā vakar, šodien)

...darbs nav zaķis, met pie malas un brauc uz copi! :)
22.jūlijs 2022, 11:02 | links
 
Ir doma augusta pirmajās dienās aizbraukt. Patreiz pa Pierīgu darbojos. Būs mazāk darba, aizbraukšu izlūkos
22.jūlijs 2022, 10:40 | links
 
DSV, no Skultes ostas ir iespējams ķert ašukus? Te vairāk domāju par piekļuvi, piebraukšanu. Ir doma ar spiningu.
22.jūlijs 2022, 10:38 | links
 
naloxon04 [22.07.22]: DSV, man dāča nepārāk tālu no Saulkrastiem. Interesē, kur var mēģināt kādu ašuku noķert pie jūras, bet no krasta. No Skultes ostas? Nekad neesmu bijis. Tu, cik saprotu, ļoti labi zini to galu.
Es dzīvoju tieši 120m no jùras,ap to vietu,kuru nosauci.Tikai uz Ķīšupes pusi.
Makšķeréju jau no 5 gadu vecuma.
Péc rakstiem spriežot,esmu vecäks par Tevi.
Pazīstu,protams,katru akmeni,katru sékli.
Vélāk,kad parādijās eholotes,izpëtijām arī tās vietas,kur bërnībā netikām.
Sākām ar stāvëšanu ùdenī,kameras un bija kruti,kad fāteris nopirka 1.gumijas laivu.....
Pastāstīt varu daudz ko.
22.jūlijs 2022, 10:21 | links
 
Engures ostā tagad varētu būt asari sagājuši. Tos tur ķer pārsvarā uz plūdu vai uz spiningu. Ēsma visi izmanto tās vietējās garneles, kuras var saķert ar sačoku ar smalko tīkliņu jūras krastā. Var arī slieku likt. Ar spiningu uz atvadnieku vai DS.
Fīderēt tur arī var, tikai labākās vietas parasti aizņemtas un tas jau nu septembrī, kad karūsas būs iekšā.
22.jūlijs 2022, 10:19 | links
 
DSV, man dāča nepārāk tālu no Saulkrastiem. Interesē, kur var mēģināt kādu ašuku noķert pie jūras, bet no krasta. No Skultes ostas? Nekad neesmu bijis. Tu, cik saprotu, ļoti labi zini to galu.
22.jūlijs 2022, 09:28 | links
 
daddy_j [Vakar]: turpat pie "Rūķīšiem".Brīnums,ka kāds vël atceras šīs vietas nosaukumu.Zina tikai vecie iedzīvotāji

DSV, 22.jūlijs 2022, 09:24


...baigi jaunais neesmu :)
22.jūlijs 2022, 09:26 | links
 
daddy_j [21.07.22]: turpat pie "Rūķīšiem".
Brīnums,ka kāds vël atceras šīs vietas nosaukumu.Zina tikai vecie iedzīvotāji
22.jūlijs 2022, 09:24 | links
 
šodien pamērcēju galu Saulkrastos, turpat pie "Rūķīšiem".

Ašuks ņēma uz veco labo mormeni. Uz MJ, atvadu nekā... Mazdēlam (2g) pirmā zivs!! :)

https://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-100402.htm
21.jūlijs 2022, 22:51 | links
 
Ienācis
21.jūlijs 2022, 20:31 | links
 
Ok. Bet kas patreiz varētu tur būt iemācies?
21.jūlijs 2022, 20:30 | links
 
Laba diena, Dāmas un Kungi! Vai kāds var kko iekomentet, saistībā ar copi Engures ostā? Ko un vai vispār kko ar feederi, patreiz tur var noķert?
Pateicos un ne asakas!
P.S. Runā iet par zivīm

mar4ello25, 21.jūlijs 2022, 15:46

Laba diena, Dāmas un Kungi! Vai kāds var kko iekomentet, saistībā ar copi Engures ostā? Ko un vai vispār kko ar feederi, patreiz tur var noķert?
Pateicos un ne asakas!
P.S. Runā iet par zivīm

mar4ello25, 21.jūlijs 2022, 15:46

Laba diena, Dāmas un Kungi! Vai kāds var kko iekomentet, saistībā ar copi Engures ostā? Ko un vai vispār kko ar feederi, patreiz tur var noķert?
Pateicos un ne asakas!
P.S. Runā iet par zivīm

mar4ello25, 21.jūlijs 2022, 15:46



Cik es esmu redzējis, visi pārsvarā ķer uz pludiņu. Esot dibenā daudz ķērāju, troses, tīklu gabali utt
21.jūlijs 2022, 16:05 | links
 
Laba diena, Dāmas un Kungi! Vai kāds var kko iekomentet, saistībā ar copi Engures ostā? Ko un vai vispār kko ar feederi, patreiz tur var noķert?
Pateicos un ne asakas!
P.S. Runā iet par zivīm
21.jūlijs 2022, 15:46 | links
 
osscar [25.06.22]: Runā ka esot asari, nav kāds bijis ? cepiens ir ok :)
Melo.Mantiņos toč nav. No Kapteiņostas uz estiņu pusi tur gan.
25.jūnijs 2022, 23:12 | links
 
Runā ka esot asari, nav kāds bijis ? cepiens ir ok :)
25.jūnijs 2022, 22:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager