Puzes ezers

Kur Var piebraukt pie puzes ezera ar treileri, lai nav kempingam jamaksa? paldies.

Mieriigs, 17.augusts 2014, 11:27

Tu nu gan ir taupīgs puika!
17.augusts 2014, 13:34 | links
 
Kur Var piebraukt pie puzes ezera ar treileri, lai nav kempingam jamaksa? paldies.
17.augusts 2014, 11:27 | links
 
Buks i goda puika,labāk pateiks mazāk,nekā samelos! :)
15.augusts 2014, 21:46 | links
 
Puzes ezerā ir licencētā makšķerēšana. Latos bija 3 Ls. Nopirkt var gan Ugālē copes veikalā, gan uz vietas sūkņu stacijas laivu nomā, gan kempingā.

Sveiki, nekad neesmu bijis Puzes ezer tp€c jautjums: ir vajadziga speciala licence lai makskeretu no laivas puzes ezera? ja ja tad cik tā maksā?
Paldies jau iepriekš .
un varbūt kāds zin kā ar licenci ir zvirgzdas ezerā, paldies atkal. !

Mieriigs, 15.augusts 2014, 19:29
15.augusts 2014, 21:41 | links
 
Sveiki, nekad neesmu bijis Puzes ezer tp€c jautjums: ir vajadziga speciala licence lai makskeretu no laivas puzes ezera? ja ja tad cik tā maksā?
Paldies jau iepriekš .
un varbūt kāds zin kā ar licenci ir zvirgzdas ezerā, paldies atkal. !
15.augusts 2014, 19:29 | links
 
BUKS, tad tie bijāt jūs, ko naktī sastapu :) Biju uz Aivara laipas.. biju no 17:00-11:00 nākamajā dienā. Pie zadartiem netiku, mēģināju gan ar vobleriem, gan ēdamumijām, gan raudas asti pa nakti, nekā. Arī zutis nepieteicās uz raudas fileju, bet bija skaidras debesis naktī un ļoti silts ūdens.. iespējams tas bija pie vainas. Asarus gan varēja sadzenāt uz džiga, pat bez drop shota, vienīgi izmērs nekāds. Ar makšķeri uz baltajiem varēja saķert raudas un asarus, tikai atkal..izmērs nekāds, ja neskaita smuku ruduli. Kaut kā tā.. bet aba skaista un pa nakti pilnīgs bezvējšs un klusums..forši..
25.jūlijs 2014, 11:01 | links
 
Svari nebija, bet mājās čoms bija nomērīja. Tā kā zandartus ķeram reti, tad uz aci likās ap kādiem 1,7-1,8 kg.
24.jūlijs 2014, 23:09 | links
 
63 cm it kā būtu jābūt smagākam.
24.jūlijs 2014, 21:43 | links
 
Vakar ar čomu uz dzīvo 2 copes, viens zandarts laivā (ap 1,7 kg, 63 cm).Bijām no kādiem 19:00-1:00 naktī.
24.jūlijs 2014, 18:37 | links
 
Tas jau to lietu padara interesantaku, es par makskeresanu! Ieteikums pameginat drop shotu. Ne asakas.
24.jūlijs 2014, 15:53 | links
 
ireet taa zivs tur ir un daudz, bet ar copes riikiem tikt vinjai klaat ir laikam sarezhgjiiti.
24.jūlijs 2014, 14:13 | links
 
Nav jau tik traki (sk. albuma). Vienigais, ko varu ar nozelu teikt, ka normala izmera asari, pedejo 3-4 gadu laika ir pazudusi. Vismaz vietas, kur vini uzturejas pirms tam gan ziema, gan vasara. Ar parejam zivim viss ir kartiba.
24.jūlijs 2014, 10:23 | links
 
Puze būts ir 50 + reizes, gadus 20 no vietas- Visgrūtāk izprotamais ezers kāds redzēts, gan ziemā gan vasarā.
Ir vairākas sacensības bijušas kur VISAS laivas izbrauc krastā pa nullēm.
24.jūlijs 2014, 09:26 | links
 
Es Puzi jau trešo gadu apgūstu un vēl joprojām viņu neesmu sapratis. Sesdien viens mēra zanders uz džiga, svēdien viens uz velci pārbraucot. Bija arī zemmēri no līdaku puses.
23.jūlijs 2014, 23:35 | links
 
Vakar Vakarā Puzē uz Džigu četri ņēmieni-asarīši zandarti 0 Čomam tas pats un otram čoman 50cm Zandarts uz velci ar 3 ātrumu!Laikam nu bija baigi izbadējies!:))
Nevar saprast kāpēc neņem tas zandarts!?Eholota atrod kur ir zuve pie grunts bet rezultāts izpaliek!Laikam jau ka tas karstums pie vainas!:(
23.jūlijs 2014, 12:21 | links
 
Paldies! Dīvaini, tas ezers jau kā paradīze makšķerniekiem skaitās.. pārdabiski bagāts ar zivīm.. moš spiedieni pie vainas vai karstumi..

sigi, 22.jūlijs 2014, 12:19
zivim bagaats- jaa, bet ne makshkjernieku paradiize, jo ljoti specifisks. Esmu tur kaadas 8-10 reizes copeejis, bet taa arii neesmu vinju sapratis. Neprotu es tos dziļos ezerus bez seekljiem un izteiktaam kanteem.

dzhi, 22.jūlijs 2014, 12:36

Nu nezinu gan ir izteiktas kantis!!Jeb tu vienkārši neesi atradis tās kantis!Ir lēzenas kantis un ir straujas!!!

antonsb, 22.jūlijs 2014, 12:46

jaa, pie krasta paliek seklaaks :D dazhviet aatraak dazhviet taalaak jaapabrien :D Bet pa lielam 5m nost no niedreem un visur ir jau 10 m dziljsh
22.jūlijs 2014, 16:04 | links
 
Paldies! Dīvaini, tas ezers jau kā paradīze makšķerniekiem skaitās.. pārdabiski bagāts ar zivīm.. moš spiedieni pie vainas vai karstumi..

sigi, 22.jūlijs 2014, 12:19
zivim bagaats- jaa, bet ne makshkjernieku paradiize, jo ljoti specifisks. Esmu tur kaadas 8-10 reizes copeejis, bet taa arii neesmu vinju sapratis. Neprotu es tos dziļos ezerus bez seekljiem un izteiktaam kanteem.

dzhi, 22.jūlijs 2014, 12:36


Nu nezinu gan ir izteiktas kantis!!Jeb tu vienkārši neesi atradis tās kantis!Ir lēzenas kantis un ir straujas!!!
22.jūlijs 2014, 12:46 | links
 
Paldies! Dīvaini, tas ezers jau kā paradīze makšķerniekiem skaitās.. pārdabiski bagāts ar zivīm.. moš spiedieni pie vainas vai karstumi..

sigi, 22.jūlijs 2014, 12:19

zivim bagaats- jaa, bet ne makshkjernieku paradiize, jo ljoti specifisks. Esmu tur kaadas 8-10 reizes copeejis, bet taa arii neesmu vinju sapratis. Neprotu es tos dziļos ezerus bez seekljiem un izteiktaam kanteem.
22.jūlijs 2014, 12:36 | links
 
Paldies! Dīvaini, tas ezers jau kā paradīze makšķerniekiem skaitās.. pārdabiski bagāts ar zivīm.. moš spiedieni pie vainas vai karstumi..
22.jūlijs 2014, 12:19 | links
 
Sezdien Puzē divi zirgzobji!:(Zandarts 0 metode ar kolēģi Džigs! aprunājamies ar trim copmaņiem viens divus zandartus pavilka un norāvās vienam 0 un vēlviens kautko bija atradis bet tik vienu asari uz kilo dabūja!Īsi sakot totāla necope!:(Bet tas bija sezdien varbūt pa šīm dienām kautkas ir mainījies!
22.jūlijs 2014, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager