Zušu ēsma un to ķeršanas veids

Kāds būtu labākais zušu ķeršanas veids un kāda būtu labākā barība priekš tā !
25.jūlijs 2011, 13:13 | links
 
Pa nakti uz dzīvo-jāmet uz grunts. Var likt 2-3 naktstārpus uz āķa arī. Āķi es lieku 2 numura-vienžuburi-svinu slīdošo 18 gr vai 15-20 gr, ja taisa maiļššota sitēmu kā uz zandartu. Naktī spolei uzgriez bremzi uz vājāko, un copi dzirdēsi, kad kauc bremze-tad lociņu attaisi vaļā un ļauj, lai zutis skrien, citreiz man ir aizskrējuši pat 100 metrus, tā ka uz spoles auklai jābūt daudz. Kad īsti cirst-cik copju tik variantu.. es parasti gaidu lai skrien (ja nu zandarts) līdz apstājas, un tad kad sāk skriet atkal, tad maucu. Ja skrien un nestājas un uz spoles sāk beigties aukla, tad cērtu tāpat. kaut kā tā.
25.jūlijs 2011, 13:18 | links
 
Uz kādas grunts butu labāk kert zušus-akmeņi,dūņas?
25.jūlijs 2011, 13:46 | links
 
Kādi laikapstākļi būtu piemērotākie!
25.jūlijs 2011, 13:50 | links
 
Mazās karūsiņas uz āķa,un uz grunts.Labākā ēsma.
25.jūlijs 2011, 16:24 | links
 
kur lai meklē,kādās ūdens tilpnēs šis parasti uzturas
27.jūlijs 2011, 18:25 | links
 
Sveicināti! Varbūt kādam ir informācija kas tagad notiek ar zušiem? nāk viņi jeb vēl nē?
24.augusts 2011, 18:13 | links
 
Sveiki! kāds varētu pastāstīt kādu gruntenes sistēmu taisīt zušiem?
5.augusts 2012, 21:53 | links
 
Vislabākā sistēma nakstākji, bet tas pirms 20 gadiem. Tagad parasta gruntene, bet galvenais, lai vietā, kur tu copē, migrē tie pāris zuši, kurus vajadzētu ierakstit Sarkanajā Grāmatā.
5.augusts 2012, 22:05 | links
 
Muļķibas zušu ir pietiekoši Vajg tik rakt :DD
5.augusts 2012, 22:07 | links
 
Vislielākā to koncentrācija ir novērojama Buma kopķilkā, tā ka lūriet tur :))))
5.augusts 2012, 22:16 | links
 
Nu jā, Bum, zinot zušu 30 gadu migrēšanas paradumus kļūdīties grūti, un dabūt var. Bet visapārinot, stikla zutēni un liidz ar to zušu populācija kā tāda, ir krietni pakāsta, bet nokjert var, ja zin kur rakt
5.augusts 2012, 22:16 | links
 
Pilnīgi pareizi ir zušu migrācijas ceļi un tos kuri grib viņus atrast skatāties pēc zvejnieku ieliktajiem murdiem /tas ir par Usmu/ Pašlaik viņi migrē Līžķētē gar lielās bedres kanti 15m jo ūdens temperatūra augšējos slāņos ir tuvu 22 grādiem Par pagājušo nedēļu ir noķerti 15 gb svarā no 1,2-2,6 kg Uz naktstārpu sīkaļas 20-30 cm gari/tas priecē/Tātad dabiskais migrācijas proces notiek Lielākais migrācijas posms ir Tīrukšupe Tītrukšu ezers Ilziķis Spāres ezers Vidusupe Kleišupe un Abava Tālāk visi ceļi uz jūrju Protam ka Engures upe ir nobloķēta ,bet vai tas dabai ir šķērslis ;DD
5.augusts 2012, 22:30 | links
 
Paldies, Bum! Respektēju Lāšus, bet ir sugas, kas krietni švakākas, lai arī gardākas!
Lašiem būt!
5.augusts 2012, 22:42 | links
 
Alūksnes zutis (rumpī līdzīgs uzgriežamajai desai :) ) peld tālāk, pēc pagaras cīņas izrādījās, ka šis ar saviem zobeļiem sašņikājis 0.3mm pavadiņu tā, ka laivā tā i netika, pārrāva, kā skābeni pašā pēdējā momentā...pļac..:)
7.augusts 2012, 01:24 | links
 
uzskatu,ka zutis salidzinaajumaa ar lasi ir stipri paaraaks,jo zutis peec savas formas ir unikaala Latvijas udenjos..bet lasis..tos jau norveegji audzee kaa siveenus aizgaldos:)))))))))
7.augusts 2012, 01:36 | links
 
taapeec Latvijas nacionalajai zivij jaabuut zutim,un tam bij jaabuut uz vienlatnieka moneetas lasha vietaa:))
7.augusts 2012, 01:37 | links
 
Aivis, jūtu līdzi... Ir, ir vēl lielie, arī virs 3kg, pie mums iekšā, vēl no Meldera laikiem laistie.
Ģedam savulaik krievu laikos rekords bija 3.5 kg lunkanais :)
7.augusts 2012, 20:34 | links
 
Sveiki copmani. Esmu Zviedrija pie Ziemeljuras gribetos kadu zuti nokert,kads var but var padalities ar info ka un uz ko tos seit ker,jo redzejis nirstot daudz esmu pagajuso vasaru.
13.aprīlis 2019, 22:09 | links
 
Sveiki copmani. Esmu Zviedrija pie Ziemeljuras gribetos kadu zuti nokert,kads var but var padalities ar info ka un uz ko tos seit ker,jo redzejis nirstot daudz esmu pagajuso vasaru.

bonis78, 13.aprīlis 2019, 22:09


Zivju gabaliņus uz āķa.Kamēŗ krabis nav ieraudzijis,būs zutis.
Parastās zakiduškas-gruntenes.Aukla ar 2-3 āķiem.Iemet un kaut kur piesien krastā.
Ja gribas,lai interesantāk,tad var lietot spin kātus ar lētajām spolēm(kombi).
Vajag biežāk pārbaudīt ēsmas.Ik pēc katrām 2 -3stundām,jo savādāk krabji visu noēd.
13.aprīlis 2019, 23:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager