Vēži un vežošana

Vienozīmīgi - http://www.ezeri.lv/database/2483/ Katrs Madonietis pateiks par lielo daudzumu un izmēru
22.augusts 2015, 00:44 | links
 
Diemžēl veco-zēn manos ezeros slimība ir nonesusi visu.. Un arī vemt gribās no Oltes.V.S.O.P un tiem visiem, tapēc pilnībā atteicos un nevarēšu ieteikt.
21.augusts 2015, 18:23 | links
 
Kādam kas padalīsies varu ielūgt uz pasākumu divu dienu garumā ar ūdensmoci/slēpēm/pūsli ēdienu, dzērienu jaukiem cilvēkiem u.t.t. Un vakarā ar lielajiem dūžiem parādīt,ka crayfish ķerās, bet derētu kkas tiešām vidzemes pusē
21.augusts 2015, 15:13 | links
 
Sveiki tautieši! Turpinājumā riebīgs teksts - Bet vai kāds gadijumā nevarētu privāti atrakstīt kādu vietu vidzemes pusē, neinteresē lielā ķeršana u.t.t. Vienkārši brauc ārzemju viesi un ļoti vēlās pameģināt. Tikai lūdzu nerakstiet par LVM vietām,, Mēs bijām tur,,
21.augusts 2015, 15:04 | links
 
Sveiki gribēju iegādāties vēžu ķeršanai murdiņus,varbūt ka kāds tirgo ,ja kas rakstat uz PM

vienkars, 26.jūlijs 2015, 17:02

Mans skaidrā kunga prātā nesaprot, tev nepietiek ar info ko iedevu!? vai atkal ceri, ka kāds uzminēs kur tev tieši vajag!?..
27.jūlijs 2015, 04:34 | links
 
Obligāti vajag to vēžošanas karti ? Ai, es tā pat iešu. Jebkurā gadijumā eju vienu reizi gadā un pirms vispār visa šitā makšķerēšanas un vēžošanas uzraudzība ir sakārtota. Man ja godīgi pajāt. Iešu ar cik krītiņiem gribēšu un kur gribēšu. Tā pat vienu reizi gadā tik eju un nejau tonnām ķeru, bet tā pat sanāk labi ja 3 cilvēkiem tik knapi ko panašķēties.
Ja jau valsts nefinansē reāli maļiku izķeršanu, tad man arī ja godīgi pajāt, kapēc man jāpērk kkāda karte dēļ vēžiem, ja es jau pērku karti dēļ zivīm... Tagad burtakalpi lojālie sarosās un rejiet pret mani, man vienalga.
27.jūlijs 2015, 02:09 | links
 
II. Makšķerēšanas, zemūdens medību un vēžošanas rīki un to lietošana
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:

14. Vēžošana saskaņā ar šo noteikumu 6.punktu ir atļauta, ja vēžus ķer ar rokām vai izmanto ne vairāk kā piecus krītiņus, ievērojot šādus nosacījumus:
14.1. vēžus atļauts ķert ar krītiņiem, kuru diametrs nepārsniedz 80 centimetru, sētas augstums – 15 centimetru un linuma acs izmērs – 20 milimetru. Krītiņa konstrukcijas shēma atbilst šo noteikumu 4.pielikumam;
14.2. katram krītiņam jābūt aprīkotam ar 3 x 7 centimetrus lielu plastikāta plāksni, uz kuras ar ūdensizturīgu marķieri norādīts krītiņa īpašnieka vārds un uzvārds. Ja vēžus ķer persona, kas nav minēta šo noteikumu 3.punktā, norāda arī makšķerēšanas kartes numuru. Marķējums ir skaidri salasāms, un tas atrodas virs ūdens vai ūdens virsmas līmenī;
14.3. aizliegts aiztikt vēžu alas un vēžus iegūt, izdzenot tos no alām vai slēptuvēm.
(MK 08.01.2013. noteikumu Nr.20 redakcijā)
26.jūlijs 2015, 20:16 | links
 
Vienkars. Aizbrauc Riigaa uz Daugavpils ielu, netaalu no sliedeem, tur dabuusi leetaak nekaa latgaliitee. Tur ir gan murdini gan kriitinni
26.jūlijs 2015, 19:46 | links
 
Sveiki gribēju iegādāties vēžu ķeršanai murdiņus,varbūt ka kāds tirgo ,ja kas rakstat uz PM
26.jūlijs 2015, 17:02 | links
 
Pieejami vēžu krītiņus, dažāda izmēra, konstrukcijas ir standarta varianti, bet varu izgatavot arī pēc pasūtījuma. Zvaniet sarunasim 25250421
Komentārs aktuāls visulaiku, gan pēc nedēļas, gan pē gada.
Paldies.
10.jūlijs 2015, 11:07 | links
 
:)
nebūs gigantisku produkciju un masu ražošana!
Gribu pamēģināt piemājas dīķelī, jo agrāk tur vēži bijuši, bet... Jāparok dziļāku un jāeksperimentē... Citas zivis laikam īsti laist iekšā nevar - viena izēd ikrus, cita vēžus utt...
Varbūt kādam ir info ar ko lai sazinās par 'vēzu mazuļu iegādi Liepājas rajona puse vai vismaz Kurzemē?

Forelpuikas, 21.novembris 2014, 17:59


Parocies šeit , varbūt ko noderīgu atradīsi...
21.novembris 2014, 18:33 | links
 
:)
nebūs gigantisku produkciju un masu ražošana!
Gribu pamēģināt piemājas dīķelī, jo agrāk tur vēži bijuši, bet... Jāparok dziļāku un jāeksperimentē... Citas zivis laikam īsti laist iekšā nevar - viena izēd ikrus, cita vēžus utt...
Varbūt kādam ir info ar ko lai sazinās par 'vēzu mazuļu iegādi Liepājas rajona puse vai vismaz Kurzemē?
21.novembris 2014, 17:59 | links
 
Nu tas jau lai paliek puikas ziņā...es un tu nezinām - kāda tipa un izmēra tilpne, un kādi zvēri dzīvo tajā tilpnē.
21.novembris 2014, 15:25 | links
 
Var jau piemājas dīķī, bet ne jau cilvēks vienīgais kam viņi garšo, ir vesels bars ar plēsējiem kas viņus var iztīrīt no dīķa, tākā žogs būs jāliek, lai vienā jaukā rītā neiraudzītu tikai čauluas pie dīķa, slimības arī jāņem vērā ja blīvums lielāks.
21.novembris 2014, 12:55 | links
 
Foreļpuika:
Palasi šito:

http://www.lvzaa.lv/freija.htm
21.novembris 2014, 12:39 | links
 
Domāju ka savām vajadzībām ir iespējams izaudzēt labus vēžukus, kādā caurtekošā dīķītī, kur vēlāk ar krītiņiem pacopēt šamējos un ar aliņu labi pasēdēt pie ugunskura :)
21.novembris 2014, 12:36 | links
 
Sveiki!
Gribētos ar kādu pieredzējušu vēžu audzētāju sazināties. Interesē iespēja iegādāties vēžus audzēšanai, bet gribētos arī info par un ap to, kā to darīt pareizāk un produktīvi! Uzrakstiet vēstuli PM.

PALDIES jau iepriekš! :)

Forelpuikas, 21.novembris 2014, 11:10

Beidz ar muļķībām nodarboties, slēgtās sistāmās audzēt vēl nav iemācījušies, bet dīķi jārok daudz un dikti jo nevar biezība liela būt, vienā vārdā neatmaksājas,(visu ko te stāsta ka izdevīgs bizness, lai parāda cik tonnas izaudzējuši un pārdevuši, mazuļus iegūt vienkārši, bet tirgus produkciju saražot lielos apjomos neizdevīgi).
21.novembris 2014, 12:10 | links
 
Sveiki!
Gribētos ar kādu pieredzējušu vēžu audzētāju sazināties. Interesē iespēja iegādāties vēžus audzēšanai, bet gribētos arī info par un ap to, kā to darīt pareizāk un produktīvi! Uzrakstiet vēstuli PM.

PALDIES jau iepriekš! :)

Forelpuikas, 21.novembris 2014, 11:10


Oltes raidījumos www.nomad.lv pameklē
21.novembris 2014, 11:45 | links
 
Sveiki!
Gribētos ar kādu pieredzējušu vēžu audzētāju sazināties. Interesē iespēja iegādāties vēžus audzēšanai, bet gribētos arī info par un ap to, kā to darīt pareizāk un produktīvi! Uzrakstiet vēstuli PM.

PALDIES jau iepriekš! :)
21.novembris 2014, 11:10 | links
 
kāds lūdzu nepadalītos ar info par vēžu klātbūtni engures apkaimes upītēs un ,svarīgākais, kādas tieši sugas?
30.augusts 2014, 00:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager