Vēži un vežošana

 
Atradu šādu video. Jocīgie krītiņi!
10.decembris 2013, 21:57 | links
 
Kurmus, noķerami jau ir. Es pats pat 20. decembrī esmu ķēris, tiesa pie krasta, kur vairāk izbaudīju procesu un maz vēžu noķēru ;)
Kā runā, šie uz dziļumu iet. Ko dara, to īsti nezinu, bet ir noķerti ar murmuli, kā arī ar ūdu - tātad iespējams ir.
10.decembris 2013, 19:29 | links
 
Privātajos ūdeņos jau var ķert un domāju ka ķersies(vismaz mēnesi atpakaļ ķērās). Tas ka liegums ir publiskajos ūdeņos tas ir fakts.
10.decembris 2013, 19:17 | links
 
Nesen skatījos video filmētu ar zemmūdens kameru kur rādīja asaru ķeršanu uz bļitku no ledus , tur pievērsu uzmanību ka pa grunti rāpoja vēži . Domāju ka jā jau rāpo , tad arī barojās , tātad uz barību arī jānāk .
10.decembris 2013, 17:16 | links
 
Vai kāds nepateiks kā vēži ziemo, ko viņi dara? Man čomam privātā dīķī šie mudž un ir doma varbūt vecgadā uz galda uzlikt. Vai ziemā šie vispār lien uz ēsmu vai guļ?
10.decembris 2013, 16:33 | links
 
Vai viņiem tajās vietās uz čaulām nav tādi tumši pleķi? Esmu tādu parādību novērojis šaurspīļniekiem - pleķi uz čaulām un pati čaula tajā vietā mīksta. Kaut kāda slimība, bet laikam nekas ļoti ļauns nav, ja jau reiz n-to gadu garumā vēži ezerā neizmirst un pleķi redzami arī lielākiem eksemplāriem.
9.septembris 2013, 22:50 | links
 
Dažiem platspīļu vēžiem sānos ir caurumi! Vai kāds nezin kas par lietu?
9.septembris 2013, 22:46 | links
 
Paldies , skaidrs .
6.septembris 2013, 15:52 | links
 
Visu gadu, bet ar skaita ierobežojumu un tikai 3. pielikuma "Ūdenstilpes, kurās atļauta šaurspīļu vēžu, dzeloņvaigu vēžu un signālvēžu ieguve" ūdenstilpēs...
6.septembris 2013, 15:44 | links
 
Nu ko, biedri esošie un topošie vēžotāji, tuvojas vēžošanas sezonas sākums - 1.jūlijs. Tiem, kas neseko līdzi makšķerēšanas noteikumu izmaiņām, attiecībā uz vēžošanas punktiem, iesaku izlasīt (vai vēlreiz pārlasīt) šo rakstiņu:
Vēžu hronikas. III daļa. Jauni Makšķerēšanas Noteikumi - jauni vēžu laiki Latvijā

eduks, 28.jūnijs 2013, 08:55


Vai es pareizi saprotu likumu :
22.7. vēžus (platspīļu un šaurspīļu) – no 1.oktobra līdz 30.jūnijam, kā arī vēžu mātītes ar redzamiem ikriem – visu gadu;

tad sanak ka dzeloņvaigu vēžus un signālvežus var ķert visu gadu bez ierobežojuma ?
6.septembris 2013, 15:24 | links
 
andri pa telefonu visu izskaidrošu.
1.septembris 2013, 16:31 | links
 
Kā ar izmēriem, ja 1 ls gabalā, kādi izmēri interesē
30.augusts 2013, 16:25 | links
 
iepērku vēžus pa 1 ls/gb
sīkāķ pa tel 27122607
30.augusts 2013, 15:39 | links
 
Varat pateikt labas vēžu vietas bauskā vai rajōnā?Tieši kurā vietā, dzirdēju kur lielupē ķeras, bet kur tieši.
27.augusts 2013, 12:20 | links
 
roliks3, viena vieta ir Dziļezerā (Limbažu novadā). Licence maksā 10Ls (3 kritiņi, max 25 vēži). Mums gan tur pašvaki gāja, lai gan saimnieki teica, ka paši ir izbrīnīti, kādēļ tik maz vēžu. Vakarā tos var arī gar krastu salasīt. Dziļā ezerā protams ir grūtāk nomedīt kā seklajos, tomēr.. tā ir viena no vietām, kur vēži ir.
21.augusts 2013, 17:22 | links
 
nav slikta doma! :)
...es šogad Norgē krabjus un mīdijas noēdos, otrreiz nebraukšu pašreiz :)
21.augusts 2013, 13:52 | links
 
Ko Jūs te bakstās:)...paskatieties (Nikulina) bildēs...pēc zivīm uz Zviedriju...pēc vēžiem uz Dāniju!!!:)))LV iztukšītis,bet tur cik negribi!!!:)))
21.augusts 2013, 13:48 | links
 
mēs tieši tāpat 16.08. aplauzāmies pie kalnciema. krītiņos nekā, ar lukturīti staigājot 3 beigtus maziņus redzējām.
21.augusts 2013, 13:36 | links
 
>> vilkatim

Es arī biju Lielupē pie Staļģenes 14. aug.un centos kādu spīļaino sagūstīt,bet paliku gribot...
Biju Araisī jūlija sākumā --pigu! Salacgrīvā Salacā atrāvos ne pa jokam --8 gab.!
21.augusts 2013, 12:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager