Vēži un vežošana

Varbūt kāds var ieteikt kur tagad Latvijā var pavēžot?Visas vecās vietas vai nu izmirušas vai arī liegums.Agrāk ķēru Lielaucē, bet tagad liegums.Varbūt vēl kāds ieteiks kur var ar bērniem paceļot pa Latviju un paķert vēžus?Paldies.
5.augusts 2013, 17:38 | links
 
Vai kadam nav vidzemes puse kada vieta zinama, kur var ar gimeni aizbraukt pakert vezus? Saprotu,ka neviens negrasas splaut ara vezu vietas, bet nu varbut kads var atrakstit,kadu popularu vai ko tadu,

JanisZ666, 9.jūlijs 2013, 22:29


brauc uz Eikenu. baigi laba vieta. visa latvija jau zin.
16.jūlijs 2013, 16:11 | links
 
Kāds zin, kas ar vēžiem noticis Lielupē (Vītoliņi, Iecavas ieteka) - pa visu vakaru pat zīmes par vēžu esamību netika manītas - ne murdiņos, ne ar lukturiti pa krastu - absolūts tukšums! Iepriekš miera nebija - ar grunteni uz tārpa nebij iespējams pacopēt - sliekas tika sakapātas un noēstas... katrā peldvietā mazie tumsiņā pa 6 - 8 tusēja... Bet piektdien - pilnīgs tukšums! Vai arī man vienkārši smagi nepaveicās????

VilkatisToms, 16.jūlijs 2013, 15:33


vot es arii jau kuro reizi braucu un nekaadi vinjus nesatieku, cik zinu tad vieteejie arii briinaas...
16.jūlijs 2013, 15:48 | links
 
Kāds zin, kas ar vēžiem noticis Lielupē (Vītoliņi, Iecavas ieteka) - pa visu vakaru pat zīmes par vēžu esamību netika manītas - ne murdiņos, ne ar lukturiti pa krastu - absolūts tukšums! Iepriekš miera nebija - ar grunteni uz tārpa nebij iespējams pacopēt - sliekas tika sakapātas un noēstas... katrā peldvietā mazie tumsiņā pa 6 - 8 tusēja... Bet piektdien - pilnīgs tukšums! Vai arī man vienkārši smagi nepaveicās????
16.jūlijs 2013, 15:33 | links
 
Vai kadam nav vidzemes puse kada vieta zinama, kur var ar gimeni aizbraukt pakert vezus? Saprotu,ka neviens negrasas splaut ara vezu vietas, bet nu varbut kads var atrakstit,kadu popularu vai ko tadu,
9.jūlijs 2013, 22:29 | links
 
Nu ko, biedri esošie un topošie vēžotāji, tuvojas vēžošanas sezonas sākums - 1.jūlijs. Tiem, kas neseko līdzi makšķerēšanas noteikumu izmaiņām, attiecībā uz vēžošanas punktiem, iesaku izlasīt (vai vēlreiz pārlasīt) šo rakstiņu:
Vēžu hronikas. III daļa. Jauni Makšķerēšanas Noteikumi - jauni vēžu laiki Latvijā
28.jūnijs 2013, 08:55 | links
 
ediijs
Par vēžiem vairāk meklē parcopi.lv forumā un rakstu katalogā. Neesi slinks un rūpīgi palasi - neviens Tev mutē sagremotu/gatavu neieliks ;)...
3.jūnijs 2013, 09:28 | links
 
Vēlos kādreiz aizbraukt uz vēžiem.Bet kādās vietās tie dzīvo un uz ko labāk ķeras (kāda ēsma).Un vai var viņus ķert ar mailīšu tīkliņu???
2.jūnijs 2013, 21:54 | links
 
man no tāda "zelta zīda tīkla", kas maksā 4Ls kvadrātmetrā noteikti nevajag :)) tīkls tik daudz nemaksā vis. Šobrīd nevaru atrast 3mm tērauda stīpas...tur tā problēma.

daddy_j, 22.maijs 2013, 14:24


Man daži stienīši ņeržas kkur "mētājās".Ja kas tad atļaušos pierunāties, lai no tiem šķirtos. :))
24.maijs 2013, 06:45 | links
 
bruņu maiņas periodā viņi sēž alās. sezona sākas jūlijā.
24.maijs 2013, 06:41 | links
 
Kā tagad ir ar vēžiem Lielupē, nav vēl pliki bez bruņām??? Nezinu kā ir, bet sencis saka, ka kaut kur dzirdējis, ka bruņu maiņas periodā viņi ir neēdami, bet kaut kā neloģiski izklausās, jo kas tad viņam var notikt.
23.maijs 2013, 21:28 | links
 
a es smokingā copēju, man rūsa neder :)
tikai nerūsējošais tērauds. parasti visu pērku bijušajā latvijas metālā (tagad severstal), jo pa ceļam. tie ko eduks ielika pārdošanai nederēs, jo pa dārgu sanāk. ir iespējamas daudz vienkāršākas konstrukcijas.
23.maijs 2013, 10:49 | links
 
kur stiepli pirki? :)
23.maijs 2013, 09:42 | links
 
Nu marti jau īstus mākslas darbus, ne krītiņus, taisa :)) :

23.maijs 2013, 09:38 | links
 

6mm ņerža ;)
bildē vēl bez tiltiņa. uz tiltiņa izmantoju kancelejas knaģi ar kuru pieknaģēju zivi aiz galvas, jeb sapluinījot aiz mugurkaula.
22.maijs 2013, 22:53 | links
 
moš tad pašam jātaisa :) ko pa apli izmantoji?
22.maijs 2013, 22:25 | links
 
šādus pa 2Ls es 10 gab paņemtu
http://www.sportera.lv/?lang=lv&;step=img&mode=html&a=cms%2Fgallery%2Fsportera_goods_img_0_28-02-2012-17-23_RAKOLOVKA+KRITNS.jpg&x=500&y=477

daddy_j, 22.maijs 2013, 13:28

man liekas ka tikls izmaksās dārgāk .

gintsgg, 22.maijs 2013, 14:09

Tīkls acs izmērs 18mm depo uz ulmaņa gatves maksā 1m*4,2m kaut kas ap 3.5ls, vakar pats nopirku lai meistarotu krītiņus. Atrodas viņi pie sriķiem.
22.maijs 2013, 19:25 | links
 
eduk - pierunāji, pa 4.00Ls :))
bet nu tad patiešām izciliem, ar auklām, pludiem, krustu uz dibena, lai tīkliņš neceļās augšā, ēsmas kulīti...un 2 gadu garantiju, ka stīpas metinājums neatnāks vaļā :)
22.maijs 2013, 16:28 | links
 
gint bliez augšā ātrāk! man parīti vajag! piesakos uz pirmajiem :)
22.maijs 2013, 16:16 | links
 
daddy_j
Vienmēr krītiņus sev esmu meistarojis pats - izmaksas stādos sev priekšā - par labiem krītiņiem, bez čammāšanās, es mierīgu sirdi maksātu 4-4,5 Ls...
22.maijs 2013, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager