Vēži un vežošana

eduks , paldies !
7.maijs 2013, 16:38 | links
 
gintsg
Nav ko bremzēt, pirmie dzeloņvaigu vēžu lomi jau ir dabūti :D :
http://parcopi.lv/forum/3-29-23
7.maijs 2013, 16:04 | links
 
Signālvēzi un dzeloņvaigu vēzi ķer kaut ar dinamītu - MN nav paredzēts piedzīt dabai nodarītos zaudējumus šos ķerot :)
7.maijs 2013, 14:21 | links
 
gintsg
Tikai ar krītiņiem un rokām.
Sīkāka info, ja kas, šajā rakstā:
http://parcopi.lv/publ/vezu_hronikas_iii_dala_jauni_makskeresanas_noteikumi_jauni_vezu_laiki_latvija/1-1-0-373
Un cita info www.parcopi.lv forumā un rakstos.
7.maijs 2013, 13:11 | links
 
Paldies !
7.maijs 2013, 11:49 | links
 
Es nevaru atrast to jauno likumu kurš atļauj ķert vēžus Lielupē , varbūt kāds var palīdzēt ar linku kur to var atrast ? Gribēju noskaidrot vai var ķert ar vēžu murdiņiem , vai tikai ar krītiņiem .

gintsgg, 7.maijs 2013, 09:39


http://www.likumi.lv/doc.php?id=202643#piel3
7.maijs 2013, 10:36 | links
 
Es nevaru atrast to jauno likumu kurš atļauj ķert vēžus Lielupē , varbūt kāds var palīdzēt ar linku kur to var atrast ? Gribēju noskaidrot vai var ķert ar vēžu murdiņiem , vai tikai ar krītiņiem .
7.maijs 2013, 09:39 | links
 
vnkarturs
Kā tu to domā!?
7.maijs 2013, 08:22 | links
 
Paldies eduks, tev ari hotentot... A eduk, sanāk dīķī, kurā nav sētas, vai kaut kā priekšā vēži spēj tīties lapās?
6.maijs 2013, 21:41 | links
 
vnkarturs, ja ir vēžu pārprodukcija, parasti pret to cīnās izķerot. Un tas attiecas ne vien uz vēžiem, bet arī uz zivīm :)
6.maijs 2013, 20:16 | links
 
vnkarturs
Ja Tev dīķis zālains, tad jau šie atradīs kādu zālīti/saknīti ko iekost... Cerams tu viņas nemet ar pārplēstiem pūšļiem dzīvas!? Tad jau, ja gribi piebarot, tad nomērdē šīs, sagriez gabalos un met gabalus iekšā - uz gaļas šie tiešām ļoti labi aug...
Redz kur viens interesants pētījums par vēžu barošanu:
http://www.laukutikls.lv/pielikumi/2594_Baribas_ietekme_veziem_Marcis_Zingis_BIOR.pdf
6.maijs 2013, 20:13 | links
 
Domāju, patvaļīga medikamentu izvēle, jeb nozīmēto nepareiza lietošana ir vienlīdz bezatbildīga, tomēr patvaļai var būt tātākejošas , iepriekš neparedzamas sekas.
6.maijs 2013, 08:16 | links
 
Sveiki... Puiši gribēju uzprasīt, ko jūs par to domājat... Dīķī ir baigi daudz vēžu... (nezinat ar ko viņus barot?) Un tas ir normāli ja es karūsām pārplēšu pūšļus un metu dīķī vēži tač tāpat apēd....
6.maijs 2013, 08:07 | links
 
andris56
Varu saderēt, ka Tu pat apskatījies neesi to ūdenstilpju sarakstu MN grozījumu 3.pielikumā :)))...
Tici man, tajā sarakstā ir arī dažas tīri sakarīgas vietas vēžošanai, bet nu ne jau man Tev kaut kas ir jāpierāda un jāpaskaidro.
Nu nebūs tā, ka uzreiz būs tā, ka visiem ietrāpīs. Vēl daudz kas būtu jākārto, bet galvenais, ka šis jautājums ir izkustināts no vietas. Šī brīža situācija ir milzīgs solis uz priekšu, salīdzinot ar to purvu vēžošanas jautājumos, kas bija līdz šim...
28.aprīlis 2013, 19:05 | links
 
Par šiem dažiem ezeriem: kārtējais blefs( mēs jums atļaujam), bet īstenībā - viss pa vecam.Licences, licences un vēlreiz licences....:))))))))
28.aprīlis 2013, 13:12 | links
 
Eduk
Kurā viņi praktiski vairs nav, vai ir maz:-)
Tajā sarakstā ir kļūda ieviesusies saistībā ar Šaurspīļu vēžiem. Ir minēts Āraišu ezers Amatas novadā (tajā nav šaurspīļu vēzis), bet vajzdzēja Dzērbenes pagastā, Vecpiebalgas novadā:-)
27.aprīlis 2013, 10:17 | links
 
Perpendikuls
Uz tavu jautājumu ir tikai viena atbilde - Salacā ir licencētā signālvēzu ķeršana, kurš tad pirks licences, ja kaut kur citur šos ļautu ķert par brīvu. Grozījumu 3.pielikumā (ko sastādījis BIOR) signālvēzu vienīgā atļautā nelicencētās ķeršanas vieta ir Primmas ezers.
27.aprīlis 2013, 10:13 | links
 
Jaunie labojumi protams ir lieliski, bet kāpēc es neredzēju galveno signālvēžu perēkli - Salacu un Svētupi? Kāpēc šīs upes nav iekļautas sarakstā?

P.S. Protams Mirres ezers reiz bija Signālnieku citadele, jo tur šos sāka kultivēt padomju cirvji, bet tagad tur viņu praktiski nav. Biju pāris gadu atpakaļ un viņi tur jau bez noteikumiem bija izsisti.
26.aprīlis 2013, 21:49 | links
 
Vēžošana Lielupē :)
26.aprīlis 2013, 12:10 | links
 
Par cik tuvojās vēžošanas sezona, kas šogad pirmo reizi būs gandrīz brīvi pieejama visiem interesantiem, tad likumu nianses un dažus skaidrojumus var izlasīt Eduka jaunajā blogā -
Tuvojas pirmā (nelicencētā) svešo vēžu sugu ķeršanas sezona :)
26.aprīlis 2013, 10:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager