Vēži un vežošana

V.S.O.P.
Mārtiņ! Abpusēji!... Labs darbiņš, kas padarīts :)!
14.janvāris 2013, 14:32 | links
 
Eduks rakstā minējis nelāgo vēžu ķeršanu ar rokām. Par cik man kaut kā galīgi negribas bāzt rokas alās (teorētiski tās bojājot), tad es vēžus ķeru tad, kad tie izlīduši ārā - tātad vakarā.
Prātīgi ķerot tam vēzim nekādu skādi nenodarīsi. Pie tam pirms tam jau vizuāli var novērtēt, cik vēzis liels, vai to ir vērts ņemt u.t.t. Ja izrādās mātīte ar ikriem - vienā mierā metam atpakaļ.
14.janvāris 2013, 14:20 | links
 
Nu par šīm izmaiņām vēlos pateikt paldies arī MOSP un personīgi V.S.O.P. :)
14.janvāris 2013, 14:06 | links
 
Vēžu hronikas. III daļa. Jauni Makšķerēšanas Noteikumi - jauni vēžu laiki Latvijā

parcopi.lv, 14.janvāris 2013, 13:06


EDUKAM PALDIES !
14.janvāris 2013, 13:45 | links
 
 
Kamēr arā ir sniegi un ledi, tikmēr var gremdēties patīkamās atmiņās par aizvadītajām vēžošanas reizēm.
Atskats uz aizvadīto vēžošanas sezonu :)
10.decembris 2012, 08:03 | links
 
varbūt kāds var pateikt kur var iegādāt vēžus priekš dīķa? Rakstīt privāti .
27.novembris 2012, 07:26 | links
 
Bet kā līņi varētu sadzīvot ar vēžiem? Vai vēzis nevarētu zivju nārsta laikā noēst ikrus vai kautkā savādāk traucēt?
20.oktobris 2012, 00:24 | links
 
Kad vēzis maina savu čaulu, karpām būs lieliska delikatese.. ;)
19.oktobris 2012, 22:18 | links
 
Es gan teiktu, ka drīzāk beigti būs vēži - ja zivis nav maziņas, tās visticamāk vēžus nokops :)
Teorētiski varbūt var ievazāt kādu infekciju, taču vismaz es neesmu dzirdējis, ka vēžu štelles skartu zivis.
19.oktobris 2012, 22:18 | links
 
Sakiet lūdzu varbū kāds audzētājs vai vienkārši gudrs cilvēks zin par vēžiem. Jo mēs gribam savos dīķos ielaist platspīļ vēžus, bet kāds bija ierunājies ka nedrīkst laist dīķos kur zivis dzīvo, jo tad zivis būs beigtas! Kā tur īsti ir? Jo dīķi ir dziļi un samērā lieli, un zivis arī ir karpas ir līņi un daudzas citas sugu zivis! Varbūt tiešām kāds varēs izstāstīt kā rīkoties un ar ko jārēķinās! Paldies!
19.oktobris 2012, 22:12 | links
 
Valentīns Pelēcis. Vēžošana
15.oktobris 2012, 14:06 | links
 
 
Kāds Saulriešu karjerā nav tagad bijis?
14.augusts 2012, 22:11 | links
 
Ja kāds var ieteikt kur iegādāties ēšainai,droši ziņojiet!Bet tikai platspiļņiekus
11.augusts 2012, 18:42 | links
 
Tuvojās palielielāki svētki! Tad nu nolēmām iegādāties Vēžus priekš galda! Aizbraucam uz tirgu lielveikaliem.. Pirmakrt ja bija tad, lai kāds man pasaka kas tie par vēžiem, maziņi,spīles nekādas,nomocīti,knapi kustās! SS.LV Zvanot tur ir velielāks ČAU..tie kas pārdod, neko nevarot apsolīt,laikam nelegāli kaut kur ķer un kā nu sanāk,tā sanāk + Platspīļu NEPARDOD NEVIENS! Aizbraucam kipa nopirkt lai paskatītos 30vežus,visi dzeloņvaiga vēži,bet saka,ka platspīļu.. Runāju ar cilvēkiem neviens arī īsti nezina! Ķipa Latvijā,lasiju,ka kāds kaut ko audzē, BET KAM TAD VIŅI pārdod ? Vai arī tie kas audzē,neviens neaudzē platspīļu vēžus?
11.augusts 2012, 18:21 | links
 
Lielupē ir pārsvarā dzeloņvaigu vēži un vietām arī šaurspīļu vēži. Oficiāli nedrīkst ķert ne vienu, ne otrus, jo vēžošana kā tāda ir atļauta tikai licencētās vietās.....
5.augusts 2012, 14:18 | links
 
5.augusts 2012, 14:17 | links
 
Ķert var ēst nevar :DD
5.augusts 2012, 09:53 | links
 
Kas tie par vēžiem ir Lielupē ? Vai tos var ķert ?
5.augusts 2012, 09:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager