Vēži un vežošana

Pirms pāris gadiem ir izrakts (iztīrīts) dīķis. Šogad jau parādījušās zivis kuras var noķert uz āķa :)
Ir doma ielaist vēžus, lai dzīvo. Varētu jau aizbraukt uz kādu ezeru vai upi, saķert un salaist dīķī. Taču neesmu spečuks, vēzis manās acīs ir vēzis, kā japāņi - visi vienādi. Imigrants vai aborigēns - neredzu starpību. Sapratu, ka te lielai daļai tie ārzemnieki baigi nepatīk, tāpēc jautājums.
Varbūt kaut kur var nopirkt mūsējos vēžus? Par tālākpārdošanas vai cita veida biznesu pagaidām doma nav. Tā 100km ap Tukumu būtu ideāli.
26.jūnijs 2012, 16:24 | links
 
ArtisVal
Turienes vēži uz kādu laiku aizgājuši pagātnē...
26.jūnijs 2012, 16:03 | links
 
KAs ar vēžiem šogad Vaidavas ezerā?
26.jūnijs 2012, 15:36 | links
 
Marlboro
Kā Tavos ūdeņos sastāv ar vēžu uzvedību šobrīd, vai čaulu nemaina? Pēc Tavām bildēm man nav šaubu, ka Tev tur platspīļnieki, tātad dati būtu pietiekami reprezentabli :).
26.jūnijs 2012, 14:41 | links
 
Nalbadian
Paldies par bildi - tā daļēji sniedza atbildi uz maniem jautājumiem :). Cik nu mana "profesionālā" :DDD acs spēj fiksēt un atpazīt, nonāku pie secinājuma, ka tavā dīķsaimniecībā mājo signālvēži.
Šiem (kā vienai no mūsu ūdeņos sastopamām vēžu no Amerikas sugām) tas čaulas maiņas periodiskums arī mazliet atšķiras no mūsējiem vēžiem...
26.jūnijs 2012, 13:22 | links
 
Pareizā pieeja un pie rezultātiem varat tikt arī šobrīd, galvenais ir šobrīt tēmēt vairāk uz dziļumu nevis pie paša krasta! Pievienoju arī bildi,par šo nakti! Rēķinot,ka šis ir slīktākais posms vasara,tad ļoti labi rezultāti!
26.jūnijs 2012, 12:12 | links
 
jankar
Uz 3 murdiņiem 2 diennaktīs 13 gab nav diezko labs rādītājs.
26.jūnijs 2012, 08:45 | links
 
Neaizmirsīsim arī to, ka čaulas maiņas var būt atkarīgs arī atkarībā no vēžu sugas - tur ir savas, neteiks, ka šausmīgi lielas, bet tomēr atšķirības. Tā kā mums tagad Latvijā ir 4 vēžu sugas, tad visus vēžus nevar mest vienā "maisiņā" un vienlīdz attiecināt uz tiem kopumā visu informāciju...
26.jūnijs 2012, 08:26 | links
 
viiri, no personiigaas pieredzes zinu, ka uz puvekljiem veezhi nelien....tieshi otraadi, vinjus tas atbaida....

veezis eed tikko begushos zivi, un citu galju, tb taapat kaa cileeks, SVAIGU EEDIENU...

esmu kjeeris uz vistas shkjinkjiisha, svaigam ziviim...ir ok...

pirmajaa reizee, kad sadomaaju veezi vakteet, pameegjinaaju ar puvushu galju, kur jau baltie taapinji iekshaa, neviens i klaat nenaaca, pat zivis pazuda no taas vietas...
25.jūnijs 2012, 23:04 | links
 
Adamovas ezers-3 murdiņi,ēsma-zivtele,2 diennaktis-13gab.,izmērs labs, ar čaulu viss OK!
25.jūnijs 2012, 22:28 | links
 
Man Daugavā stacionāri stāv uzglabājamais tīkliņš kurā glabāju mailes , vakar , nesaprotu pa kurieni , tanī bija ielīdis ap 10 cm garš vēzītis , čaulu nu noteikti vēl nav mainījis , nokodis 3 mailes , jā vēlreiz tā izdarīs , izvārīšu neskatoties ka maziņš .
25.jūnijs 2012, 14:30 | links
 
Nalbadian
Cik nu mana pieredze liecina (ūdeņos, ar kuriem man ir darīšana), tad labi vēžu lomi man ir reti gadījušies ātrāk par 10.jūliju - līdz šim datumam, tomēr, ir lielāka varbūtība aplauzties un netikt pie vēlamā vēžu loma. bet kā jau minēju iepriekš, netaisos savu viedokli uzspiest nevienam - tam ir tikai rekomendējošs raksturs... Redzi, Stalis iepriekš teica, ka zina kā izskatās nomainījušie čaulu vēži un ka tie, ko viņš ķer, visticamākais, ka čaulu nomainījuši, bet izrādījās, ka vēži tā nedomāja... :)
Katram no mums sava pieredze un katram ir tiesības kļūdīties, jo nekļūdās, kā zināms, tikai tas, kas neko nedara...
25.jūnijs 2012, 14:19 | links
 
Tas ir kā kurā vieta, piemeram man jau pirms 2nedeļam bija vēži kas ieliduši iekša un paši nometuši murdiņa čaulu! Tas no udenstilpnes atkarīgs, ja aizbrauksi kautkur kur ir dūņaināks,tur tas jau viss bus noritējis ātrāk,mazaka udenstilpne ātrāk u.t.t.
25.jūnijs 2012, 12:22 | links
 
Kādēļ tu saki cilvēkiem lai viņi aptuveni gaida 3nedeļas? Vai tavuprāt tas notiks tik ilgi?
25.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
Stalis
Neuzspiedīšu savu viedokli, bet domājams, ka līdz 10.-15.jūlijam varēs iepauzēt ;))...
25.jūnijs 2012, 11:53 | links
 
Nemāku teikt,kas noticis, bet kritiski viss ir apstājies, 2 dienas vispār neko nedabuju un uz jāņiem tukšums! Kas noticis? Kad tas beigsies?
25.jūnijs 2012, 11:42 | links
 
Kur tad interesanti palikušas atskaites par vēžiem!?
Takš jel apmieriniet manu ziņkāri! Vai klusums tiešām nozīmē to, ka vēži nometuši čaulu? :)
25.jūnijs 2012, 11:01 | links
 
Stalis
Ar nepacietību gaidām atskaiti par eksperimentu un solīto fotoreportāžu! :)
21.jūnijs 2012, 15:05 | links
 
eduk ,es zinu atbildi !!!
tas ir miljoniem gadu izstrādāts manevrs !!!
viņi to dara speciāli,jo saņemtos gūstekņus nekad neatstāj starp dzīvajiem ! viņiem vienkārši nav karagūstekņu nometnes,jo tādām priekš būvniecības ir vajadzīgi vismaz trīs pirksti,oij,atvainojos-spīles !!! DDDDDDDDDD
20.jūnijs 2012, 20:31 | links
 
Šonakt lielais eksperiments! 5Murdiņi - viena sapūdētas zivis 3dienas,(diezgan pretīga smaka,ko no rokām āra tik viegli nedabū- raudas,brekši) otra - ar maiļu sietu saķerti 20 ķīši! trešaja - vienkarši raudiņas,asariši,pliciši ceturtaja - (Šo man kolēģis ar ko došos sagadajis) pērn salaca ķerti signalnieki un leduskapi iekša copei bijuši,bet 20gabali palikuši pāri,tad signalniekus barosim,platspiļniekiem! 5 - un pats interesantākais, nodīrāta buka galva - dabūta no mednieka! Būs arī foto reportāža ritdien! Tikai nesakt,te pārmest,man vienmēr paticis ritigi eksperimentet!
20.jūnijs 2012, 16:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager