Vēži un vežošana

Gribētu nopirkt nedaudz vēžu. Esmu no Maltas(Rēzeknes rajons).

Alex, 27.augusts 2016, 11:34

Kādēļ pirkt, 10km rādiusā ir ezeri kur tos var par brīvu saķert, tikai protams pa kluso jāķer )

krupits, 27.augusts 2016, 22:19
Ne visur viņi ir.

Alex, 27.augusts 2016, 22:38


Dažos netālos ezeros ir :)
Izmēģini laimi, būsi patīkami pārsteigts.
27.augusts 2016, 22:44 | links
 
Gribētu nopirkt nedaudz vēžu. Esmu no Maltas(Rēzeknes rajons).

Alex, 27.augusts 2016, 11:34

Kādēļ pirkt, 10km rādiusā ir ezeri kur tos var par brīvu saķert, tikai protams pa kluso jāķer )

krupits, 27.augusts 2016, 22:19

Ne visur viņi ir.
27.augusts 2016, 22:38 | links
 
Gribētu nopirkt nedaudz vēžu. Esmu no Maltas(Rēzeknes rajons).

Alex, 27.augusts 2016, 11:34


Kādēļ pirkt, 10km rādiusā ir ezeri kur tos var par brīvu saķert, tikai protams pa kluso jāķer )
27.augusts 2016, 22:19 | links
 
Gribētu nopirkt nedaudz vēžu. Esmu no Maltas(Rēzeknes rajons).
27.augusts 2016, 11:34 | links
 
aa nu tad cita lieta) Esmu ievērojis, ka dažreiz vēži sēž alās un vispār nelien laukā. Biju pat tieši pirms pašām alām licis ēsmu. Bija izlīduši tikai pārītis, pārējie kā sēdēja alās tā un sēž.
Nācās ar rokām līst )

Iespējams, ka viņiem tāpat kā zivīm: dažreiz iestājas pasīvais režīms)
9.augusts 2016, 22:43 | links
 
Neatradu vēžus. Varbūt vajadzēja dziļāk līst ezerā...

Alex, 8.augusts 2016, 23:32

Nirzas ezerā vēžus vari nemeklēt. Es pat 5-7m dziļumā viņus neatradu. Nav tur ko meklēt.

mohitoo, 9.augusts 2016, 17:15


Es tur nebiju. ;)
9.augusts 2016, 17:38 | links
 
Neatradu vēžus. Varbūt vajadzēja dziļāk līst ezerā...

Alex, 8.augusts 2016, 23:32


Nirzas ezerā vēžus vari nemeklēt. Es pat 5-7m dziļumā viņus neatradu. Nav tur ko meklēt.
9.augusts 2016, 17:15 | links
 
Neatradu vēžus. Varbūt vajadzēja dziļāk līst ezerā...
8.augusts 2016, 23:32 | links
 
Nirzas ezerā vēžus vienmēr ķēra daudz cilvēku. Vietējie sūdzējās, ka naktī tik daudz lukturu, ka avīzi var lasīt..... Bet vēži bija. Nezinu vēl nevienu ezeru, kur vēži būtu izķerti. Nirzas ezerā tika ievazāta kaut kāda kaite ar līdzatvestiem krītiņiem, kurus lietuvieši deva vietējiem, lai tie viņiem ķerot vēžus (bizness ). Beigu beigās vēži izmira no kaites, nevis tika izķerti. Kā es to zinu? Es esmu nirējs (ne zemūdens mednieks, vienkārši patīk vērot zemūdens pasauli) un pirmo reizi šogad ienirstot Nirzas ezerā (maija beigas) manām acīm pavērās šausmīgs skats. Visa ezera grunts bija noklāta ar mirušiem vēžiem( gan pie paša krasta, gan 5m dziļumā) alas arī bija visas tukšas. Tākā ja redzat šādus ''laimes meklētājus'', kuri liek pa 300 līdzpaņemtiem krītiņiem, rīkojieties.
6.augusts 2016, 13:47 | links
 
Vēlamies tēvam sagādāt skaistu dzimšanas dienas dāvanu. Agrāk ļoti mīlēja braukt vēžot, staigāt un ķert mazos spīļainus. Vēlamies uzorganizēt viņam ko līdzīgu. Vai kāds labsirdīgs cilvēks nevarētu ieteikt vietu Vidzemes reģionā kur to darīt? Saprotu par to ''legālo'' pusi, bet zvanijām tām legālajām vietām un viņi teica, ka dažkart cilvēki paliek tukšā, tapēc gribētos labāk palūgt palidzību šādā portāla.

Ja gribas, lai Jūsu vietas izkāš tukšas vai lai ezerā ievazā slimības, no kā iet bojā vēži, var jau savas vietas publicēt šeit. Zinu vienu ezeru, kur BIJA skaisti vēži, bet līdz brīdim, kad tur sāka ķert visi, kam nav slinkums. Divu gadu laikā, tāpat, kā Vaidavas ezerā, vēži tika iznīcināti ar ievazātajām slimībām no krītiņiem. Vēžu vairs šajā ezerā nav! Ne velti daudzās privātās ūdenskrātuvēs, kur ir atļauts ķert vēžus, stingri kontrolē, lai vēžus neķertu ar līdzatvestajiem krītiņiem!
Foreļu makšķernieki arī savas vietas neatklāj!

Ilgais, 27.jūlijs 2016, 15:53


Tu par Nirzas ezeru?
6.augusts 2016, 13:41 | links
 
Var jau ar pa nakti,ka tik kaut minimāls rezultāts būtu..Saprotu,ka forumā nedalīsies as savām vietām,tad varbūt PM?
Paldies!
4.augusts 2016, 21:34 | links
 
Vislabākais ir naktī.
4.augusts 2016, 15:08 | links
 
Ķerat naktī vai dienā? Negribas sēdēt naktī vienam meža vidū.

Alex, 3.augusts 2016, 23:01

Doma braukt pa dienu līdz pievakarei
4.augusts 2016, 00:10 | links
 
Ķerat naktī vai dienā? Negribas sēdēt naktī vienam meža vidū.
3.augusts 2016, 23:01 | links
 
Sveiki kolēgas!
Varbūt kāds var padalīties ar vēžošānas vietām Salacā? Biju nedēļu atpakaļ ar bērniem aizbraucis,bet vietas nezinot....nekā... Gribas sīkos iepriecināt ar saturīgu un reizē garšīgu atpūtu
Paldies!
3.augusts 2016, 22:38 | links
 
Paldies par ieteikto vietu Vidzemē, tiešām milzīgs paldies! Bija tik pasakaini, ka tik milzīgs prieks :) Paldies atsaucīgajiem cilvēkiem

ElzaZ, 3.augusts 2016, 14:37

Kā gāja?Kā ar vēžiem jums tur bija?
3.augusts 2016, 15:11 | links
 
Paldies par ieteikto vietu Vidzemē, tiešām milzīgs paldies! Bija tik pasakaini, ka tik milzīgs prieks :) Paldies atsaucīgajiem cilvēkiem
3.augusts 2016, 14:37 | links
 
Lielā mērā pie vēžu populācijas iznīkšanas mazajās upītēs ir vainojama ir lauku miglošana, piemēram, lauksaimniecības zeme ir līdz pašaim grāvim, upītei un ja neievēro noteikto attālumu kur nedrīkst miglot tad visa tā zaraza saiet ūdenī, rezultāts, ka vēžus var nemeklēt kilometriem tālu.

Bebrs, 29.jūlijs 2016, 08:35


Tā tas, diemžēl, ir - pēdējos dažus gadus tādā veidā iet bojā visai lielas vēžu populācijas...
29.jūlijs 2016, 09:30 | links
 
Lielā mērā pie vēžu populācijas iznīkšanas mazajās upītēs ir vainojama ir lauku miglošana, piemēram, lauksaimniecības zeme ir līdz pašaim grāvim, upītei un ja neievēro noteikto attālumu kur nedrīkst miglot tad visa tā zaraza saiet ūdenī, rezultāts, ka vēžus var nemeklēt kilometriem tālu.
29.jūlijs 2016, 08:35 | links
 
Bijām nedaudz pavēžot
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-81158.htm?msg=ok
29.jūlijs 2016, 07:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager