Twich

Lietoju gan flexonītu,gan sienamo titānu, gan stīgu. būtisku atšķirību vai kāda baigo priekšrocību nesaskatu. Pavadiņas, izņemot stīgu, jātaisa pašam, lai nebūtu uz ko apvainoties. Stīgai pie auklas griezulītis prasās. Tad ir vieglāk nomainīt stīgu un auklas mezgls arī labāk turas. Ja lieto tievu pīto auklu, stīgai auklas pusē tinumam var pārvilkt pāri termo kembriku, lai aukla nelien pinumā un nebojājas. Ja nepārspīlē ar pavadiņas (max 25 cm) vai furnitūras izmēriem nekas tur spēlei netraucē.
11.jūnijs 2018, 16:15 | links
 
Es arī uzskatu, ka titāns ir vislabākā izvēle, jo praktiski nenokajams, nedeformējas.
Minētās pavadiņas plīst visdomājamāk tajās vietās, kur ticis savienots ar furnitūru un ir traumēts (saspiets, pārkarsēts vtml), kas ir 100% ražotāja brāķis.
Ja ir gribēšana, tad pērkat sienamo titānu, labu furnitūru un pietiks visam mūžam.
o.
11.jūnijs 2018, 15:42 | links
 
Sveiki,

Vēlējos noskaidrot kādas pavadiņas Jūs izmantojiet.
Iepriekšējā sezonā man bija titan pavadiņas, kuras pirku Cēsīs, tika pārdotas bez iepakojuma, cena ap 3.50 gab. (nokalpoja visu sezona bez kaut kādām problēmām)
Tākā nesanāca braukt uz Cēsīm, tad nopirku SALMO veiklā X-twitch (iepakojumā 2 gab), kas tur 20 kg. Bet abas divas man ir pārlūzušas(viena man, viena kolēģim), viņas nebija ne deformētas, ne ar jeb kādiem citiem defektiem. principā esmu baigi vīlies, jo abas reizes tika pazaudēti vērtīgi vobleri.

kuras ir labas un uzticamas pavadiņas tieši priekš tviča. ??

Gkirsis, 11.jūnijs 2018, 14:42


Titāns. Voblerus neraustu, tā ka nevaru komentēt, cik lielā mērā smagā pavada ietekmē tā spēli.
"X-twitch" kādreiz lietotas, bet arī ir lūzušas un tas jau nav krietni. Iesaku pašam iegādāties stieplīti un taisīt pašam. Būs lētāk, ērtāk un varēsi veidot tādas, kā labpatīk (garums, sakabes, griezuļi).
Lietoju AFW titānu, ebrejā var nopirkt. Ja pats neuztaisa brāķi, kalpo lieliski.
11.jūnijs 2018, 15:34 | links
 
Par pavadu ...
Pilnībā piekrītu Abavniekam - stīga tā ir drošība, vieglums, paredzamība ... viss tas, ko sola, bet nedod titāns.
Bet nav ko raudāt, stīgas ir lētas un dabūnamas visos izmēros, gan resnumā, gan garumā :)
Manuprāt stīgai jābūt garākai par mānekli, lai āķi neķeras pītenē.
Es jau arī tikai mācos :)
11.jūnijs 2018, 15:11 | links
 
Gkirsis [13m]: Sveiki,

Vēlējos noskaidrot kādas pavadiņas Jūs izmantojiet.
Iepriekšējā sezonā man bija titan pavadiņas, kuras pirku Cēsīs, tika pārdotas bez iepakojuma, cena ap 3.50 gab. (nokalpoja visu sezona bez kaut kādām problēmām)
Tākā nesanāca braukt uz Cēsīm, tad nopirku SALMO veiklā X-twitch (iepakojumā 2 gab), kas tur 20 kg. Bet abas divas man ir pārlūzušas(viena man, viena kolēģim), viņas nebija ne deformētas, ne ar jeb kādiem citiem defektiem. principā esmu baigi vīlies, jo abas reizes tika pazaudēti vērtīgi vobleri.

kuras ir labas un uzticamas pavadiņas tieši priekš tviča. ??Ar titānu tā ir.. es daudzas esmu mēģinājis, bet jebkurai tas resurs kaut kad beidzās... un sliktākais, ka nevar redzēt, kad tas notiks,jo deformācijas nav.
Manuprāt, visdrošākais ir stīga.
1. Redzams, ja riktīgi nodeformējas, maini.
2. Negaidīti neplīst
3. Cena - nav problēmas copes dienā nomainīt kaut piecas.
4, svars - netraucē voblera spēlei.

Tās protams tikai manas domas.

Sākumā šķita nesmuki, kad pēc līdakas ir tāda šķība,salocīta. Bet kā pārliecinājos - copei tas netraucē

Abavnieks, 11.jūnijs 2018, 14:53

cik garu stīgu lieto un vai starp auklu un stīgu liec griezuli?
11.jūnijs 2018, 14:57 | links
 
Gkirsis [11.06.18]: Sveiki,

Vēlējos noskaidrot kādas pavadiņas Jūs izmantojiet.
Iepriekšējā sezonā man bija titan pavadiņas, kuras pirku Cēsīs, tika pārdotas bez iepakojuma, cena ap 3.50 gab. (nokalpoja visu sezona bez kaut kādām problēmām)
Tākā nesanāca braukt uz Cēsīm, tad nopirku SALMO veiklā X-twitch (iepakojumā 2 gab), kas tur 20 kg. Bet abas divas man ir pārlūzušas(viena man, viena kolēģim), viņas nebija ne deformētas, ne ar jeb kādiem citiem defektiem. principā esmu baigi vīlies, jo abas reizes tika pazaudēti vērtīgi vobleri.

kuras ir labas un uzticamas pavadiņas tieši priekš tviča. ??
Ar titānu tā ir.. es daudzas esmu mēģinājis, bet jebkurai tas resurs kaut kad beidzās... un sliktākais, ka nevar redzēt, kad tas notiks,jo deformācijas nav.
Manuprāt, visdrošākais ir stīga.
1. Redzams, ja riktīgi nodeformējas, maini.
2. Negaidīti neplīst
3. Cena - nav problēmas copes dienā nomainīt kaut piecas.
4, svars - netraucē voblera spēlei.

Tās protams tikai manas domas.

Sākumā šķita nesmuki, kad pēc līdakas ir tāda šķība,salocīta. Bet kā pārliecinājos - copei tas netraucē
11.jūnijs 2018, 14:53 | links
 
Sveiki,

Vēlējos noskaidrot kādas pavadiņas Jūs izmantojiet.
Iepriekšējā sezonā man bija titan pavadiņas, kuras pirku Cēsīs, tika pārdotas bez iepakojuma, cena ap 3.50 gab. (nokalpoja visu sezona bez kaut kādām problēmām)
Tākā nesanāca braukt uz Cēsīm, tad nopirku SALMO veiklā X-twitch (iepakojumā 2 gab), kas tur 20 kg. Bet abas divas man ir pārlūzušas(viena man, viena kolēģim), viņas nebija ne deformētas, ne ar jeb kādiem citiem defektiem. principā esmu baigi vīlies, jo abas reizes tika pazaudēti vērtīgi vobleri.

kuras ir labas un uzticamas pavadiņas tieši priekš tviča. ??
11.jūnijs 2018, 14:42 | links
 
Kā tad ir, tie kas "raustījuši" abus, 33nieku Aspro un Shard, kuram atdodat priekšroku, vai Favorite par lētākā naudām piedāvā līdzvērtīgu produktu, vai tomēr cenas starpība ir pamatota?
Paldies.

Azverins, 6.jūnijs 2018, 13:05


Abus raustīju un esmu abu īpašnieks. Noteikti šobrīd priekšroku dotu Aspro, tas pagaidām nav pievīlis, Shards ir jauns un mūsu cenu politikā tas ir gandrīz vai Aspro cenā. Pie tam man ar Shardu jau ir negatīva pieredze, kad metienā lūza spice. Pilnvērtīgi ar viņu pastrādāju 1,5 copes. Kāts man dikti patika, gana ass, gana jūtīgs, atsaucīgs, bet vot - vai tikpat izturīgs kā solīja...tagad šaubos. Tik un tā gaidu, kad parādīsies atsevišķi pārdošanā Shard spices, lai turpinātu ar to darboties. Neskatoties uz negatīvo pieredzi, arī šis kāts man patika...
7.jūnijs 2018, 16:04 | links
 
Nav jēgas pirkt salīdzinoši jaunu ražotāju kātus par cenu, kas tuvu sen atpazīstamu ražotāju augstajam galam, vienīgi viņiem nav daudz modeļu tvičam priekš bezinercenes, ja tas ir svarīgi. Izvēlēties starp zetrix, favorit, salmo, okuma un tt., tad jau labāk salmo, vismaz savējie ķīnieši, arī detaļas var piemeklēt. Pašam tīkamāki ir GrL un MajorC ražojumi.
7.jūnijs 2018, 15:36 | links
 
Twicham izmantoju 0.8-1.2 PE 4x dzīslu, nu neredzu baigi lielo vajadzību pēc lielaka izmera, ja nekapā baigi niedras un lepenes.

Par pavadām ... principā titāns un stīga, titāna pavadas biežak metās, stīgas biežak jāmaina.
Par FC esmu domājis un uz smago kātu dažreiz izmantojis, bet uz pamata twicha nē jo liekas pa rupju ... man 0.6mm FC ~2x gada pārkož, so likt plānāku un strādāt ar japāņu vobleriem ir padārgi ....

Davis-Di, 7.jūnijs 2018, 11:52


Pēdējos gadus neko plānāku par 1,5 neesmu pricis. Ja strādā ar bezinerces spolēm - lielie vobleri taisnāk lido ar resnākām auklām.
7.jūnijs 2018, 12:48 | links
 
Twicham izmantoju 0.8-1.2 PE 4x dzīslu, nu neredzu baigi lielo vajadzību pēc lielaka izmera, ja nekapā baigi niedras un lepenes.

Par pavadām ... principā titāns un stīga, titāna pavadas biežak metās, stīgas biežak jāmaina.
Par FC esmu domājis un uz smago kātu dažreiz izmantojis, bet uz pamata twicha nē jo liekas pa rupju ... man 0.6mm FC ~2x gada pārkož, so likt plānāku un strādāt ar japāņu vobleriem ir padārgi ....
7.jūnijs 2018, 11:52 | links
 
Chalitis [07.06.18]: aukla sunline super PE x 8

rio., 7.jūnijs 2018, 07:06
Janka! Kāpēc tāda izvēle? Par pavadiņām viss skaidrs. Tīrāks ūdens, uzmanīgaka zivs- vajag FC. Astoņu dzīslu aukla ir gludāka, "klusāka". Vairāk piemērota jig tehnikai. Tvičot var mierīgi ar četrinieci. Tā ir ilgmūžīgāka.
Paldies par atbildēm. Ne asakas!
7.jūnijs 2018, 08:10 | links
 
aukla sunline super PE x 8

rio., 7.jūnijs 2018, 07:06

Janka! Kāpēc tāda izvēle? Par pavadiņām viss skaidrs. Tīrāks ūdens, uzmanīgaka zivs- vajag FC. Astoņu dzīslu aukla ir gludāka, "klusāka". Vairāk piemērota jig tehnikai. Tvičot var mierīgi ar četrinieci. Tā ir ilgmūžīgāka.
7.jūnijs 2018, 07:50 | links
 
aukla sunline super PE x 8
7.jūnijs 2018, 07:06 | links
 
pats lieku 1.2-1.5. Pavada ,stīga no tumša materiāla ,sapīts FC.
7.jūnijs 2018, 07:03 | links
 
Kāda diametra auklu likt twičam? 4 vai 8 dzīslu? Mānekļi līdz 24g, 130mm. Spole 2500 Twin power. Kādu pavadu labāk? Flu vai titānu vai kādu citu variantu? Paldies
6.jūnijs 2018, 23:32 | links
 
Kā tad ir, tie kas "raustījuši" abus, 33nieku Aspro un Shard, kuram atdodat priekšroku, vai Favorite par lētākā naudām piedāvā līdzvērtīgu produktu, vai tomēr cenas starpība ir pamatota?
Paldies.
6.jūnijs 2018, 13:05 | links
 
Elvijs1 [05.06.18]: rio. Tev ir baigi kkas trāpījies. Es tiesa šajā tēmā iemaldījos jo man kāts ir domāts vairāk zandartam džigā utml. Protams tāpat džigoju mazos asarus.
Mētāts jau ir vairrākās copēs. Viens cilvēks (svētdienas makšķernieks kas nesen copēja nedēļu Īrijā ar Aspro) zetrix z pielīdzināja Aspro kātam.
Otrs kolēģis kuram pašam ir evergreen un vēl pāris normāli kāti pēc divām kopīgām copēm pateica ka kāts ir labs.
Un vispār kāts ir ļoti skanīgs.
Neizturēju ka manu mīļo zetrix kāds noliek :)
Modelis starpcitu Ambition Z ZZS-802M, 7-28g,8-18lb
Neiet runa par nolikšanu, bet katra personisko pieredzi. Lasu un saprotu ka ir kam viņš ļoti patīk. :) Ne asakas
6.jūnijs 2018, 10:35 | links
 
Orbits, Rudra un Rerange raustu ar St.Croix Avid līdz 17,5 gr, garumā 6,9”. Tagad smagajiem nopirku multiplikātoru un MajorCraft Firstcast līdz 42 gr, tas ir priekš long bill un fangbaitiem
6.jūnijs 2018, 09:06 | links
 
rio. Tev ir baigi kkas trāpījies. Es tiesa šajā tēmā iemaldījos jo man kāts ir domāts vairāk zandartam džigā utml. Protams tāpat džigoju mazos asarus.
Mētāts jau ir vairrākās copēs. Viens cilvēks (svētdienas makšķernieks kas nesen copēja nedēļu Īrijā ar Aspro) zetrix z pielīdzināja Aspro kātam.
Otrs kolēģis kuram pašam ir evergreen un vēl pāris normāli kāti pēc divām kopīgām copēm pateica ka kāts ir labs.
Un vispār kāts ir ļoti skanīgs.
Neizturēju ka manu mīļo zetrix kāds noliek :)
Modelis starpcitu Ambition Z ZZS-802M, 7-28g,8-18lb
5.jūnijs 2018, 21:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager