Twich

paldies Bocmani. Es lielākoties raustu Megabass Vision 110, 100, Flap Slap, LC 100 pointeri, Slender pointeri, Jackall MagSquad 115, 13 cm Maxrapu, bet gadaas arii Megabass FX9, Zipbaits Orbit 80, Knamsin, 78 Pointeri... visticamaak, ka buus jaaskataas uz M, jo 2 no shii gala uzreiz nenjemshu, taa jau buutu ok ar 2 - maileem liidz 9 cm un virs... bet nu taa jebkuraa gadiijumaa vispirms vajag taadu, lai var iedarbinaat mailes virs 12 g. Kaut kaa labaaki rezultaati ir ar lielākiem vobleriem, lai gan krievu forumos daudzi metushies uz mailēm līdz 10 cm, izņēmums Vision... no Megabasa viennozīmīgi visrezultīvākais, diemžēl krievu slavētas FlapSlaps man pārsvarā klusē... Vobleru tops šogad pēc rezultātiem man ir šāds: 1) Megabass Vision 110; 2) LC Pointer 100; 3) Rapala MaxRap; 4) LC Pointer 78; 5) Megabass 100; 6) Zipbait Knamsin; 7) Yozuri C Minnow; 8) Rapala X-Rap. Ļoti ceru, ka topā ielauzīsies Jackall MagSquad (1 reizi mēģināts) un ZipBait Orbit 80 (nav vēl mēģināts). Dabīgās krāsas vennozīmīgi vinnē šogad spilgtās. Piemēram Megabass Vision 110 Ayu krietni rezultīvāks par Viper Tiger. Ko jūs sakāt par Antrax 100? spēle fenomenāla, bet man nav bijuši nekādi prātīgie līdaku iznācieni...
21.augusts 2011, 16:24 | links
 
B0cmanis - par Ma. Cr. neesmu lietas kursā,bet zinu tikai vienu.Lai kādam kaut ko ieteiktu, no sākuma jāzina ko viņš raustīs.Ja viņš grib raustīt Megab. Ito 95, Rigge 70,Orbit 80,Asuru tad čalim Pēc (St.Croixa) pietiktu ar ML ,bet ja viņš raustīs Ito 110,Pointer 128,Orbit 80 deep,SLEDGE ESCARDA utt,tad jau vjadzētu ņemt M. Tā kā nezinot cilvīša arsenālu - ieteikt grūti.
21.augusts 2011, 15:43 | links
 
KristKG...no tevis mineetajiem rokaas esmu tureejis Rizer 742M un Days 732M...Days ir cietaaks par Rizeru...tvicham abi divi buus tuvu ideaalam...Volkey esot Days aizstaajeejs...neko vairaak par vinju pateikt nevaru...diemzheel garaaku par 6'6'' nav...taa jau smuks..vareetu pakjert :)
21.augusts 2011, 14:57 | links
 
eh jā... tas ir tas uz, ko aicināju M.Olti. Specializēt raidījumus (man gribetos domāt, ka pa šiem gadiem mēs arī esam auguši - vairāk pētam, lasam, ekspermentējam) - ja spiningošana, tad vairāk par tipiem, mānekļiem, kātiem, līdakām, asariem, zandertiem (no 06.), forelēm u.c. pavasarī, vasarā, rudenī - twich, džerks, velce ar daunrigeri u.t.t. Piedāvāju variantu - sacensību formāts ar pārstāvjiem no firmām AGAT, Fishbone, RAPALA, Salmo, Albakors - būs reklāmas deva, bet vismaz tā būs miksēta. Uztaisitu raidījuma sēriju, kur katra komanda izvēlas savu ūdenstilpni un notiek sacensības. Gada beigās savelk kopā rezultātus un secinājumus. Raidījumam būs nauda, bet mēs redzēsim sportistus, kuri pārstāv dažādas firmas. Vai arī, piemēram, sameklēt čaļus, kas strādā ar dažādu firmu kātiem, spolēm, mānekļiem - tādi arī ir. Par ZF naudu to diemžēl Olte neparādīja, bet bez -bija pāris ļoti labi raidījumi par twichu. Grabovskis pats atzīmē, ka nav spiningošanas specs, un visu cieņu, ka nelien visām pudelēm par korķi, bet nu tie čaļi par Engures ezeru prasījās spēcīgāki, un diemžēl nespēja atiet no Salmo mānekļiem. Mums ir daudz labu ezeru spiningošanai - te var izvērsties un nav nekur tālu jābrauc. P.S. Tu nebrauc virsū Zivniekam!! Lādzīgs čalis :) goda vārds un viņam ir jāpielāgojas formātam un viņš jau nevar atbildēt par to kā tas viss tiek salikts un kādā mērcē pasniegts. Man ļoti patīk Grabovska pieeja iesaistīt "parastos čaļus", kas nereti ir tiešām lieli spečuki. Tas ir jāturpina. Bet ne par raidījumu - Bocmani vari nedaudz sīkāk pastāstīt par Major Craft? AR, ko atšķiras Days no Rizer vai Volkey? Vai no ST.Croix kā otro kātu var ņemt Triumph sēŗiju vairāk ar domu pamētāt gumijas, kādus dzelzīšus un paretam paraustīt voblerus, bet ne kā galveno twicha kātu?
21.augusts 2011, 10:28 | links
 
kristsKG,nu malacis,tas ir tieši tas kas būtu jārāda makšķerēšanas raidījumos par zivju fonda naudu,taču ir noticis sliktākais un pie vārda ticis teicams sportists,makšķernieks pēc aicinajuma,bet diemžēl vienas firmas pārstāvis.Un laikam bailes ,ka testos neatradīs sliktāku produkciju,vājāku servisu u.t.t.,neļauj veidot interesantus ,salīdzinošus raidījumus par eholotiem,kātu testiem,pītām un mono auklām,mānekļiem un barībām,tāpēc arī tik zemu novērtēju raidījumu ar zivnieka piedalīšanos:(
21.augusts 2011, 00:26 | links
 
Okeij kapteini...nestriideeshos...man taa pa iistam nav ne jausmas kur taa blanka ir razhota...pirms tavas veestules biju paarliecinaats ka Japan...galvenais ka es par visiem simts esmu paarliecinaats par vinjas kvalitaati...un ka vinja atstraadaa katru par vinju samaksaato kapeiku :) lai vinju ljipinaa kaut vai Jelgavaa vai Reezeknee...pasaulee ir 2 valstis kas nosaka spiningoshanas attiistiibu...Japan un USA...tu izveeleejies vienu es otru :)
20.augusts 2011, 23:16 | links
 
Nu re, atnāca KristsKG un salika punktus uz "i"!!!
Vot tā ir skaidra un skaidri izklāstīta pozīcija. A tā- viens par māti, otrs par meitu, bet pa vidu var kaklu nolauzt...
20.augusts 2011, 21:51 | links
 
:) takā pēdējos 3 gadus esmu visai aktīvi pievērsies raustīšnai :) (twicham), tad ar interesi sāku lasīt šo sadaļu... eh, ceru, ka ar laiku arī copeslietās parādīsies kaut cik izvērstāki dažādu makšķerēšanas tehniku (spiningošana, man tuvāka), kātu, spoļu, mānekļu vērtējumi. Jo, kungi, nau jau jēgas vienam otru pārliecināt par to, ka es gan nekad nepirkšu kātus dārgākus par 100 lvl un sples dārgākas par 50 lvl, nemaz nerunjot par vobleriem virs 10 lvl. Arī es savā dziļā jaunībā pirms 10 gadiem domāju, ka tas ir galīgi garām pirkt kātus un spoles pa 100 lvl. Pašam bija tirgū pirktu brīnumi. Tajā laikā viss loģiski - alga 120 - lidz 200 lvl. Laiks gāja un makšķerēšana kļuva par vairāk kā hobiju. Pakāpeniski uzlabojās arī aprīkojums. Būtu forši, ja salīdzinātu. Nav jau jārunā tikai par dārgo vai lēto galu, auditorija ir visām cenu grupām. Es 2 sezonu strādāju ar X-Twich. Ir ok, bet nākamo sezonu plānoju pamainīt. Labprāt te uzzinātu lietotāju viedokļus par St.Croix Avid sēriju, Major Craft Days, Rizer.. ar, ko atšķirs, kāds ātrums, jauda u.t.t. Man nav protams pārliecība par 100%, ka ķeršu vairāk, bet esmu gatavs ieguldīt savā hobijā un meģināt kaut ko jaunu... šogad ieguldīju vobleros, nākamgad kātā/os... Par raustīšanas stiliem- katram savi, cits taisa vairāk un ilgākas pazuzes, cits retākās, cits agresīvi izrausta, cits mixē... drīzāk jau labāk padiskutēt par aprīkojumu. Ārzemju apraksti ir un daudz, bet basi ir basi un Krievija ir Krievija, būtu interesanti vietējo cepmaņu viedokļi.. sorry par palagu. Ne asakas!!!
20.augusts 2011, 21:37 | links
 
B0cmanis - neņem ļaunā,bet uzrakstīt var jebko un jeb kur. Japānā blankas ražo tikai 3 kantori
- Tenryu,Daiko un vēl viens ,kuru uzreiz neatceros. Pārējie (Megabass,Smith,Graf.Lead. utt pasūta blankas vai nu pie viņiem vai kaut kur citur pasaulē(tāpat kā salmo). Visi viņi pasūta kātus,kurus ir izstrādājuši viņu dizaineri, kaut kādā kantorī, un raksta ka tas ir viņu. Bet patiesībā viņu ražo Petja,Mitja un četri tankisti ar suni HVZ kur. Vienīgā atšķirība ir tā,ka tur katru M.B. vai Grafītlīderi pārbauda ar rokām un testē pēc kvalitātes,atšķirībā no Shimano un salmo. Tapēc es labāk izvēlos asv blankas un spiņus ,jo viņi blankas tin paši savos zavodos.
20.augusts 2011, 21:35 | links
 
labi labi raustītāji !!! katris rausta kaut ko savādāk )))1 variantam var būt 100 atbilžu
20.augusts 2011, 19:17 | links
 
kapteini-drīkst es tevi turpmāk uzrunāšu par lordu?
20.augusts 2011, 18:40 | links
 
kapteini...nu uz abiem kaatiem ir made in japan...leetaakaas seerijas ir no china...
nu kaadam arii glamuurs ir svariigs...nu vot ciest nevaru gloomis...talon...un lamiglaas dizainu...kaa zhigulim....pa 30 gadiem nekas nav mainiijies :)
redz tev paatik St Croix...esmu vicinaajis ar Legend tournament...Day's, Restive un Rizers likaas daudz patiikamaaki..taaka taa ir gaumes lieta :)
20.augusts 2011, 17:14 | links
 
Tā noteikti bija štekermakšķere(Itāļu),bet lai jau zemniekiem iet arī "'twich"' sadaļā.
20.augusts 2011, 16:09 | links
 
Lai "pazīmētos"....DDDD
20.augusts 2011, 11:44 | links
 
Burtniek , pasaki priekš kam tāds kāts vajadzīgs ?
20.augusts 2011, 11:32 | links
 
Nosaukumu neatceros-maksāja 80 latus.
20.augusts 2011, 11:27 | links
 
Tas laikam no tiem, ar kuru var tās 5g mailītes kausēt, kā te nesen forumā aizgāja diskusija (nu, vismaz kaut kas tamlīdzīgs) :)))
20.augusts 2011, 11:21 | links
 
Zvana čoms-esot nopircis kruto kātu.Jābrauc skatīt.Jā -kātiņš prīmā.Saštekerējams no vairākiem posmiem -sanāk vai nu 5 metrīgs un vienu posmu izņemot 4 metrīgs.Riņķīšu pulka,nu riktīga "rotaļlieta".Resgalī rādītājpirksta resnumā-ļoti viegliņš.Tākā esam ārā nolemju bišku "pavicināt" to kātiņu.Čoms bļauj- uzmanīgi,ka nenolūzt.Paspaidu kātiņu starp diviem pirkstiem-tik plāns,ka sāk deformēties,bet "bukte"paldies Dievam nepaliek.Tā arī neesmu redzējis čomu makšķerējam ae to kātu,jo redziet-varot saplīst.DDD
20.augusts 2011, 10:52 | links
 
man ir savs variants ,savi kaati ,savi vobleri:)domaju arii savs twichosanas stils :),gribejaas zinaat kaa konkreeti piem juus darbojaties ar 110 visonu,80 orbiitu,pontoon 21 agarronu utt,piem man lielais magallons darbojas vis labaak leeni vienmeriigi velkot un ik pa apm 3 sek iisi asi uzraujot.un sinii gad nebija saveriigi vai taa engure,babiite liepaaja.vai vidzemes ezerinji:)
20.augusts 2011, 10:51 | links
 
rio.- Epox tev pareizi atbildēja. Meklē You Tube vai goglē. Tur būs simtiem variantu. Visus saliec kopā un animē. Un atceries ,ka katrs vobleris ir jārausta savādāk un katram ezeram ir citi vobleri. Universālu nav.
20.augusts 2011, 10:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager