Salmo vs ....

Pusgadu turi jaunu spēli plauktā un tad tā pēkšņi sāk krakšķēt? Man liekas tev par šo tēmu jāaprunājas ar sievu vai steidzami jāizsauc Zilā kalna Martas gars.
10.aprīlis 2013, 21:52 | links
 
Bet ja jauna tikko nopirkta prece- spole nenokalpo pus gadu jau pirmajā copes reizē jau krakšķ un brakšks tad nu tas liecina tik ai par to ka nekvalitatīva prece!
10.aprīlis 2013, 21:47 | links
 
Sen zināms ir tas ka tagad ražo preci tā lai patērētājs biežāk pirktu šo preci kalpošanas mužš ir īs kā copes lietu inventāram tā arī sadzīves lietām!
10.aprīlis 2013, 21:34 | links
 
Patīk cik organizēti un ātri tika dzēsti Bocmaņa un jerka komentāri. Well done Bocmani, es tavā pusē!

Cienījamie Salmo pārstāvji, lūdzu neliecieties ne zinis par tādiem troļiem, kādi ir viena liela daļā šī foruma apmeklētāji- ne jūs visus viņus izbanosiet, ne arī "pārmācīsiet". Es brīnos kā tādi pērtiķi vispār var izvest jūs no pacietībās, būtu labāk TV skatījušies vai sievas spaidījuši.
10.aprīlis 2013, 21:26 | links
 
Jau sen vairs neražo spoles ar neierobežotu mūžu, tad nav biznesa, agrāk bija citi materiāli, ja metāls, tad metāls, leģendārās Abu spoles kalpo arī pēc 30 gadu darba, diemžēl tās zviedru firmas vairs nav, D.A.M. Bija labas lētās spoles, firma nobankrotēja...., arī COrmoran jau sen vairs nav tas kas bija, ražošana ir tik tāl aizgājusi, ka tirgotājiem pat nezinot, detaļas tiek gatavotas no materiāliem, kuri var kalpot maksimums 3-5-7 gadus ...., paši taču redzat mūsdienu sadzīves tehniku lēto, apģērbus lētos, makšķerlietas nav izņēmums
BUmsi, rīt vēl krietni jāpastrādā un tā var kāpt uz prāmja izgulēties :):):)
10.aprīlis 2013, 21:25 | links
 
Nesen izjaucu Cormaran spoli kuru pirku pirms 14 gadiem cena bija ap 20ls 2gultņi! Tajā laikā šī spole tika likta uz pludiņu makšķeri un uz spiningu arī nokalpoja 5gadus bezatkazna deviņus gadus nogulēja plauktā laikam kautkas oksidējā jo neskaitāmas reizes pabija peldē ūdenī kā arī smiltīs!
Atverot vaļā pārsteigts biju smēre bija 0smiltis iekšā izņēmu gultņus griežas k jaunu slēgtie gultņi!Vot tā ir gultņu kvalitāte!Nez vai tagad Cormaran spolēm ir tik pat kvalitatīvi gultņi kā pirms 14 gadiem!?
10.aprīlis 2013, 21:16 | links
 
NG-NG
man prieks pa jums bet nu pa 25-35ls notiek gan brīnumi no citiem brendiem!
10.aprīlis 2013, 21:11 | links
 
Tu te nemāžojies ej gulēt rīt tāls ceļš ;DD
10.aprīlis 2013, 21:07 | links
 
Blin ... Mana pareizrakstības programma kā vienmēr klāt ko nogluko :):):), nemāku atslēgt to draņķi :):):)
10.aprīlis 2013, 21:04 | links
 
:):):) sīkas 18, nepiesauc nelaimi :):):), ja nu man tiešām uznākšanas vēlme tevi apklusināt :):):), pats lietoju minēto Match spoli, man viņas ir 5, pēc 2 sezonām vienai kaut kas tur šņāc iekšā un čirkst, bet ... Apzinos,ka no spoles pa to naudu var prasīt 3 maksimums 4 gadus un tad viņa ir sevi piečreiz atpelnījusi.... . Trophy ir maigi izsakoties ekonomisko klases spole, uz daudz maz l
Slodzē lietota spininga tā tiešām izjuks gada laikā, trīs gadi ir šādu spoļu griesti, ja nekopjam un vienkārši lietojam, bet izjuks arī COrmoan, Zebco, MIkado un citu ražotāju spoles , kuru veikala cena ir ap 20 Ls, brīnumi nenotiek un nenotiks.
Ar tevi ir tas stāsts, ka pa latu gribi nopirkt kabonādi, kura nevar maksāt latu ..., spiningam uz spoli ir liela slodze, spoles izvēlei jāpieiet ļoti atbildīgi un nopietni, ja gadās brāķiem, tad ir jāmaina tie, ja kāds atsakās to darīt, tad tam kādam vienmēr ir priekšnieks....., no tukšas diršanas netā problēmas nerisinās. Salmo un es esam tika par to, ka copmaņi lieto tikai labu inventāru, tāpēc iespēju robežās ejam pretī pircējiem, visas peigātāj firmas maina vai kompensē brāķus, slikti ir, ja tie brāķiem tā arī nenonāk pie mums atpakaļ, arī rajonu iedzīvotājiem ir iespēja samainīt preci, vai nu caur veikalniekiem vai sarunājot ar mani visu pa netu , ir jau tā darīts...., bet to taču ir jādara, kas vairumam ir problēmas...
10.aprīlis 2013, 21:02 | links
 
varbūt tas kādam ir izdevīgi?konkurence.
10.aprīlis 2013, 20:59 | links
 
Cik var dirst par salmo. Gandrīz visās tēmās! Ja neapmierina prece nepērkat. Ir tač daudz citu ražotāju!
10.aprīlis 2013, 20:54 | links
 
Daži kāti -tā pat kā Loshuliganos ir ar Salmo logo Neko sliktu nevaru teikt Vismaz ar spicēm problēmu nav 7 ls un maini
10.aprīlis 2013, 20:53 | links
 
Salmo ir kantoris kurš nodarbojās tieši ar to ar ko nodarbojās VISI copes lietu tirgotāji -tikai ar daudz lielākām iespējām -pat teikšu ka monopoli daudzās jomās -kā arī vairumtirgotāji Nesaprotu kam tas cepiens Gribat pērciet negribat nepērciet ...
10.aprīlis 2013, 20:49 | links
 
Salmo ir normāls kantoris, brāķi ir visiem, ja kāds šeit regulāri ķengā Salmo, vai kādu citu copes kantori, skaidrs, tās jau ir personālijas.

Domāju, ka CL vajag nopietnāk kontrolēt šādus provokātorus un neslavas cēlājus.
10.aprīlis 2013, 20:36 | links
 
NG-NG
Es tieši minēju ka match spoli esmu uzlicis uz spininga?Nē Gāja runa pa match spoli un vēl vienu spoli diamond troph spoli divas dažādas spoles un Match spoli izmantoju tikai uz match kāta-izmantoju!
10.aprīlis 2013, 20:33 | links
 
Vispirms par problēmām, jā viņas uzpeld šur un tur, BET tās uzpeld pilnīgi visu ražotāju līdzīgas cenu grupas produktiem, produktu izstrādātāji lasa arī šo sadaļu, ņem vērā arī sportistu un citu pieredzējušu copmaņu ieeikumus, ja skatāmies godīgi, tad pēdējos gados 5 preču kvalitāte un problēmu risināšanas iespējas ir gājušas stipri uz augšu. Stāsts ir citur, ja šogad tiek radīts produkts, tad reāli tirdzniecībā tas parādīsies pēc gadiem diviem, piemēram ziemas inventārs nākošai ziemai jau ražojas un drīz jau brauks ar kuģiem ārā, tātad būtiskus jauninājumus var ieviet uz 2015. gadu.
Par Salmo , OKumas, Zebco, BAlzer, Sensas, poļu Salmo , Savager produktu brāķiem droši varat un vajag meklēt mani, 95 procentos gadījumu visu sakārtosim, 5 procentos gadījumu .... Maigi sakot pasūtīšu.... Jo nevajag palikt nekaunīgiem, spoļu lociņi paši no sevis nelocās u.t.t.
Piemēram mans un SAlmo draugs - sikais18- pats savā komentārā parāda savu stulbumu, runā par Match spoli, kuru ir uzlicis uz spininga...., vēl uz gruntenes uzliec idiņ un tad pasūdzies....
Šādu gadījumu ir daudz, spiningu ar testu līdz 25 gramiem izmantojam gruntenei, ar kāta spici mēģinām atkabināt mānekļi no zacepa, ar kāta stiepjam lielu zivi krastā u.t.t. Pavērojiet kā un ko copmaņi dara ar inventāru , ēst ja kas notiek, tad viss lūgt pirmajā iemetienā, nesmaidiet, to saka 90 procentos gadījumu, neatkarīgi no inventāra pirkšanas brīža, neaizstāvu ražotājus, brāķiem ir, pas ar tiem saskaros bieži, jo inventāru pērku daudz un dažādu, bet apzināti neviens to netirgo, izmantojot savas tiesības samainīt brāķēto preci, es šeit esmu praktiski katru dienu ,daudzi to ir izmantojuši, tikai... Aizmirst par to :):):)
Sīkas 18- visās sadaļās Tu lej samazgas, tevi tiešām tik stipri dzīve ir abižojusi... Vai Tu vienkārši esi kārtējais anonīmais kretīnelis, lai kā arī būtu Tevis teikto, pat ja būtu tur daļa patiesības vairs nevar uztvert nopietni, jo Tev nabagākus sliktais Salmo pat murgs rādās..., moš aizej līdz prāta dakterim.....
10.aprīlis 2013, 20:15 | links
 
Nav tik traki, nevajag pirkt pavisam lēto galu, ir ļoti labas mantas un ne visai, Salmo Japānā ražotie griezulīši un karabīnes ir o.k. kāti man ir tikai Salmo, atsevišķi rotiņi ir super, tas pats arī par citiem mānekļiem... nav jau galu galā nekāds japāņu uberbrends. Priecē tas, ka Salmo ar katru gadu paliek arvien labāks.
10.aprīlis 2013, 20:09 | links
 
aakkis
Talsos ir SIA IEROČI copes veikals un medniekiem viņi veic copes inventāra nogādi uz Salmo servisu!
10.aprīlis 2013, 19:29 | links
 
rio.
Izveidot sadaļu kur varētu cilvēki copmaņi izteiktos pa novērotām ķibelēm ar Salmo produkciju lai varētu šīs ķibeles novērst!?
10.aprīlis 2013, 19:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager