Salmo vs ....

P.S. vieniigi Siimanim gan vajadzeetu piemonteet kautkaadu elektrisko ganu un klientam izsniegt pulti ar podzinju.
taa saciit, lai attieksmi piereguleetu refleksu liimenii, jo savaadaak laikam nekaa.

;)
10.aprīlis 2013, 19:27 | links
 
Skaidrs,un kadi buutu juusu priekslikumi!?

rio., 10.aprīlis 2013, 19:17


tirgot visu par pashizmaksu ar muuzha garantiju un pasts nosuutiishanai uz garantiju uz Juusu reekjina :DDDDD

nu peec taa te izklausaas.
10.aprīlis 2013, 19:22 | links
 
Skaidrs,un kadi buutu juusu priekslikumi!?
10.aprīlis 2013, 19:17 | links
 
Līdz lielpilsētai kātu ar vēl ir jānogādā.
Tieši tā,...cik tam kātam vai spolei jāmaksā? Man jāved 100km,tai pašā dienā es nesaņemšu,...pēc tam jābrauc pakaļ atkal.Tas ir 400km kā minimums es nobraucu,+ divas dienas tajā laikā nestrādāju,un pa baltu velti viņi saremontēs-ka tāpat jāliek skapī tālajā stūrī!Rīdziniekiem jau savādāk,bet pārējiem pa visam garām!
10.aprīlis 2013, 18:59 | links
 
Nu nejau servisa centrs gadu, nu jau gandrīz divus vai trīs gaus, vecam kātam ražošanas gļuku pa velti novērsīs. Līdz lielpilsētai kātu ar vēl ir jānogādā.
10.aprīlis 2013, 18:38 | links
 
Ja ari kada problem, tad ir servisa centrs kur visu noversh
10.aprīlis 2013, 18:29 | links
 
es uz sava jig spin diamond esmu karinajis grunteni un nekas nav saluzis, ne ari rinki kritushi ara
10.aprīlis 2013, 18:28 | links
 
ir man arī slikta pieredze ar Salmo spininga kātiem, ja nemaldos saucās GrandMaster, pēc pirmās sezonas spoles turētājs iemetiena laikā sāka skrūvēties vaļā. Nav tas kāts no lētākā gala.
10.aprīlis 2013, 18:20 | links
 
Bet tiem kam neaug rokas no pareizās vietas un kuri uzkata kāpēc man vēl kautkas ir pašam jāpielabo ja jau esmu nopircis jaunu spoli!Tas nu Salmo pārstāvjiem tiešam vajadzētu Biki piestrādāt pie tām sīkām brāķiem lai novērst tās ķibelītes!Var jau arī izveidot vienkāršu aptauju par savu brodukciju un lai copmaņi padalas ar kādām ķibelēm sastapušies ir ar Salmo produkciju!Tā būtu vieglāk novērts domstarpības starp izplatītājiem un klientiem!Un nezaudēt klientus dēļ sīkām kļūdām!
10.aprīlis 2013, 17:12 | links
 
Nu man ir arī spole Salmo DIAMOND SPEED MATCH 7030FD piekrītu liels mīnus ir lociņā ir viens gultnis viena bukse un tā bukse taisa trobeli nomainīju pret gultni pazuda skaņa!Vēl bija ka konusu tina-nomainīju pret plānāku šeibu un pazuda konus!Ja rokas aug no pareizās vietas var salabot tās sīkās ķibelītes!
10.aprīlis 2013, 17:07 | links
 
Ja kādam noder, tad manas atsauksmes par Salmo: kāti ir bijuši visdažādākie, gan lētais (ala Atifun), gan maziet dārgākie (Diamond, Elite). Kāti spininga, fīderi, tvičam, mačkāts, sabīdāmie). Neko sliktu ne par vienu teikt nevaru, visi ir kalpijuši godam un daudzi kalpo arī tagad. Ne reizi nav bijušas problēmas ar riņķiem, ar lūsanu utt. Ne viena slikta vārda. Par spolēm - te jau ir cits stašts, to nav bijis daudz, laikam kādas 3, tā īsti apmierināts tikai ar pašu lētāko, ar mazliet dārgākām - stipri izteiktas kvalitātes problēmas, kas parādās ne pie pārāk lielām slodžem. Tās gan pirktas gadus 7 atpakaļ.
10.aprīlis 2013, 17:03 | links
 
Iepriekš domāju,ka elite un grand ir ok!Pārteicos.
10.aprīlis 2013, 17:02 | links
 
Man ju trešo sezonu diamond agresor 2.10m ne kādas vaines un pie tam īpaši saudzīgi neapejoties ar šo kātu!
Elit jig kāts 2-12gr uz asariem ar trīs gadus kalpo ne vainas!
Pilnīgi piekrītu ka kāti ir ļoti labi!
10.aprīlis 2013, 16:58 | links
 
man ir salmo jig spin IM-7 modulja grafits. Norm kalpo pa 16 ls , nekadu problemu, korkja kats, SIC rinkji
10.aprīlis 2013, 16:54 | links
 
Par kātiem pilnīgi piekrītu.Ja neņem elite vai grand sērijas kātus tad ir ok.Par lētajiem nekomentēšu.Neesmu lietojis.
10.aprīlis 2013, 16:40 | links
 
Slaideri 50% ir labi tik nopirku sešus slaiderus trīs krāsas pa divien viens spēlē labi otrs gausi!
10.aprīlis 2013, 16:09 | links
 
Kāti Salmo ir labi!Match kāti un spini ko pats izmantoju vairākas sezonas nav ne vaines!Tur Salmo ir godam nostrādājuši!
10.aprīlis 2013, 16:07 | links
 
Nu nezinu cik ir bijuša Salmo spoles fisām kā viens visādas slimības!Piemēram salmo speed match lociņa gultnis viens un bukse viens kāpēc nav divi gultņi jo tā bukse skan kā traktoram!Jaunu spoli nopirku jau pirmajā copē sāk skanēt!Aizved pie Sīmaņa uz garantiju šis saka ka tas ir normāli tam tā jābūt-saku ejam augšā un paņems tādu pašu spoli un nebūs skaņa tad ar burkšķēšanu paņema nomainija vienu plastmasas detaļiņu kas roktura skruvē un vis bija čikiniekā tik pēc 50 līdakām parādijās citas ķibeles!
10.aprīlis 2013, 16:02 | links
 
Ar to arī Tevi apsveicam:)
9.aprīlis 2013, 17:13 | links
 
Man viena salmo spole 5 gadus kalpo un ne vainas. Vienīgi pagājušās sezonas beigās rokturi salauzu nejauši. Nav tā intensīvi izmantota. Bet kopā parēķinot man visilgāk nokalpojusi. Pa 10 ls pirku tad. Doma šogad jaunu spoli spiningam pirkt. Pāgājušogad nopirku Salmo spininga kātu 2,7m tests 8-32g Salmo Diamond Bullet nav ne vainas. Pāgājušo sezon man salūza 2 izvelkamie kāti no lēta gala.
9.aprīlis 2013, 17:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager