Salmo vs ....

http://shop.salmo.lv/products/1086

Lucky john šūpiņi ir ok ne?
19.oktobris 2011, 15:47 | links
 
Angelz - 4000 nau pa lielu prieksh meetashanas? es spiningoju ar 2500 ultegru un ir baigi ok :)
24.novembris 2010, 18:05 | links
 
catanai,vismaz tai ,kuru turēju rokās:) ,ir 3 gultņi.ceturtais tomēr par skādi nenāktu.
10.jūlijs 2009, 19:50 | links
 
Un veel, kad peerc spoli pieveers uzmaniibu mainaamai spolei, lai taa buutu metaala vai ideaalaa variantaa alumiinija (tas buus daargaak). Neslikti veel arii rezerves mainaamaa spole. Metaala taapeec lai tu nebuutu ierobezhots lietot tikai monofiilo auklu bet gan piito ar peec veelmes un situaacijas.
10.jūlijs 2009, 17:22 | links
 
Apsveicu Mailite ar pirkumu, cerams buus patiikama atpuuta copeejot un lieli lomi! :)

Par spoleem, es gaaju uz izjuutu un apreekjinu kad panjeemu savu Shimano spoli. Par gultnjiem diezgan liels fufels, mana 6 gultnju straadaa jau 5to gadu un peec grieshanaas miikstuma daudz labaak patika par citu razhotaaju spoleem ar tipa 13 gultnjiem :D
Uz apreekjinu ar domu panjeemu 4000 lieluma spoli, jaa lielaaka bet unversaalaaka, lietoju gan spinim, gan nav prbl ar grunteni iipashi ja doma iet uz juuru, nemaz nerunaajot par pludinjcopeni :) Draudzenes kaatam panjeemu 2500, par cik vinja nesen ir tikai saakusi copeet un paarsvaraa lieto pludinjcopenei, ljoti reti spinim.
10.jūlijs 2009, 17:17 | links
 
Nu re, kā trāpīji ar to Grand Distance. Grozs elso no sajūsmas, kad paņem rokā.
:))
10.jūlijs 2009, 17:13 | links
 
> vieplis, grozs, Angelz
Paldies par atbildi.
Diemzel nenocietos lidz kads atbildes un sanaca aiz4apot lidz T/C Jugla un ... nopirkt viena kata vieta, abus. (headbang)
Grand Distance 5m un Elite Tele Carp 3.9 m. Pardeveji bija atsaucigi un nezinu, vai nokauleju, bet abus katus dabuju pa 60 ls. 30 ls katrs.
Ta ka to Grand Distance jau rokas tureju otro reizi, tad kaifs patiesam bija. LOTI viegls un elegants. Vienigi tagad bail, ka nesalauzu to (Angelz iesacejiem neieteica lietot del ta viduveja testa ... 10-40g). Jebkura gadijuma Grand ir doma lietot vienigi ar pludinu, bet Elite gan gruntenei, gan uz dzivo. Veikala teica, ka karpinieks deres gan vienam, gan otram. Vienigais man saubas mac par to grunteni, jo palasijos, ka tadiem merkiem lieto feederus (mikstaki gali un ari mainami).
Par spolem runajot ... doma ir nemt kadu Shimano Catana lidz 30 ls.
10.jūlijs 2009, 16:28 | links
 
Grand Distance ir feini kaati, koleegjis nesen iegaadaajaas 6m. Pats iemegjinaaju to ar. Diezgan labi liidzsvarots un viegls prieksh sava garuma.
10.jūlijs 2009, 16:09 | links
 
Mailite, viss atkariigs kur un kaa taisies kaatu pielietot. Ja domaa kaatu izmantot kaa tikai pludinja copenei tad es njemtu teleskopisko kaatu 5-6m ar ~20-80 testu. Izveele uz 5-6m taapeec ka man sanaak biezhaak copeet dziljaas vietaas uz gultni ar speeciigu straumi, kaa piemeeram varkalju kanaals, kur ar mazaaku kaatu par 4m ir ljoti gruuti straadaat. Ja nolemsi njemt garos kaatus izvairies no maziem testiem respektiivi 5-20, par cik esi iesaaceejs beigsies ar laustiem posmiem! Un veel, ieteiktu pieveerst uzmaniibu kaata gredzeniem, ar domu, lai tu vareetu izmantot peec arii nepiecieshamiibas piito auklu.
10.jūlijs 2009, 16:06 | links
 
Nu vot šogad uz dzimeni dāvanā saņēmu Grand Distance 5m.
Es vasarā akcentu lieku uz līņošanu diezgan aizaugušās vietās.
Nu pirmo riezi to turot rokā sajutu neaprakstāmu kaifu. Viegls, var precīzi iemest arī vieglāku svaru par 10-40g.
Un pats galvenais, līni var tiešām turēt un vadīt. Liņoju vairākus gadus, et nu šitas miets pagaidām ir labākais kādu usme turējis rokā (teleskops).
Kātiņs'ir smalciņš, sākumā pat neticēju viņa lielajai elsastībai un spējai "turēt"
Viennozīmīgi iesaku!!! :)
10.jūlijs 2009, 16:01 | links
 
Mailite, tu taču netaisies to kātu internetā pirkt, vai ne? Aizej un Daugavgrīvas ielu un aptausti savām rokām. Ja kas tur ir ļoti atsaucīgs pārdevējs, Kaspars vārdā.
:)
10.jūlijs 2009, 15:55 | links
 
> aigars076
Paldies par komentaru, bet gribetos dzirdet kadu detalizetaku analizi/pieredzi darba ar siem katiem. NG atbildeja, ka Grand Distance bus pa cietu ikdienas copei (asariem, raudam, breksiem). Ieteica, lai nem mikstaku un vieglaku katu, BET vieglaka pa tadu naudu nav. Ir tikai smagaki, kas man neiet pie sirds. Isti nesaprotu, kapec vins iesaka nemt mikstaku. Ar mikstaku bus vieglak piecirst, vai iemest pludu?
10.jūlijs 2009, 13:24 | links
 
maile, tas viss ir uz izjūtām un kāta cenai nav lielas nozīmes, lai sāktu makšķerēt. Ir veči, kas ar tirgus kātiem velk padsmitnieces. Aizbrauc pie NG uz bodi, izcilā, pajautā un gan atradīsi sev īsto. Tici man, ka veiksmīgai copei ir vismaz 143 svarīgāki priekšnosacījumi par kāta cenu. Ne asakas!
10.jūlijs 2009, 12:28 | links
 
Esmu iesacejs un nepieciesams kads teleskopiskais kats makskeresanai ar pludinu. Vajag kaut ko daudz maz universalu, lai var copet no krasta un no laivas, ka ari vilkt ara kaut ko smagaku lidz 5 kg (nu varbut lidz 10 kg, ja notiks brinums). Cena lidz 40 ls. Vairak gan neesmu gatavs maksat.

Salmo kataloga ir divi verki:
Grand Distance un Elite Tele Carp.

Cenas zina, abi ir lidzvertigi. Protams, Grand ir sakot ar 5m, bet Elite ir karpinieks un maksimalais garums ir 3.9 m. Cik padomaju, tad ar 5 m man bus lidz kaklam. Varbut pat ar 3.9 m pietiktu. Tapec ari izvelejos sos modelus.

Gribetu dzirdet atsauksmes par siem katiem. Varbut pa tadam naudinam lidz 40 ls ir kas labaks?

Vai sis Karpininieka kats bus izturigaks par mineto Grand katu?

Vel man nav skaidrs, ka noteikt, kurs kats bus izturigaks. Vai skatities pec materiala (IM8/IM7 utt..), vai pec testa gramiem, vai ari pec kata tipa (karpiniekam saja gadijuma jabut izturigakam, ka grand, jo karpas svars var saniegt vairak ka 10 kg, bet ar Grand jau nekers karpas ...).

Vel vajag vienu katu gruntenei un dzivajam uz lidakam. Skatos ir tada lieta, ka Diamond Telefloat 90 3.60 m. Kadas atsauksmes? Varbut ir kas labaks lidz 20 ls. Varbut sim merkim var ari izmantot augstak mineto Karpinieka katu?
10.jūlijs 2009, 11:31 | links
 
Ja kas, ko tauta saka par minēto Tica spiningu, vai kāds ir mēģinājis un kādi komentāri?

Es pats vnk visu savu līdzšinējo foreļu copi esmu copējis ar nu jau gadus 10 vecu teleskopisko stiklašķiedras spiningu 210 cm, tests 3-15 gr, jāsaka, ka arī nemaz nav tik slikti. Kas man viņā patīk, ļoti kompakts, saliktā veidā kādi 40 cm man liekas max, nu katrā ziņā ļoti ērti iemetams mašīnā vai mugursomā.
10.jūlijs 2009, 09:50 | links
 
Ja priekš forelēm un no Salmo, tad man liekas var Grand Victory, 210 cm, tests 2-12 gr., vienkārši pāris nedēļas atpakaļ Daugavgrīvas ielas veikalā tas bija ar atlaidi un maksāja 35 LVL.
Es pats uz to brīdi meklēju sev jaunu foreļkātu un bija izvēle starp diviem - jau iepriekš pieminēto Salmo produktu un ĒSMAS piedāvāto Tica LiteAce arī 210 cm, tests 2-10 gr., baigās izvēle krita par labu otrajam. It kā jau pēc parametriem abi līdzīgi.
10.jūlijs 2009, 09:45 | links
 
nesmu iesacejs tomer ne profiņš .Gribu nopirkt foreļ un vieglu līdaku spininga kātu,Doma pirkt jauno Salmo spiningu Grand Galaxy 2,4m tests 3-18g videji atra akcija.DOmajat bus labs?
9.jūlijs 2009, 20:58 | links
 
Veči jūs esat naturāli ........ par 30 ls salmo prece aka Ķīnas ir normāla un remontabla.Ir arī man angļu Daiwa 2,4m ar testu no 7-30 gr ļoti laba tikai cena ir 180 ls.
pāris Shimono kātu arī dārgais gals skaisti viegli.Bet ar Salmo es kapāju uz nebēdu.Tos dārgos kātus bičiņ pietaupu.Daiwai jau ir 11 gadi un kāda tā bija jaunībā tāda arī ir tagad./lokana un sprigana/Kāti lūzt tikai jūsu pašu vainas dēļ,un jebkuru kātu var salabot/pārlasīt-pārriņķot nostiprināt spoles turētājus U.t.t/smagāk ja tie uz celi sadalīti 2 vai vairāk daļās.
1.jūlijs 2009, 19:56 | links
 
Es kā Audi fanāts teiktu, nu Jus afigeļi:))))
1.jūlijs 2009, 15:51 | links
 
gribi par to parunāt???? :DDDDDDDDDDDD
1.jūlijs 2009, 14:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager