Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Varbūt tādu nemanāmu nosaukumu.. Vai pretīgu, ka negrib daži vērt to vaļā..
3.janvāris 2018, 22:03 | links
 
Raih, es nominēju tevi jaunā foruma sadaļas izveidei. Bet ne uzreiz.. Lai norimst vecās vēsmas..
3.janvāris 2018, 22:02 | links
 
Ko nu palasīs garajos ziemas vakaros? Veči, ja izveidojat ko jaunu, padodiet ziņu, bija jau arī interesantais, ko palasīt. Gandrīz jau gribējās domāt, ka pazīstu jūs visus personīgi...
3.janvāris 2018, 21:57 | links
 
mjuniors [03.01.18]: Būs jāsāk atkal sarunāties ar sievu...
Cik atceros, manējā bija tīri neko tāda
3.janvāris 2018, 21:55 | links
 
CopesLietas.lv [03.01.18]: Laiks izvēdināt forumu. Šo topiku esam piesārņojuši neglābjami. Vēl varat pagūt apmainīties ar atvadvārdiem ;) – temats tiks slēgts. Veidot, vai neveidot līdzīgu – jūsu izvēle, taču, šeit iecienītais komunikācijas stils, vairs netiks pieļauts!
paldies visiem, reizeem bija tiiri interesanti!
3.janvāris 2018, 21:50 | links
 
Es ceru ka nolokos vai izdzēsīs. Vatei muti savādāk neaizbāzt.
3.janvāris 2018, 21:46 | links
 
Būs jāsāk atkal sarunāties ar sievu.... :))
Sajūtas, kā bezdarbniekam, ko tagad darīšu.. Dzeltenā prese neinteresē..
3.janvāris 2018, 21:32 | links
 
Nu ko , ja jau , tad jau :( !
Esmu topiņa jau sešus gadus , sarakstīts ir daudz !
Novēlu lai topošajā topiņa iztiekam bez apvainojumiem un tamlīdzīgām muļķibām !
Špoks visiem !
3.janvāris 2018, 21:31 | links
 
Paskat gandrīz septiņus gadus esam te pļāpājuši- no 2011. gada! Es ne ar vienu sievu neesmu tik ilgi nodzīvojis:)

raihs, 3.janvāris 2018, 21:07

Pēc admina tekstiem, man pat nostaļgija iestājās. Te vairāk kā pusi nēesmu dzīvē saticis, bet zinu ko kurš dara, un kas ir! :)) Tas ir kā noķert uz āķa.
3.janvāris 2018, 21:29 | links
 
Šo, kas sadrukāts var dzēst gan. Bet uzturēt sarunu ar dažiem personāžiem es gribētu gan!! Kā arī tuvojās pat divmiljonais apmeklējums.. Tas nav maz.. Jubileja. :)
Ir pa radio tāds rādio tirgus, kur katru dienu zvana viens un tas pats dzintaru uzpircējs. Vadītajiem jau apriebās un sāk ikdienu ar tādu saukli, nepārdodam dzintarus utt.. Tad, nu ja arī uzpeldēs kāds jauns topiks, ar jāsāk ar saukli, bez docenta utt..
3.janvāris 2018, 21:24 | links
 
Pārliecināji, pūstoša galva un aste smird vienādi;)
3.janvāris 2018, 21:24 | links
 
Un tomēr viņa griežas...
3.janvāris 2018, 21:22 | links
 
Priekšnieks ilgi sacer sekretārei vēstuli. Beigās paliek pie varianta - Jūs brīnišķīgi tiekat galā ar saviem pienākumiem. Es nespēju iedomāties, kā mēs varētu iztikt bez Jums. Tomēr no pirmdienas mēs mēģināsim.
3.janvāris 2018, 21:19 | links
 
Bet realitāte... Par pārējo... tie kas saprot, tāpat saprot.
3.janvāris 2018, 21:14 | links
 
Sievas vaigā redzi, šeit pārsvarā ūdensgalvas, hmmm, re kādas prioritātes ;)
3.janvāris 2018, 21:11 | links
 
Paskat gandrīz septiņus gadus esam te pļāpājuši- no 2011. gada! Es ne ar vienu sievu neesmu tik ilgi nodzīvojis:)
3.janvāris 2018, 21:07 | links
 
Jā Raih, mēs zinām, ka tu esi vienmēr korekts un solīds. Tev piemīt visas tās labās īpašības, kas nepiemīt citiem. Lai veicas, fīrer. Mēs pēc tevis skumsim. Šņuk :)
3.janvāris 2018, 20:48 | links
 
Tieši pirms brītiņa gribēju rakstīt, ka sadaļā atgriezušies divi idioti ( jā, jā, arī tu, MartinsSi, neesi ne par mata tiesu labāks par docentu), un atkal pēc tīri sakarīgām dažu dienu sarunām atkal var baudīt sarunas par fēcēm, pajoļiem, klauniem, utt.
Nu ko, visam savs laiks. Tā sacīt, kārtējais posms dzīvē noslēdzies. Paldies tiem, ar ko bija interesanti diskutēt, cīņubiedriem un oponentiem.
3.janvāris 2018, 20:45 | links
 
Sen bija laiks. Citos forumos pretvalstisku vates demagoģiju adminstrācija nepieļauj. Tur tādus kā Docents un Plēsīgais bano bez brīdinājuma. Šeit gan visi tādi liberāli.
3.janvāris 2018, 20:38 | links
 
Laiks izvēdināt forumu. Šo topiku esam piesārņojuši neglābjami. Vēl varat pagūt apmainīties ar atvadvārdiem ;) – temats tiks slēgts. Veidot, vai neveidot līdzīgu – jūsu izvēle, taču, šeit iecienītais komunikācijas stils, vairs netiks pieļauts!
3.janvāris 2018, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager