Aktīvākie lietotāji

aakkis
aakkis
480 video
 
edgarst
edgarst
223 video
 
parcopi.lv
parcopi.lv
196 video
 
Maxxtro
Maxxtro
166 video
 
CopesLietas.lv
 

Pievieno video

Arī Tu vari pievienot video šeit. Atrodi video kādā no populārākajiem video portāliem, kuru Tu vēlies parādīt citiem, galvenais, lai tas būtu par makšķerēšanu.

Šobrīd mēs atbalstām video no šādiem portāliem:

Jāņu copīte

 
23. jūnijs, rīts.. Ielaižamies Daugavā ar cerību uz kādu zivi un labi pavadītu laiku. Līdakas neatsaucas ne uz ''bigbaits'', ne ''smallbaits.'' :) Dodamies dziļāk ar cerību uz kādu žanīti, tikai pagājušajā vakarā nokonstatējām, ka eholotei gļuki un tāpēc zinām, ka būs grūti. Pēc kāda laiciņa uzsēžas līdaciņa, kura paceļ mūs augšā no ''0.'' Pārbraucam un kātu ieloka arī mazulīts, žaņulīts. Ilgu laiku seko pilnīgs klusums, līdz beidzot aizbraucam citur, paceļās vējiņš un kātu ieloka kārtējais žanīc'. Vēlāk 4collīgo gumiju paņem arī smuks ašuks, bet saule tā cepina, ka copi beidzam un braucam krastā baudīt buka šašļiku :)
Jāatzīst, ka šo vasaras sākumu esmu noslinkojis un video sen neesmu publicējis, bet arī esmu sapratis, cik grūti reizē būt gan copētājam, gan operatoram :) Ja trāpās laba cope un ir ko pafilmēt, tad arī centīšos izveidot kaut ko saturīgāku, bet domāju, ka šad un tad kaut ko līdzīgu šādiem maziem video te iemetīšu :)
Copes Entuziasti.
Vērtējums:
  • Vērtējums ir 3 no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (4 balsis)
Skatīts: 407
 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
Creative templates for Google Ad Manager