Forums - CopesLietas.lv: 2018.gada LV čempionāta 3.kārta - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+5°C
2 m/s DA
761 mm
84%
+20°C
05:4320:58
 
 
  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

2018.gada LV čempionāta 3.kārta

#41 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 17:51

View PostSkat, 22.jūlijs 2018 - 17:06, rakstīja:

Armand, moš tev jābrauc uz Lietuvu startēt..? Pats jau kuro gadu nepiedalies, bet to vien dari kā kašķējies...

Egils,LT biju 2017.Baltijas kausā,tur viss notika,kā aprakstiju!Pagājušo nedēļu sekoju līdzi LT čepja 3posmam netā!
Ja atceries,pedejos "kaķīša"mačos,kur es vēl nestartēju,bija daudz neapmierināto,es arī piedāvāju rīkot LV mačus Lietuvā!Man tika salikti daudz mīnusu!Pēc pāris gadu Tu rīkoji LV čempja posmu tieši Lietuvā!Es arī to uzkatu,kā pazemojumu LMSF no tavas puses!
Ko es ar to gribu teikt,katram ir savs viedoklis par notiekošo,kā arī tiesības to izteikt,ko arī es daru atšķirībā no citiem!
Daudziem paziņas un draugi arī grib sekot līdzi maču norisei,kā arī mani tas interesē,es netaisos mest "plinti" krūmos,es tikai sakārtoju savus finansialos un darba jautājumus atbilstoši LV likumdošanai!

#42 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 18:02

Jā,mani arī interesē,vai mums ir tikai LV čempionāta reitinga tabula,vai ir arī kausi un medaļas,protams neskaitot posmu godalgas?

#43 Lietotājs šobrīd nav portālā   Vasabi 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 22.maijs 2018

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 18:04

View PostSkat, 22.jūlijs 2018 - 17:03, rakstīja:

Cilvēk, vai tu esi kaut kāds Putina trollis? Nu palasi, ko pats raksti! Nezinu kādu organizāciju "visi" tu pārstāvi, bet bez tevis te vēl ir tikai saujiņa nožēlojamu bļauru, kuri paši nepiedalās, bet tikai musina uz kašķi... Tie, kuriem ir patiesa interese par LR čempionātu, piedalās, interesējas un uzzina visu vajadzīgo informāciju.

Kā parasti, nav nē vienās atbildēs:))))) Jūs esat smieklīgi...:))))

#44 Lietotājs šobrīd nav portālā   Armands38 

  • Ziņojumi: 233
  • Reģistrējies: 04.decembris 2009

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 20:05

View PostSkat, 22.jūlijs 2018 - 17:06, rakstīja:

Armand, moš tev jābrauc uz Lietuvu startēt..? Pats jau kuro gadu nepiedalies, bet to vien dari kā kašķējies...

Cerams Egīl tu saproti kuram Armandam atbildi! :D

#45 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 20:17

Armand,viss kārtībā,mēs abi no Dobeles!

#46 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 22:37

View PostArmands38, 22.jūlijs 2018 - 20:05, rakstīja:

Cerams Egīl tu saproti kuram Armandam atbildi! :D


Arī meklē kašķi? ;)

#47 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 22.jūlijs 2018 - 22:56

View Postautomeistars, 22.jūlijs 2018 - 17:51, rakstīja:

Egils,LT biju 2017.Baltijas kausā,tur viss notika,kā aprakstiju!Pagājušo nedēļu sekoju līdzi LT čepja 3posmam netā!
Ja atceries,pedejos "kaķīša"mačos,kur es vēl nestartēju,bija daudz neapmierināto,es arī piedāvāju rīkot LV mačus Lietuvā!Man tika salikti daudz mīnusu!Pēc pāris gadu Tu rīkoji LV čempja posmu tieši Lietuvā!Es arī to uzkatu,kā pazemojumu LMSF no tavas puses!
Ko es ar to gribu teikt,katram ir savs viedoklis par notiekošo,kā arī tiesības to izteikt,ko arī es daru atšķirībā no citiem!
Daudziem paziņas un draugi arī grib sekot līdzi maču norisei,kā arī mani tas interesē,es netaisos mest "plinti" krūmos,es tikai sakārtoju savus finansialos un darba jautājumus atbilstoši LV likumdošanai!


Pļāpu forums jau nepretendē uz nekādu oficiālo LMSF informācijas avotu. Nevienam nav nekādu pienākumu pļūtīzeru vietnēs publicēt jebkādu oficiālu info par čempionātu, ne šeit, ne tviterī, ne Cukermna produktos. Tādēļ arī nesaprotu par ko ir cepiens.
Ja godīgi, es arī nezinu kur tāda "oficiālā" vieta vispār ir!? Iespējams, ka lai iegūtu sacensību rezultātus, jāraksta oficiāla vēstule uz LSMF un atbildi saņemsi 30 dienu laikā :)))

Tomēr es zinu arī to, ka tie, kuriem ir dūša, laiks un līdzekļi startēt šajā čempionātā, piedalās dažādās sapulcēs un apspriešanās, kur tad tiek gan lemts par to kas, kur, kā un ko rīkos, ko un kā tērēs, gan kādi būs atlases kritēriji, utt
Savukārt tie, kam gribas pakasīties un pačinkstēt cik viss sūdīgi, to var darīt šeit.

Kas attiecas uz čempja rīkošanu Lietuvā (paldies protams par pagodinājumu, bet to nerīkoju es), tas bija eksperiments, kurš kādam patika, kādam ne. Tā vai citādi, šāds formāts vairs netiek praktizēts un ļoti ceru, ka nākotnē pie tāda arī neatgriezīsimies.

#48 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 23.jūlijs 2018 - 19:46

Es jums teikšu tā! Pa maz mums ir sabiedrisko tualešu, tāpēc tik daudzi dirš internetā!
Kaut ko sten un īd, ka citur ir labāk! Bet ko paši ir izdarījuši, lai "šeit" kļūtu labāk!? Var nākt un ielikt savu artavu, kā piem. zibenīgi publicēt svēršanās rezultātus visās iespējamās vietās. Atgādināšu, ka šis ir privāts portāls un nevienam nav pienākums kaut ko te publicēt. Cik atminos Sejasgrāmatā LMSF diezgan raiti nopublicēja katru svēršanos.
Nākiet un piedalieties, līdz ar to jums būs iespēja klātienē izteikt savus ieteikumus, lai ko uzlabotu, vai mainītu.

#49 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 23.jūlijs 2018 - 19:48

View PostVasabi, 22.jūlijs 2018 - 16:13, rakstīja:

Nu tād kūrš tomēr brauc uz pas.čempi.????? Vot tagad redzēsim mainījās kaut ko mūsu nozarē vai nē...:)/>)) Tomer gribētos uzzināt kāpēc ir tīk slepaini atbildēt uz jautājumu: kur ir un kur ies dalības maksā un kāpēc 3 posmu pēc kārtas piedalās komandās kuri jau piedalījās??? ( murgs kāds, un tas LV čempionāta ...:)/>)) Jūs neesat slepenā organizācija.... atbildēt uz jautājumu visiem....visi grib zināt.
Paldies.

Tu pats saproti, kādu murgu esi sarakstījis :D

#50 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 23.jūlijs 2018 - 21:43

Pamodās "karpinieku inteliğence",un jūsu īstā daba!Jūs abi,Egils un Jānis,esiet tie kas piesārņoja forumu!Kur jūsu,makšķernieku,stingrie nervi?
Ar izteicieniem internetā esiet uzmanīgi!Es ar saviem kometāriem esu pat gatavs atbidēt tiesā!
"pļūtīzeru vietne"-laba vietne,kurā Tu pats Egil komunicē(ja to tā var saukt)!
"dirš internetā"-Jāni,tas ir viss ko Tu māki?

#51 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 23.jūlijs 2018 - 21:52

View Postjaniswww, 23.jūlijs 2018 - 19:46, rakstīja:

Es jums teikšu tā! Pa maz mums ir sabiedrisko tualešu, tāpēc tik daudzi dirš internetā!
Kaut ko sten un īd, ka citur ir labāk! Bet ko paši ir izdarījuši, lai "šeit" kļūtu labāk!? Var nākt un ielikt savu artavu, kā piem. zibenīgi publicēt svēršanās rezultātus visās iespējamās vietās. Atgādināšu, ka šis ir privāts portāls un nevienam nav pienākums kaut ko te publicēt. Cik atminos Sejasgrāmatā LMSF diezgan raiti nopublicēja katru svēršanos.

Nākiet un piedalieties, līdz ar to jums būs iespēja klātienē izteikt savus ieteikumus, lai ko uzlabotu, vai mainītu.

Neviens neīd!Bet varētu ņemt arī to kā piemēru,un ieviest arī pašiem to!
Un ir laiks atzīt pašiem,ka mums nav te viss baigā stīgā,nevis samierināties ar to,kā ir!

#52 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 23.jūlijs 2018 - 22:37

View Postjaniswww, 23.jūlijs 2018 - 19:46, rakstīja:

Es jums teikšu tā! Pa maz mums ir sabiedrisko tualešu, tāpēc tik daudzi dirš internetā!
Kaut ko sten un īd, ka citur ir labāk! Bet ko paši ir izdarījuši, lai "šeit" kļūtu labāk!? Var nākt un ielikt savu artavu, kā piem. zibenīgi publicēt svēršanās rezultātus visās iespējamās vietās. Atgādināšu, ka šis ir privāts portāls un nevienam nav pienākums kaut ko te publicēt. Cik atminos Sejasgrāmatā LMSF diezgan raiti nopublicēja katru svēršanos.
Nākiet un piedalieties, līdz ar to jums būs iespēja klātienē izteikt savus ieteikumus, lai ko uzlabotu, vai mainītu.

Jānis,cik gadus piedalies,cik naudiņas iemaksā,ko iesniedz VID atskaitēs šos gadus!Apaļu nulli!! Tas ir normāli,tā ir tava artava!Labāk būtu sēdējis pie ratiem!Tu ne ar ko neatšķiries no mums pārējiem,vienīgi ja nu ar saviem tizliem -pārgudriem komentāriem!

#53 Lietotājs šobrīd nav portālā   Vasabi 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 22.maijs 2018

Publicēts: 24.jūlijs 2018 - 18:28

Vot tieši pa olām...:))))) Malacis...:))))))

#54 Lietotājs šobrīd nav portālā   Marsietis6 

  • Ziņojumi: 74
  • Reģistrējies: 02.janvāris 2017

Publicēts: 26.jūlijs 2018 - 22:57

Kur var bildes apskatit no fināla

#55 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 05.septembris 2018 - 22:24

View Postautomeistars, 23.jūlijs 2018 - 21:43, rakstīja:

Pamodās "karpinieku inteliğence",un jūsu īstā daba!Jūs abi,Egils un Jānis,esiet tie kas piesārņoja forumu!Kur jūsu,makšķernieku,stingrie nervi?
Ar izteicieniem internetā esiet uzmanīgi!Es ar saviem kometāriem esu pat gatavs atbidēt tiesā!
"pļūtīzeru vietne"-laba vietne,kurā Tu pats Egil komunicē(ja to tā var saukt)!
"dirš internetā"-Jāni,tas ir viss ko Tu māki?


Tad, kad es organizēju mačus, tā ir mana izvēle, kādās vietnēs publicēt un kurās ne. Ja man vajag publicitāti, lieku info pat vairākās vienlaicīgi, bet tas ir MANS lēmums.

#56 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 05.septembris 2018 - 22:25

View Postautomeistars, 23.jūlijs 2018 - 22:37, rakstīja:

Jānis,cik gadus piedalies,cik naudiņas iemaksā,ko iesniedz VID atskaitēs šos gadus!Apaļu nulli!! Tas ir normāli,tā ir tava artava!Labāk būtu sēdējis pie ratiem!Tu ne ar ko neatšķiries no mums pārējiem,vienīgi ja nu ar saviem tizliem -pārgudriem komentāriem!


Armand, ko tu ar to VIDu visus biedē? Tev tur kādas akcijas pieder vai?

#57 Lietotājs šobrīd nav portālā   jurka32 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 17.marts 2009

Publicēts: 06.septembris 2018 - 16:33

Negribas iedziļināties, par ko jūs te cepaties, bet vienu gan teikšu. Iegāju LMSF mājas lapā, sadaļā Karpu makšķerēšana. Un ko tur redzam? LČ 1. posms un tā rezultāti. Nav ne 2. posms, ne 3. posma rezultāti, nerunājot nemaz par kopvērtējumu. Varbūt tas viss ir kaut kur citus - forumos kaut kādos vai facebukā, bet man šķiet, pirmām kārtām tam visam vajadzētu būt atspoguļotam tieši federācijas mājas lapā. Spinings, pludiņš utt ir OK, tikai karpinieki guļ. Kāpēc tā?

#58 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 06.septembris 2018 - 17:35

View Postjurka32, 06.septembris 2018 - 16:33, rakstīja:

Negribas iedziļināties, par ko jūs te cepaties, bet vienu gan teikšu. Iegāju LMSF mājas lapā, sadaļā Karpu makšķerēšana. Un ko tur redzam? LČ 1. posms un tā rezultāti. Nav ne 2. posms, ne 3. posma rezultāti, nerunājot nemaz par kopvērtējumu. Varbūt tas viss ir kaut kur citus - forumos kaut kādos vai facebukā, bet man šķiet, pirmām kārtām tam visam vajadzētu būt atspoguļotam tieši federācijas mājas lapā. Spinings, pludiņš utt ir OK, tikai karpinieki guļ. Kāpēc tā?


Tieši tā!Bet, ko nu tur,mums viss ir labākajā kārtībā,visi ir apmierināti!Protams izņemot mani un izrādās vēl kādu!

#59 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 06.septembris 2018 - 17:55

View PostSkat, 05.septembris 2018 - 22:25, rakstīja:

Armand, ko tu ar to VIDu visus biedē? Tev tur kādas akcijas pieder vai?

C'mon Egils!AS VID-labi skan!Domāju,ka neviens nebūtu priecīgs,ja viņam tie uzsēstos!Un esu viens no tiem,kas saglabā algas lapiņas ar visiem auto nummuriem,kuras esu remontēji,kuras gājušas caur apdrošināšanas kantoriem,sūtu un uzglabāju ierakstītas vēstulītes un utt.Tas atiecīgā momentā var noderēt,jo tur nav viss labākajā kārtībā!

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu