Forums - CopesLietas.lv: Spod mix - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+5°C
2 m/s DA
761 mm
84%
+20°C
05:4320:58
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Spod mix

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 10.maijs 2011 - 06:41

Sveiki! Savā iesācēja karpinieka karjerā esmu nonācis līdz ļoti dziļām pārdomām, kā labāk, efektīvāk, lētāk sagatavot Spod mixu. Skaidrs, ka ir lietas, kuras pievienoju gandrīz obligāti (kaņepju sēklas, pelletes, kukurūzu un kādu sauso, birstošo karpu barību), bet ir lietas par kurām šaubos mazliet (no intervijām dzirdēts par auzu pārslām, kondensēto pienu, mannu). Skaidrs, ka neviens savu ZELTA recepti neatklās, bet varbūt varat ieteikt, kādus pārtikas produktus vēl var droši likt mixā un kādus varbūt nevajadzētu?
Piemēram grūbas varētu būt smags produkts un nebūtu ieteicams, varbūt kļūdos!

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 10.maijs 2011 - 12:34

View Postaaapsis, 10.maijs 2011 - 06:41, rakstīja:

Sveiki! Savā iesācēja karpinieka karjerā esmu nonācis līdz ļoti dziļām pārdomām, kā labāk, efektīvāk, lētāk sagatavot Spod mixu. Skaidrs, ka ir lietas, kuras pievienoju gandrīz obligāti (kaņepju sēklas, pelletes, kukurūzu un kādu sauso, birstošo karpu barību), bet ir lietas par kurām šaubos mazliet (no intervijām dzirdēts par auzu pārslām, kondensēto pienu, mannu). Skaidrs, ka neviens savu ZELTA recepti neatklās, bet varbūt varat ieteikt, kādus pārtikas produktus vēl var droši likt mixā un kādus varbūt nevajadzētu?
Piemēram grūbas varētu būt smags produkts un nebūtu ieteicams, varbūt kļūdos!


Es pie tava minētā vēl pieliktu Selgas cepumus, tie labi palīdzēs gan pavasarī, gan vasarā!
Ar graudiem un auzu pārslām neaizraujies, jo kaņepes, kukurūza, paletes un cepumi karpām garšos labāk:)

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 10.maijs 2011 - 12:45

View Postaaapsis, 10.maijs 2011 - 06:41, rakstīja:

Sveiki! Savā iesācēja karpinieka karjerā esmu nonācis līdz ļoti dziļām pārdomām, kā labāk, efektīvāk, lētāk sagatavot Spod mixu. Skaidrs, ka ir lietas, kuras pievienoju gandrīz obligāti (kaņepju sēklas, pelletes, kukurūzu un kādu sauso, birstošo karpu barību), bet ir lietas par kurām šaubos mazliet (no intervijām dzirdēts par auzu pārslām, kondensēto pienu, mannu). Skaidrs, ka neviens savu ZELTA recepti neatklās, bet varbūt varat ieteikt, kādus pārtikas produktus vēl var droši likt mixā un kādus varbūt nevajadzētu?
Piemēram grūbas varētu būt smags produkts un nebūtu ieteicams, varbūt kļūdos!


No šaubīgajām vari lietot grūbas, bet ne lielos daudzumos, pārējo gan nē.

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 10.maijs 2011 - 19:07

View Postaaapsis, 10.maijs 2011 - 06:41, rakstīja:

Sveiki! Savā iesācēja karpinieka karjerā esmu nonācis līdz ļoti dziļām pārdomām, kā labāk, efektīvāk, lētāk sagatavot Spod mixu. Skaidrs, ka ir lietas, kuras pievienoju gandrīz obligāti (kaņepju sēklas, pelletes, kukurūzu un kādu sauso, birstošo karpu barību), bet ir lietas par kurām šaubos mazliet (no intervijām dzirdēts par auzu pārslām, kondensēto pienu, mannu). Skaidrs, ka neviens savu ZELTA recepti neatklās, bet varbūt varat ieteikt, kādus pārtikas produktus vēl var droši likt mixā un kādus varbūt nevajadzētu?
Piemēram grūbas varētu būt smags produkts un nebūtu ieteicams, varbūt kļūdos!


Protams vēl pa sliktu nenāktu aminoskābes.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 10.maijs 2011 - 19:34

View PostAgrisB., 10.maijs 2011 - 19:07, rakstīja:

Protams vēl pa sliktu nenāktu aminoskābes.

ļoti labi, ka pieminēji - Vai vajadzētu likt arī aminoskābes, ja lietoju PVA zeķīti un manā stikā būs aminoskābes - varbūt lai tā ir kā ''odziņa''?

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 18.jūlijs 2011 - 22:41

Padalieties kāds ar info-Kur var nopirkt kaņepes-nesagatavotas?

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   roriro 

  • Ziņojumi: 10
  • Reģistrējies: 05.jūnijs 2008

Publicēts: 18.jūlijs 2011 - 23:24

Kaņepes var nopirkt Iecavniekā,nesagatavotas un arī grauzdētas ;) es pazīstu vienu džeku no Bauskas,iespējams viņš var izpalīdzēt :)

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 18.jūlijs 2011 - 23:35

View Postroriro, 18.jūlijs 2011 - 23:24, rakstīja:

Kaņepes var nopirkt Iecavniekā,nesagatavotas un arī grauzdētas ;) es pazīstu vienu džeku no Bauskas,iespējams viņš var izpalīdzēt :)

Tad vajag tam dzekam pateikt lai paņem kaadus 300 kiļus-ir štuks iebarot vienu ezeru kurzemē:)))

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   MaTT 

  • Ziņojumi: 74
  • Reģistrējies: 28.oktobris 2009

Publicēts: 18.jūlijs 2011 - 23:57

View Postkccompany, 18.jūlijs 2011 - 23:35, rakstīja:

Tad vajag tam dzekam pateikt lai paņem kaadus 300 kiļus-ir štuks iebarot vienu ezeru kurzemē:)))


:blink: :lol: :lol:

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu