Forums - CopesLietas.lv: Iemetiens - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+11°C
3 m/s ZA
767 mm
62%
+20°C
04:3120:09
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Iemetiens

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   noFX 

  • Ziņojumi: 28
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2009

Publicēts: 25.jūlijs 2011 - 21:53

Sweiki karpotāji, griežos pie Jums ar sekojošu jautājumu...

Paskatījos gudru video par iemetieniem un konstatēju kad es maigi izsakoties sadiršu visu padarīšanu iemetot sistēmu, jo man liekas kad vajag pavilkt nedaudz uz sevi visu konstrukciju pēc iemetiena ja viņa kkur ieurbusies, bet tas esot pilnīgi nepareizi...

Kā arī gudri onkuļi stāstija kad vajagot laist kātu ar grimšanu uz leju un pieturēt ar pirkstu spoli tad jūtot kā svins nokrītot un var pateikt kāda apmēram ir gultne...

Bet man pie iemetiena aukla diezgan izstiepjās un es visu to padarīšanu pietinu klāt...

Varbūt kāds var pastāstīt kā pareizi jānogulda sistēma??/

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 26.jūlijs 2011 - 10:03

View PostnoFX, 25.jūlijs 2011 - 21:53, rakstīja:

Sweiki karpotāji, griežos pie Jums ar sekojošu jautājumu...

Paskatījos gudru video par iemetieniem un konstatēju kad es maigi izsakoties sadiršu visu padarīšanu iemetot sistēmu, jo man liekas kad vajag pavilkt nedaudz uz sevi visu konstrukciju pēc iemetiena ja viņa kkur ieurbusies, bet tas esot pilnīgi nepareizi...

Kā arī gudri onkuļi stāstija kad vajagot laist kātu ar grimšanu uz leju un pieturēt ar pirkstu spoli tad jūtot kā svins nokrītot un var pateikt kāda apmēram ir gultne...

Bet man pie iemetiena aukla diezgan izstiepjās un es visu to padarīšanu pietinu klāt...

Varbūt kāds var pastāstīt kā pareizi jānogulda sistēma??/


Paskaties uzmanīgāk kā tas gudrais onkulis dara, pievērs uzmanību rādītājpirkstam, kas bremzē auklu. Tad jau sapratīsi.

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 26.jūlijs 2011 - 11:11

Ja katrs jaunais censoņa pieietu karpu makšķerēšanas tehnikai tik nopietni, tad profesionāla jaunā paaudze būtu nodrošināta.

Starp citu, vai klubu komandas nekad nav domājušas par Junior komandas izveidi, līdzīgi, kā tas ir KHL un NHL?

G

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   valdiszarins 

  • Ziņojumi: 91
  • Reģistrējies: 23.janvāris 2008

Publicēts: 26.jūlijs 2011 - 22:08

'Gashis' Starp citu, vai klubu komandas nekad nav domājušas par Junior komandas izveidi, līdzīgi, kā tas ir KHL un NHL?
................
Manuprāt lai izveidotu vajag finansējumu bet......
Tā kā pie mums vienkārši jaunie kad paši ir nobrieduši veido komandu un piedalās ,bet ne jau visiem kas copē patīk mači.,..

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 27.jūlijs 2011 - 10:47

View PostGashis, 26.jūlijs 2011 - 11:11, rakstīja:

Ja katrs jaunais censoņa pieietu karpu makšķerēšanas tehnikai tik nopietni, tad profesionāla jaunā paaudze būtu nodrošināta.

Starp citu, vai klubu komandas nekad nav domājušas par Junior komandas izveidi, līdzīgi, kā tas ir KHL un NHL?

G


Pie mūsu apstākļiem to var darīt tikai ja sencis ir saslimis ar karpu copi. Diez vai kāds var/grib atļauties tērēt naudu citu bērnu izklaidēm.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   bazels 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 24.maijs 2007

Publicēts: 27.jūlijs 2011 - 21:23

View PostnoFX, 25.jūlijs 2011 - 21:53, rakstīja:

Sweiki karpotāji, griežos pie Jums ar sekojošu jautājumu...

Paskatījos gudru video par iemetieniem un konstatēju kad es maigi izsakoties sadiršu visu padarīšanu iemetot sistēmu, jo man liekas kad vajag pavilkt nedaudz uz sevi visu konstrukciju pēc iemetiena ja viņa kkur ieurbusies, bet tas esot pilnīgi nepareizi...

Kā arī gudri onkuļi stāstija kad vajagot laist kātu ar grimšanu uz leju un pieturēt ar pirkstu spoli tad jūtot kā svins nokrītot un var pateikt kāda apmēram ir gultne...

Bet man pie iemetiena aukla diezgan izstiepjās un es visu to padarīšanu pietinu klāt...

Varbūt kāds var pastāstīt kā pareizi jānogulda sistēma??/


nedaudz pirms svins skar ūdeni strauji apstādini auklu un turpini turēt nostopētu, turi kātu vertikāli un pēc kāta spices redzēsi, kad svins atsitīsies pret grunti. Pret cietu grunti spice iztaisnosies strauji, bet mīsktā lēnām.

uz sevi jau neko vilkt nevajag apstādinot laicīgi to lidošanas procesu un pieturot, sistēma pati iztaisnosies un tā arī nogrims - vismaz tā vajadzētu būt ;)

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   noFX 

  • Ziņojumi: 28
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2009

Publicēts: 27.jūlijs 2011 - 23:15

View Postbazels, 27.jūlijs 2011 - 21:23, rakstīja:

nedaudz pirms svins skar ūdeni strauji apstādini auklu un turpini turēt nostopētu, turi kātu vertikāli un pēc kāta spices redzēsi, kad svins atsitīsies pret grunti. Pret cietu grunti spice iztaisnosies strauji, bet mīsktā lēnām.

uz sevi jau neko vilkt nevajag apstādinot laicīgi to lidošanas procesu un pieturot, sistēma pati iztaisnosies un tā arī nogrims - vismaz tā vajadzētu būt ;)


Vismaz beidzot normāla atbilde, milzīgs paldies :)

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 28.jūlijs 2011 - 10:50

View PostnoFX, 27.jūlijs 2011 - 23:15, rakstīja:

Vismaz beidzot normāla atbilde, milzīgs paldies :)


Ne līdz galam :)

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   noFX 

  • Ziņojumi: 28
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2009

Publicēts: 28.jūlijs 2011 - 14:10

View PostZorro, 28.jūlijs 2011 - 10:50, rakstīja:

Ne līdz galam :)


Neviens jau normāli neko neatbild, vismaz tik daudz cilvēks izskaidroja!

Nevis klausīties kkādas gudrības par KHL utt!

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Nesen izveidotās tēmas