Forums - CopesLietas.lv: kaa pagatavot boilas? - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+12°C
4 m/s D
758 mm
58%
+20°C
05:4620:56
 
 
  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

kaa pagatavot boilas?

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   ProKarpa 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 17.augusts 2011

Publicēts: 25.augusts 2011 - 19:40

Es ilgi mocos un meginu sameklet kaa pasam majas pagatavot boilu?
vai kaads var palidzeet?

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   valdiszarins 

  • Ziņojumi: 91
  • Reģistrējies: 23.janvāris 2008

Publicēts: 26.augusts 2011 - 00:01

 ProKarpa, 25.augusts 2011 - 19:40, rakstīja:

Es ilgi mocos un meginu sameklet kaa pasam majas pagatavot boilu?
vai kaads var palidzeet?

Nopērk miksu un visu pārējo kas nepieciešams un rullē boilas.:)))

Nav jau it kā nekā sarežģīta bet tomēr labāk būtu to visu klātienē redzēt kā to dara kaut gan pats to visu apguvu pašmācības ceļā jo netā PIETIEK video par visu to

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 26.augusts 2011 - 00:48

 ProKarpa, 25.augusts 2011 - 19:40, rakstīja:

Es ilgi mocos un meginu sameklet kaa pasam majas pagatavot boilu?
vai kaads var palidzeet?

Nopērc miksu-saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.

Traukā iesit 5 olas (šāds daudzums ir uz 450 gramiem bāzes miksa)-pievieno visus iepriekš minētos( saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.)(daudzumi cik bērt vai liet ir rakstīti uz pudelītēm) kārtīgi sakul visuS šķidrumus kopā vari to darīt ar blenderi-un droši sauso krāsu vari iebērt pie šķidrumiem-kad tas darīts un esi ieguvis vienveidīgu smaržīgu šķidrumu pievieno bāzes miksu -tos 450 gramus.Samīci mīklu lai nav pārāk ķepīga un ļauj mazliet pastāvēt 20 min.(nemīci pārāk cietu jo kad mīkla pastāvēs kļūs vēl cietāka un tad būs problēmas izspiest caur pistoli-paliksi bez rokām:) tad izmīci pēc pistoles trubas diametra un lādē iekšā pistolē un spied desas.Desas liec uz galdiņa un rullē tik augšā.Kad boilas sarullētas met viņas iekšā vārošā ūdenī un skaties kad uzpeld-tad velc ārā un liec uz sietiem lai apžūst-bet ne lai sakalst.Es parasti boilas pēc varīšanas turu 1,5 stundas apžūt un tad sapakoju kastēs un metu iekšā saldētavā.Pirms braukt uz copi iepriekšējā vakarā ņemu ārā no saldētavas un iemērcu ūdenī -tās ar kurām barošu. Bet tās kuras tās kuras likšu virsū uz mata nemērcējuviņas pašas paliks tādas plastiskas un svaigas kā vajag.
Info par loriņiem.
Veikalos ir nopērkami speciāli boilu rullējamie galdi maksā ap 30-40 ls dažādi izmēri 8mm 10 mm 14 mmm utt izvēlies tādu kurš izmērs tev patīk ,kā arī pistole ar kuru spiest mīklu desās-pistoles ir dažādas bet ņem to kas maksā virs 30 ls jo tās parastās akrila pistoles diemžēl nekam neder:)
PAR PISTOLES UZGAĻIEM
Ja tev boilu rullējamā galda izmērs ir piemēram 14 mm tad pistolei uzgalim ir jābūt 12 mm respektīvi izspiestās desas diametram ir jābūt mazākam par 2 mm nekā ir galds jo savādāk boilai vidus nebūs stingri saspiests un boila juks ārā pie rullēšanas--tā tas notiek ar firmas GARDNER galdiem-par pārējiem nezinu:)
Vēlu veiksmi un lai izdodās!!!!!

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 26.augusts 2011 - 19:02

 kccompany, 26.augusts 2011 - 00:48, rakstīja:

Nopērc miksu-saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.

Traukā iesit 5 olas (šāds daudzums ir uz 450 gramiem bāzes miksa)-pievieno visus iepriekš minētos( saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.)(daudzumi cik bērt vai liet ir rakstīti uz pudelītēm) kārtīgi sakul visuS šķidrumus kopā vari to darīt ar blenderi-un droši sauso krāsu vari iebērt pie šķidrumiem-kad tas darīts un esi ieguvis vienveidīgu smaržīgu šķidrumu pievieno bāzes miksu -tos 450 gramus.Samīci mīklu lai nav pārāk ķepīga un ļauj mazliet pastāvēt 20 min.(nemīci pārāk cietu jo kad mīkla pastāvēs kļūs vēl cietāka un tad būs problēmas izspiest caur pistoli-paliksi bez rokām:) tad izmīci pēc pistoles trubas diametra un lādē iekšā pistolē un spied desas.Desas liec uz galdiņa un rullē tik augšā.Kad boilas sarullētas met viņas iekšā vārošā ūdenī un skaties kad uzpeld-tad velc ārā un liec uz sietiem lai apžūst-bet ne lai sakalst.Es parasti boilas pēc varīšanas turu 1,5 stundas apžūt un tad sapakoju kastēs un metu iekšā saldētavā.Pirms braukt uz copi iepriekšējā vakarā ņemu ārā no saldētavas un iemērcu ūdenī -tās ar kurām barošu. Bet tās kuras tās kuras likšu virsū uz mata nemērcējuviņas pašas paliks tādas plastiskas un svaigas kā vajag.
Info par loriņiem.
Veikalos ir nopērkami speciāli boilu rullējamie galdi maksā ap 30-40 ls dažādi izmēri 8mm 10 mm 14 mmm utt izvēlies tādu kurš izmērs tev patīk ,kā arī pistole ar kuru spiest mīklu desās-pistoles ir dažādas bet ņem to kas maksā virs 30 ls jo tās parastās akrila pistoles diemžēl nekam neder:)
PAR PISTOLES UZGAĻIEM
Ja tev boilu rullējamā galda izmērs ir piemēram 14 mm tad pistolei uzgalim ir jābūt 12 mm respektīvi izspiestās desas diametram ir jābūt mazākam par 2 mm nekā ir galds jo savādāk boilai vidus nebūs stingri saspiests un boila juks ārā pie rullēšanas--tā tas notiek ar firmas GARDNER galdiem-par pārējiem nezinu:)
Vēlu veiksmi un lai izdodās!!!!!

Olas kārtīgi nesakuļ,bet samais,jo kuļot tās padara gaisīgas!Jā,vēl mājas ūdenī boilas rehidrēt!?To dara pie atiecīgās ūdenskrātuves-tās ūdenī!Pistoli pa 30ls-katastrofa iesācējam!Tur sanāk 3kg. labu labās boilas!To var nopirkt būvmateriālu veikalā pa 4 ls-to man iteica Valdis,un nav ne vainas.
Nesprotu,kā var ar 14mm. saspiest 12mm,lai tiem 12mm vidus būtu cietāks?

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 26.augusts 2011 - 22:17

 automeistars, 26.augusts 2011 - 19:02, rakstīja:

Olas kārtīgi nesakuļ,bet samais,jo kuļot tās padara gaisīgas!Jā,vēl mājas ūdenī boilas rehidrēt!?To dara pie atiecīgās ūdenskrātuves-tās ūdenī!Pistoli pa 30ls-katastrofa iesācējam!Tur sanāk 3kg. labu labās boilas!To var nopirkt būvmateriālu veikalā pa 4 ls-to man iteica Valdis,un nav ne vainas.
Nesprotu,kā var ar 14mm. saspiest 12mm,lai tiem 12mm vidus būtu cietāks?

Man jau tā arī likās kad šo te ierakstīšu tad panesīsies..... sāksies kārtējais neauglīgais letiņu dialogs -tā tas ir !!!!

Olas es vispār maucu blenderī un nejūtu atšķirību gaisīgas vai negaisīgas jo viss mitrums tāpat ievelkās miksā un šo procesu nejūt uz gala produkta.
Jā es rehidrizēju boilas mājas ūdenī un nav nekāda starpības jo leju klāt eļļu un aminoskābes -zivis ķerās tikpat labi-tāpēc neredzu iemeslu kāpēc man tas būtu jādara tikai pie ūdenskrātuves ar ūdenskrātuves ūdeni???Varbūt paskaidrosi tā sīkāk kas tad mainās ja lietoju mājas ūdeni????Un protams cik noprotu tad tu ikreiz kad taisi boilas, tad tiek veikts speciāls reiss pēc konkrētās ūdenskrātuves ūdens jo kādā tad ūdenī viņas vārīsi ja ne konkrētās ūdenstilpnes !!!-(cik noprotu pamatīgi velc par ūdens skābumu un tamlīdzīgām lietām-domāju kad te daudzi gribēs dzirdēt tavu pamatojumu) Par pistolēm --ja Valdis ieteica tev, tad spied ar pistoli pa 4 ls ,es spiežu ar elektrisko gaļasmašīnu kas aprīkota ar uzgali lielus daudzumus un ar labu pistoli mazus apjomus.
Par uzgaļu izmēriem -kolēģis nesen nopirka 10 mm boilu galdiņu GARDNER-tika uztaisīts uzgalis precīzi 10 mm un uz tā miksa uz kura taisu boilas boila nesanāca apaļa un jūk ārā jo rullējot mīkla renē ir par daudz-uzgalis tika nomainīts uz 8 mm un viss kārtībā.Man pašam ir 16 mm galds -arī GARDNER- UN BIJA TAS PATS STORIJS.Tev noteikti ir daudz labāks rullējamais galds :) tāpēc tev viss sanāk arī ja izmēri ir vienādi.
Es uzrakstīju to kā daru es, un ar ko daru es-nebūt netaisos šeit izvērst demagoģisku strīdu par to kas ir pareizi un kas nav pareizi- man absolūti vienalga kā to dara citi , jo kā vajag īstenībā diemžēl neviens nezin.Man viss strādā un zivis ķerās tāpēc uzskatu ka neko nepareizu cilvēkam kas lūdz padomu nēsmu ieteicis.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 26.augusts 2011 - 22:26

 kccompany, 26.augusts 2011 - 22:17, rakstīja:

Man jau tā arī likās kad šo te ierakstīšu tad panesīsies..... sāksies kārtējais neauglīgais letiņu dialogs -tā tas ir !!!!

Olas es vispār maucu blenderī un nejūtu atšķirību gaisīgas vai negaisīgas jo viss mitrums tāpat ievelkās miksā un šo procesu nejūt uz gala produkta.
Jā es rehidrizēju boilas mājas ūdenī un nav nekāda starpības jo leju klāt eļļu un aminoskābes -zivis ķerās tikpat labi-tāpēc neredzu iemeslu kāpēc man tas būtu jādara tikai pie ūdenskrātuves ar ūdenskrātuves ūdeni???Varbūt paskaidrosi tā sīkāk kas tad mainās ja lietoju mājas ūdeni????Un protams cik noprotu tad tu ikreiz kad taisi boilas, tad tiek veikts speciāls reiss pēc konkrētās ūdenskrātuves ūdens jo kādā tad ūdenī viņas vārīsi ja ne konkrētās ūdenstilpnes !!!-(cik noprotu pamatīgi velc par ūdens skābumu un tamlīdzīgām lietām-domāju kad te daudzi gribēs dzirdēt tavu pamatojumu) Par pistolēm --ja Valdis ieteica tev, tad spied ar pistoli pa 4 ls ,es spiežu ar elektrisko gaļasmašīnu kas aprīkota ar uzgali lielus daudzumus un ar labu pistoli mazus apjomus.
Par uzgaļu izmēriem -kolēģis nesen nopirka 10 mm boilu galdiņu GARDNER-tika uztaisīts uzgalis precīzi 10 mm un uz tā miksa uz kura taisu boilas boila nesanāca apaļa un jūk ārā jo rullējot mīkla renē ir par daudz-uzgalis tika nomainīts uz 8 mm un viss kārtībā.Man pašam ir 16 mm galds -arī GARDNER- UN BIJA TAS PATS STORIJS.Tev noteikti ir daudz labāks rullējamais galds :) tāpēc tev viss sanāk arī ja izmēri ir vienādi.
Es uzrakstīju to kā daru es, un ar ko daru es-nebūt netaisos šeit izvērst demagoģisku strīdu par to kas ir pareizi un kas nav pareizi- man absolūti vienalga kā to dara citi , jo kā vajag īstenībā diemžēl neviens nezin.Man viss strādā un zivis ķerās tāpēc uzskatu ka neko nepareizu cilvēkam kas lūdz padomu nēsmu ieteicis.

super skaidrojums - es čaijņiks uzzināju jaunas lietas priekš manis. tikai nevajag sākt cepties - diskusija var būt arī auglīga. es ar noteikti sākumā izvēlēšos sa... dažas pistoles pa 4 ls un tikai pēc tam iegādāšos ko nopietnāku. tie uzgaļi ir iepērkami pēc izmēriem? Man ar ir elektriskā gaļas mašīna - kā ta tai tas uzgalis uzliekās?

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 26.augusts 2011 - 23:00

Uzgaļus var nopirkt "Copes nams "veikalos -tur ir komplekts ja nemaldos 10 uzgaļi.Gaļas mašīnai ir jāpaskatās pie pāri palikušajām neizmantotajām detaļām varbūt tur ir tāds konusveidīgs brīnums kurā apzāģējot var ielikt uzgali jau ar konkrēto diametru-ja tāda nav tad jāmēģina paskatīties ko piedāvā veikalos saimniecības nodaļā gan jau kautkas būs sameklējams.

Starpcitu lielajai gardner pistolei nesen izlūza plastmasas gredzens kurā ievieto uzgali --ļoti labi šo gredzenu aizvieto santehnikas nodaļā nopērkamās dekoratīvās uzlikas aiz krāniem ---nu respektīvi tās spīdīgās šaibas kuras liek lai noslēptu flīzē izurbto vietu priekš ūdens krāna -iekšējais diametrs precīci atbilst uzgaļa konstrukcijai ārējais pistoles trubas diametram--- tas ja nu kādam ir gadījusies līdzīga ķibele !!!!

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 27.augusts 2011 - 08:39

kccompany,neķer krenķi,nekas te nepanesās.Ar boilu rullēšanu īpaši neaizraujos,tikai pa retam ko paeksperimentēju.Ūdeni varu pat no strauta paņemt,jato vajadzētu.Un krāna ūdens visūr nav vienāds,citur tas pat nav dzerams.Tas ir labi, ja tev zivis ķeras,bet varbūt var ķerties labāk.Mikrometru tev neieteikšu,bet ar bīdmēru gan varētu pamērīt galdiņa izmēru un izspiestās,uzliktās mīklas desiņas izmēru.Jo tevis dotie izmēri pēc fizikas likumiem neder kopā.Desiņas diametru var izmainīt,kaut diametrs uzgalim 12mm.Spiežot un velkot lēnām uz galdiņa,kā arī pretēji,tas mainās.Kā arī atkarīgs no mīklas masas.Es pistoles uzgali piegriezu provējot uz galdiņa rullējot boilas,no mazākā uz lielāku.

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 27.augusts 2011 - 15:01

 automeistars, 27.augusts 2011 - 08:39, rakstīja:

kccompany,neķer krenķi,nekas te nepanesās.Ar boilu rullēšanu īpaši neaizraujos,tikai pa retam ko paeksperimentēju.Ūdeni varu pat no strauta paņemt,jato vajadzētu.Un krāna ūdens visūr nav vienāds,citur tas pat nav dzerams.Tas ir labi, ja tev zivis ķeras,bet varbūt var ķerties labāk.Mikrometru tev neieteikšu,bet ar bīdmēru gan varētu pamērīt galdiņa izmēru un izspiestās,uzliktās mīklas desiņas izmēru.Jo tevis dotie izmēri pēc fizikas likumiem neder kopā.Desiņas diametru var izmainīt,kaut diametrs uzgalim 12mm.Spiežot un velkot lēnām uz galdiņa,kā arī pretēji,tas mainās.Kā arī atkarīgs no mīklas masas.Es pistoles uzgali piegriezu provējot uz galdiņa rullējot boilas,no mazākā uz lielāku.


Laikam jau nevajag mēģināt kaut ko iestāstīt, bet parēķini tilpumu 12mm resnam 14 mm garam cilidram un 14 mm lodei. Pēc tam pārrēķini pa savam.

PS nerēķināšu priekšā, jo man pietiek ar loģiku,realitāti un praksi.

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 27.augusts 2011 - 16:26

 V.S.O.P., 27.augusts 2011 - 15:01, rakstīja:

Laikam jau nevajag mēģināt kaut ko iestāstīt, bet parēķini tilpumu 12mm resnam 14 mm garam cilidram un 14 mm lodei. Pēc tam pārrēķini pa savam.

PS nerēķināšu priekšā, jo man pietiek ar loģiku,realitāti un praksi.

žetons Tev

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   jorku 

  • Ziņojumi: 168
  • Reģistrējies: 23.marts 2008

Publicēts: 27.augusts 2011 - 20:27

 kccompany, 26.augusts 2011 - 00:48, rakstīja:

Nopērc miksu-saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.

Traukā iesit 5 olas (šāds daudzums ir uz 450 gramiem bāzes miksa)-pievieno visus iepriekš minētos( saldinātāju,betaīnu,eļļu,minamino vai amino,krāsu,atraktoru.)(daudzumi cik bērt vai liet ir rakstīti uz pudelītēm) kārtīgi sakul visuS šķidrumus kopā vari to darīt ar blenderi-un droši sauso krāsu vari iebērt pie šķidrumiem-kad tas darīts un esi ieguvis vienveidīgu smaržīgu šķidrumu pievieno bāzes miksu -tos 450 gramus.Samīci mīklu lai nav pārāk ķepīga un ļauj mazliet pastāvēt 20 min.(nemīci pārāk cietu jo kad mīkla pastāvēs kļūs vēl cietāka un tad būs problēmas izspiest caur pistoli-paliksi bez rokām:) tad izmīci pēc pistoles trubas diametra un lādē iekšā pistolē un spied desas.Desas liec uz galdiņa un rullē tik augšā.Kad boilas sarullētas met viņas iekšā vārošā ūdenī un skaties kad uzpeld-tad velc ārā un liec uz sietiem lai apžūst-bet ne lai sakalst.Es parasti boilas pēc varīšanas turu 1,5 stundas apžūt un tad sapakoju kastēs un metu iekšā saldētavā.Pirms braukt uz copi iepriekšējā vakarā ņemu ārā no saldētavas un iemērcu ūdenī -tās ar kurām barošu. Bet tās kuras tās kuras likšu virsū uz mata nemērcējuviņas pašas paliks tādas plastiskas un svaigas kā vajag.
Info par loriņiem.
Veikalos ir nopērkami speciāli boilu rullējamie galdi maksā ap 30-40 ls dažādi izmēri 8mm 10 mm 14 mmm utt izvēlies tādu kurš izmērs tev patīk ,kā arī pistole ar kuru spiest mīklu desās-pistoles ir dažādas bet ņem to kas maksā virs 30 ls jo tās parastās akrila pistoles diemžēl nekam neder:)
PAR PISTOLES UZGAĻIEM
Ja tev boilu rullējamā galda izmērs ir piemēram 14 mm tad pistolei uzgalim ir jābūt 12 mm respektīvi izspiestās desas diametram ir jābūt mazākam par 2 mm nekā ir galds jo savādāk boilai vidus nebūs stingri saspiests un boila juks ārā pie rullēšanas--tā tas notiek ar firmas GARDNER galdiem-par pārējiem nezinu:)
Vēlu veiksmi un lai izdodās!!!!!



tieši tā galds 14 mm un pistoles uzgalis 12 mm un sanāk vnk ideāli

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   Andriss 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 24.augusts 2011

Publicēts: 27.augusts 2011 - 22:08

 jorku, 27.augusts 2011 - 20:27, rakstīja:

tieši tā galds 14 mm un pistoles uzgalis 12 mm un sanāk vnk ideāli

un kāds gals pistolei ja galds uz 18mm?

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 27.augusts 2011 - 23:01

 Andriss, 27.augusts 2011 - 22:08, rakstīja:

un kāds gals pistolei ja galds uz 18mm?

16 mm

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   automeistars 

  • Ziņojumi: 169
  • Reģistrējies: 10.oktobris 2008

Publicēts: 28.augusts 2011 - 09:56

ATVAINOJOS!JĀ,TĀ VIETĀ,LAI PAŅEMTU PATS BĪDMĒRU,PIEDĀVĀJU TO CITAM!Man galdiņš ir 16mm.,bet pistoles uzgali esu piegriezis uz 13,5mm-pats pamēriju!
Izlasot V.S.O.P.komentu uzreiz paliku domīgs-iebraucu!NOLOHOJOS!!!

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   kardamons 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 11.februāris 2011

Publicēts: 12.septembris 2011 - 19:15

Sveiki, karpu mednieki! Atradu boilu recepti krievu valodā, bet ar tulkošanu neveicās visai labi - nesparatu vienu sastāvdaļu - makuha (protams kirilicā). Vai kāds var pateikt, kas tas ir par velnu?

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 12.septembris 2011 - 19:37

Makuha man liekas ir tādas kā samaltas saulespuķu sēklas, kaut kas tāds..

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   kardamons 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 11.februāris 2011

Publicēts: 13.septembris 2011 - 08:26

 RedBull, 12.septembris 2011 - 19:37, rakstīja:

Makuha man liekas ir tādas kā samaltas saulespuķu sēklas, kaut kas tāds..


Paldies! Meklēju vēl vārdnīcās - atradu, ka žmih un makuha ir gandrīz viens un tas pats - spraukumi vai rauši (lopbarības - saulespuķu u.c graudu atbiras)

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 16.septembris 2011 - 18:30

 kardamons, 13.septembris 2011 - 08:26, rakstīja:

Paldies! Meklēju vēl vārdnīcās - atradu, ka žmih un makuha ir gandrīz viens un tas pats - spraukumi vai rauši (lopbarības - saulespuķu u.c graudu atbiras)


Spraukumi un raushi nav viens un tas pats. Vieni ir blakusprodukts spieshanai, otri kiimiskai ekstrakcijai.

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   pop-up 

  • Ziņojumi: 7
  • Reģistrējies: 18.septembris 2008

Publicēts: 17.janvāris 2012 - 22:47

Par aminoskaabeem - vai var paardozeet ar aminoskaabeem pie boilu gatavoshanas un vai var jaukt kopaa vairaakus aminoskaabju kopleksus kaa Minamino un CSL?

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 18.janvāris 2012 - 18:49

 pop-up, 17.janvāris 2012 - 22:47, rakstīja:

Par aminoskaabeem - vai var paardozeet ar aminoskaabeem pie boilu gatavoshanas un vai var jaukt kopaa vairaakus aminoskaabju kopleksus kaa Minamino un CSL?


Ne tikai var, bet es pat teiktu vajag. Ir sanācis liet vairāk par 100ml un par daudz nav bijis. Bet jo vairāk šķidrumi, jo mazāk olas uz kg sanāk un pārspīlējot sliktāk rullēsies un atrāk šķīdīs. (bet es nesaku ka tas ir slikti)

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu