Forums - CopesLietas.lv: Leadcore - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+12°C
4 m/s D
758 mm
58%
+20°C
05:4620:56
 
 
  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Leadcore

#21 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 11.marts 2011 - 10:16

View PostDavis-Di, 11.marts 2011 - 00:13, rakstīja:

Ar tiesa!!!
Pieminētajās upēs - ir tā ka tev pavada ir savus 18-23cm tev vajag leadcore vai trubiņu pielikt savus 5-15cm atkarībā no pavadas garuma, lai samazinātu risku pāraut auklu uz karpas muguras spuras, tai pašā laikā tu nedrīksti likt garāku lai leadcore nenoskrien pa straumi lejā!

Jebkurā gadījumā es uzskatu ka monofīlā aukla ir mazāk redzama karpai kā leadcore vai trubiņa, bet vienozīmīgi leadcore ir tas kas palīdz izvadīt zivi - man zālainās vietās korda resnās ir top līderis jo viņas griež zāli ideāli!!!

Lieto leadcor vietā resno florocarbon auklu.

#22 Lietotājs šobrīd nav portālā   aivars123 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 26.janvāris 2012

Publicēts: 26.janvāris 2012 - 23:57

esmu iesācējs un man ir tāds jautājums kas ir šok liders un vai ledkoru sien pie pamatauklas?paldies par sapratni

#23 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 00:12

View Postaivars123, 26.janvāris 2012 - 23:57, rakstīja:

esmu iesācējs un man ir tāds jautājums kas ir šok liders un vai ledkoru sien pie pamatauklas?paldies par sapratni

Sistēmas jau ir dažādas, bet vienkārši sakot systēma no apakšas - Pavadiņa ar matu un āķi, Klipsis, kur ieklipsēts svins - Leadcore (aukla ar svina diegu iekšā) un tad Shockleader (aukla, kas pie spēcīga iemetiena iztur, tātad spēcīgāka par pamatauklu) un tad pamataukla.

#24 Lietotājs šobrīd nav portālā   aivars123 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 26.janvāris 2012

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 01:01

paldies

#25 Lietotājs šobrīd nav portālā   aivars123 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 26.janvāris 2012

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 01:03

un vēl jautājums cik garam jābut sokliderim un kādu auklu viņam izmantot

#26 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 02:53

View Postaivars123, 27.janvāris 2012 - 01:03, rakstīja:

un vēl jautājums cik garam jābut sokliderim un kādu auklu viņam izmantot

parasti sacensību nolikumos „Shock leader” garums nedrīkst pārsniegt 10m! Respektīvi - divi kātu garumi un vel kāds tinums uz spoles. Ir speciāli tam ražotas auklas, bet nu mēs izmantojam parasto pīto auklu! Bet jāpievērš liela uzmanība šoka mezglam ar pamat auklu ... :) skaties sadaļā MEZGLI

#27 Lietotājs šobrīd nav portālā   aivars123 

  • Ziņojumi: 4
  • Reģistrējies: 26.janvāris 2012

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 12:10

paldies

#28 Lietotājs šobrīd nav portālā   Davis-Di 

  • Ziņojumi: 142
  • Reģistrējies: 12.augusts 2008

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 12:18

View Postjaniswww, 27.janvāris 2012 - 02:53, rakstīja:

parasti sacensību nolikumos „Shock leader” garums nedrīkst pārsniegt 10m! Respektīvi - divi kātu garumi un vel kāds tinums uz spoles. Ir speciāli tam ražotas auklas, bet nu mēs izmantojam parasto pīto auklu! Bet jāpievērš liela uzmanība šoka mezglam ar pamat auklu ... :) skaties sadaļā MEZGLI


Ar parasto pīto uzmanīgi jo liela daļa ir peldošas! Tas nozīmē ka shockleedera auklai būs tendence celties aukšā!

#29 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 12:44

Un vēl parastā pītā tik labi negriezīs zāles kā šoks. Ir dažādi šoki dažādām firmām,piemēram, Sufixam viņš ir plakans līdz ar to labi cērt zāli, Gardneram ļoti tievs un izturīgs arī labi cērt zāli, par Krystonite šoku vispār jautājumu nav, labākais kāds ir, no parastās pītās tolks būs tikai tālajam iemetienam, manā skatījumā citu funkciju viņa nepilda. Tās ir tikai manas domas. Un Dāvis pareizi teica, ja ņem pīto priekš šoka jāskatās, lai viņa ir grimstoša. :rolleyes:

#30 Lietotājs šobrīd nav portālā   Arciks30 

  • Ziņojumi: 39
  • Reģistrējies: 19.septembris 2011

Publicēts: 27.janvāris 2012 - 19:10

Jautaajums ir taads:Vai vispaar ir kaadai firmai sokliiders kas ir grimstoss? Ja ir, tad kurai firmai?
Paldies jau ieprieks.

#31 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 29.janvāris 2012 - 17:40

View PostArciks30, 27.janvāris 2012 - 19:10, rakstīja:

Jautaajums ir taads:Vai vispaar ir kaadai firmai sokliiders kas ir grimstoss? Ja ir, tad kurai firmai?
Paldies jau ieprieks.


Tev ļoti interesants jautājums starp citu. Šodien bļodā (tas, protams, nav tas pats kas ezerā, bet nu intereses pēc) paprovēju Gardner Vigilante 25lb šoku, teiksim tā, grimstošs nav, bet gluži peldošs arī nav. Pastumdot ar pirkstu tā kā lēnām sāka grimt, bet tad apstājās un tā kā uz vietas palika.

#32 Lietotājs šobrīd nav portālā   Arciks30 

  • Ziņojumi: 39
  • Reģistrējies: 19.septembris 2011

Publicēts: 29.janvāris 2012 - 19:06

View PostRedBull, 29.janvāris 2012 - 17:40, rakstīja:

Tev ļoti interesants jautājums starp citu. Šodien bļodā (tas, protams, nav tas pats kas ezerā, bet nu intereses pēc) paprovēju Gardner Vigilante 25lb šoku, teiksim tā, grimstošs nav, bet gluži peldošs arī nav. Pastumdot ar pirkstu tā kā lēnām sāka grimt, bet tad apstājās un tā kā uz vietas palika.

Es arii domaaju, ka sis jautaajums vareetu intereseet daudzus copmanus, bet arsauciiba nav liela. Varbuut taapeec, ka nav atbilstosajaa teemaa (teema saucaas leadcore), bet par cik runa aizgaaja par sokliideru, tad radaas interese.
Pats esmu copeejis tikai ar kryston sokliideri, nu nav vins grimstoss. Var jau veel izmantot fluorkarbona auklu(ko vasaraa arii dariiju), bet tas mezgls sanaak baigi liels. Keraas rinkos un metienaa arii juut, ka keras rinkos. Iespeejams, ka sajaa situaacijaa paliidzeetu 50 mm rinki.
Kaadas ir citu domas?
Un, jaa, RedBull, varbuut atveram atsevisku teemu? Varbuut ir arhiivaa, tikai vajag atdziivinaat?

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu