Forums - CopesLietas.lv: ZS Ūdensrozes - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+9°C
0 m/s ZR
760 mm
73%
+20°C
05:4620:56
 
 
  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

ZS Ūdensrozes

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 07.jūlijs 2014 - 22:03

28.06. no 14:00-18:00 cetras gab. taa ap kilo uz sviestmaizi- kukuruza+baltais. Un viens iztaisnots akis.

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 07.jūlijs 2014 - 22:08

Vakar no 06:30-13:00 trijata norma 15 kg, lielaka 1,9kg. Daudz shodu, atkal viens iztaisnots akis, atkal uz "sviestmaizi".

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   LonelyRanger 

  • Ziņojumi: 45
  • Reģistrējies: 21.jūnijs 2014

Publicēts: 07.jūlijs 2014 - 23:31

View Postdady7, 07.jūlijs 2014 - 22:08, rakstīja:

Vakar no 06:30-13:00 trijata norma 15 kg, lielaka 1,9kg. Daudz shodu, atkal viens iztaisnots akis, atkal uz "sviestmaizi".


Es domāju, ka lielai daļai "Karpinieku" šī ūdenskrātuve nav interesanta, jo tas ir tīrs "gaļenieku" dīķis.
Tos iztaisnotos āķus laikam pret labā krasta celmiem dabūji :)

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 00:14

View PostLonelyRanger, 07.jūlijs 2014 - 23:31, rakstīja:

Es domāju, ka lielai daļai "Karpinieku" šī ūdenskrātuve nav interesanta, jo tas ir tīrs "gaļenieku" dīķis.
Tos iztaisnotos āķus laikam pret labā krasta celmiem dabūji :)

Lai kā ir, bet ir kur sākumā pamācīties.
Izstaisnots āķis - jāmacās darboties ar spoles bremzi, nu viss būs OK.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 08:32

View PostLonelyRanger, 07.jūlijs 2014 - 23:31, rakstīja:

Es domāju, ka lielai daļai "Karpinieku" šī ūdenskrātuve nav interesanta, jo tas ir tīrs "gaļenieku" dīķis.
Tos iztaisnotos āķus laikam pret labā krasta celmiem dabūji :)

Ta ne jau. No plavas puses tur nav neviena celma. Un kurs tad ir tas "karpinieku" dikis, Valle, vai?
Pirms Janiem sutku nosedeju- ka aka, un visiem kas tur bija, ne jau man vienam.
Es labak Udensrozes tuzikus velku- interesantak. Un, ja man vajag galu, tad eju uz Rimciku, jo tur ir vismaz 2x letak.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   LonelyRanger 

  • Ziņojumi: 45
  • Reģistrējies: 21.jūnijs 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 08:42

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 08:32, rakstīja:

Ta ne jau. No plavas puses tur nav neviena celma. Un kurs tad ir tas "karpinieku" dikis, Valle, vai?
Pirms Janiem sutku nosedeju- ka aka, un visiem kas tur bija, ne jau man vienam.
Es labak Udensrozes tuzikus velku- interesantak. Un, ja man vajag galu, tad eju uz Rimciku, jo tur ir vismaz 2x letak.


Pirms Jāņiem un jāņos kāds bija laiks?

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 09:07

View PostLonelyRanger, 08.jūlijs 2014 - 08:42, rakstīja:

Pirms Jāņiem un jāņos kāds bija laiks?

Kad es biju, 14.-15.06 bija tiri normals.

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 09:25

Tieši tā.. vai tad Valē gaļinieku nav. Viss taču atkarīgs no paša makšķernieka - kāda viņa attieksme.
Nu tas ka copes nav - nomāla parādība. Dīķis taču var aizvērties.
Aizvakar biju Limbažos -Priedēs... No rīta puses copes vēl bija, bet pēc 11 līdz vakaram klusums - sabaroju un visu izdarīju kā parasti, bet visā dīķī pilnīgs klusums.

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 09:36

View PostBanditio, 08.jūlijs 2014 - 09:25, rakstīja:

Tieši tā.. vai tad Valē gaļinieku nav. Viss taču atkarīgs no paša makšķernieka - kāda viņa attieksme.
Nu tas ka copes nav - nomāla parādība. Dīķis taču var aizvērties.
Aizvakar biju Limbažos -Priedēs... No rīta puses copes vēl bija, bet pēc 11 līdz vakaram klusums - sabaroju un visu izdarīju kā parasti, bet visā dīķī pilnīgs klusums.

Laikam jau man ar to Valli vienkarsi neveicas- keras vakar un riit. Gadi cetri atpakal tur sezonas nosleguma macos uz visu baru tika izvilktas 2,5 zivis- tie laimigie tad ari sadalija vietas. gan jau tada necope tapec, ka es tur biju.

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   LonelyRanger 

  • Ziņojumi: 45
  • Reģistrējies: 21.jūnijs 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 10:00

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 09:36, rakstīja:

Laikam jau man ar to Valli vienkarsi neveicas- keras vakar un riit. Gadi cetri atpakal tur sezonas nosleguma macos uz visu baru tika izvilktas 2,5 zivis- tie laimigie tad ari sadalija vietas. gan jau tada necope tapec, ka es tur biju.


Valle ir ļoti labs dīķis, tieši tur daudz ko esmu apguvis un varbūtība tur noķert karpu un netikai ir ļoti augsta. Attiecībā uz Ūdensrozēm, tur vieta skaista, sakopta. Tikai man nepatīk tas moments, ka pāris stundās savelc to normu un vari doties mājās, otrkārt kuram katram pa nakti arī neatļauj. Pāris gadus atpakaļ, ka vēl neko nezināju par karpām, ne boilām, ne kas ir mata sistēma utt., biju pirmo reizi, kopš bērnu dienām, paņēmis makšķeri rokās, uzsēju āķi, piemontēju pludiņu un bez iebarošanas no plskt 7:00 līdz 9:00, saķēru 2 makšķernieku normu(kolēģim īsti negāja). Pilns maiss ar zivīm, laist atpakaļ nevarēja, īsti nesapratu, ko lai ar to kvantumu iesāk. Kopš tās reizes arī sapratu, ka man Karpa negaršo.
Nav jau tā, ka es propagandēju tikai Valli, šogad esmu pabijis arī Alberta dīķos, Katvaru ezerā un Vitkopos. Visas labas ūdenskrātuves, citā vairāk, citā mazāk zivis.
Ja Tev tur ķeras un patīk, uz priekšu, nav jau jāmokās citās ūdenskrātuvēs.
Ne Asakas!

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 10:15

View PostLonelyRanger, 08.jūlijs 2014 - 10:00, rakstīja:

Pilns maiss ar zivīm, laist atpakaļ nevarēja, īsti nesapratu, ko lai ar to kvantumu iesāk. Kopš tās reizes arī sapratu, ka man Karpa negaršo.
Nav jau tā, ka es propagandēju tikai Valli, šogad esmu pabijis arī Alberta dīķos, Katvaru ezerā un Vitkopos. Visas labas ūdenskrātuves, citā vairāk, citā mazāk zivis.
Ja Tev tur ķeras un patīk, uz priekšu, nav jau jāmokās citās ūdenskrātuvēs.
Ne Asakas!

Tagad kas virs 4kg- jalaiz atpakal. Un uz ta rekina var palaist ari mazakas- binokli jau svaru nenoteiksi. Kas attiecas uz to garsosanu, tad es vinas vispar needu, slinkums asakas lasit ara.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 10:38

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 10:15, rakstīja:

Tagad kas virs 4kg- jalaiz atpakal. Un uz ta rekina var palaist ari mazakas- binokli jau svaru nenoteiksi. Kas attiecas uz to garsosanu, tad es vinas vispar needu, slinkums asakas lasit ara.

Nezinu kās ko kā jums. Man saimnieks pateica vnk, ja gribi laid vaļā uzreiz, nevis ķeselē un beigās izdomā ko ņems ko laidīs atpakaļ. Tā kā pavasarī sēdējām ar bračku un lielāko daļu laidām vaļā.

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   igo 

  • Ziņojumi: 15
  • Reģistrējies: 25.augusts 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 11:27

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 10:15, rakstīja:

Tagad kas virs 4kg- jalaiz atpakal. Un uz ta rekina var palaist ari mazakas- binokli jau svaru nenoteiksi. Kas attiecas uz to garsosanu, tad es vinas vispar needu, slinkums asakas lasit ara.
Tas ka 4kg ir jāatlaiž tas ir pareizi.Slinkums asakas laist vaļā,bet slinkums 15kg uz mašīnu nest nav?Tās asakas ko saimnieks ielaiž -ir tieši domātas priekš tiem kuri makšķerē uz pludiņiem,barotavām-bet virs 4kg ir domātas priekš tiem-kuriem āķi neliecās,un priecīgs noķert un atlaist.

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 12:38

View Postigo, 08.jūlijs 2014 - 11:27, rakstīja:

Tas ka 4kg ir jāatlaiž tas ir pareizi.Slinkums asakas laist vaļā,bet slinkums 15kg uz mašīnu nest nav?Tās asakas ko saimnieks ielaiž -ir tieši domātas priekš tiem kuri makšķerē uz pludiņiem,barotavām-bet virs 4kg ir domātas priekš tiem-kuriem āķi neliecās,un priecīgs noķert un atlaist.

Viens no diviem - vainu es nemaku rakstit, vai Jus nemakat lasit. It ka skaidri un gaisi uzrakstiju SLINKUMS LASIT ASAKAS ARA edot zivis. Un tadas kuras virs 4kg es sava dzive esmu nokeris un palaidis vairak, neka Jus esat redzejis(ari foto).

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 13:15

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 12:38, rakstīja:

Viens no diviem - vainu es nemaku rakstit, vai Jus nemakat lasit. It ka skaidri un gaisi uzrakstiju SLINKUMS LASIT ASAKAS ARA edot zivis. Un tadas kuras virs 4kg es sava dzive esmu nokeris un palaidis vairak, neka Jus esat redzejis(ari foto).

Neviens neapšauba to ko, cik lielas un cik daudz karpas esi noķeris. Runa iet par to - gaļinieks vai karpinieks. Katrs pats jau izvēlās kas viņš ir. Pie tam, gribi teikt, ka Valē nebrauc copēt gaļinieki???
To kā katrs uzņēmējs veic savu biznesu - darbību ir viņa daļa. Šajā gadījumā atpūta, cope, ir un paliek atpūta, izklaide. Katram savi noteikumi, nepatik, braucam kur tīk.

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 13:42

View PostBanditio, 08.jūlijs 2014 - 13:15, rakstīja:

Neviens neapšauba to ko, cik lielas un cik daudz karpas esi noķeris. Runa iet par to - gaļinieks vai karpinieks. Katrs pats jau izvēlās kas viņš ir. Pie tam, gribi teikt, ka Valē nebrauc copēt gaļinieki???
To kā katrs uzņēmējs veic savu biznesu - darbību ir viņa daļa. Šajā gadījumā atpūta, cope, ir un paliek atpūta, izklaide. Katram savi noteikumi, nepatik, braucam kur tīk.

Ja kads brauc uz maksas diki pec galas, tad tas nu dikti nedraudzejas ar galvu. Parekinot maksu par makskeresanu, degvielu, baribu, esmu un parejo, pat makskerejot ar Salmo katiem un spolem, karpa no dika sanaks vismaz 2x dargaka, neka Rimi vai Maksima.
Par parejo- tiesi manas domas. Un tapec, ka Valle man neveicas, es nevainoju saimnieku. Valle toties ir normals serviss- ir gan veikalins, gan vari noiret majinu, gan vari pastavet un padomat uz kuru mazmajinu iet-pa labi, vai pa kreisi...
Udensrozes ta lieta ir sarezgitaka...

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 13:48

View Postdady7, 08.jūlijs 2014 - 13:42, rakstīja:

Ja kads brauc uz maksas diki pec galas, tad tas nu dikti nedraudzejas ar galvu. Parekinot maksu par makskeresanu, degvielu, baribu, esmu un parejo, pat makskerejot ar Salmo katiem un spolem, karpa no dika sanaks vismaz 2x dargaka, neka Rimi vai Maksima.
Par parejo- tiesi manas domas. Un tapec, ka Valle man neveicas, es nevainoju saimnieku. Valle toties ir normals serviss- ir gan veikalins, gan vari noiret majinu, gan vari pastavet un padomat uz kuru mazmajinu iet-pa labi, vai pa kreisi...
Udensrozes ta lieta ir sarezgitaka...

Bet, ja jau var apvienot atpūtu, hobiju + vēl dabūt ko uz dūmiņa uzlikt - kapēc gan ne.
Nu cik nu kurš uzņēmējs ir attīstiejies un citādi, tā katra paša darīšana. Cits biznesu veido piesaistot Eu naudu, cits ti paša spēkiem. Kā nu kuram sanāk tā ir. Visas copes vietas nevar būt pa visiem 100 atīstītas ar visu servisu.

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   LonelyRanger 

  • Ziņojumi: 45
  • Reģistrējies: 21.jūnijs 2014

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 23:26

View PostBanditio, 08.jūlijs 2014 - 13:15, rakstīja:

Neviens neapšauba to ko, cik lielas un cik daudz karpas esi noķeris. Runa iet par to - gaļinieks vai karpinieks. Katrs pats jau izvēlās kas viņš ir. Pie tam, gribi teikt, ka Valē nebrauc copēt gaļinieki???
To kā katrs uzņēmējs veic savu biznesu - darbību ir viņa daļa. Šajā gadījumā atpūta, cope, ir un paliek atpūta, izklaide. Katram savi noteikumi, nepatik, braucam kur tīk.


Runa nekur neiet! :)

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 08.jūlijs 2014 - 23:50

View PostLonelyRanger, 08.jūlijs 2014 - 23:26, rakstīja:

Runa nekur neiet! :)

Neiet gan jā!!!

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   Azverins 

  • Ziņojumi: 47
  • Reģistrējies: 05.marts 2014

Publicēts: 09.jūlijs 2014 - 01:10

View PostLonelyRanger, 08.jūlijs 2014 - 10:00, rakstīja:

Valle ir ļoti labs dīķis, tieši tur daudz ko esmu apguvis un varbūtība tur noķert karpu un netikai ir ļoti augsta. Attiecībā uz Ūdensrozēm, tur vieta skaista, sakopta. Tikai man nepatīk tas moments, ka pāris stundās savelc to normu un vari doties mājās, otrkārt kuram katram pa nakti arī neatļauj. Pāris gadus atpakaļ, ka vēl neko nezināju par karpām, ne boilām, ne kas ir mata sistēma utt., biju pirmo reizi, kopš bērnu dienām, paņēmis makšķeri rokās, uzsēju āķi, piemontēju pludiņu un bez iebarošanas no plskt 7:00 līdz 9:00, saķēru 2 makšķernieku normu(kolēģim īsti negāja). Pilns maiss ar zivīm, laist atpakaļ nevarēja, īsti nesapratu, ko lai ar to kvantumu iesāk. Kopš tās reizes arī sapratu, ka man Karpa negaršo.
Nav jau tā, ka es propagandēju tikai Valli, šogad esmu pabijis arī Alberta dīķos, Katvaru ezerā un Vitkopos. Visas labas ūdenskrātuves, citā vairāk, citā mazāk zivis.
Ja Tev tur ķeras un patīk, uz priekšu, nav jau jāmokās citās ūdenskrātuvēs.
Ne Asakas!


Interesanti ir tas, kā Latvijas karpinieks (tie kuri sevi sauc par īstajiem karpiniekiem) ir evolucionējis, cik ir palikuši tie kas meklē savvaļā karpas, labi ir viņas kaut kur pasprukušas, bet tās nav maksas zivis. Tagad izskatās, ka karpinieki ir kļuvuši par angļu karpiniekiem, velk lielās maksas zivis un priecājas, ka nu ir dabūjuši padsmitnieci. Lai gan mūsu ūdeņos peld vēl daudz neskartu karpu, kurām tie visi angļu sistēmu slēpšanas triki, kurus tik ietiepīgi gribam arī ieviest pie sevis, ir pie vienas vietas. Kur palicis tas meklēšanas, izsēdēšanas gars? Vai modernais karpinieks nu sāk aprobežoties tikai ar maksas zivīm un šeit mēs varam vilkt kaut kādas paralēles ar tā sauktajiem gaļeniekiem, jo mēs taču dodamies pēc copes, mēs neizvēlamies baudīt dabu un iespējams palikt bez copes, kas reāli mūs attīsta, bet gan dodamies tur kur zinām, ka copes iespēja būs maksimāla.

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu