Forums - CopesLietas.lv: Par jauno forumu - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+9°C
3 m/s DA
762 mm
66%
+20°C
05:4320:58
 
 
  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Par jauno forumu

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 25.janvāris 2011 - 11:10

Šeit ieteikumi, jautājumi par jauno forumu, tā sadaļām utt.

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 27.janvāris 2011 - 14:03

Plānojam izveidot atsevišķu forumu tieši ziemas makšķerēšanai. Te pirmais uzmetums dalījumam (iekavās paskaidrojums tēmai):
  • Vietas (atskaites, atsauksmes, kartes, ...)
  • Mānekļi (Mormiškas, balansieri, vizuļi, ...)
  • Iventārs (Makšķerītes, spoles, auklas, sardziņi, ledus bori, kastes, apģērbs, ...)
  • Taktika un tehnika


Zem katra punkta tad arī varēs veidot tēmas. Domājam atsevišķas tēmas ļaut redzēt tikai reģistrētajiem lietotājiem. Kādas ir jūsu domas? Šāds dalījums būs ok?

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   aakkis 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 05.augusts 2007

Publicēts: 27.janvāris 2011 - 14:10

View PostCopesLietas.lv, 27.janvāris 2011 - 14:03, rakstīja:

Plānojam izveidot atsevišķu forumu tieši ziemas makšķerēšanai. Te pirmais uzmetums dalījumam (iekavās paskaidrojums tēmai):
  • Vietas (atskaites, atsauksmes, kartes, ...)
  • Mānekļi (Mormiškas, balansieri, vizuļi, ...)
  • Iventārs (Makšķerītes, spoles, auklas, sardziņi, ledus bori, kastes, apģērbs, ...)
  • Taktika un tehnika


Zem katra punkta tad arī varēs veidot tēmas. Domājam atsevišķas tēmas ļaut redzēt tikai reģistrētajiem lietotājiem. Kādas ir jūsu domas? Šāds dalījums būs ok?

Tad jau jāpāriet uz visiem atsevišķiem forumiem,karpām savs,ziemai savs,vasarai un tt.Es uzskatu,kad ir jābūt Forumam un tad izvērstās tēmas.

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 27.janvāris 2011 - 14:26

View Postaakkis, 27.janvāris 2011 - 14:10, rakstīja:

Tad jau jāpāriet uz visiem atsevišķiem forumiem,karpām savs,ziemai savs,vasarai un tt.Es uzskatu,kad ir jābūt Forumam un tad izvērstās tēmas.


Lai veicinātu foruma kvalitāti, tiek plānots forumu ar laiku sadalīt, kur katram dalījumam varētu piesaistīt moderātorus, atsevišķas tēmas veidot slēgtās (tikai reģistrētajiem redzamas) utt.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   Boroda 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 15.septembris 2009

Publicēts: 27.janvāris 2011 - 14:27

Nevajag atsevišķus forumus.
Tad jau pavasaris, vasara un rudens arī jāpiemin.
Kā arī atsevišķi - mušiņmakšķerēšana, pludiņmakšķerēšana, spiningošana utt..

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   aakkis 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 05.augusts 2007

Publicēts: 27.janvāris 2011 - 16:44

View PostCopesLietas.lv, 27.janvāris 2011 - 14:26, rakstīja:

Lai veicinātu foruma kvalitāti, tiek plānots forumu ar laiku sadalīt, kur katram dalījumam varētu piesaistīt moderātorus, atsevišķas tēmas veidot slēgtās (tikai reģistrētajiem redzamas) utt.

Tā pa piemēru fion.ru.jau ir,pat lietotājam(moderātors) ir savs forums.Un viņš var noraidīt(nereģistrēt)tos,kuri viņam traucē.Pat attēlus,vai citu palīginformāciju neredz ja nav reģistra.Es RU.lapas lasu jau sen,un teikšu-daudzās ir labas lietas,pat pašu forumu uzbūves principā.Kopēt nevajag,jāpaņem labākais

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   sagittario 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 01.februāris 2010

Publicēts: 02.februāris 2011 - 11:08

Sviests!
Balsoju (ja tas kādu vispār interesē!) par līdzšinējo foruma formu, izskatu. Pierazts, pārskatāms un saprotams... Kādēļ vajag pārmaiņas, ja tās sabojā imidžu? Viena aplamība jau ir pieļauta, ieviešot "sekotājus" visiem saprotamo un akceptēto "copes biedru" vietā. Vēlreiz atkārtoju- sviests!

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 02.februāris 2011 - 12:07

Kas ir "apstiprināts copeslietu biedrs" ?????

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 02.februāris 2011 - 13:40

View Postsagittario, 02.februāris 2011 - 11:08, rakstīja:

Sviests!
Balsoju (ja tas kādu vispār interesē!) par līdzšinējo foruma formu, izskatu. Pierazts, pārskatāms un saprotams... Kādēļ vajag pārmaiņas, ja tās sabojā imidžu? Viena aplamība jau ir pieļauta, ieviešot "sekotājus" visiem saprotamo un akceptēto "copes biedru" vietā. Vēlreiz atkārtoju- sviests!


Jebkuras pārmaiņas sākumā ir nepatīkamas. Attiecībā uz forumu izmaiņas veiksim ļoti lēni. Šobrīd tikai karpu forums ir pācelts un tēma par "CopesLietas.lv iespējām". Pārējais un noteikti vēl kādu laiku paliks esošajā (vecajā forumā).

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   renars993 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 11.februāris 2011

Publicēts: 14.februāris 2011 - 10:39

View PostCopesLietas.lv, 25.janvāris 2011 - 11:10, rakstīja:

Šeit ieteikumi, jautājumi par jauno forumu, tā sadaļām utt.


kur palika mans raksts? vai jālasa tikai tas ,ko gribat Jūs,un citu domasp pie ...

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 14.februāris 2011 - 12:27

View Postrenars993, 14.februāris 2011 - 10:39, rakstīja:

kur palika mans raksts? vai jālasa tikai tas ,ko gribat Jūs,un citu domasp pie ...


Nekas nav dzēsts, raksts ir pārvietots uz atbilstošo tēmu - šeit iet runa par forumu. Tavs raksts redzams šeit.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   Ezzzy 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 03.februāris 2010

Publicēts: 19.februāris 2011 - 11:43

Galvenais lai butu admini, kas kko cenzeetu vai nepublicetu, jo savadak dazos forumos tik kadu cetru cilveku dialogi ne pa temu.

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   JanKa_K 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 02.jūlijs 2009

Publicēts: 23.februāris 2011 - 23:22

Shada tipa forumiem vairak ir darits. Rakstiba un tie mazie knifinji ir zinami tur [] [/] utt. Arii pie IPB:ACP: ir stradats utt.

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   CopesLietas.lv 

  • Ziņojumi: 23
  • Reģistrējies: 14.janvāris 2007

Publicēts: 25.februāris 2011 - 12:36

View PostJanKa_K, 23.februāris 2011 - 23:22, rakstīja:

Shada tipa forumiem vairak ir darits. Rakstiba un tie mazie knifinji ir zinami tur [] [/] utt. Arii pie IPB:ACP: ir stradats utt.


Piedod, nesapratu īsti domu tavam tekstam. Kas ir vairāk darīts?

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   JanKa_K 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 02.jūlijs 2009

Publicēts: 25.februāris 2011 - 16:20

View PostCopesLietas.lv, 25.februāris 2011 - 12:36, rakstīja:

Piedod, nesapratu īsti domu tavam tekstam. Kas ir vairāk darīts?

vairak stradats ar shada tipa forumiem. tur runats , chatos utt..un arii pieskatiiits lai butu kartiba

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   copmanis161 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 13.janvāris 2011

Publicēts: 25.februāris 2011 - 21:46

nafig ko jaunu ir tapat ok

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gintucss 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 25.februāris 2011

Publicēts: 06.marts 2011 - 16:20

Es arī neredzu nekādu jēgu no slēgtajiem forumiem, līdzīgi kā karpu foruma slēgtā daļa-Ūdenstilpnes. Lai tajā iekļūtu moderatoram jāraksta lūguma vēstule, to izdarīju, bet Agra kungs man pavēsta, ka neesmu viņam pazīstam un ka par mani kādam pazīstamma karpistam ir jāgalvo!!! Bet es netusēju ar Agrim zināmajiem karpistiem, līdz ar to man nav izredžu iekļauties šajā forumā. Par ko ir jāgarantē? tāds ir jautājums..līdzīgi kā kredītņemšanas procedūrā..sviestc..
Te jāsaka-veči, ja jums ir tik lieli noslēpumi ar kuriem gribat dalīties šaurā paziņu lokā, tad nafig to nedarīt krogā pie alus kausa vai sarakstoties savstarpēji ar e vestulēm vai sazvanoties??
Ja publisks portāls, tad publisks.

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   A.Barons 

  • Ziņojumi: 423
  • Reģistrējies: 10.februāris 2009

Publicēts: 06.marts 2011 - 19:11

View PostGintucss, 06.marts 2011 - 16:20, rakstīja:

Es arī neredzu nekādu jēgu no slēgtajiem forumiem, līdzīgi kā karpu foruma slēgtā daļa-Ūdenstilpnes. Lai tajā iekļūtu moderatoram jāraksta lūguma vēstule, to izdarīju, bet Agra kungs man pavēsta, ka neesmu viņam pazīstam un ka par mani kādam pazīstamma karpistam ir jāgalvo!!! Bet es netusēju ar Agrim zināmajiem karpistiem, līdz ar to man nav izredžu iekļauties šajā forumā. Par ko ir jāgarantē? tāds ir jautājums..līdzīgi kā kredītņemšanas procedūrā..sviestc..
Te jāsaka-veči, ja jums ir tik lieli noslēpumi ar kuriem gribat dalīties šaurā paziņu lokā, tad nafig to nedarīt krogā pie alus kausa vai sarakstoties savstarpēji ar e vestulēm vai sazvanoties??
Ja publisks portāls, tad publisks.


Kad saņemsies karpas atlaist brīvībā, nevis turēt karpas aiz "žaunām", tad arī tiksi PRO zonā!!!

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 06.marts 2011 - 20:06

View PostGintucss, 06.marts 2011 - 16:20, rakstīja:

Es arī neredzu nekādu jēgu no slēgtajiem forumiem, līdzīgi kā karpu foruma slēgtā daļa-Ūdenstilpnes. Lai tajā iekļūtu moderatoram jāraksta lūguma vēstule, to izdarīju, bet Agra kungs man pavēsta, ka neesmu viņam pazīstam un ka par mani kādam pazīstamma karpistam ir jāgalvo!!! Bet es netusēju ar Agrim zināmajiem karpistiem, līdz ar to man nav izredžu iekļauties šajā forumā. Par ko ir jāgarantē? tāds ir jautājums..līdzīgi kā kredītņemšanas procedūrā..sviestc..
Te jāsaka-veči, ja jums ir tik lieli noslēpumi ar kuriem gribat dalīties šaurā paziņu lokā, tad nafig to nedarīt krogā pie alus kausa vai sarakstoties savstarpēji ar e vestulēm vai sazvanoties??
Ja publisks portāls, tad publisks.

Karpu forums Tev nav liegts, ņem aktīvu līdzdalību un piedalies diskusijās!
Vienīgi Tev ir liegta viena sadaļa, kas jau ir PRO zona. Pilnīgi pievienojos Barona teiktajam! +10
Veiksmi! :)

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gintucss 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 25.februāris 2011

Publicēts: 17.marts 2011 - 14:09

View PostA.Barons, 06.marts 2011 - 19:11, rakstīja:

Kad saņemsies karpas atlaist brīvībā, nevis turēt karpas aiz "žaunām", tad arī tiksi PRO zonā!!!


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu