Sanācis tā, ka netieku šodien pēc barības bet gribās rīt no rīta uz copi. :))) Saldētavā stāv ~1kg barības sasaldētas. Barība jau ir 1:3 ar zemi, vai es varu vēl piejaukt kādu kilogramu zemes, lai tā barība ir vairāk? Vai labāk atstāt kā ir un barot mazāk?
tur drīzāk prasītos pēc kādiem 100-200 gramiem barības vai vismaz rīvmaizes klāt, bet var izlīdzēties kā ir, vienkārši baro mazākām porcijām un būs ok
Sveiks, Meistar!
Iepērkos Salmo veikalos katru nedēļu. Katru reizi saskaros, ka ar tām atlaidēm ir grūti, jo pārdevēji "taupīgi". Kas ir jāizdara, lai saņemtu atlaižu karti? Zinu, ka tādas ir, jo katru reizi pīkstina no atvilknes. Esmu diezgan lojāls Jūsu klients, bet drausmīgi geibas, lai pienāk tā diena, kad nav jālūdzas tās atlaides.
:)))) vispār jau veikalu cenas tiek noteiktas lai pa tādām tirgotu, nevis lai no tām dotu atlaides :), ir Salmo kleinta kartes, nopērkamas visos veikalos, bet tās dod 5%atlaidi, citu karšu, ar lielākām atlaidēm, nav, pārdevējiem ir tiesības, atsevišķos gadījumos, iedot nedaudz lielākas atlaides, tās tad tiek iedotas ar īpašām, tikai veikala, kartēm tā, ka ja jums pārdevēji dod atlaides, tad … sakiet viņiem par to paldies, jo … vispār viņiem nav tāda uzdevuma par lielākiem pirkumiem, tur inventāra atjonošana, copmaņu ģimenes apģērbšana u.t.t. droši varat rakstīt man uz normunds@salmo.lv, noteikti kaut ko sarunāsim tā, lai abas puses būtu apmierinātas :)
Sveiks!
Tuvākajās dienās vēlētos iegādāties 2 pilnus fīdera komplektus.
Daudzi video noskatīti un skatos Sniper 90 virzienā, atsauksmes par kātu pārliecinoši labas.
Par spoli gan jautājums, pirkt to Feeder 2 vai mazliet piemest un ņemt 4.baitfeeder, vai vēl mazliet piemest un ņemt 8.baitfeeder?
Auklu labāk ņemt to distance black?
Un vai tas manis nosauktais varētu būt uz vietas Piedrujas ielas veikalā?
Copēt sanāks ļoti reti, pāris reizes uz kādu karpu dīķi aizbraukt un reizēm kādu ļoti lēnas straumes ūdens tilpni.
kāti ļoti ok, no spolēm tomēr ņem kādu bait vai karp runneri, ja braukā pa dīķiem, tad tā otra papildus bremze ir neaizstājama, ja copē reti, tad starpību starp 4 un 8 gultņu spolēm vari arī nesajust, abas strādā un tavā režīmā kalpos gadiem ilgi aukla... Distance ir laba, bet ejošie diametri var būt jau izpirkti, tāpēc droši vari ņemt jebkuru mono auklu 150 metru tinumā un 0,27-0,30 mm resnumā, 2-3 gadiem būs ļoti ok Piedrujas ielas veikalā visam tam vajadzētu būt uz vietas :)
Tas bija domāts kur valmierā varētu noķert kādu breksi
nu labākas vietas par Gauju nebūs :), netālu ir arī Rubenes ar saviem Anšiem, tur arī ir labi brekši, ir Vaidavas ezers, bet Gauja ir ļoti laba
Sveiki,ja nav noslēpums ar kādiem pitās auklas diametriem strādā sacensbās un vai lieto šoklderi.
Paldies.
tu par fīderi ? viss atkarīgs no copes apstākļiem, parasti 0,09-0,14mm, šoklīderus lietoju, bet tikai no resnākas (0,16-0,20mm) pītās auklas, BET šoklīderi var lietot tikai tad, kad straume nenes zāli un pūkas, jo tie saķerās uz mezgla un lauž spices, teiksim tagad, kad upēs ir augsts ūdens līmenis un nāk zāles šoklīderi lietot ir bīstami, labāk tālajiem metieniem ir likt biki resnāku auklu, bet bez mezgliem, tad var strādāt bez problēmām :)
Sveiks Normund vēlreiz,
Cik no vienas Tavas atbildes sapratu, pāris nedēļās varētu būt klāt krava. Uz kurieni būtu jādodas saistībā ar Vanrex microjig 9 2-9 grami testā, garums 228cm spices daļu, lai to iegādātos. Tieši domāju par oriģinālu izstrādājumu. Varbūt irspēja pierezervēt jau?
tikko saņēmu konkrētu atbildi no loģistikas nodaļas, rezerves daļas ienāk tikai augusta vidū...., visu, kas jāmaina uz garantiju samainīsim un kompensēsim, tikai... biki pacietību lūdzu :)
Sveiks!
Es pagājušo gadu biju nopircis tos SALMO GRAND TITANIUM štekerus, bet šogad iegādājos BROWNING.
Salīdzinājumā - tas pats efekts par dārgu naudu.
Manā skatījumā Salmo štekerim bija jāveic nelielas korekcijas lai tas būtu par dažiem gramiem vieglāks, kā arī papildus topkitu komplekts, un būtu laba copes manta.
Man labāl patīk Salmo štekera konstrukcija, tievāks, labāls priekš raudu un brekšu copes.
Brownings pamatīgs bomis, tikai karpām.
:))) Salmo štekeris tika uzražots gadus 15 atpakaļ, kad vēl likās, ka šāda cope var ieieties tautās :))) dārgs tas prieks sanāk, ja taisa labas lietas, bet ja lēti, tad sanāk tas ko tu sauc par bomi :)
Sveiks, kādas garšas boilas Tu liktu uz līni?
tās bija Starbaits 14mm boiliņas ar zivju miltu aromātu, cik esmu mēģinājis šo copes metodi, ļoti dažādos ūdeņos, tieši šīs boiliņas ir strādā'jušas vis stabilāk, pēc raidījuma gan visas šīs boiliņas ir izpirktas, bet sasūtījām jaunas, arī 10mm, lai lielā karūsa un breksis arī ēd, pāris nedēļu laikā viss būs Salmo veikalos
Sveiks Normund!Beidzot braukšu pasēdēt pie upes,varbut vari ieteik kur ir daudz maz labas vietas Lielupē aiz Kalnciema kur klusumā pasēdēt uz breksi un kā puikas tagad uzvedās?:)Paldies jau iepriekš.
tu jau pats jautājumā nosauci klasisko, populāru un vasaras otrai pusei ļoti labu vietu :), tur brekši ir un vietu arī var atrast vienmēr :)
Sveiks Normud!
Iesaki kādu vietu kur valmiera var dabūt kautko uz fīderi
nemācēšu gan to pateikt, jo nedzīvoju Valmierā jau vairāk kā 10 gadus, veikalu tur ir daudz, zinu, ka Rita no Copes veikala fīderē pati, es sāktu ar to veikalu Stacijas ielā