Iespējams muļķīgs jautājums.. brīvdienās ar fīderi copēju vienā dziļā ezerā , bet nekādi nevarēju nospriegot auklu.. iemetot barotavu ar ēsmu parasti nospriegoju auklu, lai varētu uztver katru mazāko copīti, bet visu laiku aukla kļuva vaļīga..varētu būt, ka apakšā ir zāļains un tas šūpo barotavu un atslābina auklu?
:):) ta viš i, copējot stāvošā ūdenī sākumā tā ir problēma, sevišķi ar resnāku auklu, kamēr aukla nostiepjas var uztaisīt arī 10-15 spoles apgriezienus, kas upē nav vajadzīgs, ir jāatrod kompromiss starp auklas resnumu un barotavas svaru, resna aukla un krasta vilnis var izšūpot vieglu barotavu no vietas
Vai tagad ezerā nakts laikā ir iespējams noķert zandartu?
protams, daudzviet zandarts tieši tumsā arī pamatā barojas
Sveiks.. Koo tu vari pateikt pa tiem ""zivju pievilināātājiem"" Jaaa zini tad pastāaāsti :)))
Paldies.
tādus sūdus ir jaizmet miskastē un jaaizliedz ar likumu :)
Labdien.
Vēlējos pajautāt eksperta viedokli par laivu dzinējiem.
Vēlos iegādāties laivu elektrodzinēju, ar jaudu apmērām 50LBS.
Piedāvājumā ir Minn kota Endura C50, kas maksā 219 LVL, kā arī Fushida, kas maksā 140 LVL.
Vai Jums ir viedoklis un info par Fushida dzinējiem, jo par minn kota viss ir tā kā skaidrs.
Varbūt ziniet kur var apskatīties kaut kādus salīdzinājumus?
Paldies.
ja mīli risku, tad vari riskēt ar sava maka saturu :):), es ņemtu pārbaudītu brendu, jo... pasakām sen neticu :), nevar laba manta maksāt maz, NEVAR ....,ir gana daudz dažādu brīnummotoru redzēts pedējos gados :):)
Zinu, ka receptes ir daudz un visticamāk 90% no viņām šeit jau ir pieminētas, bet vai vari nosaukt vienu (universālāko) zivju iebarošanas barību, ko ātri var pats pagatavot mājās, ja copes bodes jau ir ciet un nevar nopirkt gatavo barību.
Copēju pārsvarā Lielupē un Daugavā uz fīdera ar baltajiem un sarkanajiem tārpiem un mērķzivis: brekši, raudas, asari, sami utt.
Visticamāk ir daudz komponenetes, kas ietekmē šādas mājās gatavotas barības konsistenci, bet tomēr.. iespējams, ka ir kas uiniversālāks.
Paldies!
rīvmaize, kukurūzas putraimi, saulespuķu spraukumi, auzu pārslas, prosa u.t.t. ja pareizi sagatavo un nepārforsē ar daudzumu, tad var izmantot ļoti daudzas lietas, man grūti komentēt tavas virtuves skapīšu saturu :):):), lai varētu ko vairāk pateikt :):), katrā ziņā par barībām šeit ir gana daudz runāts, arī CL žurnalos ir gana rakstīts
Varbut isti nav par temu, bet Vai feeder sacensibas var pidalities ja neesmu neviena kluba?
sūti pieteikumu un viss būs ok
Nu bez humora tak nevar dzīvot vecozēn!
ir ok:):):), es jau pamatu pamatos cenšos dzīvot ar smaidu :):):)
Labdien!Man ir divu dienu komandējums Akmensraga-Pāvilostas rajonā.Vai šajā laikā jūrā ir jēga makšķerēt? Paldies.
zivis jau tur ir, bet .... nekādus super lomus gan neviens no krasta nevelk, bet skatoties no otras puses .. ko tu darīsi pa vakariem, jāiet vien būs copēt :):), ja Pāvilostā, tad Sakā var provēt copēt
Sveiki Normund!Es internetā mekalēju un tā arī neatradu,no cikiem ,līdz cikiem notiks čempis Piņķos? Varbut ka sanaks laiks piebraukt paskatīties.
visi laiki ir sacensību nolikumā, nolikums ir iekš fishing.lv, patreiz nevaru paskatīties kas un kā, bet ja nemaldos, tad pati makšķerēšana ir sestdien no 14 līdz 18 un svetdien no 12 līdz 16, bet mums ir 2 stundu sagatavošanās laiks, vel izlozes, sabaraukšana izbraukšana, jo tur mašīnu uz vietas nevar turēt, u.t.t.
Sveiki!Notika šaize,pazuda blociņš kur bija sarakstīti tavi padomi no raidijumiem.Tādēl jautāšu tagad visu pa druskai pa tiešo velreiz.Braukšu beidzot trīsdieniekā copēt uz Ventu.Doma ir uz fīderi un dzīvo pludiņu.Pasaki lūdzu makšķeres uzbūvi plus,mīnus?Pamat aukla,pludiņa izmērs,āķis ,pavadiņa.Paldies liels iepriekš.
:):):) tu nokāda koka esi nokritis ??????????????????????????
ja kas, tad raidījumi visi ir tepat redzami .... :):):)