Forums - CopesLietas.lv: Eksperimentēšana - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+16°C
1 m/s DA
768 mm
52%
+20°C
04:4120:00
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Eksperimentēšana

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   MatissKarp 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 28.jūnijs 2012

Publicēts: 29.jūnijs 2012 - 14:43

Sveiki!
Situācija sekojoša, makšķerēšu savā karpu dīķī (dīķim nu jau ~10gadi), un palasījos par karpu ēsmām un tagad radies sekojošs jautājums. Pats taisu, sauksim tās par "bolām", kur mīklā tiek iemaisīts vārīts kartupelis un mannā, un tad no tā izveidotas bubiņas un novārot paliek kas līdzīgs boilām.
Tagad lasīju visur par karpu ēsmam u.t.t, kad ēsmām nepieciešami kādi aromatizētāji, aminoskābes u.t.t. Vienu no piedevām izlasīju, kad var likt klāt kaņepju aromatizētājus un ko tādu. Es protams aizskrēju uz copes veici, un tur man piedāvā "SALMO" kaņepes, kas ir grauzdētas un maltas. Tad man tāds jautājums, iejaucot manis minētajā mīklā, šādu piedevu, mainīsies kas, vai labāk nemaz nemēģināt likt klāt šīs grauzdētās kaņepes?
Droši vien jums liksies dīvaini, kāpēc nemakšķerēju uz veikalā nopērkamajām bolām - ir jau izmēģināts, karpas dīķī ir intensīvi barotas ar izmērcētiem graudiem un zirņiem, un ir mēģināts ar boilām, un tām laikam nemaz neskatās virsū. :)
Varbūt vēl ir kādi ieteikumi, kā lai tiek pie tās sajūtas velkot kādu ~8kg karpu. Dodiet padomus, ko likt uz āķa, vai varbūt ar ko iebarot atsevišķas vietas?

Paldies jums jau iepriekš :)

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Nesen izveidotās tēmas