Forums - CopesLietas.lv: Tava Top boila - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+23°C
6 m/s D
769 mm
35%
+20°C
05:3821:02
 
 
  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Tava Top boila

#61 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 22.decembris 2011 - 12:32

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 12:21, rakstīja:

Piedalieties, Copes Nams kausā, es jūs uzaicinu.


Daudz brīvas vietas?

:D :D :D

#62 Lietotājs šobrīd nav portālā   Jack 

  • Ziņojumi: 11
  • Reģistrējies: 08.decembris 2011

Publicēts: 22.decembris 2011 - 12:39

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 11:52, rakstīja:

Runa ir pa to kad es tevi ar Pēteri izaicinu uz sacensībām, Copes Nama kauss, priekš jums būs izaicinājums ne tikai tukša runāšana B)

tas ir ko tā kā duēlis?

#63 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 13:00

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 11:52, rakstīja:

Runa ir pa to kad es tevi ar Pēteri izaicinu uz sacensībām, Copes Nama kauss, priekš jums būs izaicinājums ne tikai tukša runāšana B)

Paldies par uzaicinājumu! Māri tavu reputāciju neviens neapstrīd. Mēs ar Pēteri pārstāvam katrs savas intereses! Bet man ir tikai viens jautājums: ja mēs pieņemam tavu izaicinājumu un uz to brīdi apvienojamies un visiem zināmu faktoru sakritības gadījumā novinnējam tevi, Vai tu mācēsi atzīt savu sakāvi? Vai atkal būs runas, ka kkas nebija korekti vai godīgi??? :P

#64 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 22.decembris 2011 - 13:36

Ja, jūs visās Latvijas sacensībās savāksiet mazāk baļļu nekā es, ne tikai atdzīšu ka jūs esiet labāki karpinieki, bet ļaušu
braukt uz pasaules čempionātu savā vietā.Jo vieni mači, var paveikties ar sektoru pats tu to labi zini, bet gada garumā...

#65 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 13:53

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 13:36, rakstīja:

Ja, jūs visās Latvijas sacensībās savāksiet mazāk baļļu nekā es, ne tikai atdzīšu ka jūs esiet labāki karpinieki, bet ļaušu
braukt uz pasaules čempionātu savā vietā.Jo vieni mači, var paveikties ar sektoru pats tu to labi zini, bet gada garumā...

Jau tiek ieslēgta atpakaļgaita)))-Ja, jūs visās Latvijas sacensībās savāksiet mazāk baļļu... Vēl jau nav pieņemts galējais lēmums, vai vispār ir vēlme startēt visos Latvijas posmos...

#66 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 22.decembris 2011 - 14:00

 StbLeads, 22.decembris 2011 - 13:53, rakstīja:

Jau tiek ieslēgta atpakaļgaita)))-Ja, jūs visās Latvijas sacensībās savāksiet mazāk baļļu... Vēl jau nav pieņemts galējais lēmums, vai vispār ir vēlme startēt visos Latvijas posmos...

Es neko neslēdzu. Varat, gribat uz priekšu.

#67 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 22.decembris 2011 - 14:45

Karstgalvji :D

#68 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:13

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 10:10, rakstīja:

Ko jūs tur vāraties, katrs ražotājs izdomā jaunumu lai varētu piesaistīt klientus, un ja jūs domājiet jau tagad nepatestējot kad tas ir labais, tad ko tad jūs netiekat sacensībās vismaz pieciniekā, parādiet ar darbiem nevis runāšanu. :rolleyes:

Es vēl vienu lietu tā īsti nesaprotu līdz galam-par ko tu Māri tā sacepies? Par to, ka es vai Pēteris dara zināmu tautai gaidāmos jaunumus? Tev pašam ir gana liels kolektīvs, rindas uz doto brīdi kā jau mēs visi zinām veikalos neveidojas, kurš ir pietiekami zinošs. Viens no tiem pat atsevišķos jautājumos ir zinošāks par mani un Pēteri ņemtiem kopā. Kāpēc jūs nedarāt zināmu par jaunumiem, vai tevis pārstāvētās kompānijas ir izsmēlušas sevi un gaida, kad varēs nošpikot kaut ko no lielākiem ražotājiem!? Manuprāt ir pietiekoši daudz cilvēki, kuriem šīs lieta interesē, bet vai nu laika trūkuma dēļ, vai arī valodas nezināšanas dēļ citur nevar iegūt šo info! ;)

#69 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:26

 StbLeads, 22.decembris 2011 - 15:13, rakstīja:

Es vēl vienu lietu tā īsti nesaprotu līdz galam-par ko tu Māri tā sacepies? Par to, ka es vai Pēteris dara zināmu tautai gaidāmos jaunumus? Tev pašam ir gana liels kolektīvs, rindas uz doto brīdi kā jau mēs visi zinām veikalos neveidojas, kurš ir pietiekami zinošs. Viens no tiem pat atsevišķos jautājumos ir zinošāks par mani un Pēteri ņemtiem kopā. Kāpēc jūs nedarāt zināmu par jaunumiem, vai tevis pārstāvētās kompānijas ir izsmēlušas sevi un gaida, kad varēs nošpikot kaut ko no lielākiem ražotājiem!? Manuprāt ir pietiekoši daudz cilvēki, kuriem šīs lieta interesē, bet vai nu laika trūkuma dēļ, vai arī valodas nezināšanas dēļ citur nevar iegūt šo info! ;)

Nepasniedziet, visu jauno par cool, ja nav pārbaudīts.Es nezinu RICHWORTH ir tā kompāja, kas būtu tā jāreklamē, kā Nutrabait. Uz viņu boilām tāpat labi ķeras.

#70 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:31

Man atkal liekas ka šis forums ir palicis par vienu vienīgu reklāmu + tukšu muldēšanu, pilnīga degradācija. Gribi lai es arī sāku bāzties ar reklāmrakstiem? Nav palikuši cilvēki kas kaut ko paši domā līdz un attīsta šo lietu, ir jauniņie, ir tādi kas mutām vaļā lasa un visam tic. Ja ir problēmas ar angļu valodu palasiet krievu, kazahu, ukraiņu, izraēlas forumus, tur cilvēki reizēm raksta tiešām interesantas lietas, galvenasis ieslēgt smadzenes un padomāt pašam līdz.

No offence, gaidu kārtējos mīnusus.

#71 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:37

 www.copesnams.lv, 22.decembris 2011 - 15:26, rakstīja:

Nepasniedziet, visu jauno par cool, ja nav pārbaudīts.Es nezinu RICHWORTH ir tā kompāja, kas būtu tā jāreklamē, kā Nutrabait. Uz viņu boilām tāpat labi ķeras.

Redzi, tas ir tas pats kā ar atlaidēm veikalos-reklāma skan ATLAIDES LĪDZ 50%- cilvēks atnāk un jautā-kāpēc šim nav 50%, reklāmā teikts, ka esot!!!!
Tā pat ar tevi- es rakstīju: "Iespējams, ka nākamā gada Topā ierindosies kāds no šiem brīnumiem."
Tās ir divas dažādas lietas)))!
Bet, ja uz Richworth boilām ķeras labi, kapēc tad ir jārullē pašiem un izgudrot pa otram lāgam velosipēdu))?
Un kā veikalniekam tev jau būtu gan jāzin, ka reklāma ir tirdzniecības veicinātājs!!!
Nekā personīga Māri, vnk gribas tikt skaidrībā!

#72 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:51

 Zorro, 22.decembris 2011 - 15:31, rakstīja:

Man atkal liekas ka šis forums ir palicis par vienu vienīgu reklāmu + tukšu muldēšanu, pilnīga degradācija. Gribi lai es arī sāku bāzties ar reklāmrakstiem? Nav palikuši cilvēki kas kaut ko paši domā līdz un attīsta šo lietu, ir jauniņie, ir tādi kas mutām vaļā lasa un visam tic. Ja ir problēmas ar angļu valodu palasiet krievu, kazahu, ukraiņu, izraēlas forumus, tur cilvēki reizēm raksta tiešām interesantas lietas, galvenasis ieslēgt smadzenes un padomāt pašam līdz.

No offence, gaidu kārtējos mīnusus.


Es domāju,ka ir cilvēki kuriem nav tik daudz brīva laika sēdēt pie monitora stundām un burtot kaut ko kaut kur. Toties te vienkārši un konkrēti tiek ierakstīts,ka kaut kas jauns tiek piedāvāts tirgū. Ja kādam nepatīk-nelasa! Vienkārši!

#73 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 15:59

 Zorro, 22.decembris 2011 - 15:31, rakstīja:

Man atkal liekas ka šis forums ir palicis par vienu vienīgu reklāmu + tukšu muldēšanu, pilnīga degradācija. Gribi lai es arī sāku bāzties ar reklāmrakstiem? Nav palikuši cilvēki kas kaut ko paši domā līdz un attīsta šo lietu, ir jauniņie, ir tādi kas mutām vaļā lasa un visam tic. Ja ir problēmas ar angļu valodu palasiet krievu, kazahu, ukraiņu, izraēlas forumus, tur cilvēki reizēm raksta tiešām interesantas lietas, galvenasis ieslēgt smadzenes un padomāt pašam līdz.

No offence, gaidu kārtējos mīnusus.

Nav cīņas dēļ mīnusiem un plusiem, tā karpinieku saime ir salīdzinoši maza un visiem apmēram ir skaidrs kurš ko zin un ko nē. Starp informatīvo un reklāmas rakstu ir liela starpība! Ir arī pietiekami daudz negatīvu lietu, kuras varētu uzrakstīt par tām pašām TOP lietām, bet tad atkal veikalnieki nomētātu ar akmeņiem)))!

#74 Lietotājs šobrīd nav portālā   A.Barons 

  • Ziņojumi: 423
  • Reģistrējies: 10.februāris 2009

Publicēts: 22.decembris 2011 - 20:27

 StbLeads, 22.decembris 2011 - 15:59, rakstīja:

Nav cīņas dēļ mīnusiem un plusiem, tā karpinieku saime ir salīdzinoši maza un visiem apmēram ir skaidrs kurš ko zin un ko nē. Starp informatīvo un reklāmas rakstu ir liela starpība! Ir arī pietiekami daudz negatīvu lietu, kuras varētu uzrakstīt par tām pašām TOP lietām, bet tad atkal veikalnieki nomētātu ar akmeņiem)))!

Paliek interesanti,vai vietas jau sadalītas pirmajos mačos,gribu redzēt šo duēli..ES arī piedalos.

#75 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 22.decembris 2011 - 20:40

 A.Barons, 22.decembris 2011 - 20:27, rakstīja:

Paliek interesanti,vai vietas jau sadalītas pirmajos mačos,gribu redzēt šo duēli..ES arī piedalos.

Vietu sadale notiks pēc vairāk solīšanas principa :)

#76 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 22.decembris 2011 - 22:30

 A.Barons, 22.decembris 2011 - 20:27, rakstīja:

Paliek interesanti,vai vietas jau sadalītas pirmajos mačos,gribu redzēt šo duēli..ES arī piedalos.


Lai viņi tiek galā savā starpā, tev jāizaicinua mani vai Ļohu. :P

Ja gribi izaicināt Nuķi izvēlies Uģi.

Nākamgad būs karpu dueļi :)

#77 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 23.decembris 2011 - 10:17

 A.Barons, 22.decembris 2011 - 20:27, rakstīja:

Paliek interesanti,vai vietas jau sadalītas pirmajos mačos,gribu redzēt šo duēli..ES arī piedalos.

To jau es zinu, ka tu no mačiem neatsakies un esi labāko karpinieku vidū, kas piedalās nevis tikai runā. :)

#78 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 23.decembris 2011 - 11:05

 www.copesnams.lv, 23.decembris 2011 - 10:17, rakstīja:

To jau es zinu, ka tu no mačiem neatsakies un esi labāko karpinieku vidū, kas piedalās nevis tikai runā. :)

Mārel,tas,ka mēs nepiedalamies TAVOS mačos nenozīmē,ka baidamies. Sorry,būsi pārpratis! Uz visiem mačiem nepaspēs aizbraukt un dzīvē tomēr ir arī citas lietas.

Un es pat nezinu,ko es iesāktu ar 500ls dāvanu karti no tava veikala!!!!

:blink:

#79 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 23.decembris 2011 - 13:32

 carpix, 23.decembris 2011 - 11:05, rakstīja:

Mārel,tas,ka mēs nepiedalamies TAVOS mačos nenozīmē,ka baidamies. Sorry,būsi pārpratis! Uz visiem mačiem nepaspēs aizbraukt un dzīvē tomēr ir arī citas lietas.

Un es pat nezinu,ko es iesāktu ar 500ls dāvanu karti no tava veikala!!!!

:blink:

Nu labāk, 500 ls dāvanu karti, nekā 100 ls skaidrā naudā. Un tās ir atkal atrunas.

#80 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 23.decembris 2011 - 14:14

 www.copesnams.lv, 23.decembris 2011 - 13:32, rakstīja:

Nu labāk, 500 ls dāvanu karti, nekā 100 ls skaidrā naudā. Un tās ir atkal atrunas.


Viss,Mārel,liecies mierā! Nebrauksim uz taviem mačiem.

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu