Forums - CopesLietas.lv: Daiwa Black Widow - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+17°C
3 m/s ZA
764 mm
61%
+20°C
04:5321:47
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Daiwa Black Widow Karpu kaati

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   Raudive 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 23.decembris 2007

Publicēts: 21.maijs 2013 - 23:22

Intereese Juusu foruma lietotaju viedoklis par kaatiem. Varbuut kaadam jau taadi ir un ko par tiem sakiet.

Gribu iegaadaaties karpu makskereesanai 2 kaatus. Ieprieksh izmantoju spiningus, kad braucu uz karpaam, nu esmu izlemis izteret un ieguldiiit karpu makskereesanai nedaudz un saakumam iegaadaties karpu kaatus, ko piedaavaa kompaanija Daiwa, modelis Black Widow ar testu 3.0 lb, garums 3.6m cena: ~40.00Ls par vienu kaatu.

Vai ~40.00Ls par 1 kaatu var iegaadaaties kaut ko laabaaku, interesee ko Juus ieteiktu.

Video no karpu kaatiem:



#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 21.maijs 2013 - 23:40

Pārbaudīts variants ir Warrior S maksā gan 51Ls, bet ja vēlāk izdomāsi pāriet uz ko labāku un pārdot domāju, ka cena būs labāka un ātrāk aizies, warriori vienmēr bijuši cieņā, ļoti labi kāti šajā cenu grupā. Par Daiwu gan nekas nav dzirdēts.

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 22.maijs 2013 - 09:05

ja nav noslēpums, kur tu viņus pa 40 Ls vari dabūt? Kādu laiku atpakaļ meklēju, jo anglijas internetveikalos šitie bija pa baigi labo cenu, bet latvijā bija stipri dārgi. skatījos kaut kādu ukraiņu karpinieku un šis šitos (tajā cenu kategorijā) baigi slavēja

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   awis 

  • Ziņojumi: 19
  • Reģistrējies: 08.septembris 2010

Publicēts: 22.maijs 2013 - 09:21

Man šāds kāts bija pirmais kāts, pasteidzoties notikumiem pa priekšu, man tagad ir Warrior Z, kurus nopirku neilgi pēc Daiwa kāta, iespējams mārketinga ietekmē, bet bija arī lietas, kas nepatika Daiwa kātā.

Manējais ir Daiwa Black Widow 2,75, ļoti mīksts, spice tuvumā tā amortizē, ka bremze pat ļoti vaļīga nestrādāja (pastāv iespēja, ka nedaudz pārspīlēju, jo lielākā zivs bija 5kg, ko ar šo kātu izvilku), arī internetā lasīju, ka šie kāti pie vienādiem parametriem ir mīkstāki, kā citu firmu. Strādāju ar 80 gramu svinu, jo ja godīgi, tad dēļ kāta mīkstuma bija iekšējas bailes likt kaut ko smagāku galā, arī pva neliku šim kātam, iespējams, ka šis kāts ir spējīgs uz vairāk nekā man likās. Tagad stāv kā vimbu kāts.

Tīri personīgs viedoklis, tā kā sen neesmu lietojis šo kātu, tad tagad ar 5 gramiem pieredzes vairāk, varbūt liktos savādāk.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   Raudive 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 23.decembris 2007

Publicēts: 22.maijs 2013 - 10:58

Tas ir tieshi tas ko vinji arii prezenteejot sho kaatu saka, ka kaata spiciite ir mikstaaka, copeejot ar taada tipa kaatu dod patiikamu ciinju ar zivi "nice fish playing action" velkot to aaraa. Jeburam kaatam ja to parslogo tad ir kaa ir. Var luuzt var veel kaut kas slikts, katram riikam ir MAX robeza, ko tas speej iztureet un arii parslogojot to taa kalposhanas laiks uzreiz samazinaas.

Man doma ir par 3.00lb testu kaatam 2.75lb ir pats miikstaakais blanks. Varbuut ja buutu bijushi 3.00lb testa kaati nebuutu nepiecieshamiiba peec FOX warrior z kaatiem :) Vai arii es kluuudos. FOX kaa teikt ir FOX. Specilizeejushies tieshi uz karpaam, un produkti ir paredzeeti augtaam makskernieku prasiibaam, lai nodroshinatu un sniegtu augstas kvalitaates produktu un pateereetaaju prasiibas.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 22.maijs 2013 - 13:48

View PostRaudive, 22.maijs 2013 - 10:58, rakstīja:

Tas ir tieshi tas ko vinji arii prezenteejot sho kaatu saka, ka kaata spiciite ir mikstaaka, copeejot ar taada tipa kaatu dod patiikamu ciinju ar zivi "nice fish playing action" velkot to aaraa. Jeburam kaatam ja to parslogo tad ir kaa ir. Var luuzt var veel kaut kas slikts, katram riikam ir MAX robeza, ko tas speej iztureet un arii parslogojot to taa kalposhanas laiks uzreiz samazinaas.

Man doma ir par 3.00lb testu kaatam 2.75lb ir pats miikstaakais blanks. Varbuut ja buutu bijushi 3.00lb testa kaati nebuutu nepiecieshamiiba peec FOX warrior z kaatiem :) Vai arii es kluuudos. FOX kaa teikt ir FOX. Specilizeejushies tieshi uz karpaam, un produkti ir paredzeeti augtaam makskernieku prasiibaam, lai nodroshinatu un sniegtu augstas kvalitaates produktu un pateereetaaju prasiibas.


Jā, dod patīkamu cīņu ar zivi svarā no 2-4kg, kā lielāks galā tā kāts ripā līdz ručkai, pat paforsēt nav iespējams, ja ir vajadzība. Otrkārt, ar tik mīkstu kātu, protams, patīkami mest, ja ir vajadzīgais svina svars, bet precīzi ar mīkstu kātu grūti iemest, protams, ja neesi Denijs Fairbrass :D

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   CrayFish 

  • Ziņojumi: 174
  • Reģistrējies: 08.jūlijs 2009

Publicēts: 24.maijs 2013 - 09:28

Ssie kaati ir gan tirgoti gan testeeti ... cena protams vinniem nav nekaadi 40 lvl bet gan 30-32 lvl gab neatkariigi no taa vai tas ir spoda , markkiera vai karpu maksskkeres kaats ....
blankas miikstas, paraboliskas akcijas, razzossanas kvalitaate diezgan neuzmaniiga ... bet nu cena ... savaa laikaa tajaa cenu grupaa vareeja mest chub snooper kas tiessaam bij daudz labaaki, bet nu diemzzeel vinnus vairs nerazzo ...

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu