Forums - CopesLietas.lv: ZS Ūdensrozes - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+14°C
4 m/s DA
769 mm
62%
+20°C
04:3820:02
 
 
  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

ZS Ūdensrozes

#61 Lietotājs šobrīd nav portālā   Azverins 

  • Ziņojumi: 47
  • Reģistrējies: 05.marts 2014

Publicēts: 22.septembris 2016 - 08:24

View Postdady7, 21.septembris 2016 - 20:17, rakstīja:

Sākām ar divām barībām-es ar Traper Halibut, dēls ar NG Mix karpa-ķiploks. Abām divām vienādi pielikts klāt šis tas no sevis. Sistēma - Method Flat, tikai ar karpu kātiem un signalizatoriem. Uz āķa 2 kukurūzas + 2 baltie. Es izmēgināju kukurūza-zemene, kukurūza-ķiploks, kukurūza-vanilja. Dēls uz āķa lika 2 bonduelles + 2 baltie Pusstundas laikā man divas copes, viena tuvu pie 4kg, viena aizgāja. Dēlam pa to laiku kādas 8 copes, no kurām 3 realizētas. Pārgāju arī es uz NG Mix-u, un tad sākās tāds trakums, ka reizēm nepaspēj pat svingeri uzkabināt, kad aiziet parovozs. Bez copes pārmetām ik pēc 7-10 minūtēm. Un, kas interesanti, ja līdz tam ķērās gan blakus, gan pāri pretī, kā sākām ķert mēs, tā visiem kā ar nazi nogrieza. Un ņēma praktiski vienādi vai uz bonduelli, vai uz aromatizētajam kukurūzām.
Secinājums- vismaz 90 procentus veiksmes dod barība, nevis tas , ko liec uz āķa.


Nu nezinu, protams, kaut ko var izsecināt, bet nu pēc dīķa "uzpildes" nezinu vai kāds mājās brauc bez normas...
Tas drīzāk saistīts ar to, ka jaunās kā aptrakušas skrien pa apli barā/os un jums bija gana liels daudzums barības, lai baru apturētu un tas neturpinātu kustību. Citreiz labi, var redzēt, ka zvaniņi saķ zvanīt pa apli. Viedoklis subjektīvs.

#62 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 10:13

View Postdady7, 21.septembris 2016 - 20:17, rakstīja:

Sākām ar divām barībām-es ar Traper Halibut, dēls ar NG Mix karpa-ķiploks. Abām divām vienādi pielikts klāt šis tas no sevis. Sistēma - Method Flat, tikai ar karpu kātiem un signalizatoriem. Uz āķa 2 kukurūzas + 2 baltie. Es izmēgināju kukurūza-zemene, kukurūza-ķiploks, kukurūza-vanilja. Dēls uz āķa lika 2 bonduelles + 2 baltie Pusstundas laikā man divas copes, viena tuvu pie 4kg, viena aizgāja. Dēlam pa to laiku kādas 8 copes, no kurām 3 realizētas. Pārgāju arī es uz NG Mix-u, un tad sākās tāds trakums, ka reizēm nepaspēj pat svingeri uzkabināt, kad aiziet parovozs. Bez copes pārmetām ik pēc 7-10 minūtēm. Un, kas interesanti, ja līdz tam ķērās gan blakus, gan pāri pretī, kā sākām ķert mēs, tā visiem kā ar nazi nogrieza. Un ņēma praktiski vienādi vai uz bonduelli, vai uz aromatizētajam kukurūzām.
Secinājums- vismaz 90 procentus veiksmes dod barība, nevis tas , ko liec uz āķa.
Naw liela maksla nokert ja iepriekseja diena tika veikta zivju papildinasana,,un baribai nebija liela loma..jo vissi zin ka karpai japaiet laiks lai atklimatizetos :rolleyes:

#63 Lietotājs šobrīd nav portālā   krmc 

  • Ziņojumi: 19
  • Reģistrējies: 10.aprīlis 2015

Publicēts: 23.septembris 2016 - 10:13

View Postdady7, 21.septembris 2016 - 20:17, rakstīja:

Sākām ar divām barībām-es ar Traper Halibut, dēls ar NG Mix karpa-ķiploks. Abām divām vienādi pielikts klāt šis tas no sevis. Sistēma - Method Flat, tikai ar karpu kātiem un signalizatoriem. Uz āķa 2 kukurūzas + 2 baltie. Es izmēgināju kukurūza-zemene, kukurūza-ķiploks, kukurūza-vanilja. Dēls uz āķa lika 2 bonduelles + 2 baltie Pusstundas laikā man divas copes, viena tuvu pie 4kg, viena aizgāja. Dēlam pa to laiku kādas 8 copes, no kurām 3 realizētas. Pārgāju arī es uz NG Mix-u, un tad sākās tāds trakums, ka reizēm nepaspēj pat svingeri uzkabināt, kad aiziet parovozs. Bez copes pārmetām ik pēc 7-10 minūtēm. Un, kas interesanti, ja līdz tam ķērās gan blakus, gan pāri pretī, kā sākām ķert mēs, tā visiem kā ar nazi nogrieza. Un ņēma praktiski vienādi vai uz bonduelli, vai uz aromatizētajam kukurūzām.
Secinājums- vismaz 90 procentus veiksmes dod barība, nevis tas , ko liec uz āķa.

Forši

#64 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 10:19

View Postkrmc, 23.septembris 2016 - 10:13, rakstīja:

Forši

https://www.facebook...srozes/?fref=ts

#65 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 20:35

View Postkencis, 23.septembris 2016 - 10:13, rakstīja:

Naw liela maksla nokert ja iepriekseja diena tika veikta zivju papildinasana,,un baribai nebija liela loma..jo vissi zin ka karpai japaiet laiks lai atklimatizetos :rolleyes:

Mēs copējām 18.septembrī no 8:30 līdz 11:00 no rīta. Zivis ielaida tajā pašā dienā, tikai pēcpusdienā.

#66 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 20:39

View PostAzverins, 22.septembris 2016 - 08:24, rakstīja:

Nu nezinu, protams, kaut ko var izsecināt, bet nu pēc dīķa "uzpildes" nezinu vai kāds mājās brauc bez normas...
Tas drīzāk saistīts ar to, ka jaunās kā aptrakušas skrien pa apli barā/os un jums bija gana liels daudzums barības, lai baru apturētu un tas neturpinātu kustību. Citreiz labi, var redzēt, ka zvaniņi saķ zvanīt pa apli. Viedoklis subjektīvs.

Tas bija pirms uzpildes.

#67 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 21:05

View Postdady7, 23.septembris 2016 - 20:39, rakstīja:

Tas bija pirms uzpildes.

Lai ta butu,,tikai newag pust pilites.aizbrauc uz valli un paradi ka darbojas tava bariba,newis esma'

#68 Lietotājs šobrīd nav portālā   Azverins 

  • Ziņojumi: 47
  • Reģistrējies: 05.marts 2014

Publicēts: 23.septembris 2016 - 23:33

View Postkencis, 23.septembris 2016 - 21:05, rakstīja:

Lai ta butu,,tikai newag pust pilites.aizbrauc uz valli un paradi ka darbojas tava bariba,newis esma'


Kas jums ir ar to Valli, tā kā baigais rādītājs būtu, maksas dīķis ir maksas dīķis. Pilni albumi ar Valles karpām, savelkās pa brīvdienām Valle un tad skrien mācīt citus, ka kaut ko pasaka tā, pamēģini pats noķert, es tā pulējos, nav tik viegli, no malas jau viegli izskatās utt..

#69 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 00:02

View PostAzverins, 23.septembris 2016 - 23:33, rakstīja:

Kas jums ir ar to Valli, tā kā baigais rādītājs būtu, maksas dīķis ir maksas dīķis. Pilni albumi ar Valles karpām, savelkās pa brīvdienām Valle un tad skrien mācīt citus, ka kaut ko pasaka tā, pamēģini pats noķert, es tā pulējos, nav tik viegli, no malas jau viegli izskatās utt..
tikai tew naw neka albuma un gudri dirst maki kad aizbrauki un nokersi tad varesi ta runat..ir dienas kad copi neredzi..gaidu no nakamajam brievdienam galeriju ka Valle esi sakeris :lol:

#70 Lietotājs šobrīd nav portālā   Azverins 

  • Ziņojumi: 47
  • Reģistrējies: 05.marts 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 00:19

View Postkencis, 24.septembris 2016 - 00:02, rakstīja:

tikai tew naw neka albuma un gudri dirst maki kad aizbrauki un nokersi tad varesi ta runat..ir dienas kad copi neredzi..gaidu no nakamajam brievdienam galeriju ka Valle esi sakeris :lol:

Atbilde vienu komentāru augstāk. Ko tad nicinoši izsakies, ja kāds cits citur labi savelk, uzreiz jābrauc uz Valli meistarību rādīt, tāds pats maksas dīķis kā citur, cilvēki ir labi pastrādājuši, lai vidējais izmērs būtu labs, cepuri nost, bet Vallē vai citā maksas dīķi izvilkta karpa ne ar ko neatšķiras, nāksies Tev vien to pieņemt.

#71 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 10:56

View Postkencis, 23.septembris 2016 - 21:05, rakstīja:

Lai ta butu,,tikai newag pust pilites.aizbrauc uz valli un paradi ka darbojas tava bariba,newis esma'

Neuzskatu, ka Valle ir kaut kāds standarts , pēc kura mērīt meistarību. Valle ir atpūtas bāze ar zivju dīķi, kurā savāktas vienkopus Latvijas lielākās karpas. Un, tā kā jūs, lielie meistari, esat pieradinājuši viņas pie boilām, ar citām barībām un ēsmām tur nav ko darīt.
Tā kā nepūt pats pīlītes, aizbrauc uz Ūdensrozēm, un parādi, kā darbojas tavas boilas.

#72 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 21:12

Sory esmu tur bijis un neezkatuu ka tur ir maksla nokert,.un 2kg karpas nezkatu par sasniegumu..

#73 Lietotājs šobrīd nav portālā   kencis 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 01.augusts 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 21:13

Brauc lai papildienatu leduskapi newis lai nokertu kaifu,,vieniga motivacija nokert virs 9kg

#74 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 21:29

View Postkencis, 24.septembris 2016 - 21:12, rakstīja:

Sory esmu tur bijis un neezkatuu ka tur ir maksla nokert,.un 2kg karpas nezkatu par sasniegumu..

Bet Tu aizbrauc, noķer, un tad runā...

#75 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 22:11

View Postkencis, 24.septembris 2016 - 21:13, rakstīja:

Brauc lai papildienatu leduskapi newis lai nokertu kaifu,,vieniga motivacija nokert virs 9kg

Papildināt ledusskapi es braucu uz Centrāltirgu, tur svaigas karpas maksā 3,30 eiro kilogramā.
Tām, ko es noķeru Ūdensrozēs, ir pavisam cita cena:
1. Degviela 10 eiro
2. Dīķa maksa 11 eiro
3. Barība un ēsma 15 eiro
4. Pusdienas u.c. izd. 10 eiro
---------
kopā 46 eiro
Izdevumi uz copes dienu ir vienādi, vai noķer normu, t.i., 5kg, vai nenoķer neko.
Šogad divas reizes bija norma: 46 : 5kg - 9Eu/kg. Tā tad arī ir lētākā cena karpām , ko esmu noķēris Ūdensrozēs. Un divas reizes bija pa vienai kilogramīgajai, kas sastāda 46 Eu/kg.
Tā būtu atbilde Tev un pārējiem gudrīšiem, kas te nicīgi pielieto tādus terminus kā gaļenieki, putrinieki, u.c.
Kas attiecas uz Valles meistariem, tad nupat Francijā Pasaules čempionātā, seši Latvijas pārstāvji 72 stundu laikā uz visiem noķēra veselas 3 zivis ar kopējo svaru 12,875 kg.

#76 Lietotājs šobrīd nav portālā   vencs 

  • Ziņojumi: 25
  • Reģistrējies: 29.augusts 2008

Publicēts: 24.septembris 2016 - 22:19

dady 7 es 4kg karpu esmu nokkeeris pa 350 eiro ko nu?

#77 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 24.septembris 2016 - 22:24

View Postvencs, 24.septembris 2016 - 22:19, rakstīja:

dady 7 es 4kg karpu esmu nokkeeris pa 350 eiro ko nu?

Tad Tu esi tik pat dumjš kā es. Vai arī Tev, tāpat kā man, galvenais nav cena un kilogrami...

#78 Lietotājs šobrīd nav portālā   Alleria 

  • Ziņojumi: 11
  • Reģistrējies: 25.februāris 2016

Publicēts: 25.septembris 2016 - 01:24

View Postdady7, 24.septembris 2016 - 22:11, rakstīja:

Papildināt ledusskapi es braucu uz Centrāltirgu, tur svaigas karpas maksā 3,30 eiro kilogramā.
Tām, ko es noķeru Ūdensrozēs, ir pavisam cita cena:
1. Degviela 10 eiro
2. Dīķa maksa 11 eiro
3. Barība un ēsma 15 eiro
4. Pusdienas u.c. izd. 10 eiro
---------
kopā 46 eiro
Izdevumi uz copes dienu ir vienādi, vai noķer normu, t.i., 5kg, vai nenoķer neko.
Šogad divas reizes bija norma: 46 : 5kg - 9Eu/kg. Tā tad arī ir lētākā cena karpām , ko esmu noķēris Ūdensrozēs. Un divas reizes bija pa vienai kilogramīgajai, kas sastāda 46 Eu/kg.
Tā būtu atbilde Tev un pārējiem gudrīšiem, kas te nicīgi pielieto tādus terminus kā gaļenieki, putrinieki, u.c.
Kas attiecas uz Valles meistariem, tad nupat Francijā Pasaules čempionātā, seši Latvijas pārstāvji 72 stundu laikā uz visiem noķēra veselas 3 zivis ar kopējo svaru 12,875 kg.



zb tajā ezerā katrs kas spēj vel noturēt makšķeri rokās var kautko noķert. zb ar savu dīķīti. 10eu pa ceļu ? Tu ar zāles pāvēju brauc? (retorisks jautājums). bet pa PČ Tev pahodu taisnība.

#79 Lietotājs šobrīd nav portālā   dady7 

  • Ziņojumi: 49
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2014

Publicēts: 25.septembris 2016 - 01:55

View PostAlleria, 25.septembris 2016 - 01:24, rakstīja:

zb tajā ezerā katrs kas spēj vel noturēt makšķeri rokās var kautko noķert. zb ar savu dīķīti. 10eu pa ceļu ? Tu ar zāles pāvēju brauc? (retorisks jautājums). bet pa PČ Tev pahodu taisnība.

Braucu ar Diskovery 3 3,8 benzins-gāze,vai ar Opel Astra 1,7 DTi,
tā ka vidēji sanāk pat vairāk kā 10 eiras. Kas attiecas uz "dīķīti", tad dīķītis ir Vallē. Un te arī ir bijušas reizes, kad aizbrauc mājā tukšā.

#80 Lietotājs šobrīd nav portālā   JankaPipars 

  • Ziņojumi: 7
  • Reģistrējies: 14.jūnijs 2015

Publicēts: 05.jūlijs 2017 - 21:47

Sveiki!
Kas pašlaik notiek Ūdensrozēs? Rīt jābrauc uz to pusi pastrādāt, varbūt ir vērts kādu makšķerkātu iesviest mašīnā?

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu