Forums - CopesLietas.lv: Signalizātori - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+16°C
1 m/s ZR
765 mm
57%
+20°C
04:0020:39
 
 
  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Signalizātori

#21 Lietotājs šobrīd nav portālā   kashulonis 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 23.novembris 2009

Publicēts: 17.marts 2011 - 16:25

View PostAigars82, 17.marts 2011 - 16:13, rakstīja:

Tev kāds personīgi uzbrauca? Drusku filtrē ko tu raksti. Nav mana problēma, ka tu ziņas nelasi un neko nezini par to, kas notiek apkārt. Tiem kam tā ir gadījies tie paši pastāstīs, ja gribēs.


Vienreiz aizbrauc pacopēt ar RED BULL un ČINĀRU. Viens izvilka pneimatisko pistoli, otrs mačeti kājas garumā. No tās dienas viņu copenēm pat netuvojos :)

#22 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 17.marts 2011 - 16:32

View Postkashulonis, 17.marts 2011 - 16:25, rakstīja:

Vienreiz aizbrauc pacopēt ar RED BULL un ČINĀRU. Viens izvilka pneimatisko pistoli, otrs mačeti kājas garumā. No tās dienas viņu copenēm pat netuvojos :)

Kasparam taisnība, man katru reizi līdzi gāzes pistole ar pilnu atveri :rolleyes: sazin kas var gadīties copes laikā, pagaidām līdz šim bijis viss mierīgi...

#23 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 17.marts 2011 - 16:33

Kungi, mieru!

#24 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 17.marts 2011 - 16:40

View PostRedBull, 17.marts 2011 - 16:32, rakstīja:

Kasparam taisnība, man katru reizi līdzi gāzes pistole ar pilnu atveri :rolleyes: sazin kas var gadīties copes laikā, pagaidām līdz šim bijis viss mierīgi...


Tā karpas makšķerē Božu ūdenskrātuvē:
Publicēta bilde

#25 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 17.marts 2011 - 17:09

View PostZorro, 17.marts 2011 - 16:40, rakstīja:

Tā karpas makšķerē Božu ūdenskrātuvē:
Publicēta bilde


Pats intresantākais, ka tik un tā "sensors" ir pie ķiveres!!!

#26 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 17.marts 2011 - 17:38

View PostAgrisB., 17.marts 2011 - 17:09, rakstīja:

Pats intresantākais, ka tik un tā "sensors" ir pie ķiveres!!!

Atceros, kad aizbraucu un pa tukšajām čaulītēm bija jābradā.

#27 Lietotājs šobrīd nav portālā   kashulonis 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 23.novembris 2009

Publicēts: 17.marts 2011 - 18:10

Pēdējās ziņas no Mālpils! Nav palicis vairs neviens kodējs, kas vazājās gar copenēm. Visi bez vēsts pazuduši! Laikam cunami!

#28 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 17.marts 2011 - 18:21

View PostAigars82, 17.marts 2011 - 16:13, rakstīja:

Tev kāds personīgi uzbrauca? Drusku filtrē ko tu raksti. Nav mana problēma, ka tu ziņas nelasi un neko nezini par to, kas notiek apkārt. Tiem kam tā ir gadījies tie paši pastāstīs, ja gribēs.

Viena tante teica ,ka vienam nosperts signalizātors kamēr šis krūmos tupēja. Es jau tev arī vecīt neuzbraucu,virtuāli pazīstami esam jau pasen. Mošk drīz kāds pazīstams karpu brends izgudros žogu saliekamo apkārt tev un tavām copenēm tad tu to arī slavēsi?

Publicēta bilde

#29 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 17.marts 2011 - 21:14

Pāris gadus atpakaļ Lietuva Iļģī notiek mači, vīri vakarā pirms miega pārbauda signalizātorus un peidžerus liekas uz auss, naktī neviena cope, pamostas un pamana ka uz rodpoda no četriem kātiem tikai viens palicis!!!!(lieta esot bijusi rudenī,pa nakti normāla migla ka aci var izdurt), arī par slavenajiem Vitkopiem ir dzirdēts ka no rīta tukši mieti stāvot, bet tas jau laikam tiem kam garšo sīvais!!!!

#30 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 17.marts 2011 - 21:29

View Postbarbusi, 17.marts 2011 - 21:14, rakstīja:

Pāris gadus atpakaļ Lietuva Iļģī notiek mači, vīri vakarā pirms miega pārbauda signalizātorus un peidžerus liekas uz auss, naktī neviena cope, pamostas un pamana ka uz rodpoda no četriem kātiem tikai viens palicis!!!!(lieta esot bijusi rudenī,pa nakti normāla migla ka aci var izdurt), arī par slavenajiem Vitkopiem ir dzirdēts ka no rīta tukši mieti stāvot, bet tas jau laikam tiem kam garšo sīvais!!!!


Mans personiskias viedoklis, ja gribēs Tev apzagt, tad apzags pie jebkuriem apstākļiem. Varbūt tiem džekiem pat paveicās, kas saldi gulēja un neko nedzirdēja, jo varēja palikt ar kātiem , bet ar cirvi mugurā un nazi vēderā.
Tagad visiem jaunākās paudzes signalizātoriem ir pretzagšanas funkcija, bet tā arī nepalīdzēs, ja makšķerēsi kaut kur viens Latgalē ( netālu zaļumballe, kur vietējie sabraukuši uz disco nakti ar traktoriem un "lomikiem"). Lai kā būtu, bet vienmēr jāizvērtē riska faktors! :)

#31 Lietotājs šobrīd nav portālā   kashulonis 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 23.novembris 2009

Publicēts: 17.marts 2011 - 21:49

Tāpēc vajag ar mačeti spilvena vietā čučēt :)

Publicēta bilde

Man copējot Inčukalna karjerā pa nakti 5 rotveileri plosījās blakus teltij. Gandrīz piemīzu bikses no skata. Cilvēka neviena tuvumā. Ko darīt tādā gadījumā?

#32 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 17.marts 2011 - 22:00

View Postkashulonis, 17.marts 2011 - 21:49, rakstīja:

Tāpēc vajag ar mačeti spilvena vietā čučēt :) Man copējot Inčukalna karjerā pa nakti 5 rotveileri plosījās blakus teltij. Gandrīz piemīzu bikses no skata. Cilvēka neviena tuvumā. Ko darīt tādā gadījumā?


Suņiem un meža zvēriem iesaku šo "Elektriskie gani".

Elektriskais gans Trapper Dual AN12 - divi vienā

Domāts viegli aizaugušiem standartaplokiem līdz 12 km (zirgiem, govīm, cūkām, suņiem, kaķiem)
Darbojas no tīkla (230 V) un ar akumulatoru 12 V
Maksimālā impulsa enerģija - 1.2 J
Maksimālais spriegums - 8200 V
Ar funkciju kontroli.


Publicēta bilde

#33 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 18.marts 2011 - 00:10

View PostZorro, 17.marts 2011 - 13:09, rakstīja:

Varbūt esmu pilnīgs lašara, nestrīdēšos, bet kustību sensora jēgu nu nekādīgi nesaprotu.

Kustību sensoru jēgu precīzi izsaka teiciens "Si vis pacem, para bellum" (gribi mieru- gatavojies karam). Manuprāt copējot ir vērts parūpēties par sava inventāra drošību.

Pagājušajā sezonā šos sensorus pārbaudījām- kad iereibuši tusētāji, kas pus nakti dzēra un dziedāja dažus simtus metrus no copes vietas, bija ienākuši mūsu sektorā un atradās ~ 7m no kātiem, teltī atskanēja uzbāzīgs signāls. Sistēma strādā kā bija solīts.

Nevajag pat zagt, pilnīgi pietiek, ka totāli sareibuši rumpīši izdomā pacilāt tavus kātus, aplūkot signalizatorus un, zaudējuši līdzsvaru, uzkrīt virsū iemīļotajam aprīkojumam. :wacko:

Kā man teica apsardzes kompānijas puiši- mājās bieži vien signalizācijas uzstāda un apsardzes līgumus slēdz tikai pēc pirmā zagļu apciemojuma. Līdzīgi var gadīties ar copes rīkiem.

#34 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 18.marts 2011 - 01:08

View PostCarpz, 18.marts 2011 - 00:10, rakstīja:

Kustību sensoru jēgu precīzi izsaka teiciens "Si vis pacem, para bellum" (gribi mieru- gatavojies karam). Manuprāt copējot ir vērts parūpēties par sava inventāra drošību.

Pagājušajā sezonā šos sensorus pārbaudījām- kad iereibuši tusētāji, kas pus nakti dzēra un dziedāja dažus simtus metrus no copes vietas, bija ienākuši mūsu sektorā un atradās ~ 7m no kātiem, teltī atskanēja uzbāzīgs signāls. Sistēma strādā kā bija solīts.

Nevajag pat zagt, pilnīgi pietiek, ka totāli sareibuši rumpīši izdomā pacilāt tavus kātus, aplūkot signalizatorus un, zaudējuši līdzsvaru, uzkrīt virsū iemīļotajam aprīkojumam. :wacko:

Kā man teica apsardzes kompānijas puiši- mājās bieži vien signalizācijas uzstāda un apsardzes līgumus slēdz tikai pēc pirmā zagļu apciemojuma. Līdzīgi var gadīties ar copes rīkiem.


Kur Jūs tādas vietas atrodat, ka iereibuši tusētāji, kas pus nakti dzer un dzied dažus simtus metrus no copes vietas, Bastejkalnā?

Publicēta bilde

#35 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 18.marts 2011 - 08:53

View PostAgrisB., 18.marts 2011 - 01:08, rakstīja:


Kur Jūs tādas vietas atrodat, ka iereibuši tusētāji, kas pus nakti dzer un dzied dažus simtus metrus no copes vietas, Bastejkalnā?

Publicēta bilde

Izrāvi man vārdus no mutes. BĻAVIENS. Zaļumballēs un dziesmu svētkos pagaidām neesmu copējis.

#36 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 18.marts 2011 - 11:28

View PostAgrisB., 18.marts 2011 - 01:08, rakstīja:

Kur Jūs tādas vietas atrodat, ka iereibuši tusētāji, kas pus nakti dzer un dzied dažus simtus metrus no copes vietas, Bastejkalnā?

Nē, aprakstītā vieta nav LR. Ja tevi tiešām māc šaubas, raksti privāti, tad pastāstīšu kas, kur un kā. Taču arī šeit ne vienmēr un visur iespējams copēt lepnā vientulībā, piemēram Vitkopos, Vallē, Kaķītī, Alberta dīķos, u.c. vietās, kur ne tikai makšķerē, bet arī svin dažādus svētkus, rīko ballītes.

Bez tam, signalizatoru komplekts ir nopērkams arī bez kustības detektoriem, ja nu kādam tie šķiet lieki. :)

Tā ir katra copmaņa personīgā izvēle- sargāt vai nesargāt savu aprīkojumu.

#37 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 18.marts 2011 - 16:16

View PostCarpz, 18.marts 2011 - 11:28, rakstīja:


Tā ir katra copmaņa personīgā izvēle- sargāt vai nesargāt savu aprīkojumu.

Šitie sensori , jau nesargā tavu īpašumu, lasi uzmanīgi -nesargā. Ja gribēs nospert nospers un pats pa muti vel dabūsi. Sensors vienkārši tevi var pabrīdināt, ka nu ir sūdi.

#38 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 18.marts 2011 - 16:50

View Postkarpa, 18.marts 2011 - 16:16, rakstīja:

Šitie sensori , jau nesargā tavu īpašumu, lasi uzmanīgi -nesargā. Ja gribēs nospert nospers un pats pa muti vel dabūsi. Sensors vienkārši tevi var pabrīdināt, ka nu ir sūdi.

tieši tā, un izpeldinās arī. :) :)

#39 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 18.marts 2011 - 17:01

Tas gadījumā neesi tu Carpz? Kad atkal copēsi padod ziņu, piekāpšu!

Publicēta bilde

#40 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 18.marts 2011 - 17:19

View Postkarpa, 18.marts 2011 - 16:16, rakstīja:

Šitie sensori , jau nesargā tavu īpašumu, lasi uzmanīgi -nesargā. Ja gribēs nospert nospers un pats pa muti vel dabūsi. Sensors vienkārši tevi var pabrīdināt, ka nu ir sūdi.


Te jau mans draugs `Karpa` iet runa par nedaudz citām svaru kategorijām, saprotams, ka tev neviens pa muti nesados un arī tavu inventāru neviens neuzdrošināsies iekārot, bet mums, kas karatē ir redzējuši tikai filmās, vajag dot laiku aizlaisties......
Man liekas, ka par drošibu ir jādomā, neatkarīgi,vai nu tie ir pīkstuļi vai cirpis un āmurs:) Pašam ir gadījies, ka izrubos un pamostos tikai pēc 5-8h, un tad esmu ļoti pateicīgs, kad visu atrodu savās vietās:)

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu