Sveiki! Man jautājums par fīder kātiem, vai varētu lūgt nelielu komentāru par šādiem ražotājiem: MITCHELL, Mosella, ABU GARCIA, Thompson, Shakespeare. Lasīju Jūsu rakstu CL, tur ar labu vārdu pieminēts tikai ABU GARCIA, kā ar pārējiem? Jau iepriekš pateicos!
Ar labu vai sliktu vārdu pieminu tikai tās lietas, kuras esmu turējis rokās un par kurām kaut ko zinu, teiksim SHAKESPEARE spoles ir labas, bet lētā un vidējā gala fīderus es neieteiktu, pa pārējiem tevis minētiem kātiem, izņemot MICHELL, man nav viedokļa, jo tos neesmu rokās turējis, es vienmēr un visur uzsveru, ka tas ko rakstu ir vienīgi un tikai mans viedoklis, tāpēc mani vienas vai otras lietas vērtējumi ir visnotaļ subjektīvi. Pats pērku tos kātus, kuriem vajadzības gadījumā varēšu dabūt rezerves daļas, kaut vai spicītes, ja pazūd vai salūzt, bet ja tev kāds no tevis minētajiem kātiem ir iekritis sirdī un ļoti patīk, tad ņem ciet, jo copmanim taču galvenais, lai pašam patīk lietas, kuras tur rokās.
Normund cepuri nost tavām receptēm, izmēģināju strādā perfekti izņemot universālam piegāzu klāt šo to no poļu piedevām - rezultāts labs, lieli brekši nāca regulāri. Ir tikai viens bet, laikam nespēj pieražot vai piegadāt Salmo veikalā Daugavgrīvas ielā, bet citādi kaut vairāk uzņemtos šādu darbošanos būtu pašmāju darboņiem labs atbalsts, vienmēr dodu priekšroku pašmāju ražotājiem!
Paldies protams par labiem vārdiem, ja tu runā par NG MIX barību, tev taisnība, šogad pie pirmā gada ir zināmas problēmas ar ražošanas jaudām, bet tas viss risinās un gan būs labi.
Ar tiem pašmāju ražojumiem ir labi protams, tomēr pats cenšos izvēlēties labas kvalitātes lietas un tikai tad skatos kur un kas tās ražo, tā ir noteikti ir drošāk......
Labdien. Vai jūs varētu pateikt kas jāliek uz āķa, kad iet ķert brekšus? Kāds numura āķis ir vajadzīgs brekšiem?
Tu no manis gaidi, ka es tagad tev stāstīšu visu brekšu ķeršanas ābeci? Vismaz būtu aprakstījis kur un kā taisies makšķerēt, citādāk sanāk tā, ka tu man prasi - ko ēd cilvēks??????? Starp citu par brekšiem diezgan daudz būs augusta CL žurnālā, ja māki lasīt, tad palasi.
Sveiki! Kāda būtu vislabākā ēsma karūsām , kurā vasaras diennakts laikā, Jūsuprāt, ir labākā karūsu cope?
Karūsu ēdienkarte ir ļoti plaša, bet nu ierastākās ēsmas ir sliekas, mušu kāpuri, grūbas, makaroni, dažādas mīklas
Vai Jūs varētu pastāstīt par meža vimbām, ar ko un kur tās labāk ķert?
Savā dzīvē esmu noķeris tikai kādas desmit mežavimbas, tāpēc diez vai būšu īstais kam šo jautājumu uzdot.
Labdien..Vai šajos jūlija datumos nebūs par vēlu it mēģināt noķert kādu līni?
Līņus var ķert visu vasaru, praktiski līdz pat pirmajām salnām
Sveiks! Lasot vienu no pēdējām atbildēm uzdūros precīzam manas problēmas apzīmējumam - "sīkzivis" :(
Cenšoties tikt pie līņiem lielu vakara daļu pavadu velkot ārā sīkos asarēnus, kas kā traki ierij āķi ar sliekām. Ruduši arī visu laiku lien pie āķa. Kā labāk iebarot, lai tās sīkzivis neaiztiek to āķi vai pievērš tai vietai krietni mazāk uzmanības?
Tas ko es izveidoju kā iebarošanai ir : Nopirku veikalā barību līņiem (Tagad nepateikšu precīzi nosaukumu, bet sausā ar ūdeni jaucamā barība) klāt lieku vienu biezpiena paciņu, saldskābmaizi, saberztu soju... anīsa (īpaši daudz nejaucu klāt) pulveri un baltos kāpurus). Varbūt ar barību ko cenšos panākt efektu ... veicinu tikai pamatīgu defektu? Paldies par atbildi.
Nu kokteili jau nu tu uztaisi baigo, ja izmanto daudz maz laba līmeņa gatavo barību (veikalā ap 2 lati), tad neko no tevis minētā tur klāt vairs nevajag, sevišķi jau biezpienu ar saldskābmaizi, iedomājoties tevis minēto komponetu sajaukumu metās šķērma dūša, abet es pastāvu uz to, ka zivīm jādod tikai labas lietas, vari iebarot vairākas vietas, vienu ar biezpienu, citu ar maizi un trešo ar barību, tad arī jutīsi rezultātu, tev taču arī nepatīk, ja tev vienā šķivī pasniedz zupu, saldo un teiksim maltās gaļas mērci.
ar sīkzivīm ir problemātiski cīnīties, ar asarīšiem var cīnīties uzliekot uz āķa grūbas vai kukurūzas graudu(tad jāieliek kukurūza barībā, nedaudz ), ar rudulīšiem palielinot sliekas izmēru, vai arī jābruņojās ar pacietību. Es gan ieteiktu izmēģināt granulētās barības, vizmas rudulīšus tās nepiesaista, jo nerada duļķi grimstot.
Makšķerēju pie sausās Daugavas. Problēma, ka ķeras tikai mazas zivis. Esmu mainījis iebarošanas sastāvu, bet nekā. Kaimiņam gan lielākas zivis. Ko iesakāt?
Met kaunu pie malas un ej pie kaimiņa aprunāties, iespējams, ka vainīga ir ēsma, jo ja zivis vienā vietā patstāvīgi iebaro ar kaut ko vienu, piemēram grūbām vai makaroniem, tad viņas tajā vietā tieši šīs ēsmas var sākt uzskatīt par pamatbarību. Otrs variants ir vieta un iemetiena attālums, arī tas ir ļoti svarīgi, iespējams, ka kaimiņš met tikai dažus metrus tālāk, bet tur jau ir kāda kantīte, kur uzturās lielākas zivis, neticu, ka tev trāpīsies tāds kretīniski noskaņots kaimiņš, kurš negribēs parunāties
Labdien! Vai fīdermakšķere ir tas pats, kas gruntene? Vai ir fīdermakšķeres teleskopiskas un saliekamas, jo ja viņas ir trīsdaļīgas vai divdaļīgas es nezinu kā viņas salikt, lai viegli varētu atkal ķert? Kādu auklu labāk izmantot fīdermakšķerei ja es gribu ķert ezeros?
Ja tu lasītu žurnālu Copes Lietas, tad tev šādu jautājumu nebūtu, jo tieši šī mēneša žurnālā ir visas atbildes uz teviem jautājumiem
Labdien, Iegādājos aizvakar Fīdermakšķeri Diamond Feeder (SA) 360 un auklu Braid 0,12 mm, pavadai Diamond Exelence 0,17mm. Gribu uzzināt kā pareizi būtu jāsien aukla ar barotavu, un pavadiņa ar āķi, kādos attālumos viens no otrs, lai jūtība būtu maksimālā, bet tajā pašā laikā lai tas viss nepītos! Vai jālieto virpulīši, speciālās gruntsmakšķeru sistēmas, vai kas cits?
Nopērc jūlija CL žurnālu un tur atradīsi atbildes uz visiem saviem jautājumiem.