Sveiks!
Gribēju jautāt cik resnu auklu ieteiktu likt Salmo 1.Nr. bļitkai? Es nopirku 0,15mm. Bet tagad domāju vai nebus par resnu.
Sveiks!
Gribēju jautāt cik resnu auklu ieteiktu likt Salmo 1.Nr. bļitkai? Es nopirku 0,15mm. Bet tagad domāju vai nebus par resnu.
:):):) vispār jau auklu izvēlās vairāk pēc zivju izmēriem :):), bet var arī tā, ka katrai bļitkai savu kātiņu :):), bet tik un tā 1. numur abļitkiņa ir izstrādināma līdz +- 3 metro dziļumam man domājas, ka ar 0.15mm būs ok, var jau likt arī tievāku, bet.... nevajag :):)
Sveiks! Cik g tests ir Supreme feeder 3.60m ? eshopa nav rakstits. Ko tu ieteiktu Lielupei no lai fiidereetu? supreme feeder 3.60m vai taifun special feeder 3.30m ???
es neieteiktu ne vienu ne otru, bet gan Diamondu, tomēr, ja skaties tieši uz šiem, tad ņem Supreme, es puikam kā pirmo fīderi šo nopirku, tagad puika to kā barojamo kātu izmanto, bet pirmo sezonu vilka brekšus un citus živukus smaidīdams, nekāds smagsvaru metējs gan šis kāts nav, rakstīts 90 grami un tā aptuveni arī ir dabā, sevišķi pārslogot to nevajadzētu
Vai tad tiešam grūti atbildēt ,man personigs dīķis un vajag man tiklus ķiniešu te Liepājas puse nav ,tadeļ vaicāju kur varetu būt dabonami . citadi nevaru dabot rokā zivis ko salaidu vel doma no mājām 220 pievilkt man te čomaki saka ka tādā veidā mēģināt bet es uz reizi visas negribu .
:):):) to, ka es varētu nebūt Latvijā neiedomājies ???? :):):) par tīkliem neinteresējos, tāpēc arī neko tev pateikt nevarēšu par tiem 220 gan tev veči muld, bez aparāta pa vidu tur nekas labs nesanāks, pietam dīķis būs pagalam līdz ar to.... es jau domāju, ka tīklus, tieši tāpat kā kontrabandas cigaretes un alkoholu, var nopirkt tirgū :):):)
Labdien. Ko jus man varetu pastastit par fluorkarbona auklam. Ir doma lielot 0.12 auklu uz mormisku! Izsaki savas domas par auklu.! :)
:):):) flurokarbons ir nedaudz cita sastāva plastmasa nekā monofils, lielākais flurokarbona (īsta, tātad diezgan padārga) pluss ir tas, ka tas ir cietāks un smagāks, līdz ar to arī mazāk staipīgs, ziemā flurokarbona pluss parādās copējot lielos dziļumos, jo tad var mazāku mormišku ātrāk nolaist līdz gruntij, seklumā copējot plusu nav, jo flurokarbonam izturība tomēr ir biki biki mazāka kā labam monofilam un amortize flurokarbons arī mazāk pats ziemā flurokarbonu tinu uz visām Zviedrijas makšķerītēm un uz puses no sporta makšķerītēm, tiesa... tad nebija Micron auklas vēl, tagad tā ir satīta uz visām sporta makšķerītēm :)
Sveiks !
Vai šajā laikā vēl ir reāli noķert kādu karūsu dīķī ?
te jāskatās kāds dīķis, ja ar labu caurteci, tad jā, pats vakar ļoti smukas karūsas ķēru, tiesa ostā :)
Kur var nopirkt lēti tīklus
:):):) diez vai es būšu tas īstais kam to prasīt :):):), man tīkli, pat oficiāli, nepatīk, ja aizķeru, tad griežu lupatās, tāpēc .....
Sveiks ,salmo spiningi ir izpirkti kad gaidāms jauns pievedums Salmo Elite Microtech Jig un macrotech ?
pamazām jau viss peld uz šo pusi :):), daudzas leitas jau ir ir muitā, bet nu veikalos prece sāks parādīties no marta, vēl jau neliela cerība uz īsu ziemu ir :):):)
cien.Normund!saki man lūdzu, ko tu domā par auklu mikron.
tā ir viena no vis kvalitatīvākajām auklām uz doto brīdi, ideāla pavadiņu aukla, kura lieliski der arī ziemas copei, tīšanai uz vasaras makšķeru spolēm gan šī aukla nav domāta
sveiks,
paldies par brienamo kostīmu - iepakots un pabāzsts zem eglītes.
jautājums - ziemas cope, vienīgais kas izskatās saitošs, ūdas / karodziņmakšķeres. kur dabūt, neesmu veikalos manījis.
un svarīgākais ko likt uz āķa - kur dabūt ēsmas zivtiņu?
ideālā gadījumā tā ir kautkādai baltajai zivtiņa bet kā pie tādas tikt?
ir nācies redzēt večus kas no ledus nonāk ar 5 sīkiem asarīšiem 2 dienas nosēdējuši...
karodziņmakšķeres, pietam dažādu konstrukciju, ir veikalos, tā nu toč nav problēma :), tikai atceries, ka var vienlaicīgi lietot tikai 2 makšķeres un.... tad tas sanāk diezgan garlaicīgs pasākums :):), pat tad, ja makšķeri ik pa 15-20 minūtēm pārnes uz citu vietu, tad labāk ir viens karogs un balansieris pašam ko raustīt, tad vismaz kaut kāda darbība ir :):):) ēsmas zivtiņa sjau nu noteikti nav problēmas vairumā ezeru, jā ir mazie seklie ezeri, kur ziemā āķa zivi noķert ir grūti, tad par to ir jādomā agrāk, iepriekšējā dienā uz stundiņu jāiazskrien kaut kur sīkuļus saķert bet vispār jau nevajag skatīties uz tiem tupi sēdošajiem večiem, viņi nekad neko neķer, ja tu pareizi sagatavojies, tad salasīt pārdesmit sīkuļus prasa parasti 30-'50 minutes, ar 2 karogiem vēl vienkāršāk, jo ja tur ir sīkzivis, tad tuvumā ir arī līdakas, tāpēc var mierīgi vienu karogu ielikt tur pat netālu, kamēr saķer sīkuļu rezervi, parasti jau 10 zivtiņu pietiek copes dienai ar 2 makšķerēm
labvakar...norfin extreme 3 var mazgat roka ar pulveri vela???
ar veļas ziepēm un birstīti, neburzot audumu, jo membrānai nepatīk karsts un pulveraisn ūdens