atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Irbes upe

Aigarsbergs 14.04.18
JurgisB [14.04.18]: LVĢMC rāda joprojām ļoti augstu līmeni, ir kādam infō, kā dabā izskatās? Pie upes tiek? Meži nav ūdenī? Kā ar straumi, zivīm?
3,3m, tas ir metru virs normāli makšķerējamā. Ja nav citu ko dzīvē darīt, var mēģināt. Es gan nedēļu pagaidītu.
JurgisB 14.04.18
LVĢMC rāda joprojām ļoti augstu līmeni, ir kādam infō, kā dabā izskatās? Pie upes tiek? Meži nav ūdenī? Kā ar straumi, zivīm?
mar4ello25 15.06.17
Beidzot pēc ilgiem tukšiem upes apmeklējumiem dabūju balvu 3,5kg līdakas izskatā.Saēdusies salakas.Māneklis arī bija gaišs.Tā vienīgā cope.

leonids, 7.maijs 2017, 19:08

Kur esi pazudis Leonīd??? Pārbaudi lūdzu vēstules. Paldies!
leonids 07.05.17
Beidzot pēc ilgiem tukšiem upes apmeklējumiem dabūju balvu 3,5kg līdakas izskatā.Saēdusies salakas.Māneklis arī bija gaišs.Tā vienīgā cope.
leonids 22.04.17
Redzēs,kā būs rīt.Lieldienās tikai pa kādam sīcim piegrabināja.
Chiepina 22.04.17
Pagājušajā nedēļā Irbes upē bija beigtas salakas. :/
leonids 09.04.17
Šorīt Irbe bija skopa,nu nekā.Pa straumi nāca stintes,kas savu vairošanās pienākumu bija izpildījušas
SODIEN aizu uz irbi piemanit kadu vimbu vai sapalu
leonids 03.04.17
Šosezonu neesmu tur bijis.Gribējās sestdien,par ilgu mājās kasījos,aizbraucu uz Irbi netālu no mobilā torņa.Vakar vakarā tai pašā vietā līdzīgs rezultāts.Ļoti ceru nākamās brīvdienās pacopēt Tevis pieminētajā vietā.
sragiagiaA 02.04.17
2gab vimbas,gribēja tīģereni+slieciņas.

leonids, 2.aprīlis 2017, 10:32

Stendē, gabalu zem saliņām?
leonids 02.04.17
2gab vimbas,gribēja tīģereni+slieciņas.
VAKAR 1 VIMBA UN DAZI NEMIENI UZ TARPU TAS IRBE
tehnadzor 01.04.17
Ir doma pamēģināt pēc maija svētkiem...
leonids 01.04.17
Pēc maniem vērojumiem,copei jābūt,gribās lai būtu.Nopietni.Es ātrāk kā pēc 4 stundām neizkasīšos,braukšu uz vienu no daudzajām pietekām.
es tagat brauc uz irbi varbut kad vimbu var piemanit
leonids 01.04.17
Irbē ir vēdzeles,drusku upe jāpazīst.Šovakar braukšu uz vienu no man zināmām vietām.
SVEIKI GRIBEJU PAJAUTAT KA IRBE IR AR VEDZELEM
leonids 21.03.17
Svētdien atklāju vimbu sezonu Irbē.Viss notiek,grib tīģereni.
leonids 07.04.16
Vakar pēc lietus normu sadabūju bez aizķeršanās.Irbei netipiski dāsni.Ēsma gan bija:gabaliņš tīģerenes+mēslu sliekas.
leonids 30.03.16
Šovakar Irbē 1ļoti normāla izmēra vimba.Iekāroja pamatīgu slieku.Garnele,mizgrauži nevienu neinteresēja.Sliekas tika noskrubinātas visu laiku.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs