Žurnāls COPES LIETAS #2 (2017.gada februāris)

Žurnāls COPES LIETAS #2

Saturs

Intervija
Leišes zivju ceļi
Eksperts iesaka
Kā gatavoties zemledus sacensībām
Inventārs
Pīto auklu pasaulē
Copes knifi
Ziemas copes nianses
Eksperta viedoklis
Fīderis ziemas copei
Inventārs
Ukraiņu juveliermeistara darinājumi
Copmaņu zināšanai
Vēdzeļu meditācija
Inventārs
Asaru medībās
Intervija
Kārlis Lapiņš – no gaisenes līdz spiningam
Tuvās jūrās
Kā es braucu Ziemeļ... mammas lūkoties!
Copes vieta
L. Virānes ezers
Konkurss
Gada loms 2016 – pievelkam astes
Copmaņi ēd
Lasis medū un zivju pīrāgs
Karpu lietas
Ķēpīgā, bet efektīvā mīkla

Copes Lietu autori par sevi

Pasaules čempionāta gaidās!

Februāra numurā absolūtais līderis ir pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā. Lai mūsējiem būtu neapstrīdama 1. vieta, parūpējāmies gan par tīri praktiskām ziņām, ka zemledus sacensībās un treniņos aizliegts lietot eholotes un zemūdens kameras (par minēto ierīču izmantošanu draud komandas diskvalifikācija), gan par stratēģiskiem izdzīvošanas ieteikumiem, es pat teiktu – izdzīvošanas aksiomām: izplāno savas darbības, rīkojies, novērtē konkurentu darbības, neatklāj citiem savus trumpjus, esi gatavs izmaiņām, reaģē uz tām nekavējoties, jo konkurents to pašu var izdarīt pirms tevis!!! Baisi – bet tā nu tas ir – izdzīvo, tātad uzvar – labākais! Ir apskatīta arī ieteicamā spēles tehnika: īsi rāvieni ar pauzēm, dažreiz uzsitot pa grunti vai papildus pieraustot, un asaris reaģē bez problēmām. Bet nu te katram copmanim ir sava slepenā tehnika un savs raustīšanas pārkinsons.

Tie, kas ilgi gaidījuši savu lomu atrādīšanu Lielās zivs 2016 konkursā, – pēdējās iesūtītās lomu bildes ar aprakstiem meklējiet 56. lpp. Apkopojums un vinneru liste – martā.

Ja kāds sācis gatavoties pavasara–vasaras karpu sesijām, tad 60. lpp. ir receptes ar tādu sastāvu, ka dažs labs modernās pavārmākslas eksperts apjuktu – GLM (zaļo mīdiju pulveris), dažādi piena izolāti, siera pulveris, rauga ekstrakts, fermentētas garneles, betaīns...

Un vēl – katrs 2017. gada CL abonētājs kopā ar žurnālu saņem lasītāja karti jaunā izskatā. Ja nav – sazinieties ar abonesana@lilita.lv.

Domājiet par drošību uz ledus!!!

INITA NAGLE / GALVENĀ REDAKTORE

Uz augšu
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers