Pagājušajā nedēļas nogalē 26 -27 maijā, Rīgā, Daugavas upē pie Salu tilta aizritēja LČ 1. posms fīdermakšķerēšanā. Šogad čempionātā pirmoreiz piedalās klubu pārstāvi, kas visnotaļ pozitīvi ietekmē sasniegtos rezultātus. Klubu biedri aizvada kopīgus treniņus, saliedēti strādā komandā meklējot taktiskus risinājumus augstu rezultātu sasniegšanai. Šogad nācās sadalīt maču vietu četrās zonās, tas saistīts ar upes nevienmērīgo gultni.
L.M.S.F [0] (766)
 
Šajā nedēļas nogalē aizsākās cīņa par Latvijas Čempionu titulu vienā no populārākajām makšķerēšanas sporta disciplīnām - spiningošanā no laivām, ko organizē Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācija. Latvijas Čempionāta pirmais posms tradicionāli notiek maija vidū, Burtnieka ezerā un arī šogad nebija izņēmums. Dalību sacensībām pieteica 14 komandas un 4 ekipāžas, kas kopumā ir 32 ekipāžas, jeb 96 dalībnieki.
L.M.S.F [1] (1102)
 
Laikā, kad daudzi copmaņi Latvijā gatavojas startam kādā no LČ disciplīnām, vai vienkārši copei brīvdienās, LMSF pārstāvji Gundars Kurzemnieks un Harijs Raciborskis devušies uz ikgadējo FIPSed asambleju, kas notiek ASV, Niagara Falls. Pēc atklāšanas ceremonijas, kas notika vakar, šodien sanāksmē tika izskatīti tādi jautājumi kā finansu atskaite par 2017. gadu, sacensību kalendārs, sporta makšķerēšanas spēles, kas notiks 2019.gada februārī Dienvidāfrikā, sacensību noteikumi, antidopings un citi.
L.M.S.F [0] (455)
 
Nosaukts Latvijas izlases sastāvs dalībai Pasaules Čempionātā spiningošanā no krasta, kas notiks no šī gada 26. līdz 27. maijam Bosnijā, Željeznica River.
L.M.S.F [3] (1041)
 
2018.gada 17.februārī Madonas novada, Ļaudonas pagastā, Sāvienas ezerā norisinājās Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sadarbībā ar Madonas novada Kalsnavas pagasta pārvaldi rīkotais Latvijas čempionāts Zemledus makšķerēšanā veterāniem. Sacensībās piedalījās 35 dalībnieki, 50+ grupā 21 dalībnieki, 60+ grupā 14 dalībnieki. Laikapstākļi lutināja sacensību dalībniekus, bija neliels sals un praktiski nebija vēja.
L.M.S.F [0] (826)
 
Limbažu Lielezerā 10.-11. februārim sadarbībā ar Limbažu novadu pašvaldību norisinājās Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 2. posms. Sacensībām reģistrējās 12 komandas. Šoreiz ieradusies tikai divas Lietuviešu komandas, kā arī pieteicās Limbažu makšķernieku komanda. Laika apstākļi sacensībām bija labvēlīgi, viegls sals, apmācies, vējš arī netraucēja. Ezers bija devīgs, zivis ķērās labi, protams ne visos sektoros, bet kopumā lomi bija labi. Pārsvarā ķērās nelielas raudiņas un asarīši.
L.M.S.F [0] (1166)
 
LMSF valdē apstiprināta jauna kārtība Latvijas izlases veidošanai spiningošanā no laivām! Šeit atrodami izlases veidošanas noteikumi un sportistu reitingi. Ņemot vērā, ka jaunā izlases veidošanas kārtība ir izstrādāta no jauna, Latvijas izlase spiningošanā no laivām dalībai 2018.gada Pasaules Čempionātā tiks paziņota tuvākās nedēļas laikā. O R I Ģ I N Ā L S
L.M.S.F [3] (1010)
 
27.un 28. Janvārī, Balvos, Balvu ezerā notika Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā pirmā kārta, sacensībās piedalījās 12 komandas (pa 5 makšķernieki komandā) no Latvijas un Lietuvas. Makšķerēšanas apstākļi bija ļoti smagi, piektdienas trenniņā lija lietus, kurš uz vakaru pārgāja stiprā sniegā un pa nakti sasniga ap 10 cm sniega sega, zem kuras uz ledus bija ūdens.
L.M.S.F [2] (1704)
 
Šīs aptaujas mērķis ir noskaidrot sporta makšķernieku sabiedrības un entuziastu viedokli par Latvijas Čempionātu spiningošanā no laivām un uzklausīt priekšlikumus sacensību formāta uzlabošanai. Aptaujas dalībnieka vārds uzvārds un kontaktinformācija būs pieejama tikai dažiem LMSF valdes locekļiem, tā netiks publicēta, izmantota publiski vai jebkādā citādā veidā, kā vien LMSF iekšējai zināšanai un lietošanai.
L.M.S.F [0] (721)
 
Septembra pēdējā un oktobra pirmajā dienā Pierīgas ūdeņos aktīvi siroja sporta makšķernieku laivas, savukārt šur tur bija manāmi arī zivju mednieki no krasta - notika Latvijas Kauss spiningošanā "Rīga 2017"!
L.M.S.F [7] (2066)
 
Latvijas mušiņmakšķerēšanas komanda ir atgriezusies no gada galvenajām sacensībām, mušiņmakšķerēšanas pasaules čempionāta, kas septembra sākumā norisinājās Slovākijā. Šogad uz čempionātu aizbrauca 5 sportisti, kas visi pēdējos gados ir bijuši LV čempioni, gan komandu (k), gan arī individuālajās (i) ieskaitēs. Tie ir:1.Andis Vecvērdiņš (LČ 2016 i/k)2.Andrejs Gusenkovs (LČ 2014 i/k)3.Guntars Lagūns (LČ 2015 k)4.Mārtiņš Plešs (LČ 2015 i/k)5.Rolands Lipšāns.
L.M.S.F [1] (1272)
 
Latvijas Kauss spiningošanā "Rīga 2017" - jauna koncepcija un papildus disciplīna 'streetfishing'! Piedalies! Latvijas Kauss tradicionāli notiek rudenī pēc Latvijas Čempionāta un tajā laipni aicināts piedalīties ikviens, gan sportisti, gan makšķernieki, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus sacenšoties ar čempionāta dalībniekiem.
L.M.S.F [7] (2068)
 
2017.gads Latvijas makšķerēšanas sporta vēsturē būs ar jaunu ierakstu – pirmo reizi notika Latvijas Čempionāts foreļu spiningošanā dīķos. Tas bija liels izaicinājums organizatoriem, kuriem nebija informācijas no iepriekšējiem gadiem, kā tas ir citās disciplīnās.
L.S.M.F [0] (892)
 
Ir pagājušas vairākas dienas kopš Latvijas izlase spiningošanā no laivām ir atgriezusies Latvijā un sportisti jau devušies katrs savās darba un ikdienas gaitās. Trīspadsmitā vieta no trīspadsmit ieies vēsturē kā rezultāts kādu vēl neviens nebija pārvedis mājās. Rezultāts kādu neviens negaidīja un necerēja, tomēr sacensībās piedalījās trīspadsmit valstis, ir trīspadsmit vietas, un kādam jāieņem arī trīspadsmitā. Vai mums?
L.M.S.F [1] (1793)
 
Kā var redzēt pēc rezultātiem gāja mums labi un ne tik labi. Tāpat kā Krievijas izlase savu lielo kārti likām uz zandartiem un netrāpījām, vajadzēja medīt līdakas. Amunda un Gata ekipāža saķēra daudz - 20 gab! bet problēma bija ar izmēru. Konstantīns un Aleksandrs protokolā ierakstīja 3 mēra zivis un līdz ar to ierindojās 11. vietā. Komandu vērtējumā esam devītie.
L.M.S.F [0] (1061)
 
Vakar komandas sapulcē tika sastādīts konkrēts šīs dienas plāns un katram iedalīti savi uzdevumi ūdenskrātuves iepazīšanai. Komandā valda labs un darbīgs noskaņojums, visi esam orientēti uz rezultātu. Pirmā treniņu diena pagāja intensīvā darbā. Cēlāmies ap 6:00 un visu treniņam atvēlēto laiku veltījām, lai intensīvi pētītu šos nenormāli lielos ūdens plašumus.
L.M.S.F [0] (966)
 
26. un 27. augustā Daugavā, Voleros, norisinājās Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā 3. kārta. Sacesnības Daugavā vienmēr izceļas ar to, ka straumes stiprums un virziens ir neprognozējami, attiecīgi arī mainās zivju uzvedība, turklāt šajā laikā Daugavā zivju bari migrē pastiprināti un prognozēt kādas zivis var nākties ķert sacensībās ir grūti.Čempionāta 3. kārtā piedalījās 19 sportisti un, ja par pirmās vietas ieguvēju šaubu nebija, tad 2.-4.
L.M.S.F [0] (925)
 
Tas brīdis ir klāt! Mēs - šī gada Latvijas labāko spiningotāju izlase - dodamies ceļā uz Pasaules Čempionātu Spiningošanā no laivām, uz Krieviju, Konakovo pilsētu Tveras reģionā. Visi priekšdarbi paveikti - dokumentu kaudzes sakārtotas, ekipējums sagatavots, noskaņojums komandā lielisks! Kāpjam divos auto - FordRanger un Toyota Hillux, aizmugurē pieāķētas FINVAL un Traker laivas - un 900km ceļš var sākties!
L.M.S.F [0] (1134)
 
Ņemot vērā sociālajos tīklos un sabiedrībā izraisījušos diskusiju sakarā ar Latvijas Čempionātu spiningošanā no laivām vēlamies informēt par sekojošo: Par negodīgu rīcību sacensību laikā - ja kāds no sacensību dalībniekiem ievēro, ka kāds cits dalībnieks pārkāpj sacensību noteikumus un vai nolikumu, tam ir tiesības un pienākums nekavējoties iesniegt rakstisku protestu sacensību tiesnesim, kuram nekavējoties tas ir jāizskata un jāpieņem lēmums.
L.M.S.F [10] (3086)
 
Šogad Pasaules Čempionāts spiningošanā no laivām norisināsies Krievijā no 30. augusta līdz 04. septembrim.
L.M.S.F [19] (3330)
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers