Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin

Atbildes

Jautā Trasts

Sveiki, A līgas sacensībās pirmajā iemetienā salūza Silver Water 60 posms. Vai ir iespējas tikt pie oriģināla posma vai jāremontē?

Atbild Salmo

Labdien!
Detaļas šiem uz citiem fīderiem atrodas Salmo veikalā Skanu ielā 7. Droši varat griezties viekalā un pārdevēji palīdzēs piemeklēt detaļu, ja tāda būs pieejama atlikumos.


Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 28.maijs 2024, 13:17 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā dzerve1955

Ir norautas metāla klipses metot smagos svarus imperium 8 6000spolei.Kur var nopirkt?

Atbild Salmo

Sveiciens! :)

Noprikt nevar, bet Salmo veikalā Skandu ielā 7 ir serviss. Iespējams, ka tur šī detaļa ir un var mēģināt spoli remontēt.
Ņemiet “pacientu” un uz servisu.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 3.maijs 2024, 08:26 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā zincc

Labdien. Kad salmo būs pieejami jaunie FC distance black fīderi?

Atbild Salmo

Sveiciens!
Drīz! Pavisam drīz! :) Domājams, ka maija sākumā saņemsim. BET! Šogad pie mums būs tikai divi Distance Black sērijas modeļi. Jātiek galā ar esošajām Distance. Tāpēc tagad mums ir foršs piedāvājums, kura laikā var nopirkt Distance un dāvanā saņemt IMPERIUM spoli!

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 16.aprīlis 2024, 09:27 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Raivis251091

Sveiki. Vai nav zināms vai no deepera ir gaidāms kāds jauns modelis?

Atbild Salmo

Sveiciens!
Nebūs info! Šis gan noteikti parādīsies viņu resursos. Mēs esam tikai vieni no izplatītājiem un ātrāk par pārējiem “slepeno” informāciju nesaņemam :)


Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 15.aprīlis 2024, 11:02 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Toms144

Labdien! Man šodien aizlidoja spicīte zaļā fīderim salmo feeder 150 vai varētu spicīti iegādāties jaunu no kautkurienes vai tas nebūs iespējams?
Paldies par uzmanību!

Atbild Salmo

Laba diena!
Tā mēdz gadīties. Spices fīderiem un rezerves daļas ir atrodamas Salmo veikalā Skandu ielā 7, Rīgā.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 2.aprīlis 2024, 09:22 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā copetajs001

Sweiki. Inteesē vai Distancei extra hewy150 naw pardosanā citi garumi ka 3,60?

Atbild Salmo

Labdien!
Extra Heavy Distance ir tikai 3.60m, bet ja gribas pielīdzināt testu un garāku augumu, tad šeit ir Distance 150 ar 4,5m garumu: https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/fideris/fideris-fee...

Ne asakas!

Atbildēts: 13.marts 2024, 10:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gunka

Sveiki!
Vai šogad būs akcija feeder concept distance kur davānā ir spole?

Atbild Salmo

Sveiciens!
Tikko palaidām šo piedāvājumu. Pērkot jebkuru Feeder Concept Distance sērijas fīdermakšķeri, saņemsiet Feeder Concept Imperium spoli dāvanā.
Vairāk info mūsu facebook lapā Salmo Fishing Latvija.

P.S. Līdzīgs piedāvājumā ir arī budžeta klases komplekts: Pērkot Salmo Sniper Feeder sērijas fīdermakšķeres, dāvanā saņemsiet Salmo Sniper Feeder 2 spoli.

Ne asakas!
salmo.lv


Atbildēts: 4.marts 2024, 08:19 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Kruizers

Sveiki, kad varētu būt Norfin flow brienamtērpu pievedums?

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Norfin Flow brienambikšu modeli gaida uzlabojumi… Vai tās būs brienambikses ar tādu pašu nosaukumu, grūti teikt, bet būs. Ir vēlēšanās “uzbūvēt” elpojošākas brienambikses.
Iesakām pievērst uzmanību PILOT brienambiksēm:
https://salmo.lv/catalog/vasara/apavi/veidersi/veidersi-norfin/brienam...

Mūsu forelisti un sapalu copes entuaziasti pēc divu sezonu testiem ir ļoti apmierināti :) Līdz nāk praktiska soma un mitrumizturīgs maciņš telefonam.

Lai sausi!
salmo.lv

Atbildēts: 29.februāris 2024, 14:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā worm

Sveiki,piedrujas veikala pārdevējs zināja teikt,ka uz pavasari Salmo veikalos būs nopērkamas Stonfo kaķenes,bet nezināja kādi modeļi,vai būs nopērkamas Stonfo fionda maxi 2 kaķenes?Ļoti vajag,LV nekur nevar atrast,tuvākaisPolija.

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Kaķenes no Stonfo būs, bet precīzāk par konkrētiem modeļiem šobrīd nevarēsim atbildēt. Atbildīgais kolēģis šobrīd atpūšas. Varētu viņu "papurināt" pēc atvaļinājuma :)

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 29.februāris 2024, 09:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Zupa1980

Sveiks. Vai dīķos un ezeros svarīgs ir pavadu garums uz fīdera. Iesaki- kā ir ka jūs pats makšķerējat. Daudzi jau gados nu pensionāri apstrīd pavadu garumu.

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Pieļauju, ka šis jautājums visdrīzāk ir adresēts Normundam :) Viņš pats arī copeslietu ekspertu sadaļā ir kā eksperts un personīgi varētu sniegt precīzu, izsmeļošu atbildi uz šo.
P.S. Salmo sociālo tīklu platformās un arī šeit, Normunds atbildes nesniegs! :)

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 29.februāris 2024, 09:19 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager