Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin

Atbildes

Jautā krists22

Sveiki.
Vai salmo feeder distance 100 ir iespējams iegādāties atsevišķi trešo posmu?

Atbild Salmo

Labdien!
Lūgums vērsties Salmo veikalā Skandu ielā 7. Tel.: 27881168 Tur mums ir serviss un domājams, ka varēs rast risinājumu jūsu vajadzībai.

Ne asakas!

salmo.lv

Atbildēts: 2.septembris 2022, 09:01 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā guculs29

Sveiki. Vai ir pieejamas spicites fiderim pilot 130?

Atbild Salmo

Labdien!
Skandu ielas veikalā/servisā ir pieejamas.

Ne asakas!

salmo.lv

Atbildēts: 1.augusts 2022, 12:58 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager