Svētdienas rīts uzausa saulains. Bija jūtams naktī atnākušais sals, vējš bija praktiski uz nulles. Jau iepriekšējā vakarā ezers sāka skaļi runāt, ledus ar lielu skaņu plaisāja, brīžiem pat likās, ka sākusies bumbošana. Arī no rīta ezers turpināja runāt, bet kā uz to reaģēs zivis? Sportisti maisīja barības, gatavojās pēdējam oficiālajam startam šajā ledus sezonā. Gaiss ap sportistiem bija elektrizēts, jutās nopietna spriedze. Pavisam drīz viss izšķirsies.
Sacensības [0] (2863)
 
Limbažu posms allaž ir bijis izaicinājumu pilns. Zivju ezerā netrūkst, raudas tur diezgan labi var atvilkties, bet vienmēr ir bijuši arī izdzīvošanas sektori, kuros zivtiņas ķeras ļoti negribīgi. Šodien neķeršanās ziņā būs uzstādīts savdabīgs rekords. Par sektoru nospraušanu tika runāts līdz pēdējām brīdim, jo ziņas no ezera nāca ne pārāk iepriecinošas. Zivis ķērās tikai pie pašām niedrēm, vietējie vīri šur tur kurināja brekšu āliņģus, bet arī tie ķērās ne katru dienu.
Sacensības [0] (1775)
 
Pasaules čempionu zelta medaļas liktenis izšķīrās pēdējā svēršanas porcijā. Pirms tās tika nosvērts lietuvieša rezultāts – 6.445 kg. Pēdējais tika svērts baltkrievu sportista rezultāts un tas izrādījās 5.694kg. Līdz ar to Lietuva kļūst par šī gada pasaules čempioniem. Apsveicam brāļu tautu no visas sirds. Baltkrievi otrie, Ukraiņi trešie. E sektorā par mūsu valsts godu cīnījās pagājušā čempionāta bronzas medaļnieks individuālajā vērtējumā Raimonds Kinerts. Šodien Raimim 9.vieta ar 4.094 kg.
Sacensības [0] (5552)
 
Iestājoties ļoti siltiem laikapstākļiem un ledus biezumam strauji samazinoties, ceturtdienas vakarā Pasaules Čempionāta organizatori, Lietuvas Makšķerēšanas Sporta Federācija ir lēmusi pārcelt abas sacensību kārtas no brīvdienām uz rītdienu, piektdienu, 18. februāri. Lūk, apstiprinātais sacensību grafiks: 1.kārtas starts 9.00 (kustība uz sektoriem, ēsmu pārbaude no 8.00) 1.kārtas finišs 12.00 2.kārtas starts 14.00 (kustība uz sektoriem, ēsmu pārbaude no 13.00) 2.kārtas finišs 17.
Sacensības [0] (1103)
 
Otrā treniņu diena, kā jau tika prognozēts, bija jautra. Mūsējiem ļoti interesanti rezultāti šodien. Galerijā daži visu izsakoši video materiāli pa tiešo no ezera. Šovakar pasākuma svinīgā atklāšana un pēc tam – kapteiņu sapulce, kurā tiks nolemts, vai gadījumā nevajadzētu pārcelt sacensību laiku uz rītdienu, jo plus seši grādi un lielais vējš grauž ledu acu priekšā.
Sacensības [0] (2464)
 
Vakar notika pārstāvju sapulce. Uz čempionātu ieradušās visas pieteiktās komandas – 12 valstis. No organizatoriskās puses pagaidām būtisku izmaiņu nav, viss līdzīgi kā iepriekšējos čempionātos. Lai gan dažas nianses tomēr ir. Lietuvā, piemēram, lai atrastos uz ledus, obligāti vajag glābšanas dzelkšņus. Tas bija zināms iepriekš, mūsu vienībai tādi ir. Visinteresantākais ir tas, ka uz ezera nedrīkst izmest izsmēķus.
Sacensības [0] (1808)
 
Šodien Baļotes ezerā tika noskaidroti Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 2.posma labākās vienības un makšķernieki. Visu dienu pūta spēcīgs vējš, nedaudz lija, tad uzspīdēja saule, tad atkal lija. Ne pārāk labs salikums sekmīgai copei. Neskatoties uz laika apstākļiem, šodien klātienē vērot sacensības bija ieradušies arī daudzi līdzjutēji. Pēc vakardienas vājās copes šķita, ka šodien būs daudz labāk. Izrādījās, ka vakardienas cope bija laba, šodien Baļote piesmēja sportistus tā pa īstam.
Sacensības [0] (4880)
 
Baļotes ezers atkal atnesa pārsteigumus. Šoreiz zemledus sporta makšķerniekiem. Šodien Baļotes ezerā norisinājās Latvijas čempionāta Zemledus makšķerēšanā 2.posma pirmās dienas sacensības. Posms sākās, kā tam būtu jāsākas katru reizi, ar karoga pacelšanu un valsts himnas atskaņošanu. Karoga pacelšanas gods tika pirmā posma uzvarētājam Aleksandram Suško. Treniņos zivis daudzmaz ķērās, pamatā mazas raudiņas, breksēni, ķīši, pa retam asarītim.
Sacensības [0] (2134)
 
Šodien noslēdzās Latvijas čempionāta pirmais posms Balvu ezerā. Laika apstākļi priekš sportistiem bija samērā tīkami, vējš šad tad uzpūta spēcīgāk, neliels mīnusiņš. Zivīm gan tāds laiks likās ne pārāk tīkams. Jāsaka, viss notika klasiski, arī otrās dienas sektoros zivis bija ļoti jāpierunā, pretēji treniņa dienai. Nesanāca monotona zivju vilkšana uz ātrumu. Manā skatījumā šādā sacensība ir daudz interesantāka.
Sacensības [1] (3958)
 
Uzmanību Latvijas Čempionāta zemledus makšķerēšanā 2022.gadā potenciālajiem dalībniekiem - PIETEIKŠANĀS IR SĀKUSIES 2022.gadā Latvijas Čempionāts zemledus makšķerēšanā paredzēts 3 posmos un komanda sastāvēs no 3 makšķerniekiem, nevis 5 makšķerniekiem kā tas bijis līdz šim. Lēmums par komandu dalībnieku skaita samazinājumu pieņemts apzinot potenciālo komandu pārstāvjus un izvērtējot komandu komplektēšanas iespējas.
Sacensības [2] (2215)
 
Latvijas Čempionāts makšķerēšanā ar fīderi norisinājās 4 posmos, 3 dažādos ūdeņos un atšķirīgos copes apstākļos. Divi posmi norisinājās Mazajā Ansī, Rubenē (vasaras sākumā un septembrī). Trešais un dalītais posms tika aizvadīts Rīgā, Daugavā. Savukārt fināla posms norisinājās Juglas kanālā, Rīgā. Vidēji posmā startēja 58 dalībnieki. Nevienu posmu neizlaida 44 dalībnieki, starp kuriem bija arī 2 dāmas. Visos šīs sezonas čempionāta posmos piedalījās 13 komandas.
Sacensības [0] (1389)
 
Noslēgusies "A LĪGA Latvijas Čempionāts makšķerēšanā ar fīderi amatieriem" pirmā sezona un noskaidroti uzvarētāji! Čempionāts norisinājās 3 posmos. Kopumā dalībai čempionātā skaitot visus trīs posmus kopā bija pieteikušies 59 dalībnieki. Savukārt vidēji posmā startēja 39 dalībnieki. Katrs no čempionāta posmiem norisinājās dažādās vietās - Carnikavā (Gaujas upē), Jēkabpils novadā (Baļotes ezerā) un fināla posms norisinājās Kalnciemā (Lielupē). Jaunākajam čempionāta dalībniekam bija 13 gadi.
CopesLietas.lv [0] (1460)
 
Skaista rudens diena, saulaina ar dzestru vēju sagaidīja sacensību dalībniekus. Tas nozīmēja tikai to, ka atpalicējiem būs ļoti grūti ķert līderus, īpaši, ja sarakstā pietrūkst līdakas. Pēc manas pieredzes šādos laika apstākļos cope parasti ir ļoti sarežģīta. Bija paredzama sīva cīņa. Mums ar junioru šodien izdevās izbaudīt procesu un iesauļot sejas, bet cope nevedās. Nepareiza starta vietas izvēle un rezultātā lavīnveidīgi aizgāja nepareizā virzienā, pie mēra netikām.
Sacensības [0] (1248)
 
Sākotnēji šķita, ka vēji un lieti krietni sarežģīs LK dalībnieku startu, bet Dabas māte bija ar mums - ne tie vēji, ne tie lieti. Apstākļi copei bija labi. Jau jāsāk atkārtoties, Kristaps ar savu komandu atbalstītāju komandu radīja kārtējo brīnumu, viss noorganizēts augstākajā līmenī, intervijas, bildes, video, tiešsaistes rezultāti - pie tā jau pierasts. Šoreiz sperts solis uz priekšu, bija iespējams vērot sacensības tiešsaistē ar komentētājiem. Domāju, ka skatītājiem bija interesanti.
Sacensības [2] (2295)
 
Pirmā diena. Seko līdzi Online rezultātiem Sportisti veiksmīgi pabeiguši pirmās dienas cīņas un gatavojas rītdienai, kas solās būt ļoti aizraujoša! [album-1]
Sacensības [0] (1666)
 
Svētdienas rīts sākās ar ļoti mierīgiem, salīdzinoši labiem laika apstākļiem. Daudz labākiem nekā laika prognozētāji solīja, pavisam viegls vējš un neliels rīta dzestrums. Parasti otrās dienas starts ir agrāks, copēt var no 7.00. Līdz ar to pastāv dilemma, ar ko sākt? Ķert līdaku, vai tomēr sākt ar asari? Bieži vien laikapstākļi ir tie, kas nosaka, kā sākt dienu. Nāpēc sportistiem vienmēr ir jābūt vairākiem variantiem, lai varētu izvēlēties atbilstošāko.
Sacensības [0] (2043)
 
Jau kādu laiku Ķīšezerā nebija notikušas LČ formāta sacensības. Šajā, otrajā, posmā drīkst ķert arī Baltezeros un Juglas ezerā, bet tāpat bija skaidrs, ka vairums dalībnieku izvēlēsies par labu spiningošanai Ķīsī. Vēl jo vairāk tādēļ ka, augustā vidū tur bija īsta asaru Eldorādo. Pats gan netiku, bet ziņas nāca par labiem asaru lomiem, sportistu valodā runājot, pa divām stundām varēja aizvērties ar asari aptuveni uz 20 000 punktiem. Saprotamā valodā tas ir 20 asari virs 31 cm.
Sacensības [1] (1886)
 
BTA Latvijas čempionāta spiningošanā no laivām 2021, Rīgas ezeri. Pirmās dienas rīts.
Sacensības [0] (1218)
 
Vēl pāris nedēļas atpakaļ, 17.07.2021. norisinājās pirmais posms LMSF rīkotajā Latvijas čempionātā spiningošanā no krasta pilsētas vidē jeb streetfishing pirmais posms Rīgā, Lucavsalā, bet nu jau notiek aktīva pieteikšanās otrajam posmam. Tas notiks Ogres pilsētā, ar starta vietu no pilsētas skvēra. Pieteikties var jebkurš, kas vēlas izmēģināt spēkus šajā aizraujošajā makšķerēšanas disciplīnā. Detaļas nolikumā.
Sacensības [0] (2239)
 
LMSF izziņojusi grafiku, kādā šogad notiks sacensības spiningošanā no laivas un arī foreļu spiningošanā dīķos. Vienlaikus gan tiek paturēta prātā iespēja, ka COVID-19 izplatība šo grafiku var mainīt. Tāpat ir noteiktas vietas, kur LČ un LK spiningošanā no laivām notiks. Iespējams, kādam no sportistiem sevišķi interesanta liksies Usmas ezera iekļaušana kalendārā.
Sacensības [0] (1549)
 
 
Creative templates for Google Ad Manager