Nākošajā sestdienā Daugavpilī, Stropu ezerā sāksies Latvijas čempionāts Zemledus makšķerēšanā. Čempionāts plānots 3. posmos, jācer, ka Lauska kungs būs labvēlīgs pret sportistiem, būs gana biezs ledus, lai varētu noorganizēt visus posmus. Šogad ir dažas izmaiņas Zemledus sporta makšķerēšanā. LMSF valde pērn apstiprināja jaunu Zemledus makšķerēšanas sporta vadītāju Jāni Skulti, Novēlēsim, lai viņam veicas ar lieliska čempionāta organizēšanu.
Sacensības [0] (921)
 
Svētdiena 20.00 Mazliet statistikas. Latvijas izlases izcīnītā 9. vieta ir trešais augstākais sasniegums vēsturē. Labāk veicies ir vien 2011. un 2012. gados, kad izcīnījām attiecīgi 3. un 8. vietu. Līdz šim kopējā valstu reitingā bijām 20. vietā. Tikmēr Ukrainai šis ir trešais pasaules čempionu tituls karpu makšķerēšanā. Čempionātā kopā noķertas 2649 karpas 10.5 tonnu kopsvarā. Vidējais zivs izmērs - gandrīz 4kg. Visvairāk zivju noķerts B1 puszonā, bet vismazāk - A1. 16.
Sports [0] (10752)
 
Vēl nepaspēja atdzist diskusijas par mūsu izlases startu Pasaules čempionātā Bulgārijā, kad spiningotājiem no krasta bija jāpulcējas atkal, lai turpinātu cīņu par valsts čempiona titulu un iespēju pārstāvēt Latviju nākošgad starptautiskā arēnā. Šogad Unitika/Vision Latvijas čempionāts norisinās divās kārtās, bet katra no kārtām - divos posmos. Pirmais no tiem notika maija sākumā, bet otrais - šajās 27-28. maija saulainajās brīvdienās.
Sacensības [0] (1599)
 
Sams seklumā, ticība asarim, pēdējās stundas faktors - tie ir vārdi, ar kuriem īsumā var raksturot Pierīgas ezeru posma noslēdzošo dienu. Vakardiena bija pārsteigumiem pilna. Gandrīz visi iepriekšējā gada līderī stipri paslīdēja. Izņēmums bija abu Pēteru ekipāža, viņi vienīgie apliecināja savas ambīcijas no ierastajiem līderiem. Neteiktu, ka pieredzējušie sportisti ir palikuši vājāki, vienkārši jaunā sporta spiningotāju paaudze sāk sevi aizvien skaļāk pieteikt.
Sacensības [0] (3118)
 
Šogad aprīlis un maijs padevies saulains un samērā silts, tamdēļ zivtiņas aktīvas bija jau uz sezonas atklāšanu. Visi ir paspējuši patrenkāt līdakas, pat kādos komercmačos nostartēt. Ir pienācis laiks arī Latvijas čempionāta spiningošanā no laivas pirmajam posmam. Tas šogad notiek Pierīgas ezeros - Ķīšazerā, Juglas ezerā, Lielajā un mazajā Baltezeros. Ūdeņi sportistiem diezgan zināmi, bet pavasarī šajos ūdeņos čempionāts nekad nav rīkots. Tas piedod papildus intrigu.
Sacensības [0] (1257)
 
Svētdiena 12.30 Finišs LČ pirmajam posmam karpu makšķerēšanā atnes dažu labu, bet negaidītu jaunumu. A zonā Štromberga taktiku nodemonstrējuši karpoholiķi, pēdējā diennaktī ne tikai ielaužoties trijniekā, bet arī aizejot garām pilnīgi visiem. Puišiem no komandas Carp O Holics kopvērtējumā 192.87 kilogrami karpu. Otrie savu pozīciju notur Boilie Lab ar 167kg, bet uz trešo vietu noslīd Capital Carp, viņiem šī nakts nav sanākusi produktīva, sapinušies meistarībā mazliet. 159.6 kg.
Sacensības [0] (2832)
 
16.45. Beidzot saskaitīti rezultāti. Latvija pēc šodienas pacēlusies par 3 vietām uz 10. pozīciju kopvērtējumā. Uzvara mājiniekiem Bulgārijai, otrā Čehija, bronzu izrauj Itālija. Individuālajā vērtējumā no mūsējiem labākais Raimonds Kinerts, viņam 18. vieta. Uģim Circenim 35. vieta, Arturs Stauga 41., Ģirtam un Andim kopvērtējums nepilnīgs, jo startēja katrs pa vienai dienai. [album-1] D zona C zona 13.45 D zonā Raimondam tomēr mazliet pietrūkst. B zonā Uģim pēdējā periodā 8 zivis.
Sacensības [0] (2136)
 
13.50 C zonā Raimondam, izskatās, ir labs rezultāts, otrā vieta pēc pirmās dienas. D zonā Artūram 2 zivis. 13.45 B zonā Andim divas zivis uz rotiņa tomēr izdevās pacelt. Nodilušo skaitu laikam nav vērts minēt. 13.45 D zonas šodienas gala rezultāts. 13.28. Ja ir tāds diriģents kā Rublāns Māris, tad cope ir krietni jautrāka. Vēl pāris minūtes un zināsim, kas tur sadiriģēts. 13.25 D zonā Uģim ceturtajā periodā nulle, bet šeit tādu ir lielais vairums.
Sacensības [0] (4587)
 
Svētdienas rīts uzausa saulains. Bija jūtams naktī atnākušais sals, vējš bija praktiski uz nulles. Jau iepriekšējā vakarā ezers sāka skaļi runāt, ledus ar lielu skaņu plaisāja, brīžiem pat likās, ka sākusies bumbošana. Arī no rīta ezers turpināja runāt, bet kā uz to reaģēs zivis? Sportisti maisīja barības, gatavojās pēdējam oficiālajam startam šajā ledus sezonā. Gaiss ap sportistiem bija elektrizēts, jutās nopietna spriedze. Pavisam drīz viss izšķirsies.
Sacensības [0] (3453)
 
Limbažu posms allaž ir bijis izaicinājumu pilns. Zivju ezerā netrūkst, raudas tur diezgan labi var atvilkties, bet vienmēr ir bijuši arī izdzīvošanas sektori, kuros zivtiņas ķeras ļoti negribīgi. Šodien neķeršanās ziņā būs uzstādīts savdabīgs rekords. Par sektoru nospraušanu tika runāts līdz pēdējām brīdim, jo ziņas no ezera nāca ne pārāk iepriecinošas. Zivis ķērās tikai pie pašām niedrēm, vietējie vīri šur tur kurināja brekšu āliņģus, bet arī tie ķērās ne katru dienu.
Sacensības [0] (2191)
 
Pasaules čempionu zelta medaļas liktenis izšķīrās pēdējā svēršanas porcijā. Pirms tās tika nosvērts lietuvieša rezultāts – 6.445 kg. Pēdējais tika svērts baltkrievu sportista rezultāts un tas izrādījās 5.694kg. Līdz ar to Lietuva kļūst par šī gada pasaules čempioniem. Apsveicam brāļu tautu no visas sirds. Baltkrievi otrie, Ukraiņi trešie. E sektorā par mūsu valsts godu cīnījās pagājušā čempionāta bronzas medaļnieks individuālajā vērtējumā Raimonds Kinerts. Šodien Raimim 9.vieta ar 4.094 kg.
Sacensības [0] (6156)
 
Iestājoties ļoti siltiem laikapstākļiem un ledus biezumam strauji samazinoties, ceturtdienas vakarā Pasaules Čempionāta organizatori, Lietuvas Makšķerēšanas Sporta Federācija ir lēmusi pārcelt abas sacensību kārtas no brīvdienām uz rītdienu, piektdienu, 18. februāri. Lūk, apstiprinātais sacensību grafiks: 1.kārtas starts 9.00 (kustība uz sektoriem, ēsmu pārbaude no 8.00) 1.kārtas finišs 12.00 2.kārtas starts 14.00 (kustība uz sektoriem, ēsmu pārbaude no 13.00) 2.kārtas finišs 17.
Sacensības [0] (1417)
 
Otrā treniņu diena, kā jau tika prognozēts, bija jautra. Mūsējiem ļoti interesanti rezultāti šodien. Galerijā daži visu izsakoši video materiāli pa tiešo no ezera. Šovakar pasākuma svinīgā atklāšana un pēc tam – kapteiņu sapulce, kurā tiks nolemts, vai gadījumā nevajadzētu pārcelt sacensību laiku uz rītdienu, jo plus seši grādi un lielais vējš grauž ledu acu priekšā.
Sacensības [0] (2954)
 
Vakar notika pārstāvju sapulce. Uz čempionātu ieradušās visas pieteiktās komandas – 12 valstis. No organizatoriskās puses pagaidām būtisku izmaiņu nav, viss līdzīgi kā iepriekšējos čempionātos. Lai gan dažas nianses tomēr ir. Lietuvā, piemēram, lai atrastos uz ledus, obligāti vajag glābšanas dzelkšņus. Tas bija zināms iepriekš, mūsu vienībai tādi ir. Visinteresantākais ir tas, ka uz ezera nedrīkst izmest izsmēķus.
Sacensības [0] (2170)
 
Šodien Baļotes ezerā tika noskaidroti Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 2.posma labākās vienības un makšķernieki. Visu dienu pūta spēcīgs vējš, nedaudz lija, tad uzspīdēja saule, tad atkal lija. Ne pārāk labs salikums sekmīgai copei. Neskatoties uz laika apstākļiem, šodien klātienē vērot sacensības bija ieradušies arī daudzi līdzjutēji. Pēc vakardienas vājās copes šķita, ka šodien būs daudz labāk. Izrādījās, ka vakardienas cope bija laba, šodien Baļote piesmēja sportistus tā pa īstam.
Sacensības [0] (5484)
 
Baļotes ezers atkal atnesa pārsteigumus. Šoreiz zemledus sporta makšķerniekiem. Šodien Baļotes ezerā norisinājās Latvijas čempionāta Zemledus makšķerēšanā 2.posma pirmās dienas sacensības. Posms sākās, kā tam būtu jāsākas katru reizi, ar karoga pacelšanu un valsts himnas atskaņošanu. Karoga pacelšanas gods tika pirmā posma uzvarētājam Aleksandram Suško. Treniņos zivis daudzmaz ķērās, pamatā mazas raudiņas, breksēni, ķīši, pa retam asarītim.
Sacensības [0] (2530)
 
Šodien noslēdzās Latvijas čempionāta pirmais posms Balvu ezerā. Laika apstākļi priekš sportistiem bija samērā tīkami, vējš šad tad uzpūta spēcīgāk, neliels mīnusiņš. Zivīm gan tāds laiks likās ne pārāk tīkams. Jāsaka, viss notika klasiski, arī otrās dienas sektoros zivis bija ļoti jāpierunā, pretēji treniņa dienai. Nesanāca monotona zivju vilkšana uz ātrumu. Manā skatījumā šādā sacensība ir daudz interesantāka.
Sacensības [1] (4738)
 
Uzmanību Latvijas Čempionāta zemledus makšķerēšanā 2022.gadā potenciālajiem dalībniekiem - PIETEIKŠANĀS IR SĀKUSIES 2022.gadā Latvijas Čempionāts zemledus makšķerēšanā paredzēts 3 posmos un komanda sastāvēs no 3 makšķerniekiem, nevis 5 makšķerniekiem kā tas bijis līdz šim. Lēmums par komandu dalībnieku skaita samazinājumu pieņemts apzinot potenciālo komandu pārstāvjus un izvērtējot komandu komplektēšanas iespējas.
Sacensības [2] (2750)
 
Latvijas Čempionāts makšķerēšanā ar fīderi norisinājās 4 posmos, 3 dažādos ūdeņos un atšķirīgos copes apstākļos. Divi posmi norisinājās Mazajā Ansī, Rubenē (vasaras sākumā un septembrī). Trešais un dalītais posms tika aizvadīts Rīgā, Daugavā. Savukārt fināla posms norisinājās Juglas kanālā, Rīgā. Vidēji posmā startēja 58 dalībnieki. Nevienu posmu neizlaida 44 dalībnieki, starp kuriem bija arī 2 dāmas. Visos šīs sezonas čempionāta posmos piedalījās 13 komandas.
Sacensības [0] (1756)
 
Noslēgusies "A LĪGA Latvijas Čempionāts makšķerēšanā ar fīderi amatieriem" pirmā sezona un noskaidroti uzvarētāji! Čempionāts norisinājās 3 posmos. Kopumā dalībai čempionātā skaitot visus trīs posmus kopā bija pieteikušies 59 dalībnieki. Savukārt vidēji posmā startēja 39 dalībnieki. Katrs no čempionāta posmiem norisinājās dažādās vietās - Carnikavā (Gaujas upē), Jēkabpils novadā (Baļotes ezerā) un fināla posms norisinājās Kalnciemā (Lielupē). Jaunākajam čempionāta dalībniekam bija 13 gadi.
CopesLietas.lv [0] (1770)
 
 
Creative templates for Google Ad Manager