Eholotes

fazator1 [13.sep]: Ienācu forumā paskatīties ko cilvēki par eholotēm raksta bet kas tai vietā , kaut kāds dīvānā pirdējs kuram skauž ka citiem ir eholotes un lielas jaudīgas laivas pie... sis visu forumu ar savu čīkstēšanu. Šī tomēr ir sadaļa par EHOLOTĒM pie tā arī pieturamies lūdzu.
Lai tev ari ne askas!
13.septembris 2019, 14:44 | links
 
Ienācu forumā paskatīties ko cilvēki par eholotēm raksta bet kas tai vietā , kaut kāds dīvānā pirdējs kuram skauž ka citiem ir eholotes un lielas jaudīgas laivas pie... sis visu forumu ar savu čīkstēšanu. Šī tomēr ir sadaļa par EHOLOTĒM pie tā arī pieturamies lūdzu.
13.septembris 2019, 14:38 | links
 
Ciplis [13.sep]: Ziemā mums ir pro P.Lideris, bet spiningoshana, paskaties uz rezultātiem- pogu spaiditaji

keners, 13.septembris 2019, 13:35


Tu es riktīgs dīvānā pukšķinātājs! Paskaties 2018 gada spiningošanā no laivām pasaules čempionāta rezultātus!
Ir ir riktigie pro!
13.septembris 2019, 14:17 | links
 
keners [13.sep]: BrunoL [2m]: Lai zivi noķertu, liela māksla un gudrība nav vajadzīga. Protams, ja rīki daudz maz. Galvenais, to atrast. Atrast baru, kurš “rūcienā” (barojas). Jā, šodien eho liels palīgs, bet līdz ar to zaudējam to, kas mums no dabas dots. Kārtīgam copmanim jālasa ūdens upē un ezerā, it sevišķi, ziemā ledus.
Cik nav piedzīvots tai pašā Peipī. Nāk simti krastā- kapitāla necope. Tur pat kāds večuks nespēj ragavas pavilkt.
Savulaik mūsu bariņā bija izcils zivju ķērājs, bet atrast zivi nu nekādi. Uzsēdini uz vietas, apķers visus.+++
Paskaties uz jebkuru pro līmeņa sportu, tur ir tikkai tie sportisti, kuriem ir talants! Bet kas it musu sportistiem? Biezs macins un reti kuram ir talants! Visbiežāk, tie kuriem ir tiesam talants, tie sēž mājās un izlasi pārstāv tie , kuri var atļauties tur braukt! Kādreiz bija makshkeresanas skola Profi, tur bija iespēja paspīdēt... Bet diezgan ātri tas pasakums izbeidzas!
13.septembris 2019, 14:14 | links
 
Ziemā mums ir pro P.Lideris, bet spiningoshana, paskaties uz rezultātiem- pogu spaiditaji

keners, 13.septembris 2019, 13:35Tu es riktīgs dīvānā pukšķinātājs! Paskaties 2018 gada spiningošanā no laivām pasaules čempionāta rezultātus!
13.septembris 2019, 14:11 | links
 
Kļūdījos, mums nav ne viena Pro copmana!
13.septembris 2019, 14:11 | links
 
BrunoL [13.sep]: Lai zivi noķertu, liela māksla un gudrība nav vajadzīga. Protams, ja rīki daudz maz. Galvenais, to atrast. Atrast baru, kurš “rūcienā” (barojas). Jā, šodien eho liels palīgs, bet līdz ar to zaudējam to, kas mums no dabas dots. Kārtīgam copmanim jālasa ūdens upē un ezerā, it sevišķi, ziemā ledus.
Cik nav piedzīvots tai pašā Peipī. Nāk simti krastā- kapitāla necope. Tur pat kāds večuks nespēj ragavas pavilkt.
Savulaik mūsu bariņā bija izcils zivju ķērājs, bet atrast zivi nu nekādi. Uzsēdini uz vietas, apķers visus.
+++
13.septembris 2019, 14:10 | links
 
Lai zivi noķertu, liela māksla un gudrība nav vajadzīga. Protams, ja rīki daudz maz. Galvenais, to atrast. Atrast baru, kurš “rūcienā” (barojas). Jā, šodien eho liels palīgs, bet līdz ar to zaudējam to, kas mums no dabas dots. Kārtīgam copmanim jālasa ūdens upē un ezerā, it sevišķi, ziemā ledus.
Cik nav piedzīvots tai pašā Peipī. Nāk simti krastā- kapitāla necope. Tur pat kāds večuks nespēj ragavas pavilkt.
Savulaik mūsu bariņā bija izcils zivju ķērājs, bet atrast zivi nu nekādi. Uzsēdini uz vietas, apķers visus.
13.septembris 2019, 14:09 | links
 
jaazeps [13.sep]: spinings no laivām jau sen ir tehniskais sporta veids(un man domāt tas ir ok) - diez vai serģis/rasmanis ar iž jupiter 3k paņemtu savā laikā kādu titulu :)
Serģis ir pro līmeņa sportists un ne reizi to ir pieradijis un ko ir pierādījuši mūsējie? Ar savam piepackotajam laivam, zivi atrod un ar to viss ari beidzās... Kur ir zelts?
13.septembris 2019, 14:06 | links
 
spinings no laivām jau sen ir tehniskais sporta veids(un man domāt tas ir ok) - diez vai serģis/rasmanis ar iž jupiter 3k paņemtu savā laikā kādu titulu :)
13.septembris 2019, 13:55 | links
 
iem, kas būvē un remontē paši - BūvētPrieks.lv
Hokeju, futbolu in basketbolu var skaļi kritizēt, bet makshkereshanu redz nevar kritizēt, jo tie ir "pro" copmani? Beidz... Es nesaku, ka viņi neprot zivi noķert, bet lidz pro līmenim ar tādu attieksmi nekad netiks!
13.septembris 2019, 13:38 | links
 
Ziemā mums ir pro P.Lideris, bet spiningoshana, paskaties uz rezultātiem- pogu spaiditaji
13.septembris 2019, 13:35 | links
 
Nu uzbrauci jau nu gan pro copmaņiem
Nosauc kaut vienu pro copmani no Latvijas!
13.septembris 2019, 13:33 | links
 
snitraM [13.sep]: Sportā kur apgrozās $$$ un reklāma ir tāpat kā karā - nekas nav aizliegts un tāpēc visi paņēmieni labi, visa morāle uz laiku jāatslēdz.
+++
13.septembris 2019, 13:32 | links
 
Cik apmēram maksā un kādu ehaloti izvēlēties iesācējam? Varbūt kāds pārdod lietotu?
13.septembris 2019, 12:42 | links
 
Sportā kur apgrozās $$$ un reklāma ir tāpat kā karā - nekas nav aizliegts un tāpēc visi paņēmieni labi, visa morāle uz laiku jāatslēdz.
13.septembris 2019, 10:15 | links
 
Tavu domu gājienu saprotu. Un neredzu īsti jēgu strīdēties, jo īsti nebūs pareiza versija ne ar, ne bez elektronikas. Tie ir divi dažādi ceļi. Tad varbūt tā arī organizēt - vienā gadījumā visiem Pellas ar 5zs, ar enkuru un bez elektronikas, bet otrā - sky is not the limit! Lai krāmē x zs motorus, eholotes, gps enkurus utt.

Nu uzbrauci jau nu gan pro copmaņiem - pērn mūsējie laikam jau, tā pieklājīgi sakot, tikai pogas spaidīja Pasaules Čempī? :) Un paskaties uz to reāli - nu aizbrauksi tagad pirmo reizi uz kādu ezeru bez eholotes - ne dziļuma, ne kantes redzamas. manuprāt copē bez eholotes/ fishfindera ir lielāks veiksmes faktors.

Par to vai komandas maksā, kādam lai atrod spotus - neesmu sportists, nezinu. Tev acīmredzot ir cita info. PAL veči intervijās atzīst, ka attiecības ar vietējiem brakanjeriem un compaņiem ir ļoti svarīgas. Ne jau velti :D. Bet vai tas strādā Latvijā, kur Alūksne, Burtnieks jau n tos gadus visiem pro ir labi zināms? Personīgi šaubos. Paskatoties Copes Garšas intervijas ir skaidrs, ka veči nedēļu pirms mačiem pavada konkrētajā ūdenstilpnē. Vai viņi runā ar vietējiem? Nu gan jau ka runā! Vai komandas sponsorē "parastos" copmaņus, lai tie meklē spotus? Atkal nezinu, bet tam īsti neredzu jēgu.


Vēl? Varbūt nezini, bet ir komandas, kuras sponsorē ar inventāru parastus copmanus, lai tie ikdienā braukā un meklē viņiem spotus, lai sacensībās nebūtu jāmeklē zivs! Tas ari ir ok?

keners, 12.septembris 2019, 22:58
13.septembris 2019, 09:52 | links
 
Tada sajūta rodas, ja uzvari Lk tad pec tam viņi dodās kosmosā un izkāpj uz mēness.

Keners visaadus faktus piemin...interesantus!
13.septembris 2019, 09:04 | links
 
Vēl? Varbūt nezini, bet ir komandas, kuras sponsorē ar inventāru parastus copmanus, lai tie ikdienā braukā un meklē viņiem spotus, lai sacensībās nebūtu jāmeklē zivs! Tas ari ir ok?
12.septembris 2019, 22:58 | links
 
MT9 [12.sep]: Bez eholotes zināmā mērā tā ir loterija vai paļaušanās veiksmei.

jsvr, 12.septembris 2019, 22:09
Toties emocijas būs spilgtākas, noķerot trofeju bez eholotes, nekā ar to, jo trofeju skaits būs krietni mazāks :)
MT9+++
12.septembris 2019, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager