Atbildes

Jautā 91ernis

Sveiki. Jautājums par upēm Iča un Aiviekste "Mana cope" uzrādā ka nav liegumu, bet itkā esot liegums braukt ar benzīna motoriem? Ja šāds liegums eksistē, tad kādos posmos?
Paldies.

Atbild Mana Cope

Labdien!

Mana Cope vēl nav aprakstīti visi Latvijas ūdeņi. T.sk. Jūsu minētās upes, bet to daļā, kas atrodas Lubānas mitrāja Dabas lieguma zonā aizliegts pārvietoties pa ūdenstecēm un ūdenstilpēm ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem, izmantojot iekšdedzes dzinēju.

Centīsimies tās pēc iespējas ātrāk aprakstīt, tiklīdz tas būs noticis, būs ziņa sadaļā Copes gudrības → Copes ziņas.

Atbildēts: 24.maijs 2022, 13:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Mirbahs

Sveiki, problēma sekojoša, pagājušogadu aizmirsu iesniegt vasaras licences atskaiti aplikācijā "Mana cope", līdz ar to nevaru nopirkt jaunu licenci, kā šo problēmu var vērst par labu?

Atbild Mana Cope

Labdien!

Sazinieties ar mums, zvanot uz informatīvo tālruni 26360007.

Atbildēts: 23.maijs 2022, 10:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā natureboy

Sveiki. Kāda ir kārtība, ja copēju Ventas licenzētajā posmā ar nepilngadīgu bērnu. Bērnam makšķerēšanas karti nevajag, bet kā ar licenci? To var iegādāties uz bērnu? Kā bērnam legāli ķert vimbu?

Atbild Mana Cope

Labdien!

Lai makšķerētu Ventas licencētajā posmā nepieciešama makšķerēšanas licence. Bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam ir jānoformē gada bezmaksas licence. To viegli izdarīt www.manacope.lv vai mobilā lietotnē Mana Cope.

Atcerieties, ka arī par šīm licencēm ir jāiesniedz licences lomu atskaite.

Atbildēts: 26.aprīlis 2022, 16:26 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā andreika

Vai kaut ko dzird par licencēto cope,lejpus Ķeguma hes???

Atbild Mana Cope

Labdien!

Pagaidām diemžēl jaunumu nav.

Atbildēts: 26.marts 2022, 17:57 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā andreika

Un kāpēc nedrīkst no hesa uz leju 1000 m,jo nav sakārtota licencētā cope???

Atbild Mana Cope

Šādu ierobežojumu nosaka Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr. 800 “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi” 27.3. punkts, kas nosaka, ka 1000 metru posmā lejup pa straumi no Ķeguma HES aizsprosta zivju ieguve atļauta, ja atbilstoši normatīvajiem aktiem par licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtību tiek organizēta licencētā makšķerēšana. Tā kā licencētā makšķerēšana šai posmā šobrīd netiek organizēta, tad zivju ieguve šai posmā ir aizliegta.

Atbildēts: 6.janvāris 2022, 21:23 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā dzeris

Labdien jautajums par copi Venta licenzetaja posma itka busot izmainas. Vai taisniba. Paldies par atbildi.

Atbild Mana Cope

Labdien!

Šobrīd vairs nav spēkā licencētās makšķerēšanas nolikums Ventā pie Kuldīgas, tāpēc patlaban šai upes posmā spēkā ir Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumu prasības. Kamēr Kuldīgas novada pašvaldība cītīgi darbojas pie jaunā licencētās makšķerēšanas nolikuma izstrādes, copmaņiem jāņem vērā makšķerēšanas ierobežojumi Ventā!

Ventā – no Ventas rumbas Kuldīgā 500 metru (labais krasts Lat, lon: 56.973, 21.976; kreisais krasts Lat, lon: 56.972, 21.974) posmā lejup pa straumi un 200 metru (labais krasts Lat, lon: 56.967, 21.981; kreisais krasts Lat, lon: 56.972, 21.974) posmā augšup pret straumi zivju ieguve nav atļauta no 2022.gada 1.janvāra līdz laikam, kad stāsies spēkā jaunais nolikums par licencēto makšķerēšanu Ventas upē Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā 2022.-2026. gadam!

Liegums iezīmēts Mana Cope mobilās lietotnes interaktīvajā kartē sadaļā "Kur copēt?" un būs redzams līdz tā atcelšanai.

Atbildēts: 6.janvāris 2022, 13:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā andreika

Sveiki jaunajā gadā!
Cik saprotu,zem Ķeguma hes licencētajā zonā,kamēr licences un dokumenti nav sakārtoti,spēkā ir makšķerēšanas un vēžošanas noteikumi,un neko vairāk kā makšķerēšanas karti nevajag.???

Atbild Mana Cope

Labdien!

Kamēr nav spēkā esoša licencētās makšķerēšanas nolikuma, Daugavas posmā pie Ķeguma HES ir spēkā Makšķerēšanas vēžošanas un zemūdens medību noteikumu prasības. Copei pietiek ar derīgu Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti, jāatceras, ka aizliegta makšķerēšana 1000 metru posmā lejup pa straumi no Ķeguma HES aizsprosta.

Atbildēts: 6.janvāris 2022, 11:52 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā perch

Sveicināti!Kadi noteikumi makšķerēšanai Viešūra(Kaķīša) ezerā?Licencētā cope vēl spēkā?

Atbild Mana Cope

Labdien!

Šobrīd nav spēkā esošu Madonas novada pašvaldības saistošo noteikumu, kas ieviestu un regulētu licencēto makšķerēšanu Viešūra ezerā (Kaķīšu ezerā), nolikums joprojām ir saskaņošanas procesā. Tāpēc ezerā licencētā makšķerēšana netiek organizēta, un copei šeit nepieciešama derīga Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte.

Atbildēts: 4.janvāris 2022, 12:00 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā badapiicka

Labdien!
Mazliet nevaru saprast- Lielajā Stropu ezerā licence jāpērk, ja makšķerē no laivas, bet no krasta un piestātnēm- nevajag. Bet- kā ir ziemā?

Cieņā.

Atbild Mana Cope

Labdien!

Daugavpils pilsētas domes (12.10.2017.) saistošie noteikumi Nr.38 “Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas Lielā Stropu ezera licencētās makšķerēšanas nolikumu” nosaka, ka licencētā makšķerēšana tiek organizēta visā ūdenstilpnes platībā, izņemot makšķerēšanu no krasta un laivu piestātnēm, kura atļauta bez licenču iegādes. Kā skaidroja apsaimniekotājs, ledus periodā, makšķerējot no ledus, jūs atrodaties uz ūdenstilpes, tāpēc jums jāiegādājas licence un attiecīgi jāievēro licencētās makšķerēšanas prasības.

Atbildēts: 4.janvāris 2022, 11:51 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā andreika

Sveiki!
Vai ir kas dzirdams par 2022.gada licenzēto copi zem Ķeguma hes?

Atbild Mana Cope

Labdien!

Šobrīd nekādu jaunumu par šo licencēto posmu nav. Attiecīgi šai vietā spēkā Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr. 800 “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi” prasības.

Atbildēts: 29.decembris 2021, 12:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager