Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā Crazy

Sveiks, iepriekš man ieteicāt ka labāk lasim x1, par kuru modeli iet tieši runa? Paldies:)

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiki Ja runa ir par lasi, tad 902MH

Atbildēts: 25.septembris 2020, 13:10 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Crazy

Sveiks! Kurš no skyline modeļiem būs piemērots Rīgas ūdeņos? Daugava, Jugla, Ķīsis aptuveni:) Paldies :)

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja aptuveni, nezinot ne tehnikas, ne mānekļus, tad SKYA-762M vai SKYA-762MH. Ja uzsvars ir uz copi no krasta, ar smagiem svariem, lieliem mānekļiem, tad SKYA-842MH

Atbildēts: 23.septembris 2020, 15:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā muhameds

Sveiki Mārtiņ, saki vai ir vērts nemti lowrance elite 9 ti 2 ...kas tagad ir par labu naudiņu, vai labāk no hook sērijas,,

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Jā, noteikti. Par šo cenu ļoti laba eholote, ar hook sēriju grūti salīdzināt. TI2 ir daudz labāka bilde, plašāka funkcionalitāte!

Atbildēts: 23.septembris 2020, 15:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Crazy

Sveiks! Vai ar favorite cobalt sēriju var kvalatīvi dropot? Ir doma arī lasim izmantot:)

Paldies:)

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Var. Rudens dropam, kad vajag smagākus svarus un lielākus mānekļus ir labi. Lasim - principā der, es gan lasim vairāk uz X1 skatītos.

Atbildēts: 23.septembris 2020, 15:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā CAT

Sveiks. Gribētu pajautāt padomu. Kadu testu kātam skatīties priekš asara copes?? Vieta, Lielupe pie jūrmalas. Strādātu džigā un drop shot. Aukla 0.6 .. kādu svaru likt džigam? Maneklis 2.5collas lidz 4 collām.??

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es skatītos kātu līdz 12-14 gramiem testā, teiksim X1 802L vai Skyline SKYA-762ML

Atbildēts: 21.septembris 2020, 10:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā fishing1

Sveiks.Vēlos iegādāties jaunu spoli lašu copei.Ko varētu ieteikt no budžeta klases? Paldies jau iepriekš!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es lašiem lietoju 4000. izmēra spoli. Tomēr zivs ir spēcīga, bieži vien nākas arī tikt galā ar dažādiem zemūdens ķērājiem, tā ka jaudīgāka spole nenāks par ļaunu. Manā skatījumā Shimano Sahara vai Daiwa Ninja LT ir tas ar ko būtu jāsāk.

Atbildēts: 18.septembris 2020, 14:56 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā docis.

Sveiks, ko vari komentēt par salikumu - favorite sky line SKYA-762M + daiwa lexa 3000 lt (jutība, komfortablais svars džigam, iespējamā pārslodze, optimālais auklas izmērs)!

Pamatā darbošos džigā, pa retam twič, upes Lielupe, Daugava! Paldies!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Skyline ir laba blanka tieši džigam. Jutīga Toray blanka, ar labu furnitūru. Augšējo testu var pārslogot pa 5-7 gramiem, bet arī prātīgi. Turklāt ir vēl jāņem vērā straume un pats māneklis, cik aktīva tam spēle. Jauda pietiek. Es uzskatu ka M jaudas kāti ir visuniversālākie. Es ņemtu PE 1 pēc japāņiem. Bet vēl es ieteiktu padomāt par 762MH versiju, kura jau ir jaudīgāka ar lielāku testu. Bieži vien upēs vajag lietot smagākus mānekļus, lielākus svarus, attiecīgi nedaudz jaudīgāks kātiņš nenāk par ļaunu.

Atbildēts: 18.septembris 2020, 14:54 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Gatis34

Sveiks, meistar!!

Man tāds budžeta kompletiņš top.

Esmu iegādājies Shimano spoli CATANA 4000 FD. Esmu noskatījis spininga kātu SHIMANO CATANA EX 270 H 20-50gr. Un gribu ar to mētāt tādu mānekli kā vobleri Rapala X-Rap Otus 17, 40gr.un varbūt kādas lielās gumijas.

Ko Jūs sakāt, būs ok.?

Pašam patīk tādi garāki kāti, tāpēc īsākus nevisai gribu.

Un tad vēl aukla- mono 0.30 vai pītā 0.16 ???

Paldies, jau iepriekš!!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Garuma ziņā nedomāju ka būs problēmas. Akcijas ziņā, cik atceros, tad Catana ir stipri mīksta. Es izvēlētos spiningu ar lielāku jaudu un cietāku blanku. Tiesa piecirst tāpat vajadzēs no sirds, jebkurā gadījumā. Aukla - tikai pītā, es teiktu ka diametrs sākot ar 0.28-0.30 mm. Auklām jābūt resnām, jo vajadzēs ļoti jaudīgi piecirst.

Atbildēts: 17.septembris 2020, 10:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā K._brizga

Labdien!

Kur tu ieteiktu braukt uz līdakām ar spiningu un ne pārāk tālu no Rīgas.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ķīšezers ir lieliska vieta, kur ķert līdakas. Tāpat seklais Babītes ezers. Abi Baltezeri. Rīgas tuvumā ir daudz ūdeņi, zivis visur peld :)

Atbildēts: 14.septembris 2020, 08:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā renshteins

Sveiks

gribēju piemēklēt multu svartzonker black series pro kātam 30-130g vidēji lielām gumijām !Skatos vairāk uz shimano slx xt vai dc, kuru izvēlēties labāk?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja no SLX tad noteikti XT versiju. DC ar digitālajām bremzēm ir laba, bet lielākiem mānekļiem XT būs izturīgāks, ar dziļāku kaseti.

Atbildēts: 14.septembris 2020, 08:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager