Mana Cope

Mana Cope

Mana Cope atbildēs uz jautājumiem, kas skar makšķerēšanas noteikumus jebkurā no Latvijas ūdenstilpēm. Kur un kad ir liegums, kādi ierobežojumi jāievēro makšķerējot, pārvietojoties ar laivām vai plānojot nometni krastā – jautā droši!

Jautā perch

Sveicināti!Kadi noteikumi makšķerēšanai Viešūra(Kaķīša) ezerā?Licencētā cope vēl spēkā?

Atbild Mana Cope

Labdien!

Šobrīd nav spēkā esošu Madonas novada pašvaldības saistošo noteikumu, kas ieviestu un regulētu licencēto makšķerēšanu Viešūra ezerā (Kaķīšu ezerā), nolikums joprojām ir saskaņošanas procesā. Tāpēc ezerā licencētā makšķerēšana netiek organizēta, un copei šeit nepieciešama derīga Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte.

Atbildēts: 4.janvāris 2022, 12:00 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Lai nolikums stātos spēkā, tas jāizdod ar pašvaldību saistošiem noteikumiem. Nolikums tiek skaņots vairākas institūcijās - ZM ir pati pirmā no tām, tad vēl BIOR, DAP utt. Zemkopības ministrijas lapā dokuments parāda, kuras licencētās makšķerēšanas vietas sākušas nolikuma saskaņošanu. Ja nav atsauce uz pašvaldības saistošiem noteikumiem, nolikums nav spēkā. Viešūra ezera apsaimniekotājs vēl nav vienojies ar Madonas novadu un šobrīd vēl skaņo nolikumu. Tāpēc šai ezerā netiek organizēta licencētā makšķerēšana saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Attiecīgi makšķerēšanai atsevišķa licence nav jāiegādājas.
06.01.22
 
Atvainojiet...Mana Cope.
nolikums jau sen ir apstiprināts. ZM mājas lapā.
05.01.22
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager