Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sveiki,
Vai kādam ir svaiga info ar ledus stāvokli Babītes ezera?
19.janvāris 2022, 23:02 | links
 
divrocis [16.jan]: Jānobeidz tēma !;) Šodien bezierunu kapitulācija! Uz dzelzi neviena zivs. No nulles beigās glāba безмотылка-2 Asari. Rīt nevajag …;)
Respect par izturību !!!
16.janvāris 2022, 21:28 | links
 
Sorry ne tur trāpiju.
16.janvāris 2022, 20:10 | links
 

Burtnieks, kaut ko jau salasīt varēja, kopumā pāri par 40 cepamiem asariem. Bonusu nebija. Uz mormeni.
16.janvāris 2022, 18:27 | links
 
Jānobeidz tēma !;) Šodien bezierunu kapitulācija! Uz dzelzi neviena zivs. No nulles beigās glāba безмотылка-2 Asari. Rīt nevajag …;)
16.janvāris 2022, 18:07 | links
 
divrocis [15.jan]: Sven,tajā ģorgā arī tas nelīdzētu ,ledus pliks -nav aiz kā aizķerties … Urbtā āliņģa vižņi vējā tika uzreiz izkaisīti …
Šodien štanga turpinās-4asari … Priecēja,ka vienam vīram kukulītis nodila … ,viņam ar laikam 6 asari . Ledus vietām ļoti bīstams(tumšais/zilais). Nebūtu vīru apturējis ,sanāktu pelde(bija krakšķi,plaisas) Tiem kuri dosies uz ledus,iesaku iet bez “urrā”. Ledus lēnām iet prom… Varbūt rīt ?;)
tomēr mazāka šance ka aizpūtīs, jo pretestība mazāka
15.janvāris 2022, 21:48 | links
 
Sven,tajā ģorgā arī tas nelīdzētu ,ledus pliks -nav aiz kā aizķerties … Urbtā āliņģa vižņi vējā tika uzreiz izkaisīti …
Šodien štanga turpinās-4asari … Priecēja,ka vienam vīram kukulītis nodila … ,viņam ar laikam 6 asari . Ledus vietām ļoti bīstams(tumšais/zilais). Nebūtu vīru apturējis ,sanāktu pelde(bija krakšķi,plaisas) Tiem kuri dosies uz ledus,iesaku iet bez “urrā”. Ledus lēnām iet prom… Varbūt rīt ?;)
15.janvāris 2022, 17:28 | links
 
Skatos stiprā vēja ietekmē Lielupē strauji nolēkāja ūdens līmenis. Pēc šiem jokiem un siltā laika Babe vēl daudz maz staigājama, domāju rīt pieskriet?
15.janvāris 2022, 15:48 | links
 
divrocis [14.jan]: Štanga turpinās … 5h=3asari. Ģorga nenormāla. Vēl neesmu atgājis . Varbūt rīt ?;) … iedos Nenoglābu finkas. Vienà mirklī bija pāri ezeram … ;) un pret vēju atpakaļ…
nākamreiz tādā vējā finkas saliec transportēšanas stāvoklī, problēmu nebūs:)
15.janvāris 2022, 07:23 | links
 
Štanga turpinās … 5h=3asari. Ģorga nenormāla. Vēl neesmu atgājis . Varbūt rīt ?;) … iedos Nenoglābu finkas. Vienà mirklī bija pāri ezeram … ;) un pret vēju atpakaļ…
14.janvāris 2022, 20:08 | links
 
Šodien ezerā dabūta štanga !;) 2 Asari ! Lielākam 260g. Cik sastapu, runāju ar vīriem,tad daudzi nebija redzējuši copi -ne bļitka,ne mormene,ne bezmotilka … moš ķersies rīt ? ;)
11.janvāris 2022, 17:10 | links
 
skeps [8.jan]: Tos mēslus CORMORAN vajadzētu izšaut izrij zivis un nodirš kokus un viss.Izdara lielāku skādi nekā makšķernieks un tas sūds ne par ko nemaksā atšķirībā no makšķernieka.
Tā ir. Zivis un dzīvnieki vispār par neko nemaksā. Nokaut visu, lai paliek tikai cilvēkam, ko nokaut...
9.janvāris 2022, 05:53 | links
 
Tos mēslus CORMORAN vajadzētu izšaut izrij zivis un nodirš kokus un viss.Izdara lielāku skādi nekā makšķernieks un tas sūds ne par ko nemaksā atšķirībā no makšķernieka.
8.janvāris 2022, 22:06 | links
 
Ka jau rakstiju nevienam neko pierādīt nevelos , ir bijusas reizes ar mēru normu, ir bijis kad divata ap 40gb zemmeri laivā un pārītis tik mēri, vai arī norma asaru... ir dažadi, viss grutak man viņu atkost maijā tas gan, tad viss sliktākie lomi... iespejams tas ari tapec, kad maija tik viena zona ir copējama un pārējais ezers ir ciet dēļ putnu liegumiem, tas han besī nenoliedzami..
8.janvāris 2022, 20:15 | links
 
Ko nozīmē "viss notiek"? Pāris copes pa visu dienu? Vai arī copes tik daudz, ka apnīk (labas) līdakas atbrīvot no mānekļiem?
8.janvāris 2022, 19:59 | links
 
Ne tur ierakstiju...
8.janvāris 2022, 19:51 | links
 
Uz absoluto patiesību nepretendeju un neko nelobeju, ka arī nevaru salidzināt kā bija 30 gadus atpakaļ... BET cik ir pabūts kaņiera ezerā tad par zivīm sūdzeties nevar, ir bijušas labakas dienas un ne tik labas. saprotot kur un uz ko tad viss notiek. protams lielai daļai līdaku ir kormorānu knabju pedas uz saniem tas gan apbēdina. jā pedejos gados karstas vasaras, līmenis zems un zāļu tur netrukst , bet man jauliekas kad tāir katru seklo ezeru specefika..
8.janvāris 2022, 19:49 | links
 
whoops [8.jan]: Ritvars16 [16:04]: willijs [13:43]: Ritvars16 [Vakar]: mar4ello25 [Vakar]: Kāpēc Kaņieris ir katastrofa?Valsts mežu neizdevies projekts ja no makšķerēšanas viedokļa skatās. Laivu bāze ideāla, vieta netālu no Rīgas ideāla. Pārējais viss slikti. Kormoranu kakas uz kormoranu rijība šo ezeru pēdējos gados piebeigs pavisam. Zivju blīvums krasi samazinās. Resursi netiek atjaunoti, respektīvi zivis nelaiž iekšā. Viss kapitāli aizaug. Pāris reizes biju, nu tad labāk Engure vai Babīte.Zivis nelaiž iekšā nekur!!!
Viss tiek atrakstīts uz papīra un kamēr līdzzinātāji taurēs ka tā nav un muļķi svēti ticēs ka viss ir labi būs Tā kā ir. )))Vismaz Zebrus ezera feiks beidzies ar licencēm. Kaņiera onkulim kas izsniedz laivas Zebrus ezera virtuve arī bija labi zināma, arī tur izsniedza laivas un stāstīja par lieliskajiem lomiem un zandartu paradīzi kas bija feiks.
Apsaimniekošana zem kritikas, zivju resursi ir diezgan nabadzīgi. Kaņiera aprakstā sen jau bija jāizņem teksts ka tas ir viens no zivīm bagātākajiem ezeriem Latvijā.Kaņierī ir pilns ar labiem asariem un līdakām. Zebrū zandartu un līdaku ar dafiga, ne katru dienu ķeras un ne vienmēr ir noķērāmi vienā vietā. Ja tu nemāki noķert, nenozīmē ka zivju tur nav. Visur zivju paliek mazāk un makšķernieku vairāk. Presings pieaug un ķer tie, kas māk zivi atrast un zin ko piedāvāt attiecīgajā dienā.
Nemāni sevi un citus. Zivju resursi ir gaužām maz tur. Tie kas māk tie noķer. Kas tas par sviestu. Sagrābsta pāris mēra līdakas pa visu dienu un nosauc to par rezultātu
8.janvāris 2022, 18:00 | links
 
Ritvars16 [8.jan]: willijs [13:43]: Ritvars16 [Vakar]: mar4ello25 [Vakar]: Kāpēc Kaņieris ir katastrofa?Valsts mežu neizdevies projekts ja no makšķerēšanas viedokļa skatās. Laivu bāze ideāla, vieta netālu no Rīgas ideāla. Pārējais viss slikti. Kormoranu kakas uz kormoranu rijība šo ezeru pēdējos gados piebeigs pavisam. Zivju blīvums krasi samazinās. Resursi netiek atjaunoti, respektīvi zivis nelaiž iekšā. Viss kapitāli aizaug. Pāris reizes biju, nu tad labāk Engure vai Babīte.Zivis nelaiž iekšā nekur!!!
Viss tiek atrakstīts uz papīra un kamēr līdzzinātāji taurēs ka tā nav un muļķi svēti ticēs ka viss ir labi būs Tā kā ir. )))Vismaz Zebrus ezera feiks beidzies ar licencēm. Kaņiera onkulim kas izsniedz laivas Zebrus ezera virtuve arī bija labi zināma, arī tur izsniedza laivas un stāstīja par lieliskajiem lomiem un zandartu paradīzi kas bija feiks.
Apsaimniekošana zem kritikas, zivju resursi ir diezgan nabadzīgi. Kaņiera aprakstā sen jau bija jāizņem teksts ka tas ir viens no zivīm bagātākajiem ezeriem Latvijā.
Kaņierī ir pilns ar labiem asariem un līdakām. Zebrū zandartu un līdaku ar dafiga, ne katru dienu ķeras un ne vienmēr ir noķērāmi vienā vietā. Ja tu nemāki noķert, nenozīmē ka zivju tur nav. Visur zivju paliek mazāk un makšķernieku vairāk. Presings pieaug un ķer tie, kas māk zivi atrast un zin ko piedāvāt attiecīgajā dienā.
8.janvāris 2022, 16:17 | links
 
Biju kaņierī pirms ~12 gadiem. Jau tajā laikā tur zivis praktiski nebija. Jā, kaut kādi līņi, bet nejau līdakas.
Bēdīgi, ka pa šiem gadiem nekas uz labo pusi nav gājis.
8.janvāris 2022, 16:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager