Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Uz ko tad iisti njem taas 5cinieces un uz augshu Babiitniekaa?
cik esmu meetaajis shito rudeni nekass virss 3 kg nav njeemis, gan uz jerkiem, gan vobleri, gan gumija :P

mosh ir kaads speciaals maaneklis? :)
9.novembris 2008, 18:42 | links
 
gun4iks.uz lodes ķieģeļiem.:))))) katram sava līdaka.
9.novembris 2008, 18:51 | links
 
kaadas tad esi dabuujis ar saviem kjiegjeljiem? :D
9.novembris 2008, 18:53 | links
 
lai kaut ko noķertu,viņas vispirms ir jāatrod pārējais jau ir "ģelo tehņiki" u.t.t ja viņu tur nav-vari kārt ko gribi..............
9.novembris 2008, 19:22 | links
 
to es domaaju asproat jeb kursh normaali domaajosh cilveeks! :)
izbraukaaju i dziljumu, seklumu un zaales, bet kaa nau tas blaakjis taa nau :P

ja nezini tad neposto, prasu tiem kas zin, varbuut ir ko ietiekt :)

bet taapat paldies par sen zinaamo :D
9.novembris 2008, 19:40 | links
 
nu ipashu navko mekleet asarus babitee ir tikai 1na vieta kur keraas ja nav tur tad arii nekur citur ezeraa nebuus vinju.
pats dzivoju pie babiites ezera zinu kas un kaa:D
paslaik ir taa 40 aliņģu uz vienu asari (asariiti):D
24.janvāris 2009, 15:25 | links
 
Acīm redzot ar asari babītē tā švaki...
24.janvāris 2009, 15:27 | links
 
Šodien bija švaka cope.Bijām no Pērnciema puses.Bijām no 15 pēcpusdienā līdz 20 vakarā.Kolēģim bija 2 smukas raudas un viena maziņa un vairs nekā.
18.aprīlis 2009, 22:38 | links
 
Kā izrādās Babītes ezerā no 1. aprīļa līdz 1. jūlijam nedrīks makšķerēt pat no krasta un gātes daļā līdz 1. augustam. Tā vietā, lai kāds uzstādītu kādu informatīvu zīmi, braukā apkārt inspektori un liek sodu 50ls, par to, ka tu tikai esi iemetis makšķeri. Protams zīmies jau neviens neliks, jo kā zimāms Latvijā kārtības regulēšana ir bizness un zivju inspektoriem arī vajag jaunus džipus.
18.maijs 2009, 11:57 | links
 
visus gadus braukaju uz babiti bet nekas jega nau bijis tur man liekas ka jau viss ir izskerts
19.maijs 2009, 22:21 | links
 
Babīte ir bagāta ,tikai viena nianse no 1 jūlija jūs labus līdaku lomus varat savilkt ar sistēmu.Vizuļus šajā laikā pārsvarā ignorē visās seklajās ūdenstilpnēs.Vienīgais glābiņš Engurē Babītē Kaņierī ir Trakais suns.šeit atkal jānostrādā funktierim.Sory ,bet Babītē esu ķeris skaistas līdakas un cīņa ir azartiska/ jo sekls/
19.maijs 2009, 22:37 | links
 
Cik pareiza ir šī informācija no www.vietas.lv pa pusgada liegumu?
Babītes ezers 2553 ha liels, un7 lielākais ezers Latvijā. Ezerā ir noteikts zooloģiskā lieguma statuss ar ornitoloģiskā lieguma režīmu 385 ha platībā, pārējā ezera daļā ir sezonas liegums no 1. janvāra līdz 30. jūnijam.
27.maijs 2009, 12:52 | links
 
aakkis - nav tiesa - tur ir vairākas lieguma zonas. - reku skaidri un gaiši sarakstīts - http://www.likumi.lv/doc.php?id=3770
27.maijs 2009, 17:49 | links
 
Doma rīt braukt uz babīti, bet nezinu kādus vizulus, lai īsti ņemu līdzi. Varētu kāds ieteikt ko tagad tur līdakas nem.
2.jūlijs 2009, 17:31 | links
 
Ņem seklos voblerus, gumijzivis, mūdžus un roterus.
Darba dziļums līdz 1m
2.jūlijs 2009, 18:42 | links
 
skyline. Paņem labāk līdzi kādu, kurš pazīst ezeru. Draudzīgs padoms:)
2.jūlijs 2009, 22:45 | links
 
Mani intresee Babiites ezera dziljakas vietas. Piemeram kad iebrauc no Daalderiem. Kur labak peldet ?
4.jūlijs 2009, 10:36 | links
 
Ja no Dalderiem, tad taisni, kamēr tiksi uz klajumiem, tur ir visdziļākais. Bet būsi pārsteigts, cik tur ir sekls :D
4.jūlijs 2009, 11:01 | links
 
Nu jaa saprotu nebus vairak pa metru. tas ir labi ja :D
4.jūlijs 2009, 11:22 | links
 
Ko Jus man vel noderiigu varetu ieteikt sakaraa ar spiningoshanu Babiites ezeraa. Doma shodien ap 3jiem laist.
4.jūlijs 2009, 17:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager