Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā badapiicka

Labdien!
Lietoju LJ mormix3 kātiņu, šodien nejauši internetā ieraudzīju, ka ir tāds LJ Anira Nano Energy(1,5g)- paskatījos eveikalos, leišos tā kā ir, bet pie mums nemanīju. Ko varat pakomentēt par šo kātiņu? Vai tas ir kaut kur pie mums dabūjams un kādā cenā?

Atbild Salmo

Sveiks! :)
Kātiņš ļoti labs tieši tam paredzētajā tēmā - super mikro nano tēma ar viegliem svariņiem un maziem mānekļiem. Nedaudz savādāks kā Mormix, delikātaks un lēnāks.
Šajā zesonā sanāca tā, ka pasūtījām varētu teikt eksperimentālu daudzumu un viņi pazudā ātrāk kā bijām cerējuši, jo kātiņi sanākuši tiešām patīkami un pieprasīti. Tuvāk jaunajai sezonai parādīsies arī Latvijas veikalos.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 21.novembris 2023, 10:21 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies! Kāda varētu būt aptuvenā cena?
21.11.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager